Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2014., 21:24   #21
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Nešto ste vas dvoje puni para, kaj, ti si Todorić?

Ajde se hvali još malo time što imaš, a to što se cura ne vlaži na tebe nije važno .
Di se on tocno hvali time sto ima? Covjek jednostavno opisuje zivot kakav vodi kako bi ljudima bolje objasnio o kakvoj se vezi radi. Pretpostavljam da bi bilo bolje da kaze da nemaju 100 kn između njih dvoje, da se griju na vatru, vani u dvoristu i da jedu kruh star 3 dana.

Malo te hvata ljubomora pa si odlucila covjeku spamat temu? Rađe nemoj.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:28   #22
Quote:
jonny0022 kaže: Pogledaj post
Gle dosta često razgovaramo otvoreno jel jedno drugo si možemo sve reć i pitat i jedno drugome smo rame za plakanje.Ako neko ima problem od nas a ne tiče se veze pomažemo si i o tome razgovaramo.Možemo si sve reć o svemu
A onda razgovaraj s njom otvoreno, ako imate takav odnos. Pomogni joj da i sama skuži što želi. I budi spreman na sve, bez obzira na to što želiš. Privremeno zaboravi sve što TI planiraš s njom, to ostavi po strani. Probaj saznati, što ONA uistinu želi od života. I da li i dalje vozite po istom kolosjeku, ili se spontano razilazite, nakon 2.5 lijepe godine.

Zna se desiti i da nekog od partnera primi interes za nekog drugog, koji se i ne mora ostvariti. Nekakva faza, istraživanje, upoznavanje. Ili jednostavno, za neke druge aktivnosti, ljudi, drukčiji život, izlazak iz kolotečine. Ili jednostavno ulazi u novu razvojnu fazu života i prolazi transformaciju.

Dobar i mudar partner će prebroditi takvu krizu, nakon koje veza može postati još jača i dublja.
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:34   #23
Thumbs up

Quote:
Kvarna roba kaže: Pogledaj post
A onda razgovaraj s njom otvoreno, ako imate takav odnos. Pomogni joj da i sama skuži što želi. I budi spreman na sve, bez obzira na to što želiš. Privremeno zaboravi sve što TI planiraš s njom, to ostavi po strani. Probaj saznati, što ONA uistinu želi od života. I da li i dalje vozite po istom kolosjeku, ili se spontano razilazite, nakon 2.5 lijepe godine.

Zna se desiti i da nekog od partnera primi interes za nekog drugog, koji se i ne mora ostvariti. Nekakva faza, istraživanje, upoznavanje. Ili jednostavno, za neke druge aktivnosti, ljudi, drukčiji život, izlazak iz kolotečine. Ili jednostavno ulazi u novu razvojnu fazu života i prolazi transformaciju.

Dobar i mudar partner će prebroditi takvu krizu, nakon koje veza može postati još jača i dublja.

jonny0022 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:38   #24
Quote:
jonny0022 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Novi sam na forumu i razlog sto sam otvorio profil je izričito ovaj koji cu podjeliti sa vama.

Naime u vezi smo sad ce biti 4 godine. ja 27 ona 25 god.Sve super sve za 5 veza je odlična.Živimo zajedno vec 2 i pol godine i lijepo nam je.Financije su dobre oboje imamo dobar posao.Veza je čvrsta od samog početka usli smo u nju jako jako zaljubljeni mnogo toga smo prosli zajedno.Roditelji nam se znaju idemo na ručkove kod mojih i kod njezinih sve sjajno bajno.Sex je dobar(jednom tjedno je ali nemremo vise radi posla).Kako puno radimo vidimo se cesto navecer i vikend. Imamo mnogo zajednickih prijatelja.Idemo na ljetovanje na njenu vikendicu svake godine.Znaci jako smo vezani.Ja čak potajno planiram zaruke..Inace cura je super..ne vara me sigurno niti nikad nece.Imamo milijone zajednickih fotografija...Međutim u zadnjih par mjeseci malo je popustila njena ljubav prema meni kao da su osjecaji popustili.Rekla mi je da su joj osjecaji malo popustili, kao da me voli al da nezna ni sama jel je zbunjena..Znaci to se desilo osamo odjednom..Sexa nema u zadnje vrijeme jer kaze da ju ne napaljujem tj nemre se navlaziti.Ja nju volim i plairam s njom budućnost...Voli i ona mene al je bas zbunjena u zadnje vrijeme..mozda zato jer je sad upisala fax pa imamo manje vremena za viđanje..neznam..sta vi mislite sta je njoj...

Pazi ovako ......meni je odmah zapalo u oko ovo veza super....sex jednom tjedno.......
Za dobru vezu sex mora biti biti ipak malo češći .......nije pravilo ali kad ima sexa i kad to štima......onda sve može......kad nema sexa uvjek neki problemi

Ja mislim da je nikako ne bi trebao zaprost ....to bilo kao da ti se povraća od sladoleda od vanilije.....a netko ti da da potpišeš da će ti ga donositi svaki dan da ga ližeš......znači za sad to zaboravi....

Mislim da bi za tebe i za nju bilo dobro da se malo razdvojite.......daj joj prostora jer joj to očito treba.....nemaš šta izgubiti .......ako se razdvojite......razdvojili bi se i da ste ostali živit skupa.....samo bi bilo puno dramatičnije........ako vidi da joj fališ ......onda se možda navlaži ..... zezam.....ako ne ima dobar gel na bazi vode...pa preporučam

Odlučiš i napraviš ....to ti je kao skidanje flastera......... pomirit se sa ovom situacijom i samo čakat i biti tu dok ona ne vidi jer joj vlaga proradila ili ne.....najgore je za tebe

Sretno!
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:43   #25
Nije više zaljubljena u tebe. To je normalno i neizbježno. Kad zaljubljenost nestane pojave se ili ljubav ili zasičenost. Čini mi se da je kod nje ovo drugo, ali nemora biti.
Pre mladi ste počeli zajedno živjet. Moguće da će se htjet još "ispuhat" prije braka.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:56   #26
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Di se on tocno hvali time sto ima? Covjek jednostavno opisuje zivot kakav vodi kako bi ljudima bolje objasnio o kakvoj se vezi radi. Pretpostavljam da bi bilo bolje da kaze da nemaju 100 kn između njih dvoje, da se griju na vatru, vani u dvoristu i da jedu kruh star 3 dana.

Malo te hvata ljubomora pa si odlucila covjeku spamat temu? Rađe nemoj.
A ti ne kakaj i malo manje vjeruj onome što netko o sebi napiše. Osim dijela da se cura ne vlaži na njega, to mu vjerujem .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 21:59   #27
Zbilja dobri poslovi ako se stignete poseviti jednom tjedno ili vidjeti se tek navecer. Kostaju vas svega. Ili vec jesu.
__________________
The cake is a lie.

Zadnje uređivanje BLR : 03.04.2014. at 22:13. Reason: roflasti, zasto quotas cijeli uvodni post?
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:01   #28
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
da se cura ne vlaži na njega .
Jedino sto je u temi trebao napisati je upravo to - cura se ne vlaži na mene.
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:02   #29
Stalno ponavljaš kako se ona ne vlaži.A što si ti napravio po tom pitanju?
Jesi li je doveo u situaciju da se navlaži?
Moguće da i nisi tako vješt ljubavik kako misliš da jesi.Možda ženi dosadila monotonija u krevetu pa si joj postao predvidljiv.Istina je da vam je ugodno ali i sex mora štimati.Potrudi se malo oko toga, da se bolje "vlaži"!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:12   #30
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
A ti ne kakaj i malo manje vjeruj onome što netko o sebi napiše. Osim dijela da se cura ne vlaži na njega, to mu vjerujem .
Teens pdf je malo nize.

Lijep pozdrav.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 22:25   #31
Pusti malo curu da se odmori, odmakni se malo, izađi van i ona isto pa vidite. Dođe do zasičenja u vezi i treba mala pauza. Napravi tako pa vidi kako će se situacija razvijati. Nemoj silit ništa.
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 12:56   #32
Quote:
jonny0022 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Novi sam na forumu i razlog sto sam otvorio profil je izričito ovaj koji cu podjeliti sa vama.

Naime u vezi smo sad ce biti 4 godine. ja 27 ona 25 god.Sve super sve za 5 veza je odlična.Živimo zajedno vec 2 i pol godine i lijepo nam je.Financije su dobre oboje imamo dobar posao.Veza je čvrsta od samog početka usli smo u nju jako jako zaljubljeni mnogo toga smo prosli zajedno.Roditelji nam se znaju idemo na ručkove kod mojih i kod njezinih sve sjajno bajno.Sex je dobar(jednom tjedno je ali nemremo vise radi posla).Kako puno radimo vidimo se cesto navecer i vikend. Imamo mnogo zajednickih prijatelja.Idemo na ljetovanje na njenu vikendicu svake godine.Znaci jako smo vezani.Ja čak potajno planiram zaruke..Inace cura je super..ne vara me sigurno niti nikad nece.Imamo milijone zajednickih fotografija...Međutim u zadnjih par mjeseci malo je popustila njena ljubav prema meni kao da su osjecaji popustili.Rekla mi je da su joj osjecaji malo popustili, kao da me voli al da nezna ni sama jel je zbunjena..Znaci to se desilo osamo odjednom..Sexa nema u zadnje vrijeme jer kaze da ju ne napaljujem tj nemre se navlaziti.Ja nju volim i plairam s njom budućnost...Voli i ona mene al je bas zbunjena u zadnje vrijeme..mozda zato jer je sad upisala fax pa imamo manje vremena za viđanje..neznam..sta vi mislite sta je njoj...
Eksperimentirati ćeš ti kasnije sam sa desankom, ode ona papa. Slažem se sa kolegom, premlade su to godine za tolio obveze, jednostavno možda osoba ima mišljenje da nije preživjela dovoljno toga i to ti je to, uglavnom moje mišljenje je da ćeš uskoro mahati papa...
__________________
Mo'š mislit kakav lik, za mrtav ladan bit..
HitThatOne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger