Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2008., 17:36   #61
Preporučam školu stranih jezik StudioNet, centar, povoljno, mini grupe, upisi uvijek u tijeku!
www.studionet-prijevodi.com
Ela0608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 23:34   #62
[QUOTE=Harrow;13292662]Škola Stara Vlaska http://www.stara-vlaska.hr/ ima profesoricu engleskog jezika koja je dvije godine zaredom na prijemnim ispitima iz engleskog na Filozofskom fakultetu u Zagrebu imala učenice koje su bile prve na prijemnom ispitu, a jos dvije godine učenike medju prvih 5 (to je bilo oko 2000. godine, kad je jos bilo prijemnih iz konkretnih jezika). No, ta profesorica je pocela vise predavati mladjim uzrastima tako da ne znam da li jos uvijek vodi nastavu starijima.

Ja idem tamo i jako sam zadovoljna.400 kuna mjesećno.Proofa odlična.
A o kojoj ti to profi pišeš??Možda je moja.
__________________
If you wanna be with me,come here and dream with me...
*kechkica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 23:35   #63
[QUOTE=*kechkica*;14329259]
Quote:
Harrow kaže: Pogledaj post
Škola Stara Vlaska http://www.stara-vlaska.hr/ ima profesoricu engleskog jezika koja je dvije godine zaredom na prijemnim ispitima iz engleskog na Filozofskom fakultetu u Zagrebu imala učenice koje su bile prve na prijemnom ispitu, a jos dvije godine učenike medju prvih 5 (to je bilo oko 2000. godine, kad je jos bilo prijemnih iz konkretnih jezika). No, ta profesorica je pocela vise predavati mladjim uzrastima tako da ne znam da li jos uvijek vodi nastavu starijima.

Ja idem tamo i jako sam zadovoljna.400 kuna mjesećno.Profa odlična.
A o kojoj ti to profi pišeš??Možda je moja.
__________________
If you wanna be with me,come here and dream with me...
*kechkica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 13:36   #64
Nisam siguran da bi htjela da joj se javno spominje ime, tako da ga necu reci . Napisi svoju profu na PM pa cu ti reci je li ili nije ona.
Harrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 17:24   #65
Quote:
raindrop kaže: Pogledaj post
jel netko zna gdje podučavaju japanski
Japanski imaš u Poliklinici SUVAG, s predavačicom autohtonom Japankom, a cijena je daleko najpovoljnija u Zagrebu. Satovi su samo jednom tjedno (60 minuta) i to u terminu u dogovoru profesorice i polaznika tečaja (s obzirom na njihov status - zaposleni, studenti, đaci). Žena je izvanredna.

Naravno, čim veliš SUVAG, većina neupućenih vidi gluhu djecu s poteškoćama u razvoju, obiđi da vidiš, to nije samo škola, to je Poliklinika, obnovljena, osoblje od gđe na centrali nadalje, sve 5. Odlična tramvajska veza, ako ne znaš, Ljudevita Posavskog, na uglu je Tvornica, ono, blizina placa Branimirac.
sekasmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 14:24   #66
Quote:
little wonder kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakvih iskustava sa Sokratom? Cijene su im dosta povoljne, koliko sam čula, radi se u malim grupama...
Ja sam išao ovaj semestar u Sokrat i gotovo sam siguran da neću tamo nastaviti.
Kao prvo prostorije gdje se upisuješ izgledaju mrak ali tamo se ne izvodi nastava, nego u hatzovoj(na zelenom valu) u prostorijama bez klime i onda je to koma. Nisam cjepidlaka ali problem je u tome što nema klime i onda se treba otvorit prozor pa ništa ne čuješ od auta koji prolaze po zelenom valu, i što me zametalo a nema veze s nastavim je da u wcu nema daske za sjedenje (meni nije trebala pošto sam muško ali je bilo puno više cura u školi tako da...) .
Što se tiče grupa u mojoj grupi je bilo 12 ili 13 učenika što je puno previše, čak jednom kad smo svi došli na nastavu jedva smo sjedili jer je premala učionica, a kolko sam vidio i u drugim grupama je bila slična situacija.
Profa je tak-tak, kad smo počinjali kao da nije znala što treba predavati i jako me zasmetalo što je dosta skakala sa jednog djela gradiva na neko skroz sedmo i tak, kolko mi se činilo nije joj baš stalo do toga da svi završe i nauče al dobro. Cijena za semsestar je billa oko 2.300kn tak nešto ne sjećam se, al piše na službenoj stranici .
Uglavnom, ja ti nebi preporučio,

E i da pitam ima ko iskustva i kakva su sa školom Smart-jezici?

pozdrav
Adrianm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 14:37   #67
Evo ja ću napisat kratko i jasno,ljudi NIKADA NEMOJTE ICI U AGORU,NIKADA.
Profesori jesu dobri i male su grupice pa se dosta brzo radi ali kakav tamo teror trebate prozivljavat kako i vi tako i profesori koji rade,to je strasno,,,,Nemojte nikada tamo ic,nikada!
Laura Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 11:02   #68
Quote:
sekasmith kaže: Pogledaj post
Japanski imaš u Poliklinici SUVAG, s predavačicom autohtonom Japankom, a cijena je daleko najpovoljnija u Zagrebu. Satovi su samo jednom tjedno (60 minuta) i to u terminu u dogovoru profesorice i polaznika tečaja (s obzirom na njihov status - zaposleni, studenti, đaci). Žena je izvanredna.

Naravno, čim veliš SUVAG, većina neupućenih vidi gluhu djecu s poteškoćama u razvoju, obiđi da vidiš, to nije samo škola, to je Poliklinika, obnovljena, osoblje od gđe na centrali nadalje, sve 5. Odlična tramvajska veza, ako ne znaš, Ljudevita Posavskog, na uglu je Tvornica, ono, blizina placa Branimirac.
Znam da je dosta ljudi zadovoljno SUVAG-om, no mog je klinca zapala neka profa koja je koma.. NIje naučio apsolutno ništa. I ja sam profa jezika, pa sam to zaista mogla zaključiti.

Zena br1 kazala je:

1. zbog toga sto gradivo nije tesko a dosta se,auci profesori nisu strogi ali znaju sto rade,nije skupo (barem koliko se sjecam), a na kraju devete godine se dobije diploma sa kojom se moguce zaposliti u skoli, kao prevoditelj ili sl.Taj 9stupanj je najskuplji 3000kn.jesi li zadovoljan?

I samo da velim Zena br1, nema tečaja jezika s kojeg netko može izaći kao prevoditelj. Za prevođenje je potrebna fakultetska naobrazba (jezična), opća kultura, smisao za prevođenje, i puno, puno iskustva i rada.... Naravno, nažalost, kod nas ima mnogo prevoditelja čiji prijevodi i jesu kao da su završili tečaj jezika. Prevođenje je pravi teški, mukotrpan zanat.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 19:58   #69
ajde da se i ja priključim...trebam pomoć i informacije, preporuke za učenje talijanskog... ja sam išla samo jedan semestar prije par godina u Svjetske jezike Zagreb i imala sam odličnu profesoricu i bila sam prezadovoljna, no ona tamo više ne radi... sad me zanima jel ima netko negdje friška iskustva po pitanju učenja početničkog talijanskog... ajd, pliz, javite...planiram se upisati ovaj semestar
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 18:35   #70
e a mene zanim sljedece

naime planiram upisati CISCO akademiju u kojoj je sva literatura na engleskom koji ja jako dobro i znam i razumijem! međutua htio bi ic na nekakvo "usavrsavanje" jezika ali ne "obicnog" nego "strucnog" tj onog koji se bavi izrazima i terminima iz informatike!

ako ste shvatili sto zelim reci nadam se da cete mi uspjeti pomoci!!!!!
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 19:59   #71
Quote:
mutavac01 kaže: Pogledaj post
e a mene zanim sljedece

naime planiram upisati CISCO akademiju u kojoj je sva literatura na engleskom koji ja jako dobro i znam i razumijem! međutua htio bi ic na nekakvo "usavrsavanje" jezika ali ne "obicnog" nego "strucnog" tj onog koji se bavi izrazima i terminima iz informatike!

ako ste shvatili sto zelim reci nadam se da cete mi uspjeti pomoci!!!!!
Nevjerujem da ti tako nešto postoji a i po meni nema smisla jerbo za sve izraze prijevode imaš na internetu. ionako će ti se koristiti samo određene riječi koja ako si se bavio ili se baviš mrežama si već čuo i za većinu znaš šta znači, a ako znaš dobro engleski onda nebi trebo imati nimalo problema.
Adrianm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 19:01   #72
bila sam upisala PROSPERO i ne mogu nac lijepu rijec o toj skoli. ukratko KATAJEBENASTROFA!!!
ono tecaj spanjolskog kao za pocetnike od toga upisuju tu ljude sa savrsenim talijanskim (mislim ono mogli su ih bacit na predispit i vidjet da znaju ) ,a ostatak su ljudi koji su proveli pola godine u spanjolskoj (haha a ti kao nemaju pojma o spanjoskom ). i sad se ti kao potpuni tulac uklopi. dok njima treba da rijese zadatak 5sec a tebi 5min a profa bleji u tebe ko da si mutav/a...NIKAD VISE. zao mi je svake lipe za tih j..par puta sta sam isla...uzas
Nikki_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 18:27   #73
nikki, hvala...
nadam se da će se još netko javiti
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 11:20   #74
Upisala bih njemački, a ne znam koju školu odabrati! Nije da mi cijena ne igra nikakvu ulogu, ali opet....
amper123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 20:22   #75
za njemacki bi preporucila prof pajnic u Aegisu, jer sam vidla kak odlicno radi i svakom uceniku posvecuje paznju
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 22:42   #76
Ja sam prošle godine išla u Aplo,na japanski i stvarno je bilo odlično.cijene su ok,plaćanje na čekove,rate...kak god.male su grupe pa je lakše radit i nešto i naučit.
__________________
"Is all that we see or seem,but a dream within a dream?" E.A.Poe
~black sway~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 15:34   #77
Preporučam StudioNet u centru, male grupe, povoljne cijene i stručni tim
www.studionet-prijevodi.com
Ela0608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:02   #78
Jel netko bio u Sokratu? Kakva su mišljenja?
Sorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:05   #79
Quote:
Sorren kaže: Pogledaj post
Jel netko bio u Sokratu? Kakva su mišljenja?
razvaljenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 13:48   #80
skola stranih jezika sc

najjeftinija je (po mojim saznanjima), a jos postoji popust za studente.

naravno, u velikoj mjeri ovisi koji jezik ucite i koji vas profesor dopadne.... ja sam imala srece svaki put
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.