Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2014., 02:01   #1
Angry Što i kako dalje? Kakva je ovo veza?

Prije 5 mj.upoznala sam jednog decka/muskarca, kako god...
Isprva se cinio simpatican, vrlo povucen, ali drag decko... Kroz neko vrijeme dosta smo se zblizili, te prije nekih mjesec dana, odlucili smo uci u neku vezu.
Problem je nastao u tome da on zeli da ta nasa veza bude 'ozbiljna' sto meni odgovara, no za njega ozbiljna veza znaci nesto drugo nego meni, i tu je nastao problem.

Ja imam 20godina, zivim sa roditeljima i idem u vecernju skolu (doskolovanje) kako bi iduce godine mogla na faks. Financijski ovisim o starcima, zivim s njima, i jednostavno nemogu raditi ono sto me volja, sto je po meni sasvim u redu.
Kod njega je stvar drugacija. Ima 27 godina, zivi sam u svojem stanu i ide na faks. Nigdje ne radi, financiraju ga roditelji i ima slobodnog vremena na pretek.
Sada dolazi ona 'ozbiljna veza'....
Prema njemu, ozbiljna veza znaci biti sa partnerom gotovo cijeli dan skupa, on zeli da ja ostanem spavati kod njega vise puta tjedno i da svaki slobodni trenutak provedemo skupa jer to rade parovi koji se, eto, vole...
Ja bi takodjer zeljela provoditi sto vise vremena s njim, ali mislim da svaka normalna veza, bila ona ozbiljna ili, ajmo reci, ne tako ozbiljna, ima svoje granice..neku zlatnu sredinu. Ja ne mogu svaku vecer izbivati iz kuce, i ja nudim da prespavam jednom tjedno kod njega, sto njemu nije dovoljno (iako provodimo gotovo cijeli dan skupa), i to uglavnom vikendom odem prespavati k njemu, umjesto izlaska sa drustvom odem kod njega doma.
Tu nastaje ogromni problem... I krecu SMS-ovi sa porukama tipa: 'sa bivsima si mogla provoditi vrijeme od 0-24, a ja dobijem jednu noc s tobom' itd.
Govori mi da mu lazem, da tko zna s kim se ja je*em, da ja njega nevolim, i da ga nikada necu voljeti jer ja mogu voljeti samo manekene, da sam kao i sve ostale cure kojima je stalo samo do izgleda... (Navodno sam ja izgledom iznad njega, nemam pojma odakle mu to, ako cemo iskreno, on puno bolje izgleda od mene..).. Nekoliko me puta nazvao kurvom i droljom, ali kaze, to je bilo u afektu. Takve poruke traju nekoliko dana, i nakon toga je mir neko vrijeme, i onda opet iz pocetka.
Ja ga volim, volim ga vise nego i jednog decka do sada, obozavam ga, ali ponekad imam osjecaj da ne mogu vise ovako. Uzasno se osjecam kada krenu te njegove sumnje i predbacivanja. Grozan je osjecaj kada govoris istinu a netko ti ne vjeruje.
Dok smo se jos upoznali, na pocetku bio je jako povucen, nije mi se to svidjelo i rekla sam mu da ne zelim vezu, no s vremenom se opustio, i tek nedavno se zapravo opustio, i svidio mi se kao osoba. Istina, u pocetku sam ga odbijala i on mi sada to predbacuje.. Ja kazem da je to bilo prije, i da je to sada iza nas, na sto on kaze: 'e pa ja to pamtim..'

Te njegove poruke, znala bi navecer otici spavati, probuditi se ujutro, i naci 40 sms-ova u mobitelu.. Pametan je jako, drag, zgodan, ali to njegovo sumnjicenje je problem koji me ubija.

On je jedini decko u mom zivotu, imala sam svakakvih veza koje su me gadno sje.. i napokon sam pomislila da sam nasla onog pravog, presla sam 200km da bi upoznala njegove roditelje koje obozavam, divni su prema meni, i oni vole mene.. Imamo sve temelje za dobru i sretnu vezu, mladi smo, ambiciozni i sto je naj vaznije, imamo neizmjernu podrsku roditelja.
Ali jednostavno ja ne znam sto da vise radim.
Mlada sam, trebala bih se zabavljati, a ne dopustiti da me ovakve stvari gnjave.

Da se radi o nekoj drugoj osobi, maknula bih se.. Ali volim ga previse. Zapustila sam drustvo i skolu kako bi sto vise vremena provodila s njim, a tako mi sve vraca...
Ja ne znam sto da radim...
Dali je tko imao slicnu situaciju? (Cisto sumnjam)..
__________________
Offense is the best Defense

Zadnje uređivanje Mina94 : 04.04.2014. at 02:07.
Mina94 is offline  
Old 04.04.2014., 02:24   #2
Ma daj Tip koji je u stanju reći ti "s kime se ti jebeš" je dno dna
Nesiguran je i svoju nesigurnost projicira ne tebe u obliku bolesne posesivnosti.

Završi tu školu, upiši faks i nemoj se tako mlada uvlačiti u ovake toksične odnose

Čim se osjećaš loše u tom odnosu i svjesna si da se on ne ponaša normalno, to je sasvim opravdan razlog za prekid.
Bit će ti teško, ali to će proći jer je navika prolazna stvar. Ono što će te mučiti jest pomisao, tj. uvjerenje da je on netko pravi. Jebiga, zaljubila si se, no imaj na umu da je se tip prema tebi ponašao kao šupak, a ni ne poštuje te To bi ti trbao biti i više nego dovoljan razlog da lakše preboliš.

Imaš 20 godina, opusti se

Izlazi, druži se i probaj si osvijestiti to da zbog nikoga ne bi trebala zapostaviti svoje prijatelje i vlastite radosti ma kakve god one bile I mislim da to nije ljubav u punom smislu te riječi nego si u njemu vidjela nešto drugačije. Nešto što prijašnji tipovi nisu imali i za to se držiš, a pritom ne činiš ništa po pitanju prekida misleći kako ne možeš bolje ili da je ovo nabolje do sada. A možeš bolje i ovo definitivno nije odnos koji bi te trebao zadovoljavati


I da; to nije ozbiljna veza, to je psihičko zlostavljanje
Depeche E. is offline  
Old 04.04.2014., 02:44   #3
Razmisljala sam o prekidu, 1000 puta, ali sama pomisao na to me plasi, hvata me panika. Ne mogu zamisliti da ga vise necu imati kraj sebe. Kako ce on reagirati na taj prekid, on nema nikakvo drustvo ovdje u Zg, to ce ga unistiti, ne zelim da se to desi, bojim se....
On je u svojim 'dobrim' danima divan prema meni, vodi me na ruckove, planiramo svasta, i divno nam je... Kupuje mi ruze, bez ikakvog razloga, al onda kad dodu oni losi dani, to me skroz psihicki iscrpi, i ne znam kuda bi sa sobom...
Stalo mi je do njega previse da bi ga mogla samo tako otpisati, ali opet, ne zelim zbog njegove dobrobiti nauditi sebi.. Vec sam imala jedan problem (psihicki) koji je mozda uzrokovan time, jer svaki dan iscekujem kada ce se to njegovo, ajmo reci; stanje, ponoviti....
__________________
Offense is the best Defense
Mina94 is offline  
Old 04.04.2014., 04:59   #4
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Imamo sve temelje za dobru i sretnu vezu
Nemate.

Povjerenje, postovanje, komunikacija. Nemate apsolutno nista od toga a to su temelji dobre veze.

Bilo tko tko te vrijeđa, ponižava i ucjenjuje nema blage veze o ljubavt. Umjesto da se podrzava u tvom cilju da upises faks i napravis nesto za sebe i svoju buducnost on radi apsolutno sve kako bi ti srezao samopouzdanje i pretvorio te u otirac.

Zivot je dovoljno tezak. Sta ce ti netko tko te iz dana u dan sve vise psihicki iscrpljuje? Zar ne zelis vise (i bolje) za sebe?
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Old 04.04.2014., 07:23   #5
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Imamo sve temelje za dobru i sretnu vezu
Nemate. Vi nemate nikakve temelje.
Lik te psihički zlostavlja. S obzirom na količinu agresije koju pokazuje, fizičko zlostavljanje je pitanje vremena.


Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
mladi smo, ambiciozni
Ti možda i jesi ambiciozna, ali čovjek koji sa 27 godina sjedi kod kuće i ne radi ništa te pušta da ga starci financiraju je daleko od ambicioznog. Ne znam s čim te toliko zaslijepio da ne vidiš kakav je zapravo.


Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Mlada sam, trebala bih se zabavljati, a ne dopustiti da me ovakve stvari gnjave.
Točno.
Ali ne brini, ostaneš li s njim, brzo ćeš ostariti pa ti gluposti poput zabave neće padati na pamet.


Pročitaj ovu temu, a nađi i temu Koje znakove nasilja ste ignorirali na početku veze ili tako nekako. Poučna je.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Old 04.04.2014., 07:35   #6
Čitam sad ovo gdje pišeš kako se lik ponaša prema tebi, i onda kao zaključak vidim tvoje: "Ali ja ga neizmjerno volim!" Kako uopće uspijete zavoljet takve osobe? I još smatraš da imate temelje za nekakvu savršenu vezu

Dođe mi da upotrijebim frazu: That's why aliens won't talk to us.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Old 04.04.2014., 07:49   #7
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Imamo sve temelje za dobru i sretnu vezu
Lol, stvarno ne vidim kako si ovo uspjela zaključiti.


Frajer je totalni psiho i misli da je naletio na mlado, naivno djevojče koje će izmodelirati po svom ukusu. Manipulativan je, pasivno agresivan (slažem se s već napisanim da je fizička agresija samo pitanje dana), posesivan, ljubomoran, zavidan i emocionalno nestabilan. Vrijeđa te.

Ali povremeno ti kupi ružu i odvede na ručak pa ti misliš da je to ljubav. Ma daj, ženska, probudi se.

Jel seks barem svemirski?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 04.04.2014., 07:50   #8
Što točno neizmjerno voliš kod čovjeka koji te naziva kurvom ili droljom?

To što on pokazuje prema tebi nema nikakve veze s ljubavlju, prije s njegovom nesigurnošću i frustracijom. Kada nekoga voliš, ne uvjetuješ ga, ne vrijeđaš i ne podcjenjuješ.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 04.04.2014., 07:51   #9
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Što točno neizmjerno voliš kod čovjeka koji te naziva kurvom ili droljom?
Možda to Možda misli da su video-uratci s Kink.com dokumentarni filmovi
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 04.04.2014., 08:18   #10
On je nesposoban za život, ali gora si ti od njega stoput.
Regul is offline  
Old 04.04.2014., 08:33   #11
To što ti on predlaže nije ozbiljna veza nego nešto poput njegovog emocionalnog i seksualnog vlasništva nad tobom. Iskreno, prestao sam čitati uvodni post nakon onoga da moraš cijeli dan biti s njim. Od tog detalja nadalje su sve druge okolnosti nebitne. Run for your life!

I usput....."Ozbiljnu vezu" ne dobiješ u sekundi kad kažeš "Želim da bude ozbiljno!" nego ju gradiš. I tek kad ju izgradiš znaš da je ozbiljna i zašto je takva. Ovdje on koristi pridjev "ozbiljno" da te impresionira autoritetom, a računa da to može jer si mlađa i jer ti imponira već zato što na prvu loptu djeluje manje ovisno o starcima od tebe.
advocatus82 is offline  
Old 04.04.2014., 09:25   #12
Ponovno je sve pocelo. Dva tjedna je bilo sve dobro, vidjali smo se svaki dan, i jucer, iz cista mira, okrenuo je plocu. Opet je poceo govoriti da tko zna s kolko sam ja jos njih, da ga ne volim, nisam ga nikada ni voljela, niti cu ga voljeti. Da nikada nisam dosla kod njega samoinicijativno (koji k.?! Dane sam provodils kod njega, DANE...) zrtvovala sam skolu i prijatelje da bi se s njim mogla vidjati, i sad sam ostala sama..samo s njim... I ni to mu nije dovoljno, nego bi on jos vide i vise. Najbolje bi bilo da me stavi u kavez u dnevnom boravku.

On kaze da kad je netko u ozbiljnoj vezi, da ti parovi provode stalno skupa vrijeme, a ne kao ja, da prespavam kod njega jednom tjedno.
Njegova mama kaze da me on neizmjerno voli, i da se boji da ja ne nadem nekog boljeg, jer tolko zgodnih frajera trci oko mene (to nije tocno) pa ga je strah da ne odem s tim nekim manekenom, i to ga muci.

Ja se slazem da nemozes samo odjednom reci;'mi ssmo u ozbiljnoj vezi od sada' i tako se poceti ponasati, isto kao upoznati nekoga i reci, od ovog trenutka mi smo najbolji prijatelji. To dolazi postepeno, s vremenom, kako raste ljubav, tako raste i privrzenost za tu osobu, i pocinjete provoditi sve vise vremena.

Ono sto bi on htio je prakticki zajednicki zivot, ja mu to nemogu pruziti. On kaze da nema motivaciju za rad ako se vraca sam u prazan stan s posla...
Ja mislim da sam ja jos klinka od 20 godina, mozda sam malo ozbiljnija, ali ja nemam para, nemam posao, mucim se s tom skolom, i kako da ja pristanem na sve ono sto on zeli?! Ne mogu!

Edit: do fizickog zl.nece doci, pre miran je, nikome nebi mogao nauditi, ne vjerujem da bi me udario....
__________________
Offense is the best Defense
Mina94 is offline  
Old 04.04.2014., 09:29   #13
Mislim da bi jednostavno trebala prekinuti sve to. Što duže odgađaš, veća je vjerojatnost da će problemi biti veći, te da će on teže prihvatit taj raskid. I onda počinju novi problemi.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Old 04.04.2014., 09:36   #14
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
i da svaki slobodni trenutak provedemo skupa jer to rade parovi koji se, eto, vole...
Da, parovi koji se vole i koji su dosadni kao proljev pa nemaju nikakvih interesa u životu.

Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu svaku vecer izbivati iz kuce,
Heeej...imaš 20 godina i živiš s roditeljima. Svakome iole pri mozgu je jasno da ne možeš svaku večer landrati okolo. Pa kakvi bi roditelji to dozvolili?
.
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Tu nastaje ogromni problem... I krecu SMS-ovi sa porukama tipa: 'sa bivsima si mogla provoditi vrijeme od 0-24, a ja dobijem jednu noc s tobom' itd.
Govori mi da mu lazem, da tko zna s kim se ja je*em, da ja njega nevolim, i da ga nikada necu voljeti jer ja mogu voljeti samo manekene, da sam kao i sve ostale cure kojima je stalo samo do izgleda
Nekoliko me puta nazvao kurvom i droljom, ali kaze, to je bilo u afektu. Takve poruke traju nekoliko dana, i nakon toga je mir neko vrijeme, i onda opet iz pocetka.
I kak se osjećaš kad ti netko kaže da se jebeš okolo, da si kurva, da lažeš?
I to netko koga voliš?
I da li bi netko koga voliš trebao toliko zloupotrebljavati svoju poziciju?
Što bi bilo da ti to kaže poznanik? Ne bi više pričala s njim, zar ne? Partner bi ti trebao biti daleko već podrška od poznanika...pa zašto uopće pričaš s ovime nakon takvih ispada?

Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Ja ga volim, volim ga vise nego i jednog decka do sada, obozavam ga, ali ponekad imam osjecaj da ne mogu vise ovako. Uzasno se osjecam kada krenu te njegove sumnje i predbacivanja.
Nda. Mlada si, naučit ćeš na teži način, bojim se.

Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Grozan je osjecaj kada govoris istinu a netko ti ne vjeruje.
A pogotovo kad bi taj netko trebao biti jedan od osnovnih stupova u životu. Što je najveći benefit ozbiljne veze.

Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Te njegove poruke, znala bi navecer otici spavati, probuditi se ujutro, i naci 40 sms-ova u mobitelu.. Pametan je jako, drag, zgodan, ali to njegovo sumnjicenje je problem koji me ubija.
pametan, drag, zgodan...i totalni psiho. Zašto ti to ne vidiš?

Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Ali volim ga previse.
Kako rekoh, mlada si, naučit ćeš na teži način.

Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Zapustila sam drustvo i skolu kako bi sto vise vremena provodila s njim, a tako mi sve vraca...
Ja ne znam sto da radim...
znaš ti dobro što da radiš, samo ti je to teško, pa si došla malo cendrat na forum dok skupiš hrabrosti. Nego, nogu u guzicu i ispali ga do texasa, to radi. I znaš dobro da ovo ne možeš trpit, a uskoro ćeš saznat i da se on neće promijenit (iako kad ga spucaš će obećavat da hoće)

Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Dali je tko imao slicnu situaciju? (Cisto sumnjam)..
podforum usamljena srca, tema kad si jadna šupendara. Par desataka cura sa sličnim situacijama i odgovarajućim raspletom.

Samo shvati da su njegove riječi ništa. Ne voli on tebe, ne voli ni sebe, ali si je toliko bitniji od tebe da će tebe proglasiti kurvom zato što je on nesiguran.
Ne zato što si ti nešto napravila.
Zato što je on nesiguran, ti si kurva.
I sad to gore još jednom pročitaj.
I onda ga pošalji u tri pičke materine.
I onda ga još jednom pošalji u tri pičke materine jer te zove kurvom, a ti si baš tako jedna draga i neiskvarena djevojka. Barem po ovom razmišljanju koje si ovdje iznjela.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 04.04.2014., 09:50   #15
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Ono sto bi on htio je prakticki zajednicki zivot, ja mu to nemogu pruziti. On kaze da nema motivaciju za rad ako se vraca sam u prazan stan s posla...
Evo, sad si već kriva i za to što ima 27 a nije faks završio...a znate se 5 mjeseci. Za što još želiš bit kriva? Za njegove psihičke bolesti?
I okani se pričanja s njegovom mamom.

Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Edit: do fizickog zl.nece doci, pre miran je, nikome nebi mogao nauditi, ne vjerujem da bi me udario....
Meni se isto čini da bi ti uskoro mogla dobit šamar
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 04.04.2014., 09:52   #16
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Ono sto bi on htio je prakticki zajednicki zivot, ja mu to nemogu pruziti. On kaze da nema motivaciju za rad ako se vraca sam u prazan stan s posla...
Ja mislim da sam ja jos klinka od 20 godina, mozda sam malo ozbiljnija, ali ja nemam para, nemam posao, mucim se s tom skolom, i kako da ja pristanem na sve ono sto on zeli?! Ne mogu!

Edit: do fizickog zl.nece doci, pre miran je, nikome nebi mogao nauditi, ne vjerujem da bi me udario....
Nemoj dvaput reci ovo boldano (hint: ovo sto ti je par puta rekao 'u afektu' je ekstrem verbalnog zlostavljanja, od toga do fizickog zlostavljanja je samo jedan korak).

Svi alarmi su mi se upalili nakon citanja uvodnog posta, vidim i drugima.

U vezi si sa pacijentom - ima promjenjiva raspolozenja (emocionalno je nestabilan), rusi ti samopouzdanje, izolira te, manipulativan je. Nemoj nama vjerovati, procitaj ovo i vidi u kojim tackama on odgovara opisu.

Clanak je izdvojen s ove teme koja ce ti takodje koristiti.

Ne zaboravi, kada skupis hrabrost sa prekines s njim, to moras uciniti postepeno (pozeljno bi bilo i na javnom mjestu). Ne mozes ga promijeniti, mozes sa samo (oprezno) povuci.

Obnovi kontakte sa prijateljicama i ispricaj svoju situaciju mami i/ili nekom od rodbine.

I ne zaboravi - ovo sto ti on daje nije ljubav - ni u tragovima.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 04.04.2014., 09:54   #17
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Nekoliko me puta nazvao kurvom i droljom, ali kaze, to je bilo u afektu.
Oh, pa ako je u afektu, onda je u redu.

wtf?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 04.04.2014., 09:57   #18
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Evo, sad si već kriva i za to što ima 27 a nije faks završio...a znate se 5 mjeseci. Za što još želiš bit kriva? Za njegove psihičke bolesti?
I okani se pričanja s njegovom mamom.



Meni se isto čini da bi ti uskoro mogla dobit šamar
Tu si krivo shvatio.
Ne krivi me za faks, nego, isao je na faks redovno, pa je nesto zapeo, pa se dogovorio sa roditeljima da ce upisati vanredno iducu godinu i nacio posao, i usput rjesavati faks, ali eto, kaze da mu se neda raditi jer ne zeli umoran s posla dolaziti u prazan stan..
Ovih 5mj upoznao je brdo mojih, sad vise manje, bivsih prijatelja, a ja od njegovih NIKOGA.. Osim roditelja, i to koji su udaljeni nekih 200km od mene, tj Zg-a.... Sto me dovodi do zakljucka da ovdje bas i nema puno prijatelja, ako ga ja ostavim biti ce sam kao pas, kao sto je bio dok mene nije upoznao..
__________________
Offense is the best Defense
Mina94 is offline  
Old 04.04.2014., 09:59   #19
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Tu si krivo shvatio.
Ne krivi me za faks, nego, isao je na faks redovno, pa je nesto zapeo, pa se dogovorio sa roditeljima da ce upisati vanredno iducu godinu i nacio posao, i usput rjesavati faks, ali eto, kaze da mu se neda raditi jer ne zeli umoran s posla dolaziti u prazan stan..
Ovih 5mj upoznao je brdo mojih, sad vise manje, bivsih prijatelja, a ja od njegovih NIKOGA.. Osim roditelja, i to koji su udaljeni nekih 200km od mene, tj Zg-a.... Sto me dovodi do zakljucka da ovdje bas i nema puno prijatelja, ako ga ja ostavim biti ce sam kao pas, kao sto je bio dok mene nije upoznao..
Oprosti, ali mislim da je svejedno zašto te konkretno krivi. Čovjek je latentni zlostavljač. Run for your life.
advocatus82 is offline  
Old 04.04.2014., 10:04   #20
Autorice, tvoj "dragi" ima neriješene situacije iz prošlosti. Kompleksi su zajebana stvar..

Imaš par opcija, a najbolja je da se skroz odmakneš. Ako se ikada riješi svojih kompleksa možete pokušati opet
mužjak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger