Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 14:59   #41
pročitaj si ovu temu. mene se jako dojmila. https://www.forum.hr/showthread.php?t=490415

svaki prekid je šok za drugu stranu koja ne vidi ono što joj je pred očima. ali kako proživjeti ostatak života s osobom koju ne voliš/poštuješ/ne trebaš uz sebe
lang is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:39   #42
Quote:
zivac82 kaže: Pogledaj post
Cetri godine smo skupa,dvije zivimo skupa.Roditelji su nam odusevljeni vezom svi
prijatelji idealan par.
ALi upravo to sex je rijedak,al ne da mi ga ona uskracuje nego ga ja ni ne trazim previse,a ni ona.To je samo ko neka rutina.
Muskarci me ocito svacvaju,a vidim i poneke zene.
bila sam u istoj situaciji...samo je malo duža bila veza i duži period zajedničkog života. moji roditelji su teže preživjeli prekid nego ja svi su bili šokirani jer smo svima bili savršeni par. ali, nestalo je strasti među nama. teoretski smo mogli provesti cijeli život tako i još bi to bio bolji brak nego što su mnogi oko mene...ali ja sam za sebe željela više. seks je bitna stvar a život je dug. ljubav kao takva nam nikad nije bila problem i baš zato jer sam ga i voljela i poštovala, znala sam da i on zaslužuje bolje i više. prekinula sam, znala sam da je dobra odluka i još uvijek to mislim. naime, on je sad u sretnijoj vezi

jedino što se ne vidi iz tvojih napisa...voliš li ti nju? jer, ne čini se baš...
__________________
Cruel but cute so I'm worth it :)
keepcalmand is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:57   #43
Quote:
Candy on ice kaže: Pogledaj post
On je u malo delikatnijoj situaciji,žive zajedno tako da će se teško moći odmaknuti i uzeti vrijeme za sebe,uostalom ako se odseli i to je dovoljna poruka njoj da ga prekriži,iskreno da mene netko traži vrijeme za sebe a cijelo vrijeme brije da je sve super ja bi ga prekrižila bez razmišljanja.Trebaš jednostavno posjesti je i razgovarati o onome što te tišti ako je bila tu kad ti je najviše trebala više će cijeniti iskren i bolan razgovor,nego da nešto izmišljaš kako bi zapravo izbjegao ono što vam oboje treba a to je razgovor bez rukavica,iskreno o svemu,možda se iznenadiš ako dođete do istih zaključaka...
Boldano - baš to. Šta se nije moglo nekako prije natuknuti da neke stvari nisu ok i da treba razgovarati o svemu tome? Ne treba čekati da se nakupljaju male stvari pa da to rezultira ovakvim nečim ili još gorim. Uglavnom, postoji ona izreka jedna - Mi bi puno stvari pustili da se ne bojimo da će ih netko drugi uzeti.


Ovo mi izgleda baš kao jedna od tih situacija gdje bi ti najradije rezervirao tu djevojku jer ti ona treba i jer je dobra i jer te svi vide s njom i jer takvu ženu želiš... A istovremeno išao okolo i iživio se. Da je sve ok u vezi, ti ne bi imao taj osjećaj da se nisi iživio. Stoga, razgovaraj s njom. Koliki problem to može biti s osobom s kojom si toliko dugo? To je jedino rješenje... Možda skupa dođete do toga da ćete se oboje potruditi da to ispravite ili nakon nekog vremena shvatite da se nema smisla više truditi. U svakom slučaju, znat ćete na čemu ste.
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 19:51   #44
Situacija je delikatna, ali stvarno ne preporučujem (posve) iskren pristup. Neke riječi se ne opraštaju, ne zaboravljaju. Njemu je potreban odmak da shvati da li je ovo stanje privremeno (ne pali se više na nju jer ju stalno viđa i uzima zdravo za gotovo) ili trajno (nešto na čemu ne može temeljiti brak). I sebi i njoj duguje odgovor na to pitanje, ali ona tog pitanja ne mora biti svjesna. O načinu na koji ju sada istretira ovisi budućnost njihova odnosa. Možda mu se za pol godine,godinu preokrene film u glavi, možda razdvojenost probudi uspavanu kemiju, možda shvati da je to bilo to. A prostora za povratak zbog brutalne iskrenosti više nema. Biraj riječi, ne želiš da te cura koja te obožava zamrzi jer si ju odlučio ostaviti zbog obične jebačine. A njoj će to tako zvučati.
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 09:41   #45
čini mi se da mnogi ljudi precjenjuju strast. strast je najčešće i najjača prvih par godina veze. što to znači da bi trebali mijenjati partnere svakih par godina?

neka dignu ruku oni koji su više od 10 godina u vezi, a strast je jednaka kao u počecima. to mi se čini nemoguće. zato što poludimo od strasti za nekim kad nam je nov.
svaka strast koja traje više od par godina je za mene super rekla bih... jer s nekima strast završi nakon prve noći provedene skupa ili nakon mjesec dana seksa ugasi se strast.
tinilini is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 09:46   #46
Quote:
zivac82 kaže: Pogledaj post
Cetri godine smo skupa,dvije zivimo skupa.Roditelji su nam odusevljeni vezom svi
prijatelji idealan par.
ALi upravo to sex je rijedak,al ne da mi ga ona uskracuje nego ga ja ni ne trazim previse,a ni ona.To je samo ko neka rutina.
Muskarci me ocito svacvaju,a vidim i poneke zene.
a ti misliš da će ti s nekom drugom strast trajati 10 godina ili čitav život? rijetko kad ima toliko strasti s nekim s kojim je moguće uspostaviti dugotrajnu vezu.
često je ili ogromna strast, koja se ugasi kroz neko vrijeme, jer se ne može održavati stalno na tako visokoj razini ili neki plamičak koji može puno duže goriti.
za mene je bolje ovo drugo u svakom slučaju, a prvo me može samo duboko povrijediti i ništa drugo
tinilini is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 02:08   #47
Cuj, Zivac, meni se cini da ti ne volis svoju curu kao sto (pjesma kaze) muskarac voli zenu, nego ju cijenis kao osobu...
Samo ti znas koji su tvoji razlozi veze s njom ili razlozi za brak s njom ili bilo kim...ako ti smatras da je dovoljno sto vas svi smatraju super parom, bla bla...a istovremeno kazes da te gusi pomisao na brak i da zelis druge zene...ok, onda je valjda tako...
Da ona tebi sutra kaze kako si ti super i sve je super i da te voli, ali zeli jebat druge likove ti bi zbilja mislio da je sve super, da si ti super i da te voli?
Mozda kad budete ubraceni, imali djecu, macku, psa...sve bude super i ti ne budes zelio tudje mufove...da, bas...
Cinis mi se ok lik, boris se sam sa sobom...zao mi je sto nisi svemirski zaljubljen u nju, jer bi vam moglo biti super...ovako, ne znam bas da neces puknut ti ili puknut nekog sa strane...a ako ona to sazna ili joj tek onda kazes, bit ce gore nego da to prelomis sad...
Jedino sto bi se, u tom slucaju, ona mogla tjesit da ju ne zasluzujes jer si govno prevarantsko...
__________________
stvarno veliki ljudi nemaju potrebu veličati se, oni zbog toga i jesu veliki; oni mali se stalno guraju u pokušaju da se nametnu, pa se izgube u gužvi
gogammf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 07:59   #48
živo me zanima što je gospon odlučio ?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger