Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2014., 10:18   #21
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
nitko od nas ne zna u koga je zapravo zaljubljen....sve do dana kada sazna
a pravila nema baš nikakvih, može te iznevjeriti upravo osoba vrlo visokih moralnih kriterija jer je naišla na iskušenje kojem ipak nije uspjela odoliti a s druge strane neka koja je malo divljala može se uz tebe smiriti i ne pomisliti više na druge, pravila jednostavno nema a život je vrlo nepredvidiv
Znam..samo eto,nikako ne mogu dokučit...
s jedne strane je jako društvena,izlazi s frendicama u klubove cesto,itd.
a nikad nema slike s dečkima,nikad nije u vezi bila(koliko ja znam),nikad ne lajka perverzne statuse niti slike

al dobro,sve u svoje vrijeme,saznat cu brzo nadam se...
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:20   #22
Pa di ste našli takvu dr. Olju?
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:25   #23
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Znam..samo eto,nikako ne mogu dokučit...
s jedne strane je jako društvena,izlazi s frendicama u klubove cesto,itd.
a nikad nema slike s dečkima,nikad nije u vezi bila(koliko ja znam),nikad ne lajka perverzne statuse niti slike

al dobro,sve u svoje vrijeme,saznat cu brzo nadam se...
to što je društvena i voli izlaziti ne znači baš ništa.
Iz vlastitog iskustva bih rekla da te najžešće povrijede upravo oni kojima naizgled ne nalaziš neke veće mane u ponašanju, ne kažem da je to neko pravilo nego samo da je to moje iskustvo.
Zato ako tvoja cura naizgled nikada ne griješi i doima se gotovo savršenom run bejbi run
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:37   #24
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
to što je društvena i voli izlaziti ne znači baš ništa.
Iz vlastitog iskustva bih rekla da te najžešće povrijede upravo oni kojima naizgled ne nalaziš neke veće mane u ponašanju, ne kažem da je to neko pravilo nego samo da je to moje iskustvo.
Zato ako tvoja cura naizgled nikada ne griješi i doima se gotovo savršenom run bejbi run
Nisam ju još dobro upoznao,glumica je i umišljena(možda kao obrambeni mehanizam),al opet,definitivno ne glumi da je dobrica...
sa sela mi je,ide svake nedjelje na misu(znam da to ne mora baš ništa značit,al eto opet mi daje neku sliku).
stvarno nezz,može bit da se jebala vec 20 puta a isto tako da nije nikako...
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:38   #25
Quote:
LordLuka kaže: Pogledaj post
A kako da napisem..omogucila mu je seks nakon 20min pogledavanja i smjeskanja
"Omogućila je seks" sebi.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:43   #26
nemoj se baviti kretirijima u koje ne upadas, nadji neku u cije se uklapas i to je to

kriteriji su prevelika misterija
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:44   #27
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Nisam ju još dobro upoznao,glumica je i umišljena(možda kao obrambeni mehanizam),al opet,definitivno ne glumi da je dobrica...
sa sela mi je,ide svake nedjelje na misu(znam da to ne mora baš ništa značit,al eto opet mi daje neku sliku).
stvarno nezz,može bit da se jebala vec 20 puta a isto tako da nije nikako...
nista prije mraka!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:45   #28
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nista prije mraka!
nadam se da ne...
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:47   #29
Quote:
LordLuka kaže: Pogledaj post
Ma jok..
Nisam ja rekao da ova dvojica nisu neki materijal..nego prema ovom doslovno nisu ni do koljena...
Gledaj to ovako. .
George Clooney je on za sve nas
Ali sa njima dvoje se u istom kaficu p** a ovog nesretnika blesavog je zavlacila i nije htjela nikakav intiman odnos prvih mjesec dana (bubam jer ne znam tocno)..
U, jebote, to nisu tri ribe, nego tri epizodista s jednom... A Clooney je čekao na kraju reda. Super neka cura, provodi kozmičku pravdu. Trebalo bi je više cijeniti što časti statiste.
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 10:54   #30
Znaci frendovi su ti kurvisi koji varaju cure, a ti na osnovu jedne male pricas u globalu?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 11:14   #31
A što cure daju? Čokoladu?
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 11:16   #32
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Nisam ju još dobro upoznao,glumica je i umišljena(možda kao obrambeni mehanizam),al opet,definitivno ne glumi da je dobrica...
ne brini se, relativno si siguran uz takvu.
Svojim "milim" ponašanjem će ionako sve rastjerati od sebe, doduše tebi će možda popiti krv na slamku jednog dana ali što se tiče prevare mislim da si tu relativno siguran
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 11:23   #33
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
A znam primjera...al boli me kurac za druge cure,vise me muči jel ova u koju sam zaljubljen takva..
Sigurno da je
Nekom prije tebe je dala samo tak jer joj je tog trena bio zgodan i sexy,a ti ces se sad oko nje morat jebacki potrudit za isto ...
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 11:27   #34
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
Sigurno da je
Nekom prije tebe je dala samo tak jer joj je tog trena bio zgodan i sexy,a ti ces se sad oko nje morat jebacki potrudit za isto ...
ti bi trebala radit na onim tarot pizdarijama poslije ponoći kad ti tako dobro ide čitanje ljudi ...
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 11:43   #35
Kad se samo sjetim svojih studentskih dana... Bila sam druželjubiva i dosta izlazila. Ljudi su dolazili k meni, nekad učiti, radila sam i fešte. Naravno da mi spol ljudi za drženje nije bio ključan, bitno da su bili OK.

I poslije bih iz raznih priča saznavala s kim sam sve, navodno, spavala. Većinom su to bili likovi s kojima sam samo bila na kavi, ili nekad skupa otišla vani. Ili su dolazili k meni učiti. Ili sam im držala instrukcije (ali ih je bilo sram reći da im treba pomoć oko svladavanja gradiva studija). Sve su susjedi bilježili, tipovi dolaze k meni, pa odlaze nakon par sati...

Najbolja mi je fora bila kad me jedan kolega s faksa vrlo ozbiljno pitao da li je istina da smo jedna moja frendica i ja ljubavnice. Naravno, ispalo je da je priču proširio jedan koji nije dobio ni od mene ni od nje
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 11:47   #36
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Kad se samo sjetim svojih studentskih dana... Bila sam druželjubiva i dosta izlazila. Ljudi su dolazili k meni, nekad učiti, radila sam i fešte. Naravno da mi spol ljudi za drženje nije bio ključan, bitno da su bili OK.

I poslije bih iz raznih priča saznavala s kim sam sve, navodno, spavala. Većinom su to bili likovi s kojima sam samo bila na kavi, ili nekad skupa otišla vani. Ili su dolazili k meni učiti. Ili sam im držala instrukcije (ali ih je bilo sram reći da im treba pomoć oko svladavanja gradiva studija). Sve su susjedi bilježili, tipovi dolaze k meni, pa odlaze nakon par sati...

Najbolja mi je fora bila kad me jedan kolega s faksa vrlo ozbiljno pitao da li je istina da smo jedna moja frendica i ja ljubavnice. Naravno, ispalo je da je priču proširio jedan koji nije dobio ni od mene ni od nje
pa jesi u tom periodu s ikim uopce spavala?
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 12:10   #37
Nisu sve cure iste. Neke prelaze na stvar odmah, nekima treba malo dulje.
Zašto čekaju dok su u vezi, a za jednu noć ne? Zato što joj je do prvog stalo i želi da bude "posebno". Želi da i on uživa koliko i ona, te da potraje bla bla. Kad bira dečka za jednu noć, živo joj se fućka kak izgleda, odkud je, koliko ima braće i sestara, a ponajmanje hoće li ju sutra nazvati ili otići s njom na kavu. Zato se u prvom slučaju cure koče i odgađaju seks jer im nije svejedno. Ne žele ispast cure za jednu noć i odgađanjem (čitaj: zavlačenjem) osiguravaju status "ne drolje". Jasno? Možda ne u muškom mozgu, al u ženskom ima neke logike.

Drugo: prije 20-te, komotno možete nalaziti cure koje ne daju par mjeseci il koje daju odmah (droljice). Tu postoje stvarno krajnosti u tim godinama.

Nakon 20-te se to sve ipak normalizira, pa imamo djevice (cure koje ne daju jer još nikad nisu dale pa sad traže princa na konju koji nikak da dođe...), curke kojima treba malo vremena da te upoznaju (nekih tjedan, dva, uvrh glave mjesec dana ak se ne viđate često) i curke koje daju odmah jer se osjećaju ko napaljeni dečki kojima su studentski dani još jedna od mnogih šansa da ga što češće umoče.

E sad, do 20-te dečki često cvile kak ne mogu nać cure koji bi dale odmah, a odmah daju njhovim frendovima. Glumi dečka koji je ljiga, nema kaj za reć, po noći je zakon/po danu bi cura na njega pljunula i evo ti recepta za jednu noć s droljetkom po tvojoj mjeri.
U razred od 20-25(28) godine nalazimo dečke koji ne znaju što žele pa žele je..t svešto hoda, al se onda zaljube pa su u komi jer je cura tek sad (ak nije ranije) došla u te godine kad ona želi je..t sve što hoda pa ga vara, napucava, zavlači...Ili obrnuta situacija, gdje bi on sve što hoda, a ona je zaljubljena i oće samo njega Čudne godine...
I razred 25(28)-nadalje kad svi cvile kak se svi žene. Dečki bi konačno neku pristojnu djevu, al nje nema na vidiku il razmišlja samo o karijeri, a obitelj joj je na pameti kad uđe u mirovinu.

Moje objašnjenje je da fućkaš te svoje frendove. Budi svoj, samopouzdan i iskren (mislim doslovno iskren, u smislu ""Moram ti reć da si prekrasna i želio bih ti pružiti noć koju nećeš zaboravit" - ona cura koje ne bi bar na minutu stala i dobor razmislila bi li mu dala - LAŽE, a većina će dat), i vjeruj mi, imat ćeš pica. One padaju na samopouzdanje i neki tam lik koji misli da je bogom dan, bolje će proć neko neki sramežljivac koji jedva kaže "bok". Ak želiš curu, ponašaj se kao da ti je stalo. Amen

Zadnje uređivanje velika bubica : 28.01.2014. at 12:15.
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 12:30   #38
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
pa jesi u tom periodu s ikim uopce spavala?
Naravno da jesam, bila sam u duljim vezama koje nisu bile tajne. Dio vremena s dečkom koji je živio u drugom gradu. Dio vremena mi je dečko bio na frontu u ratu. I u tim periodima mi je ponekad trebala muška pomoć (nacijepati drva, popraviti nešto u stanu, pomoć oko selidbe...). I uvijek bih se odužila, ručkom/večerom, instrukcijama, ovisi o tome što sam mogla i što im je trebalo. Nikad naravno nisam "nagrađivala" davanjem "ženske stvari"

Ali priče su se širile. Nekad iz neznanja i nerazumijevanja situacije, a nekad i namjerno iz interesa da mi se razvali vezu. Ili povrijeđenog ega. Nekad samo iz dosade, i nemanja vlastitog života. Neki frajeri su se i sami neosnovano hvalili.

U svakom slučaju, iz iskustva znam da takve priče treba uvijek uzimati s rezervom, osim ako ti je osoba o kojoj se priča sama priznala, ili si je vidio svojim očima "in flagranti".
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 14:11   #39
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Kad se samo sjetim svojih studentskih dana... Bila sam druželjubiva i dosta izlazila. Ljudi su dolazili k meni, nekad učiti, radila sam i fešte. Naravno da mi spol ljudi za drženje nije bio ključan, bitno da su bili OK.

I poslije bih iz raznih priča saznavala s kim sam sve, navodno, spavala. Većinom su to bili likovi s kojima sam samo bila na kavi, ili nekad skupa otišla vani. Ili su dolazili k meni učiti. Ili sam im držala instrukcije (ali ih je bilo sram reći da im treba pomoć oko svladavanja gradiva studija). Sve su susjedi bilježili, tipovi dolaze k meni, pa odlaze nakon par sati...
Pa to je onda nešto kao kad mi, muški, saznajemo da smo silovali 40% žena...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 14:30   #40
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pa to je onda nešto kao kad mi, muški, saznajemo da smo silovali 40% žena...


-Stipe
Čisto me zanima,zašto uvijek na kraju stavljaš "-stipe" ?

-yoitsme
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger