Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2007., 13:18   #101
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Otkud tebi to da je ona perspektivna?? Ili je za tebe to vrh?
Moje misljenje je da ima i puno boljih pevaca ili pevacica(kako hoces),ali da nisu imali stav "i'm the best",a ona jeste,valjda si slusala neki njen intervju,mislim ako znas engleski.....
A ti za sbe misliš da si glupa i nesposobna?
Pa hvala Bogu da netko ima samopouzdanja, uostalom u takvom poslu moraš ga imati. No, očito je da ga Britney nema, tako da ne vidim tu njenu prepotenciju o kojoj govoriš.

A o perspektivnosti možemo govoriti kad shvatiš da je ona do svoje 22 napravila što netko neće nikad za života. Da, sad je potonula, i dala ovakvima kao ti materijala za naslađivanja. No, cura se ima čime pohvaliti. Dugo je godina bila u vrhu, no kad netko takav padne, zaboravlja se na prijašnje uspjehe. Jadno.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 13:20   #102
Quote:
lilla kaže: Pogledaj post
i ja. i smatram ju istom kao i ''gledanje u šolju'' samo što je ovo ''gledanje u zvijezde''.

ASTRONOMIJA je nešto drugo.
Astronomija i astrologija su dvije različite znanosti. Ne možeš ih ni dovoditi u korelaciju, niti mislim da se emotion zabunila u terminologiji. Mislim da nije mislila na to, nego na ove jeftine astrološke trikove i babe vračare koje prognoziraju budućnost i slična sranja. A labilni urokani selebritiji jedva čekaju da čuju što će im se dogoditi.

Astrologija, s druge strane, ipak ima neke znanstvene temelje i ne možemo reći da je kompletan bullshit.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 14:10   #103
Joj da,sada ste mi promenile misljenje...yeahh
Bravo za vas dve
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 14:37   #104
Hvala. To mi puno znači od osobe poput tebe.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 14:59   #105
Pa ovo je kokosinjac
Odoh ja na pametnije teme i razgovore,ovde sam JA zalutala.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 15:03   #106
kao tek si sad skužila... ubit ću se...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 15:15   #107
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Joj da,sada ste mi promenile misljenje...yeahh
Bravo za vas dve
Ma zapuca mi prsluk za tvoje mišljenje, koka, ali ovdje mogu izraziti svoje, a moje je to da si ti jedna jako jalna baba.

Cheerio.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:11   #108
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:12   #109
Ah da,zaboravila sam da ti kazem da si moj idol.
Buy....izvini,ne razumem taj tvoj recnik,malo je otrcan jebiga.haha
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:10   #110
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Astronomija i astrologija su dvije različite znanosti. Ne možeš ih ni dovoditi u korelaciju, niti mislim da se emotion zabunila u terminologiji. Mislim da nije mislila na to, nego na ove jeftine astrološke trikove i babe vračare koje prognoziraju budućnost i slična sranja. A labilni urokani selebritiji jedva čekaju da čuju što će im se dogoditi.

Astrologija, s druge strane, ipak ima neke znanstvene temelje i ne možemo reći da je kompletan bullshit.
Oo vjeruj mi da je..
Sad ću ići offtopic, no
jedino što ona u sebi znanstveno ima je pseudoznanost-dakle, nekakve činjenice iz prirodnih znanosti krivo protumačene i uzete kao zakon.

Jedan pametan forumaš i znanstvenik je izjavio da je astrologija onog doba, doba Galileja i sl. bila škvrćibuć, mješavina svega i svačega..Kad filtriraš vodu dobiješ vodu i talog.Voda u obliku astronomije isfiltrirala se jer se počela uvoditi znanst.metoda i dokazivati stvari koje se više nisu mogle pogrešno tumačiti jer je bilo dokaza..Naprotiv tomu astrologija se može protumačiti kao talog..Dakle smeće koje ostane kada se izvrši filtracija..No, ono što je najzanimljivije od svega jest činjenica kako naši vrli astrolozi i dan danas kada se stave oči u oči s jednim znanstvenikom pljugaju i to deeebelo pljugaju jer se njihove pretpostavke temelje na iskrivljenim činjenicama koje jednostavno NE funkcioniraju.To je kao da nikad nisi učio teoriju relativnosti, nemaš pojma ni o čem, vidiš par formula i onda iz toga ideš vaditi vlastite zaključke i pretpostavke.Bullshit!
Uglavnom, dobar mamac za višebrojno, neuku stanovništvo!
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:23   #111
Da je otišlo u bullshit, to vjerujem, no ipak ima neke stvarne postavke. Položaj zvijezda, astrološke znakove i slično. Daleko od toga da pratim horoskope, natalne karte i tarot, al nekad su se stvari gradile prema položaju zvijezda.

Mislim da ipak ima nešto u tome kako su zvijezde bile položene u trenutku tvoga rođenja, u jednom psihologijskom, a ne proročkom smislu.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:45   #112
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Da je otišlo u bullshit, to vjerujem, no ipak ima neke stvarne postavke. Položaj zvijezda, astrološke znakove i slično. Daleko od toga da pratim horoskope, natalne karte i tarot, al nekad su se stvari gradile prema položaju zvijezda.

Mislim da ipak ima nešto u tome kako su zvijezde bile položene u trenutku tvoga rođenja, u jednom psihologijskom, a ne proročkom smislu.


Nema..
Ustvari ima..
Kad se ženska zapali za horoskop i kad joj ona baba ili baban krenu srati kako ima Blizanca u Veneri što znači da je super seksi otvorena prema frajerima ili pak Jarca pa je superseksi zatvorena i hladna, u tom trenu to na tebe djeluje na nekom polusvjesnom nivou jer povjeruješ u to sranje i onda samo čekaš priliku kad će se ta "prognoza" pokazati točnom

Prava je istina da se od 1000 takvih prilika pojavi jedna koja bi mogla odgovarati opisu i zakačimo se za nju i jaši..Astrologija djeluje, mislim ono.., no onih 999 koje nisu bile ni približno točne zanemarimo
Da ne govorim kakva su to sve dvosmislena pitanja..
Bullshit u svakom slučaju..Zapravo igra pogađanja sa znanstvenim terminima.
Kad bi se ljudi malo više udubili i skužili kakva im to pitanja astrolog postavlja shvatili bi koliko je sve dvosmisleno i lažno..Voliš zgodne muškarce?Yeah,right, to je sigurno zbog one Lavice u..ne znam, Marsu.. Tko ne voli zgodne muškarce?
Ni prije nije imala osnove, služila je eventualno kao buvljak s kojeg su isplivale neke dobre stvari .
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:49   #113
Mislila sam na neke karakteristike znakova, a ne prognoze.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:57   #114
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Mislila sam na neke karakteristike znakova, a ne prognoze.
Pa i ja sam mislila na neke karakteristike znakova..
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 12:17   #115
Pa, moram priznati da sam neke ljude pronašla u njihovim znakovima, jel to slučajnost, ne znam.
Dnevne prognoze i općenito predviđanja su mi sranje, ali mislim da ima nešto u psihološkim profilima pojedinih znakova. Morti se varam. Nije ni važno.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 13:58   #116
TO je opet sindrom 1/1000

Svatko se može pronaći u svakom znaku jer svaki znak sadrži barem jednu tvoju osobinu, pošto su tako dvosmisleno razrađeni..
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 16:44   #117
Joj, dobro, al svaki znak ima svoju glavnu karakteristiku koja se često poklapa s istinom.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 21:02   #118
Ma naravno..
Sreća pa znam što pričam jer sam se time ipak jedno vrijeme bavila, no vidim da je običaj da je tvoja zadnja na ovom podforumu, pa ću se ko tipičan mirotvorac povući
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 21:11   #119
Je da, jer ak nije zadnja dođem ti po noći u kuću i zakoljem te....

A zašto si se time bavila ako je to totalni bullshit i ako je sve izmišljeno sranje?!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 21:15   #120
Jebate, više se nemreš s nikim ni raspravljati o ničemu bez da te poseru.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.