Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 19:47   #181
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Psycho Queer Lolita(15) Catfish?

Ne znam sta da kazem..... Life is like a box of chocolates



Ako takav, sav gayast i dramatican, hoda po hrvatskom drustvu onakvom kakvo ono je, nije ni cudo da se ne moze uklopiti (sto je navela majka). (Stovise, ne bi me cudilo ni da se uistinu zeli ubiti . I ne ova recenica nije cinizam na djecakov racun)

No sva ta drama ima sasvim legitimno mjesto u LGBT subkulturi, hint: drag queens developing their overly dramatic personas. To mi je bila prva asocijacija nakon tvog otkrovenja. Osim toga i sam naziv "queer", as weird or different, udara na razlicitost. I moze (ali ne mora nuzno) biti sasvim normalna razvojna faza.

Prema tome, autoru, ne znam sto se cudis. Ni ti, ni mater mu. Decko se trazi (sto je i za očekivati kada si 15, a ne npr 40 ). Takav je i kao takvog ga treba i prihvatiti. A ne 'lijeciti' ili 'ispravljati'. I ne uzimati previse ozbiljno i za zlo te njegove dramaticne ispade i igrice. Sve je to dio folklora.
Ma ne mislim se više bavit njime.
Samo je sad veliko pitanje dal ću ostat normalan , sabrat se nakon svih tih tragedija
Vrlo teško ću se izbavit iz ove situacije, zaboraviti na sve.
__________________
Happiness is only real , if shared ...
CoOoler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 19:48   #182
Quote:
CoOoler kaže: Pogledaj post
Ma ne mislim se više bavit njime.
Samo je sad veliko pitanje dal ću ostat normalan , sabrat se nakon svih tih tragedija
Vrlo teško ću se izbavit iz ove situacije, zaboraviti na sve.


Neš ti tragedije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 19:59   #183
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post


Neš ti tragedije.
majstore, molit ću te da prestaneš tipkati na ovu temu više. Nemoraš ponavljati kakav sam kreten . Već u par navrata sam i sam to rekao . Al se makni molim te jer je ovo moj život a ne još jedna tema na kojoj ćeš upirat prstom i smijat se . A situacija je prilično ozbiljna ako nisi uvidio. Kakva vrsta čovjeka si može takvo nešto dozvoliti. Očito nešto ne valja u mojoj psihi. Pokušavam sam dokučiti što. Ali možda bi bolje bila stručna pomoć. Ali definitivno nešto ne štima.
EDIT: Ako moderatori to žele, mogu zaključati ovu temu jer daljnji postovi više neodgovaraju temi
__________________
Happiness is only real , if shared ...
CoOoler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:03   #184
Quote:
CoOoler kaže: Pogledaj post
Ma ne mislim se više bavit njime.
Samo je sad veliko pitanje dal ću ostat normalan , sabrat se nakon svih tih tragedija
Vrlo teško ću se izbavit iz ove situacije, zaboraviti na sve.
o.O

Ne, ne trebas izaci iz ormara, sad nakon sto si imao cybersex sa osobom za koju nisi znao da je gay, ako je to bilo pitanje i predmet tvoje katarze..
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:13   #185
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
o.O

Ne, ne trebas izaci iz ormara, sad nakon sto si imao cybersex sa osobom za koju nisi znao da je gay, ako je to bilo pitanje i predmet tvoje katarze..
Ne mislim da je to predmet katarze. Siguran sam u svoju orijentaciju. To nije ono što me muči. Muči me činjenica kako sam uopće uspio ispast tako naivan. To je ono što ne mogu shvatiti. Ne mogu sebi objasniti kako sam uspio tako duboko uć u tu iluziju. Premda sam od početka znao da nešto ne štima.
__________________
Happiness is only real , if shared ...
CoOoler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:35   #186
Izigrao te klinac, bacio nebrojno puta drkicu na tebe i kaj sad? Hoćeš osvetu? Onda ti njega shaltaj da si bogati dečkić iz Pule koji voli male dečkiće čija je mama frizerka I naklon 3 mjeseca priznaj mu da si gorila ili tapir
florijan31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:37   #187
Quote:
florijan31 kaže: Pogledaj post
Izigrao te klinac, bacio nebrojno puta drkicu na tebe i kaj sad? Hoćeš osvetu? Onda ti njega shaltaj da si bogati dečkić iz Pule koji voli male dečkiće čija je mama frizerka I naklon 3 mjeseca priznaj mu da si gorila ili tapir
Ma nema ovo veze više sa klincem. Nije više predmet mog fokusa.
__________________
Happiness is only real , if shared ...
CoOoler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:42   #188
Koliko si veza do sada imao i kakve su to veze bile i zasto su zavrsile?
Da li si ikada ikog volio?
Da li si ikada prije idealizirao neku osobu?

Volis li mastati? Volis li gledati filmove i citati knjige?
Zateknes li se cesto kako razmisljas o situacijama koje te muce tako da mislis kako bi se one mogle razviti?
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:02   #189
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Koliko si veza do sada imao i kakve su to veze bile i zasto su zavrsile?
Da li si ikada ikog volio?
Da li si ikada prije idealizirao neku osobu?

Volis li mastati? Volis li gledati filmove i citati knjige?
Zateknes li se cesto kako razmisljas o situacijama koje te muce tako da mislis kako bi se one mogle razviti?
Je li ovo podforum psihologija?
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:14   #190
Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
Je li ovo podforum psihologija?
Ja ovdje nisam psiholog.
Rekao je da ga muci sto dalje pa sam mu postavila neka pitanja koja sam sebi mora postaviti.
Meni odgovor nije potreban.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:22   #191
Quote:
nestvarna vila kaže: Pogledaj post
Ja ovdje nisam psiholog.
Rekao je da ga muci sto dalje pa sam mu postavila neka pitanja koja sam sebi mora postaviti.
Meni odgovor nije potreban.
Ali se voliš igrati psihologa? S tim pitanjima ćete ga samo još više zbuniti.Bolje mu je da ode s ove teme.
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:26   #192
Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
Ali se voliš igrati psihologa? S tim pitanjima ćete ga samo još više zbuniti.Bolje mu je da ode s ove teme.
Da si ikada bio kod psihologa znao bi nacin na koji postavlja pitanja.
I znao bi nacin na koji iznosi svoje misljenje.

A pogledaj moje sve postove gore i kako sam ja pisala na ovoj temi.
Precizno sam iznosila svoje misljenje.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 23:05   #193
Dobro "psihologinjo",samo dalje nastavi precizno iznositi svoje mišljenje.Što god to značilo.
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 02:30   #194
Njaahh ocu seriju od ovog

Zadnje uređivanje nebeskaudica : 28.03.2014. at 02:47.
nebeskaudica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 11:07   #195
Quote:
CoOoler kaže: Pogledaj post
Ne mislim da je to predmet katarze. Siguran sam u svoju orijentaciju. To nije ono što me muči. Muči me činjenica kako sam uopće uspio ispast tako naivan. To je ono što ne mogu shvatiti. Ne mogu sebi objasniti kako sam uspio tako duboko uć u tu iluziju. Premda sam od početka znao da nešto ne štima.

Gledaj ..... na stranu sve što te sprdaju ........ sam si kriv što tako nešto izneseš tu na forumu ...kao da bi mi to ikad saznali da nam nisi rekao .... znači ...... neke stvari bolje ti je sakriti to je moj prijateljski i za sad jedni besplatni savijet ....sve ostalo se plaća... zeeeeeezam


Nije čudno što si se zaljubio na ne viđeno ......to samo znači da ti nije bitan izgled......svakom se može dogoditi zaljubljenjost ........to je prolazno ...nema veze s ljubavi.......e sad kad s nekim tipkaš ....nikad ne znaš tko je s druge strane.........da je možda bila ciruca od 15 ne bi ti smetalo.......ali eto .....naletio si na dečkića koji bi volio da je curica znači imate zajdeničku točku ....oboje bi voljeli da je on curica... opet zezam......... jer prijatelju nije to tragedija....ti si se zaljubio u neki lik koji ne postoji ...s druge strane je mogla biti sisata plavuša ...... nimfomanka......... ali eto ........ sad je problam da izbaciš tu zaljubjenost ...jer mislim da ti je to ....sad najteže .........
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 12:38   #196
Quote:
CoOoler kaže: Pogledaj post
...Očito nešto ne valja u mojoj psihi. Pokušavam sam dokučiti što. Ali možda bi bolje bila stručna pomoć. Ali definitivno nešto ne štima.
EDIT: Ako moderatori to žele, mogu zaključati ovu temu jer daljnji postovi više neodgovaraju temi
Ovo ti ne govorim u namjeri da te uvrijedim, ali stručna pomoć bi dobro došla i tebi. Ti sada brineš brigu što je s tim malim, zašto on to radi, što s njime nije u redu. A što je s tobom? Imaš 23 godine zaljubljuješ se, a da ni sam ne znaš u što si se zaljubio.

Bez uvrede, ali ti bi trebao prestat misliti o malom i počet malo razmišljati o sebi.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger