Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 10:29   #1
Privatni dječji vrtići u Zg

Pozdrav!
Zna li tko kakav dobar privatni dječji vrtić u centru Zagreba?
Hvala!
starry_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 10:32   #2
A može i Vlaška, Maksimir...
starry_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 11:54   #3
Ovaj u maksimiru nebih nikome preporucio. Mislim da se nalazi u crncicevoj. To je obican stan u kojem je hrpa djece svih uzrasta i nije bas da vise po vani cijelo vrijeme jer nemaju gdje + cijena je ogromna. Po tom pitanju vise preferiram drzavne vrtice....
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 00:46   #4
Ako mogu preporučiti,kakvo je stanje u privatnim vrtićima,ne bi bilo naodmet da se raspitaš o malo boljim državnim vrtićima (naravno ako upisuješ dijete u vrtić,a ne jaslice).Iskustva se jako razlikuju,ali privatne se puno manje kontrolira,pa se radi svašta.Sretno.
Bambi*plesačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:22   #5
Quote:
starry_girl kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zna li tko kakav dobar privatni dječji vrtić u centru Zagreba?
Hvala!
preporuka: državni vrtić
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:11   #6
Quote:
Vincent Vega kaže: Pogledaj post
Ovaj u maksimiru nebih nikome preporucio. Mislim da se nalazi u crncicevoj. To je obican stan u kojem je hrpa djece svih uzrasta i nije bas da vise po vani cijelo vrijeme jer nemaju gdje + cijena je ogromna. Po tom pitanju vise preferiram drzavne vrtice....
Puke li slučajnosti, moje dijete je išlo u taj običan stan, btw. tamo nisu već dobre 2 godine , a moram priznati da je mom djetetu bilo prekrasno. Starije su mi išle u državni u Šrapčevoj koji je kad smo već kod kvalitete obična baraka.
Ako žena pita za privatni vrtić pretpostavlja se da ima i love da ga plati.
Na kraju sve ovisi o tetama i organizaciji u vrtićkom programu. Dobro pogledaj tko što nudi. Moje dijete je s privatnim vrtićem bilo svugdje, išli su u kazalište, na klizanje, na skijanje, na plivanje, pa čak i na ljetovanje. Sa starijima mi se desilo da ih tete nisu htjele voditi na more jer su se svađale oko toga tko mora ići pa na kraju nije išao nitko. Posjećivali su vatrogasce, pekare, bili na aerodromu, svuda gdje ih se moglo voditi.
pupoljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:15   #7
Quote:
pupoljak kaže: Pogledaj post
Puke li slučajnosti, moje dijete je išlo u taj običan stan, btw. tamo nisu već dobre 2 godine , a moram priznati da je mom djetetu bilo prekrasno. Starije su mi išle u državni u Šrapčevoj koji je kad smo već kod kvalitete obična baraka.
Ako žena pita za privatni vrtić pretpostavlja se da ima i love da ga plati.
Na kraju sve ovisi o tetama i organizaciji u vrtićkom programu. Dobro pogledaj tko što nudi. Moje dijete je s privatnim vrtićem bilo svugdje, išli su u kazalište, na klizanje, na skijanje, na plivanje, pa čak i na ljetovanje. Sa starijima mi se desilo da ih tete nisu htjele voditi na more jer su se svađale oko toga tko mora ići pa na kraju nije išao nitko. Posjećivali su vatrogasce, pekare, bili na aerodromu, svuda gdje ih se moglo voditi.
ja moram priznati da su moji,svi troje,išli u državni vrtić i bili jako zadovoljni,a bormeć i ja...na žalost,nit od jedne svoje frendice nisam čula da su zadovoljni privat vrtićima,a i puno ih se zatvaralo nakon izvjesnog vremena...al vjerojatno ih ima i jako dobrih...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:33   #8
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
ja moram priznati da su moji,svi troje,išli u državni vrtić i bili jako zadovoljni,a bormeć i ja...na žalost,nit od jedne svoje frendice nisam čula da su zadovoljni privat vrtićima,a i puno ih se zatvaralo nakon izvjesnog vremena...al vjerojatno ih ima i jako dobrih...

Puno ovisi o tetama u vrtiću. Moje drugo dijete dok je ostajalo u vrtiću gledalo me kroz prozor i lilo suzu za suzom, pa ti idi radit sa slikom svog djeteta na prozoru. Malena koja je išla u privatni vrtić ostajala je sa širokim osmijehom na licu.
Možda nekad nije toliko bitno kakav je vrtić nego kako se dijete u njemu osjeća. Vjerojatno ima puno loših iskustava sa privatnim vrtićima, ali ja sam s ovim bila zadovoljna. Nikad u njemu nije došlo do trovanja hranom, do nekih epidemija, pa čak u 4 godine koliko je išla nisu ni jednom imali uši.
U državnom vrtiću sam prošla sve gore navedeno.
Nitko ti ne može garantirati gdje te što čeka.
pupoljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 12:17   #9
vrtić

Evo ti jednog dobrog vrtića kojim ćeš sigurna sam biti sretna/sretan.
Vrtić ti je u ulici Vrhovec, zove se "Sunčev sjaj Lazaret" i vode ga časne sestre Sv. Križa:3 sestre i 4 odgojiteljice+pedagog i logoped. Vrtić i osoblje su kao iz bajke a cijena ti je cca 540 kn mjesečno.
Sretno!
fraeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 09:02   #10
u Petrovoj, odmah kad iz rotora iznad Kvatrica krenes Petrovom prema bolnici, prvi blok kuca s desne strane.
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 15:30   #11
I mene zanima gdje kod Trnja ima dobrih privatnih vrtića za jasličku skupinu? Obzirom da je u državnim vrtićima teško dobiti mjesto, liste su povelike...
bljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 14:15   #12
Thumbs up Moje dijete mora u privatni vrtić, stoga molim preporuke i upozorenja!!!!!!

Par kuća dalje u mojoj ulici nalazi se dv baltazar. zanimalo bi me dali ima tko ikakve informacije o tom vrtiću ( sigurnost, prehrana, higijena, odgoj....)?
a i ako itko ima kakvu preporuku za privatni vrtić na sesvetskom području.

Zadnje uređivanje tough_cookie : 22.08.2008. at 00:01. Reason: caps lock smanjila i obrisala upitnike i usklicnike (tonu)
N_P2 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 19.11.2007., 17:25   #13
nisam shvatila što znači da mora u privatni vrtić? jel stvar u posebnom zdravstvenom stanju ili?
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 02:01   #14
meni se to malo čini kao - reklama
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 09:21   #15
Quote:
N_P2 kaže: Pogledaj post
Par kuća dalje ...

Ljepo odeš tamo i "Dobar dan", "Dobar dan". "Upisala bih dijete kod Vas,ako ima mjesta pa sam se došla malo raspitati.Šta papaju, (vjerovatno ti negdje visi jeslovnik),kad spavaju,čime se bave tokom dana,koliko ih je u grupi bla bla" Neke stvari ne moraš ni pitati,odmah ih sama vidiš,ograda da li je zatvorena,zaključava li se...
Upstalom sama najbolje znaš šta te zanima,pa ljepo odi i vidi

Zadnje uređivanje tough_cookie : 22.08.2008. at 00:01.
fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 09:40   #16
Baltazar je na drugom kraju Seseveta....to je tamo jedini privatni....u centru ima i Zvonchica ili tak nesh.....

ako ti je par kucha dalje chudno da neznash kaj ljudi prichaju

a ako je reklama...i ak tak nisko pucate...kozna kakav je to privatni vrtich uopche, hehhehehe
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 19:44   #17
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
u Petrovoj, odmah kad iz rotora iznad Kvatrica krenes Petrovom prema bolnici, prvi blok kuca s desne strane.

Khm, meni je receno s nekoliko strana da taj vrtic treba zaobici u sirokom luku.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 13:24   #18
Ja potvrdjujem da je taj vrtich u Petrovoj (nechu ga imenovati) uzas...mozda tete jesu ok, ali vrtich radi od 7 do 20 (nekim roditeljima to pashe), ali prostor je mali, nema ni vrta za igru...i zamislite da vam je dijete 12 sati u zatvorenom prostoru....a to shto i izadje, je goli beton, velichine koji nije dostatan za psa......a o stepenicama u vrtichu da i ne govorim!!!!

uopche neznam kako je taj vrtich dobio dozvolu da postane vrtich i jedan od razvikanijih vrticha u tom dijelu....uzasssssssssssssss
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 22:22   #19
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Ja potvrdjujem da je taj vrtich u Petrovoj (nechu ga imenovati) uzas...mozda tete jesu ok, ali vrtich radi od 7 do 20 (nekim roditeljima to pashe), ali prostor je mali, nema ni vrta za igru...i zamislite da vam je dijete 12 sati u zatvorenom prostoru....a to shto i izadje, je goli beton, velichine koji nije dostatan za psa......a o stepenicama u vrtichu da i ne govorim!!!!

uopche neznam kako je taj vrtich dobio dozvolu da postane vrtich i jedan od razvikanijih vrticha u tom dijelu....uzasssssssssssssss

Ista vlasnica posjeduje jos jedan vrtic u Sesvetama. Ocito ima dobre veze kad opstaje, jer sam ja cula skandalozne stvari koje se tamo desavaju.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 22:27   #20
Znam da ima i tah u Sesvetama.....ma garant ima veze...i to me uzasno zivcira kod nas.....sve je kod nas prek veze....uzassssssssssssss

Kak je ljudima to super???....Super su ti roditelji kaj ostave klince tam od 7 do 20.....Kaj ne postoji neki zakon da klinci ne smiju vishe od 8 sati provest u vrtichu???
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.