Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Kako se osjećate nakon orgazma?
Ispunjeno 27 43.55%
Prazno 14 22.58%
Ovisi o partneru 17 27.42%
Ovisi o vremenu 4 6.45%
Glasovatelji: 62. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 20:22   #41
Par puta sam dozivio da mi partnericu doslovno jeca,kao da je na rubu placa. Nisam ju smio dotaknut dobrih 20 minuta nakon orgazma. Kasnije mi nije znala objasnit zasto je jecala ali mi je rekla da joj je to jedno od najboljih svrsavanja.
mladizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 22:49   #42
Pa zna se to plakanje desit, nije niti tako rijetko
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 03:14   #43
Osjećam se haj mozak baj baj
Ojsećam se
kao slijepac kojem su poklonili sliku,
kao gluhonjem što reagira na viku,
kao starac na samrti kad dobije na lotu,
kao mladoženja nakon burne momačke u subotu,
kao pušač koji gasi cigaretu,
kao ahil kad ga pogode u petu,
kao sit žderonja koji gleda u bananu,
kao buda kad je dostigao nirvanu.

pitam se gdje nestala želje i energija, ona žudnja....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 16:57   #44
Zanimljivo zapravo, premda je dosta mali uzorak, da se vecina žena osjeca ispunjeno, sretno i veselo, a vecina muskih prazno i umorno. Hmmmm...
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:04   #45
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Zanimljivo zapravo, premda je dosta mali uzorak, da se vecina žena osjeca ispunjeno, sretno i veselo, a vecina muskih prazno i umorno. Hmmmm...
Zapravo je logički ženska promišljeno ide u akciju, vlada situacijom, zna što želi, može izabrati što želi... muškarac mora čekati priliku, prihvatiti uvjete, nema ugrađene kočnice, tek naknadno mu mozak proradi...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 17:42   #46
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Osjećam se .....
kao sit žderonja koji gleda u bananu,
.....
E to je taj osjećaj
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 18:33   #47
Hm, taoisti tvrde kako muškarci izbacivanjem sjemena gube životnu energiju i prakticiraju tehnike vođenja ljubavi bez ejakulacije, ne uvijek, ali većinom.
bucka-bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 19:39   #48
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Zapravo je logički ženska promišljeno ide u akciju, vlada situacijom, zna što želi, može izabrati što želi... muškarac mora čekati priliku, prihvatiti uvjete, nema ugrađene kočnice, tek naknadno mu mozak proradi...
Zasto? Pa sta mislis, kad si u vezi, navecer se spremate za spavanje, zena promisljeno si misli, ah, sad cu da kopuliram, a muzjak cim vidi sisu odma skace i trga gacice, a tek nakon pol sata skuzi sta se desilo? I onda je jadan prazan, nije ni skuzio sto ga je snaslo? Mislim, seksas se kad ti se seksa, bio musko ili zensko, mozda ne kuzim uopce sta si htio reci.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 20:34   #49
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Zasto? Pa sta mislis, kad si u vezi, navecer se spremate za spavanje, zena promisljeno si misli, ah, sad cu da kopuliram, a muzjak cim vidi sisu odma skace i trga gacice, a tek nakon pol sata skuzi sta se desilo? I onda je jadan prazan, nije ni skuzio sto ga je snaslo? Mislim, seksas se kad ti se seksa, bio musko ili zensko, mozda ne kuzim uopce sta si htio reci.
Govorim općenito, u vezi ženska pokazuje svoju predanost seksom, ali inače joj to može biti oružje
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 22:03   #50
uh, jako dobro
taj osječaj praznine i zadovoljstva nakon orgazma je tako dobar
ponekad sam lijena uopće ustati, samo bih ležala, a ponekad sam baš poletna. ali uvijek, uvijek imam potrebu još jedanput svršit nakon prvog orgazma
__________________
A vida é demasiado curta para lidar com gente IDIOTA
PobreDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 22:16   #51
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Zapravo je logički ženska promišljeno ide u akciju, vlada situacijom, zna što želi, može izabrati što želi... muškarac mora čekati priliku, prihvatiti uvjete, nema ugrađene kočnice, tek naknadno mu mozak proradi...
Ma bezi. To mozda vrijedi dok smo jako mladi pa muzjacima lupaju testosteroni, a zenkice je sram priznat kolko su u dusi perverzne . Zrele pak godine i stalna veza? Vecina frendova koje poznajem kaze da su zene u stvari najcesce napaljenije od njih.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 00:14   #52
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ma bezi. To mozda vrijedi dok smo jako mladi pa muzjacima lupaju testosteroni, a zenkice je sram priznat kolko su u dusi perverzne . Zrele pak godine i stalna veza? Vecina frendova koje poznajem kaze da su zene u stvari najcesce napaljenije od njih.
Nisam ja reko da smo napaljeniji, nego da smo gluplji laka smo roba, besplatne smo im muške kurvice

Ženska da signal da bi se poseksala, muškarac je u mreži isčekivanja, nezna jeli se šali ili sprda.. jel ima il nema šanse
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 08:29   #53
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Nisam ja reko da smo napaljeniji, nego da smo gluplji laka smo roba, besplatne smo im muške kurvice

Ženska da signal da bi se poseksala, muškarac je u mreži isčekivanja, nezna jeli se šali ili sprda.. jel ima il nema šanse
I ti se pališ na dominantne ženske?
La Baba yaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 12:09   #54
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ženska da signal da bi se poseksala, muškarac je u mreži isčekivanja, nezna jeli se šali ili sprda.. jel ima il nema šanse



trebas i napismeno ili?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 12:14   #55
Prigušeno svetlo... ....prava atmosfera....

umoran sam dušo, evo ti za taksi, ajde pođi kući brinuće se tvoji

u meni još samo praznina postoji...


*Riblja Čorba - Evo ti za taksi
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 12:23   #56
Osjecam se ispraznjeno. Oci kolutaju, a ja zmirim....zatim idem oo sljedeci orgazam dok ne klonem. Pusti se i koji glas. Da!
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:16   #57
Quote:
La Baba yaga kaže: Pogledaj post
I ti se pališ na dominantne ženske?
Čekaj malo, muškarac ima bijesno auto, časti ženske tu je sve jasno, svaka ga može vući za nos
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:17   #58
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post



trebas i napismeno ili?
Ma nije stvar želi li ili ne želi ona seks, već je našla igračku, kao ono kad mačka ulovi nekog kukca ili miša, ne planira ga pojest, ali onako se malo iživljava
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:49   #59
Muškarac poslije orgazma što se njega tiče može odmah umrijet, dok će žena maštat o tome kako će sa njim provodit ostatak života.
__________________
dragi Božek! dok nekome daš stopalo broj 46, daj mu onda i pimpača adekvatne dužine, a ne kaj se moram naginjati dok idem pišat kaj nebu sve po patikama. hvala!
CowboyLucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 17:01   #60
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ženska da signal da bi se poseksala, muškarac je u mreži isčekivanja, nezna jeli se šali ili sprda.. jel ima il nema šanse
Govorimo li iskljucivo o nekakvim avanturama?

Pa necete si nakon godina veze komunicirat signalnim zastavicama sa sigurne udaljenosti pokusavajuci odgonetnut sifrirani kod
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger