Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2010., 10:48   #41
sinoć je bilo super vrijeme i malo vjetra, i naravno ništa od vatrometa!
2 die 4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 10:59   #42
e fakat ove godine vrijeme nije išlo na ruku organizatorima. jučer baš idem po nasipu i gledam prema Bundeku, prema veselici a ono nigdje nikoga. Čekao sam do 11:40, vidio da sa izvisio i otišao kući. Ništa, danas naši nastupaju
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 11:23   #43
Jedan redar je rekao da i Talijani danas pucaju. Ili sam ja pobrkala lončiće...
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 12:19   #44
Pa najbolje da danas budu talijani, pa naši, i na kraju pobjednik. Nisam bila zadnje 2 večeri, sinoć vidim da nije ni bilo, al večeras idem.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 12:54   #45
U koliko počinje vatromet? Čini mi se poslije 23 sata!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 13:18   #46
Organizatori stvarno nisu krivi zbog vremenskih neprilika, ali su krivi zbog ne informiranja javnosti.Ponašaju se gore od djece u vrtiću u stilu " Nisam ja...neznam ja...". Samim time vidimo kakva je ustvari ta firma Mirnovec pirotehnika. Vidim interes za vatromet je velik, bez obzira na vrijeme. Vozikam se već peti dan na Bundek, tražim informacije o nastupima ( kao većina nas) a organizatori su totalno gluhi prema javnosi. Objave odgodu prekasno, tj. kada nas većina već napušta Bundek jer smo se i sami uvjerili da vatrometa neće biti. I još traže ispriku za to što netko tamo u Mirnovcu ne radi svoj posao oko informiranjajavnosti. Nisam siguran tko vodi program kod šatora - Barbara Kolar - radi na Anteni ZG ? ? ? Ako sam u pravu, onda su obavijest mogli objaviti i na radiju. Danas je 22.06. SKORO JE PODNE, TKO ZNA DANAŠNJI PROGRAM ??? I opet nitko ništa ne zna VIDIMO SE NA BUNDEKU I DOBRU ZABAVU

Zadnje uređivanje Renato12 : 22.06.2010. at 13:25.
Renato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 14:25   #47
ne blatite jadne ljude nisu onikrivi

Bok svima!!!!....kako ste svi vi ljudi smješni tako ste ko djeca.
Pa kaj ne vidite ove godine vrijeme da je upravo takvo kakvi ste i vi sada mjenja se .......sve se je preokrenulo)))???....
Zar ne vidite i ne pretpostavljate po vremenu da li bi moglo biti vatrometa ili ne pa pobogu ljudi dragi,ako je vani kiša i ako jako puše pa valjda možete pretpostaviti dali je za vatromet ili nije...ja volim vatromee i pomalo se u hobiju sebi za dušu bavim time i radim rakete i tako pa mi ni na kraj pameti nije palo da idem gledati vatromete po ovom vremenu.Jel po meni samo biseri idu po ovakvom kišovitom vremenu gledati vatromete...pa raketa ne može letjeti ako puše jer bi to moglo biti opasno da se nešto ne zapali.Moje mišljenje je to da oni misle da če se na moment smiriti vrijeme i da če moči tih pola sata ili koliko to trajalo moči ispaliti ,ali im to ove godine nejde za rukom.Imajte malo poštovanja i nemojte se tako ponašati nemojte biti djeca.
Uvijek netko može lijepo nazvati MIRNOVECtelefonom i pitati šta če biti i tako saznati...pa kakvi smo to mi ljudi zar smo rođeni da samo blatimo sve oko sebe ......
febo93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 14:55   #48
Pa nisu krivi, lijepo je sto su tak nesto poklonili Zagrebu.. ali im je sustav inforimiranja komatozan, odnosno, ne postoji.. Pa kvragu, ako nista mogu prek nekog foruma il fejsa stavit info.. to bar nije neki posao..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 15:10   #49
Quote:
OpticaLL kaže: Pogledaj post
Pa nisu krivi, lijepo je sto su tak nesto poklonili Zagrebu.. ali im je sustav inforimiranja komatozan, odnosno, ne postoji.. Pa kvragu, ako nista mogu prek nekog foruma il fejsa stavit info.. to bar nije neki posao..
imaš pravo za svaki slučaj su mogli ....ali ne trba imto zamjeriti ipak su pripreme za to svake godine jakonpete tako da i ovo vrijeme totalna zbrka...
ipak!!!!!..nije samo tako baciti sve bez veze u zrak pa šta bude ipak e tu velika lova uložena...

http://www.youtube.com/watch?v=RJvJRSGDqqc

Zadnje uređivanje febo93 : 22.06.2010. at 15:35. Reason: preuređenje
febo93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 15:19   #50
Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
Jedan redar je rekao da i Talijani danas pucaju. Ili sam ja pobrkala lončiće...
možda i jesi. Meni je drago da sam vidio vatromet kineza u petak koji je bio najbolji od svih vatrometa ikad viđenih. Žao mi je ovih ljudi koji su trebali pokazati svoje umijeće ali nisu mogli jer ih je zeznulo vrijeme. A za slijedeća natjecanja bih predložio Mirnovec pirotehnici da pokušaju pozvati što više ekipa pa neka ovo natjecanje potraje čitav tjedan ili možda dva (naravno uz odgovarajuće vremenske uvjete). Ipak je premalo samo tri dana u godini (vatromet za novu godinu ne računam ni pod razno jer onda ipak gledam da mi ne padne neka petarda na glavu bačena od nekog mozgitisa pa nisam full koncentriran )
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 15:46   #51
Ja sam se sada vozikala po nasipu i ona čuda su spremna za ispaljivanje...Međutim , živve duše nema...ni s jedne strane Save...Valjda bude barem danas nešto...
Ako netko nešto zna - PIŠITE!!!!
__________________
Just eat and die...
fly001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:06   #52
ja večeras idem, samo nemam pojma kad krenuti i kad uopće počinje program?

mene najviše interesira svirka grupe Divina, bili su prejaki prošle godine, volio bi ih vidjeti opet, ali nitko nema pojma o ničemu...

Ako netko barata kakvim informacijama, molio bih da bilo kaj objavite ovdje.

Hvala
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:22   #53
pa ljudi ako mislite iči neka netko nazove mirnovec i pita ih,,,,

Zadnje uređivanje febo93 : 22.06.2010. at 16:23. Reason: prepravka
febo93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:20   #54
čekaj malo ako su ona čuda spremna za palidbu onda bi tamo netko trebao biti da to čuva. ništa, idem ja nabaciti šetanac do mjesta ispaljenja pa ako naletim na nekoga, pitam.

Pošto sam na sjevernoj strani idem vidjeti što je sa vatrometom, tko je na južnoj, neka ode vidjeti što je sa show programom
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:51   #55
ipak ima vatrometa danas !!!!!!

Društvo evo pitao sam danas možete slobodno iči na BUNDEK bit če vatrometa....100% garantiram......lepo se provedite....i nemojte mi više pluvati po Mirnovcu...hehehehe
evo vam moj snimak od prošle godine...
http://www.youtube.com/watch?v=Jy2O63akkcw
febo93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:51   #56
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
čekaj malo ako su ona čuda spremna za palidbu onda bi tamo netko trebao biti da to čuva. ništa, idem ja nabaciti šetanac do mjesta ispaljenja pa ako naletim na nekoga, pitam.

Pošto sam na sjevernoj strani idem vidjeti što je sa vatrometom, tko je na južnoj, neka ode vidjeti što je sa show programom
Kaj se puca sa sjeverne strane Save?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:13   #57
da, puca se sa sjeverne strane. na južnoj je veselica. sad sam prošao i još je sve zapakirano u kutijama i kašetama. nažalost, kad sam se vračao, počela je lagana kišica paduckati. nadam se da bu bilo vatrometa. e da, tamo je samo jedan kombi od mirnovec pirotehnike i jedan lik u njemu ali eto, nisam išao do njega da ga pitam
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:25   #58
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Kaj se puca sa sjeverne strane Save?
pa preko save na sjevernoj strani se puštaju rakete...
febo93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 19:21   #59
Zna li tko vrijeme početka. U pravilu se početak vatrometa nije poklapao s programom na stranicama Mirnovca!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 19:31   #60
Exclamation

Quote:
febo93 kaže: Pogledaj post
Bok svima!!!!....kako ste svi vi ljudi smješni tako ste ko djeca.
Pa kaj ne vidite ove godine vrijeme da je upravo takvo kakvi ste i vi sada mjenja se .......sve se je preokrenulo)))???....
Zar ne vidite i ne pretpostavljate po vremenu da li bi moglo biti vatrometa ili ne pa pobogu ljudi dragi,ako je vani kiša i ako jako puše pa valjda možete pretpostaviti dali je za vatromet ili nije...ja volim vatromee i pomalo se u hobiju sebi za dušu bavim time i radim rakete i tako pa mi ni na kraj pameti nije palo da idem gledati vatromete po ovom vremenu.Jel po meni samo biseri idu po ovakvom kišovitom vremenu gledati vatromete...pa raketa ne može letjeti ako puše jer bi to moglo biti opasno da se nešto ne zapali.Moje mišljenje je to da oni misle da če se na moment smiriti vrijeme i da če moči tih pola sata ili koliko to trajalo moči ispaliti ,ali im to ove godine nejde za rukom.Imajte malo poštovanja i nemojte se tako ponašati nemojte biti djeca.
Uvijek netko može lijepo nazvati MIRNOVECtelefonom i pitati šta če biti i tako saznati...pa kakvi smo to mi ljudi zar smo rođeni da samo blatimo sve oko sebe ......

Jel si ti ... ili .... ili nešto treće? Ljudi razumiju probleme zbog lošeg vremena ali im nije jasno zašto nisu obavjestili ljude da je vatromet odgođen. Tko zna odakle ljudi dolaze vidjeti taj spektakl. i onda dođu, stoje pola sata dok ne saznaju "tužnu vijest" i odu ljuti kućama jer nigdje ne postoji prokleta informacija da je sve odgođeno. Što nisi ti nazvao i objavio vijest o događaju? Samo kažeš da bude bio. KADA ? TKO NASTUPA? ????? JOŠ STIGNEŠ - ZOVI !!!!!!!!!!!!!! Ja sada zvao i nitko ne diže slisalicu 01/3331-000

Zadnje uređivanje Renato12 : 22.06.2010. at 19:47.
Renato12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.