Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2014., 00:16   #81
Quote:
LolaLela kaže: Pogledaj post
A zašto bi se on mijenjao?

Čovjek nije napravio ništa loše. Ni on nema novca na bacanje pa da ga dijeli okolo. Život (nažalost) nije besplatan, bez novca se (nažalost) ne može.

A tih 10 kuna koje je uzeo, ni tu ne vidim problem.
Kao 1., on joj je posudio te novce pa je normalno da mu je vratila.
Kao 2., još je napisala da mu je i sama rekla da će mu vratiti.

Ja bih mu isto vratila i inzistirala bih da uzme. Ne želim nikome biti dužna.
Woow, pa sta i da ostanes duzna jebenih 10 kuna svom decku? Duzna si mu i kad ti plati pice vani, sta to znaci da ti ne treba nikad placat pice? Bitch pliz.

Nego, osim skrtosti, sitnicavost je jedna jednako tako iritantna osobina, u ovoj situaciji bi iz neke pristojnosti ponudila vratiti tih 10 kn, ali iskreno ne bih ocekivala da ih uzme. Niti bih ja uzela od ikoga u takvoj situaciji, pogotovo od decka, u vezi bi se trebalo pogotovo gledati na te stvari malo opustenije. Mislim, ne treba raditi neki big deal oko toga, ali takve stvari zapravo puno kazu o pojedinim karakternim osobinama osobe.

Da sam ja autorica, osjecala bih se kao da tog decka uopce nije briga za mene (ne kazem da je tako u njenom slucaju ali imam dojam da se i ona tako osjeca).
Muski, kad su zaljubljeni (bar sam ja imala takva iskustva, na srecu kad vidim kakvih sve ima) vole trositi na curu, normalno da ako nema novaca nece joj stalno kupovati neke krpice i sl., ali uvijek ce na sebe preuzeti troskove izlaska, kad se ide u kino ili na pice, na kraju krajeva nisu to neki novci, meni se uopce ne radi o novcima, nisam skrta i mogu ja sve to platiti, ali jednostavno to nije to, ljepse je kad se musko pobrine za takve stvari, jer time pokazuje da je ozbiljan i da se brine za tebe.
ultramusic2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:18   #82
Quote:
manyy kaže: Pogledaj post
pa nije samo da se trosi, ali ne kupit nećakinjama ponekad slatkise, ili čekati da ti cura vrati do zadnje lipe, sta to nije skrtost??
Ne, sve posuđeno se mora vratiti i to je to. Jesi ti posudila novac od njega? Da. Jesi mu dala 90kn? Da. Jesi mu rekla da ćeš mu dati još 10? Da. To nije škrtost već očekivanje onoga što posudiš nazad. Drugo da ti da taj novac, ali posuđeno se mora vratiti. Naravno čini se malo 10kn, ali 10 po 10 po 10, pa onda kada 100 postane malo, pa 1000. Ljudi moraju naučiti vraćati svoje dugove, jer kada se naviknu da nemoraju 10 pa 50, pa 1000, onda na kraju zapadnu u dugove jer eto mislili da se ne mora vraćati.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:18   #83
Quote:
manyy kaže: Pogledaj post
pa nije samo da se trosi, ali ne kupit nećakinjama ponekad slatkise, ili čekati da ti cura vrati do zadnje lipe, sta to nije skrtost??
Jel tebi cilj dobiti potvrdu na forumu da je on u krivu, a ti si u pravu ili riješiti problem jer želiš nastaviti vezu s tom osobom?
Ja samo vidim da sipaš gorčinu prema njegovim postupcima i čekaš tapšanje po leđima kako si u pravu. To ti nije lijepo, bio on škrt ili ne.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:19   #84
Quote:
ultramusic2013 kaže: Pogledaj post
Woow, sta i da ostanes duzna jebenih 10 kuna svom decku? Onda si mu duzna i kad ti plati pice vani, pa ti ne treba nikad placat pice?

Nego, osim skrtosti sitnicavost je jednako tako iritantna osobina, u ovoj situaciji bi iz neke pristojnosti ponudila vratiti tih 10 kn, ali iskreno ne bih ocekivala da ih uzme. Niti bih ja uzela od ikoga u takvoj situaciji, pogotovo od decka, u vezi bi se trebalo pogotovo gledati na te stvari malo opustenije. Mislim, ne treba raditi neki big deal oko toga, ali takve stvari zapravo puno kazu o pojedinim karakternim osobinama osobe.

Da sam ja autorica, osjecala bih se kao da tog decka uopce nije briga za mene (ne kazem da je tako u njenom slucaju ali imam dojam da se i ona tako osjeca).
Muski, kad su zaljubljeni (bar sam ja imala takva iskustva, na srecu kad vidim kakvih sve ima) vole trositi na curu, normalno da ako nema novaca nece joj stalno kupovati neke krpice i sl., ali uvijek ce na sebe preuzeti troskove izlaska, kad se ide u kino ili na pice, na kraju krajeva nisu to neki novci, meni se uopce ne radi o novcima, nisam skrta i mogu ja sve to platiti, ali jednostavno to nije to, ljepse je kad se musko pobrine za takve stvari, jer time pokazuje da je ozbiljan i da se brine za tebe.
Katastrofa stav, uvijek musko placat i kupovat, blago onom tko te nema znas kakvim se zenama uvijek placa ? Zalosno je koliko ne cijenis novac i tuđi trud. Mozda je tvoje drustvo tako posebno da se ono mora financijski podmazati ?
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:21   #85
ako posudim lovu od dragog jer mi se nije dalo na bankomat ili sto vec, vratim mu svu lovu nazad. ako se desi situacija da sam mu duzna 20 kn, velim da placam cugu i bok.

ne cjepidlacimo radi 10-20 kn ali ne ocekujem niti sam ikad ocekivala da ce me itko drugi osim roditelja financirati i financijski mi pomagati.

kad sam dosla u "neke" godine vise nisam ni starce trazila lovu vec sam se sama snalazila i zaradivala. častila sam njega, častio je on mene.. što god to čašćenje znacilo.

sada, kad imam posao i dalje se ponasam jednako. nije mi problem platiti, nije ni njemu. ne ocekujem niti zelim da mi itko financira putovanja ili nesto deseto.

Ako nam se putuje, oboje štedimo za to. Ako treba, međusobno si posudimo lovu i vratimo ju jedan drugom.

autorica mi je pomalo razmazena. ono, imala je 200 kn pa je onda ipak odlucila da joj on posudi lovu i onda se cudi sto mu lovu treba vratiti.. onak, pa nije on tvoj bankomat da ti placa racune

jbg, ja sam ocito za cist racun duga ljubav
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:22   #86
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Katastrofa stav, uvijek musko placatbi kupovat, blago onom tko te nema
ne uvijek, samo da pokaze da mu to nije tlaka a takve sam i imala i nije im nikad smetalo sto oni placaju izlaske...iako bih se ja ponudila jer nije pristojno niti da bas uvijek netko placa za tebe, makar ti je decko, nikad mi nisu dali niti da platim pice.

Edit.(na nadodani dio posta): kakvim se zenama uvijek placa? Pretpostavljam da mislis na sponzoruse. Ali one se, dragi, zadovoljavaju malo krupnijim "gestama" od one kad ti decko plati kartu za kino ili casu cole kad sjednete vani. Nikad nisam ocekivala nikakve darove, osim koju sitnicu za neki poseban dan, a dobio bi ju i on od mene.
Ali preferiram to sto preferiram kod izlazaka, jer bitna je namjera, i deckov stav, ovakav tvoj je jako odbojan, mnogim zenama, vjeruj mi.

Zadnje uređivanje ultramusic2013 : 11.03.2014. at 00:30.
ultramusic2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:22   #87
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Jel tebi cilj dobiti potvrdu na forumu da je on u krivu, a ti si u pravu ili riješiti problem jer želiš nastaviti vezu s tom osobom?
Ja samo vidim da sipaš gorčinu prema njegovim postupcima i čekaš tapšanje po leđima kako si u pravu. To ti nije lijepo, bio on škrt ili ne.

ma ne zelim ja nikakvu potvrdu, samo iznosim svoje misljenje...meni to nije ok, nekom drugom mozda je...naravno nismo svi isti...ja želim savjet kako mu to reci, jer stalno razmišljam o tome, i vec sam mu nekoliko puta htjela reci ali odustanem, jer se bojim kako ce on to shvatiti
manyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:24   #88
Očekivati da ti cura vrati 10 kn je malo jadno. Ma i bilo tko drugi, a kamoli vlastita cura. Neki škrci misle kako zapravo cijene novac, ali ustvari su samo škrti.
S druge strane, mnogi muškarci nemaju osjećaj za te znakove pažnje, tipa kupiti slatkiše nećacima. No mogao je vidjeti tvoj primjer.

Razgovarati treba na vrijeme. Mogla bi se naći u situaciji da budete u braku a ti ne radiš, pa za svaku sitnicu da ga moraš pitati. Ako njegova škrtost bude rasla proporcionalno godinama, bit će gadno.

Dakle razgovarati, ne tražiti odgovore na forumu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to loose
Maranatha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:24   #89
Kratko pitanje, kada negdje idete tko koga skupi autom i koliko ste daleko međusobno, onako pošteno čisto me zanima, i je li to nekako mjerite kad ocito imate parne i neparnw dane za placanje racuna.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:26   #90
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Kratko pitanje, kada negdje idete tko koga skupi autom i koliko ste daleko međusobno, onako pošteno čisto me zanima.
Pa zna se ko je muško

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:27   #91
U auto se inace liva sveta voda i ima je neograniceno džabe u popa.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:27   #92
Quote:
manyy kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, trazim savjete oko slijedećeg problema u vezi...naime, s dečkom sam već 3 god. sve je ok dobro se slazemo, međutim problem mi stvara njegova skrtost! Ja sam nezaposlena, on radi, i ima plaću 6 tis.kn, živi sam u stanu!Nisam od onih cura koje vole da ih decko sponzorira, ali njegova skrtost me sve vise smeta...ne znam na koji način da mu to kazem a da ne zvuči grozno....općenito on je jedan od onih koji stalno kukaju kako nemaju novaca, a mene to uzasno zivcira jer ima svoju placu samo za sebe...
Ljudi se u vezi ne mijenjaju na bolje,dapače, s opuštanjem bude obratno, redovito! Čista je iluzija i da ćeš ga uvjeriti razgovorom. A provesti život sa škrtcem zvuči dosadno i grozno..... Nemaš baš puno izbora.
Gordan71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:27   #93
autorica mi je pomalo razmazena. ono, imala je 200 kn pa je onda ipak odlucila da joj on posudi lovu i onda se cudi sto mu lovu treba vratiti.. onak, pa nije on tvoj bankomat da ti placa racune

jbg, ja sam ocito za cist racun duga ljubav[/QUOTE]


nisam imala u tom trenutku 200 kn, nego sam rekla dan poslije kada sam mu došla vratiti da sam imala novčanicu od 200 kn i 90 kn sitno...što se tiče ovog vaseg odgovora ja ne očekujem nikakvo financiranje, i nisam ovu temu pokrenula zato sto zelim da on meni kupuje odjeću,krpice, slično jer da zelim takvog odavno bi pobjegla od ovoga, znaci nije ni meni problem platiti rundu, kino, ali mi je problem što ja tu njegovu škrtost vidim i prema drugim ljudima, i sto njemu nikada nije palo napamet platiti cugu ili se bar ponuditi platiti iako nije njegov red, a usput zna da sam nezaposlena
manyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:29   #94
gle, ako posudis lovu onda je red da ju vratis u potpunosti.

s druge strane, kako mislis da on nikad ne placa? pojasni to malo jer mi je nevjerojatno da on sjedi u bircu i ceka uvijek da netko drugi plati
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:30   #95
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Kratko pitanje, kada negdje idete tko koga skupi autom i koliko ste daleko međusobno, onako pošteno čisto me zanima, i je li to nekako mjerite kad ocito imate parne i neparnw dane za placanje racuna.
u istom smo gradu, pa ja do njega koristim javni prijevoz jer nemam svoj auto nego nekad uzmem tatin, on do mene dolazi autom,znači ako negdje idemo idemo njegovim autom, s tim da recimo isli smo ljetos na more pola-pola smo platili put!
manyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:31   #96
Quote:
Maranatha kaže: Pogledaj post
Očekivati da ti cura vrati 10 kn je malo jadno. Ma i bilo tko drugi, a kamoli vlastita cura. Neki škrci misle kako zapravo cijene novac, ali ustvari su samo škrti.
S druge strane, mnogi muškarci nemaju osjećaj za te znakove pažnje, tipa kupiti slatkiše nećacima. No mogao je vidjeti tvoj primjer.

Razgovarati treba na vrijeme. Mogla bi se naći u situaciji da budete u braku a ti ne radiš, pa za svaku sitnicu da ga moraš pitati. Ako njegova škrtost bude rasla proporcionalno godinama, bit će gadno.

Dakle razgovarati, ne tražiti odgovore na forumu.
Apsolutno, 10kn je ništa, svi imamo 10kn, ako ti plaća 6000kn što je 10kn.
Zašto bi onda polančec morao vratiti 2m kuna, pa to je samo 2m, pa koliko ta ministarstva imaju miljardi, 2m neće ništa značiti zar ne
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:32   #97
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
gle, ako posudis lovu onda je red da ju vratis u potpunosti.

s druge strane, kako mislis da on nikad ne placa? pojasni to malo jer mi je nevjerojatno da on sjedi u bircu i ceka uvijek da netko drugi plati

naravno da je u redu da ju vratim, ali eto recimo ja od njega sigurno nebi uzela tih 10 kn...nisam rekla da nikada ne plaća, nego jedan izlazak ja,drugi on...
manyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:33   #98
Quote:
manyy kaže: Pogledaj post
u istom smo gradu, pa ja do njega koristim javni prijevoz jer nemam svoj auto nego nekad uzmem tatin, on do mene dolazi autom,znači ako negdje idemo idemo njegovim autom, s tim da recimo isli smo ljetos na more pola-pola smo platili put!
Jesi ti inzistirala na autocesti a on na staroj cesti ili?
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:34   #99
vidis, ja bih mozda uzela 10 kn, mozda ne bih. ono, svejedno mi je za tih 10 kn, a on mi je decko. ako bih uzela novce, uzela bih ne razmisljajuci i ne pridajuci tome paznju. da mi ih ne vrati, takoder to ne bih dozivjela. ne bi ni on.

mozda je i tvoj decko uzeo tih 10 kn ne pridajuci tome neki znacaj
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 00:36   #100
Pa da sam ti ja dečko, kunu ti nebi više posudio, da znam kako me lijepo blamiraš po forumima. Cijelo vrijeme melješ o novcima. Nije ti dosta što ti roditelji daju sad treba i dečko?
Ako je tvoj dečko škrtac, onda si ti teški materijalist!

I tu za mene priča završava

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger