Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2014., 20:34   #21
Quote:
CoOoler kaže: Pogledaj post
Morat ću vrlo uskoro do kraja povuć crtu, jebiga ne mogu više ovako .Ali prije nego povučem želim joj dati još jednu mini priliku da vidim ima li smisla ili nema.
Svi koji smo ovdje komentirali smo nužno objektivniji od tebe i svi se slažemo u tome da nema smisla. Uvjeri je da treba psihijatrijsko liječenje (jer doista treba) i pobjegni koliko te noge nose.

Udarila profesoricu na faksu?!? I uzrujava se što je ova kupila zlatni iPhone? Ma daj me, naj me!
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:56   #22
Radit na sebi mogu ljudi koji nemaju dublji poremećaj osobnosti.

Ovi koji imaju mogu radit na sebi uz pomoć stručnog osoblja i pokojeg medikamenta.


Pogledaj si film Girl, interrupted.


Btw, u što si se ti točno zaljubio? U djevojku čija ti je osobnost nepoznata, jer je pokrivena velom depresivnog ili nekog drugog poremećaja, ili ideju da budeš nečiji spasitelj?

I još mala napojnica za kraj: preporučljivo se zaljubit u ljude za koje si apsolutno siguran da su stvarni. Za indikacije o upotrebi nepostojećih ljudi upitajte obližnjeg mljekara ili mljekarnika.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 21:10   #23
Da je mene nazvala onak u kadi reko bi joj da ne reže žile okomito nego vodoravno.
shaolin_fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 21:12   #24
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Radio si na sebi, a ipak si se zaljubio u nezrelu i nestabilnu djevojku?
Kako to?

Može. Odrasti. Natezanje preko četa s nezrelom klinkom koja ima vlastitih išjuza i prisiljavanje nje da se vidite dok se ona svaki treći dan pokušava ubiti ti treba- zašto točno?
Aha, zaljubio si se u nju jer si mnogo radio na sebi. Pa, radi još, kopaj dublje.
I nije jedina s kojom sam tako "zapeo". Pred godinu dana sam isto tako zapeo s jednom koja je bila slične psihe kao i ova sada. Premda dosta blaža..
Problem je i u meni (a tko drugi može biti odgovoran). Banut pred vrata je stvarno bedasto, a pogotovo na 200 km udaljenosti. Velikim djelom zašto ju nisam pustio u početku je činjenica da sam i sam pred par godina imao jako teško, depresivno razdoblje tako da znam kako se bila osjećala. Usamljenost i veliki osjećaj neshvaćenosti, očaja. Zato sam joj htjeo olakšati ovo trenutno stanje jer sam mislio da će proći. Sada više i nisam tako siguran. Razlika između mene i nje je ta što sam ja shvaćao da se moram promijeniti ako mislim izaći iz toga. A za nju neznam da li uopće shvaća kakve gluposti radi i kako se svojim postupcima potkopava i pada sve dublje u vlastito kreirani kaos. Ali nije jedina u tome. A opet, ja se ne moram uvući u taj svijet. Na meni je samo da joj budem podrška ako se ona odluči na promjenu(u što čisto sumljam). Ništa drugo nema smisla.
__________________
Happiness is only real , if shared ...
CoOoler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 21:17   #25
Eto, iz ove priče si vidio da još moraš raditi na sebi jer imaš i dalje potrebu za spašavanjem ljudi.
Ona tu nije bitna. Uplićući se u priču s njom samo ćeš bježati od vlastitih problema koji su te uvukli u igru s njom.
Posveti se sebi, a ovu curu prekriži, ne možeš joj pomoći. Bez obzira koliko mislio da ona prolazi što si ti prolazio, ti nisi njen terapeut i samim time nisi kvalificiran da joj pomogneš, možeš se samo utopiti zajedno s njom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 21:18   #26
Quote:
CoOoler kaže: Pogledaj post
I nije jedina s kojom sam tako "zapeo". Pred godinu dana sam isto tako zapeo s jednom koja je bila slične psihe kao i ova sada. Premda dosta blaža..
Problem je i u meni (a tko drugi može biti odgovoran). Banut pred vrata je stvarno bedasto, a pogotovo na 200 km udaljenosti. Velikim djelom zašto ju nisam pustio u početku je činjenica da sam i sam pred par godina imao jako teško, depresivno razdoblje tako da znam kako se bila osjećala. Usamljenost i veliki osjećaj neshvaćenosti, očaja. Zato sam joj htjeo olakšati ovo trenutno stanje jer sam mislio da će proći. Sada više i nisam tako siguran. Razlika između mene i nje je ta što sam ja shvaćao da se moram promijeniti ako mislim izaći iz toga. A za nju neznam da li uopće shvaća kakve gluposti radi i kako se svojim postupcima potkopava i pada sve dublje u vlastito kreirani kaos. Ali nije jedina u tome. A opet, ja se ne moram uvući u taj svijet. Na meni je samo da joj budem podrška ako se ona odluči na promjenu(u što čisto sumljam). Ništa drugo nema smisla.
Ja se pitam....... ima li smisla uvlačiti se u tako kompliciranu situaciju ....... sa osobom koja toliko drami ........ znači nikada se niste vidjeli ....niste imali fizički kontakt ......... kad se čujete drami ......ne razumijem zašto si toliki mazohista ??
Što čekaš da ne možeš više........zapetljaš se još dublje........i da onda ne možeš prekinuti iz straha da si nešto ne napravi ......... ti si baš hrabar čovjek ....ja na to ne bih pristala nikad

U Rijeci ima dobrih ...pravih cura ........ malo prošeći .....

Ali ti kakav si pehist ti bi naletio na neku koja ide s psiho-terapije

Odlučiš ...zahvališ se na druženju ....poželiš sreću i tipkaš sa nekim drugim
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 21:29   #27
Našao si se u nezgodnoj situaciji i ako ti je stalo do vlastitog zdravlja maknuti ćeš se od nje.

Quote:
CoOoler kaže: Pogledaj post
Problem je i u meni (a tko drugi može biti odgovoran). Banut pred vrata je stvarno bedasto, a pogotovo na 200 km udaljenosti.
Nekako me ovo podsjeća na sličnu priču koju sam već pročitao na forumu.
Ti si vidio njene slike, ali da li si siguran da je to stvarno ona?
Da li si slike provjerio putem Google image search i Tineye?
Da li ste se vidjeli putem web kamere?
Ako niste, zatraži ju za takvu komunikaciju.
Pošto ona ima smartphone, može lako snimiti kratki filmić pa ga poslati Viberom ili slično. No skoro pa bih se kladio da to ne bi htjela učiniti.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 22:00   #28
Quote:
shaolin_fist kaže: Pogledaj post
Da je mene nazvala onak u kadi reko bi joj da ne reže žile okomito nego vodoravno.
Ja bih joj, takvoj kakva je, rekla da reze okomito

Potpisujem Alexu:
poremecaj osobnosti se NE LIJECI i takve osobe se ne mijenjaju!!!

Po ovome sto si napisao to moze biti svasta: od borderlinea, preko maligne narcisoidnosti, do histrionke. Bog zna sto joj je ili koja mjesavina osobina. Rekla ti je da je vec bila na psihijatrijskoj obradi, ali to ne znaci i da ti je rekla sve. Mozda je vec dijagnosticirana. A tko zna, mozda je malo i antisocial (manipulativna, ljubomorna, nezdravo kompetitivna(5s), kontrolirajuca, troublemaker. Udarila profesoricu, eeejjjj!!! Kad ces si maknuti taj denial iznad glave???)
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 22:24   #29
drama. nista vise.
ne bi si ona nista ucinila.
razmazeno deriste.
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 22:40   #30
Udarila profesoricu i ova joj diže tlak jer imaju isti iPhone zlatne boje?

She's a keeper. Imajte djecu.
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 22:58   #31
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Tebi je ta zenska imponovala, sa jakim faksom i vlastitim stanom i tri jezika i dva instrumenta tako jako zelis da ona bude stvarna.
nije stvarna.
stvarna je ta koja stalno prijeti samoubojstvom, a uvijek je nekako spasavaju u zadnji tren.
oprosti se od njenog stana i jakog faksa i para njene disfunkcionalne obitelji i od nje.
zaradi sam svoju srecu, bez da moras djubre lopatom jesti.
Ali bitno je da je autor teme to sve naveo u početku teme, zapravo to su sve njene kvalitete, i kakve sa svime ovim veze ima novi iphone5s i još zlatni?

Zvuči kao neki osrednji B produkcija film....

Nije zlato sve što sija, ima nešto i u 5S
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:17   #32
Kad god sam u životu izgarao pomažući drugima, koliko god pri tome smiješan ispadao, zapravo sam pokušavao pomoći sebi. Dok čistiš tuđi nered, ne misliš na svoj.

Uglavnom, bježi i ne okreći se. Sredi svoju glavu pa ćeš se moći pozabaviti i nekom curom koja je čista u glavi.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:19   #33
Bio sam 5 godina sa djevojkom sličnog opisa kao u uvodnom postu. bitna razlika je bila ta da nije imala imućne roditelje i da sam ja skoro završio na psihijatriji. još danas nisam siguran jel glumatala ili je svarno bila tako ozbiljno spucana u glavu. U svakom slučaju ti mogu toplo preporučiti bijeg od takve osobe. Ne gubiš ništa osim iskustva koje zapravo ne želiš imati i za koje ti je bolje da ga nemaš....
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:20   #34
Mudro zbori Zuikaku.

Fascinantno je da autor, ono što je u svom slučaju nazvao teškom depresijom, u slučaju ove djevojke naziva pretjeranim dramatiziranjem.


Dramatiziranje je perolaka karakterna kategorija naspram ozbiljnijih poremećaja ličnosti, za sanaciju kojih, nisi kvalificiran.


U svakom slučaju, ukoliko želiš svoj život obogatit kvalitetom, a ne ponovnim uvlačenjem u vorteks depresije (jednom si bio tamo, lako je uć opet), trebao bi se fokusirat na osobe s kojima ćeš uzgojit odnos odbostrane nutritivne vrijednosti, a ne oslabljeno biće koje te možebitno lagalo o većini stvari o sebi i u koje si isprojicirao sve ono što se tebi dešavalo i izvlačenjem nje iz njenog stanja, kompletirat svoju vrijednost u borbi naspram strašnog zmaja vlastite tamne strane.

To baš tako i ne ide. Ljubavno ispunjavajuća veza ne bi tako trebala izgledat.
Niti je život "Veronika je odlučila umrijeti" by Paolo Coelho.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:27   #35
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Niti je život "Veronika je odlučila umrijeti" by Paolo Coelho.
Ali se isplati pročitati tu knjigu
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:41   #36
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Ali se isplati pročitati tu knjigu
Definitivno!
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:45   #37
ako zajebava razmazenacki - ne zelis imat posla sa njom. Ako pak ima ozbiljnih problema trebas ozbiljno procjeniti mozes li sa time na kraj, iz napisanog mi se bas ne cini tako, a bolje sa maknut ranije nego nakon par godina doc pameti.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:55   #38
Autore, nisam primjetila odgovor na pitanje jeste li se vidjeli ikad uživo..
Možda mi je promaklo. Ako niste, upitno je sve ono što o njoj znaš.

No, bez obzira .. Ona očito ima potrebu za pažnjom, to je tako tipično za one koji prijete da će se ubiti. Disfunkcionalna obitelj, roditelji koji se iskupljuju materijalnim da bi nadomjestili svoju ne-ljubav i ne-odgoj. I opet je prepuštena sama sebi. Zaista žalosno i žao mi je te cure.

A ti .. Svi su ti već sve rekli. Nadaš se da si iznad svega toga, ali čisto sumnjam. Da to traje već duže i da se vi kojim slučajem volite .. onda bi ti možda preporučila da se boriš zajedno s njom. Ali ovako .. No, jeste li se vidjeli uživo ili ne?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to loose
Maranatha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 00:10   #39
Bit ću hladan, ali bježi iz tog odnosa. Toj curi treba još pet godina života i tek onda netko tko će je dovesti u red. Do tada psihijatar i par šamara koje nije dobivala za vrijeme djetinjstva.
Kanno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 00:28   #40
Ta djevojka nije odrasla u emocionalnom, intelektualnom i duhovnom smislu. Dobro razmisli trebaš li takvu.
ćalest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger