Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 15:09   #181
I ja sam se osjećala ko da mi je 80g. Na kraju me podobnik uvjeravao da ne trebam amnio ni nifty jer sam njemu došla po zadnje mišljenje

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:15   #182
coflek, imamo dvije curice.

sve imamo iste nedoumice i želimo napraviti najbolju stvar

ako nema indikacija (niti godina), onda ne preporučuju amnio.
meni je moj preporučio samo kombinirani. pa ćemo vidjet dalje.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:19   #183
Viš, nemrem biti ti .......di bi ja s troje dEce.....huhuuuuuuuu......nikada mi to ni na kraj pameti nebi bilo.

Veli mi mama jutros......baš si nekaj grunta ovih dana prije nek sam išla na pregled......trojčeki su

A ja jučer nisam mogla zaspati od nervoze da " kaj ako su blizanci " .....

jebemti........

edit . isprike na offu....možda da se ovo prebaci na chat?!
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:21   #184
evo, nećemo više off (možda i ja krepucnem s troje. ali nije mi bilo na kraju pameti da je ovako lagano s dvoje, tj. dvije)
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:29   #185
2cofleka, mislim da kombinirani u tvom slučaju nema nikakvog smisla jer ćeš dobiti lošiji rezultata samo na osnovu zbroja vaših godina. samo ćeš se bez veze naživcirati i onda vjerojatno opet ići na neki drugi test.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:31   #186
a da, to što jojo kaže. ne kombinirani u punom smislu, nego samo detaljni uzv (bez vađenja krvi, jelte)
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:31   #187
Taj kombinirani je tako nepouzdan da uopce ne vidim razlog zasto ga toliko forsiraju. Nifty me umirio, a s lrve,dvije cure uopce nisam razmisljala o eventualnim scenarijima. U medjuvremenu se dogodi zivot.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:33   #188
jojo21; da, tako je kako kažeš.

To brišem, ipak, s popisa....

Poslalla sam upravo upit u SUnce. Kod njih je Nifty Plus 4500 kn.

Imam tamo svake godine sistematski plaćen a na konto toga i 20% popusta....... možda se taj popust odnosi i na test. Što bi bilo odlično.
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:34   #189
mislim da se ne odnosi na test, jer klinikama ništa profita ne dođe. sve šalju van, cijelu cifru.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:36   #190
Meni je gin rekao da nema smisla raditi nifty plus. Jer ono dodatno sto otkriva je ili tako strasno da se beba ni ne rodi, ili nesto sto moze imati genetski problem,a dijete ispadne genij il predsjednik

Iskreno,slazem se. Znam sto bih napravila da je down il nesto od osnovnog,al za neke od onih drugih stvari bih se samo zivcirala,a nema pomoci (jer mogu biti "bezazlene")
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:38   #191
Ja sam uzela nifty plus jer je parsto kuna razlike, iako mi je gi rekao da za dio tih mikrodelecija nikad nije ni cuo,
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:43   #192
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Jer ono dodatno sto otkriva je ili tako strasno da se beba ni ne rodi,
Bolje je onda da se ne rodi prije nego kasnije.....


Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
ili nesto sto moze imati genetski problem,a dijete ispadne genij il predsjednik
Čim je problem , pa genetski.....ne sviđa mi se.
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:51   #193
Ne znam,meni je moja logika rekla da mi plus ne treba. Iako jesam vagala...

Zato je najbolje pogledati sto se otkriva i s partnerom proci opcije ako sto bude pozitivno

Mog nalaza danas nema, jos jedan dan cekanja
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:54   #194
Da je bilo koji dio testa pokazao povisen rizik, isla bih na amnio. Nisu sve te mikrodelecije bas bezazlene.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:59   #195
Niam upoznata s ovime što navodiš Snow, tako da me malo sada , na prvu, začudilo kako kaže da navedeno ima hrpa ljudi.

Ok, moram se malo informirati ali poteškoće u hranjenju mi ne zvuče baš super; a ni u učenju. Al velim, ne znam o kojem to stupnju govorimo.

A nije ni usporen rast nešto što mi zvuči baš dobro.


E sad, kaj je zdravo a kaj nije......valjda tu svak ima svoj metar.

Ja imam genetsku manu vezanu uz vid. Prije ovih 37 godina, kada je mene mama rađala, sa svoje 22.....testovi ne da se nisu spominjali nego nisu kod nas ni postojali.

Dali sam ja potpuno zdrava. Valjda nisam onda po tome; jer nisam savršeno " izrađena" No ne moram nositi nikakva okulistička pomagala, funkconiram apsolutno normalno uz taj svoj , a nazovimo ga, hendikep.

Ili je to više mana..... ne znam....
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 16:03   #196
Ma.editira sam, izgubila sam se u svemu,glava me boli.

Sad mi zvonio mob, mislim skvorc, a zovu me na kontrolu kod zubara
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 16:42   #197
Ja sam citala da te mikrodelec8je rijetko dolaze same, cesce u paketu s nekim sindromima iznimno rijetkim. Od poznanice mala ima neku mikrodeleciju u kombinaciji sa nekim sindromom,samo 10 djece u svijetu to valjda ima, a poteskoce su jako jako teske i dozivotne.

Anyway, nadam se da ce ovi prenatalni testovi jos pojeftiniti da si svaka trudnica to moze priustiti.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:37   #198
Blackie, joj da.... cifre su stvarno previse za nas standard!! Bas me zanima dali je shipping skuplji ili sami reagensi. Bice da su reagensi skuplji, nekako mi logicno!


Sent from my iPhone using Tapatalk
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:00   #199
Moj uzorak su slali dhl-om, jer su morali javiti i awb broj uz prijavu testa online

Samo ne znam gdje je lab za nifty
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:40   #200
U hong kongu?! Jel tako rece dok ako se sjecam!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.