Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2014., 23:58   #1
daa li se upustati u vezu s njim..

.ulazim u vezu s jednim deckom..bi li se trebala brinuti,buduci da on ima bivsu koja mu je frendica,dosta je s njom komplicirana situacija, i on se njoj vracao,htio je poslije i prijatelji da budu,javljao joj se..ugl kako da ja znam da on s obzirom na sve to , prema njoj vise nista ne osjeca..izmedu njih je komplicirana situacija..a i iz pouzdanih razloga znam da on bi mogao lako pasti na nju,u seks.smislu...da li sam ja tu visak, je li s obzirom na sve to rizicno uci s njim u vezu,jel mogla bi patiti, bojim se..ipak se on njoj vracao dosta puta ,htio je i prijatelji, opet stalo mu je do nje.,pomaze joj,oprostio joj neke lazi.bojim se da bi mogla imat problema u toj vezi i patnje...kako da znm da on prema njoj ne osjeca nesto ipak...da li on nju voli s obzirom na sve
ivana6000 is offline  
Received Infraction
Old 07.04.2014., 00:09   #2
Ne. Najjasniji i najkraći odgovor. Al znamo svi da ćeš probati jer nada je..... zajebana stvar.
mico miljac is offline  
Old 07.04.2014., 00:34   #3
Mislim da si si sama dala odgovor, ali opet ne mora ni biti tako. Probaj pa ćeš vidjeti, iako ja mislim da ju on po svemu ovome još uvijek nije prebolio, ali nikada neznaš, sama procijeni koliko ti sve sviđa i razmotri rizike i prednosti pa ćeš sama vidjeti dali je vrijedno...
__________________
Mo'š mislit kakav lik, za mrtav ladan bit..
HitThatOne is offline  
Old 07.04.2014., 00:49   #4
To mi izgleda kao da se on oko nje mota kao mačak oko vruće kaše Iliti, jebao bi je

Ja ne bih vezu s takvim tipom.
A i sama znaš da ima još dečkiju koji ne vuku repove u obliku nepreboljenih bivših
Depeche E. is offline  
Old 07.04.2014., 00:59   #5
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
To mi izgleda kao da se on oko nje mota kao mačak oko vruće kaše Iliti, jebao bi je

Ja ne bih vezu s takvim tipom.
A i sama znaš da ima još dečkiju koji ne vuku repove u obliku nepreboljenih bivših
Definitivno, jebačine će tu biti kako god okreneš Ali gle, teško je znati njegove namjere, ali po ovoj priči bi on i jednu i drugu
__________________
Mo'š mislit kakav lik, za mrtav ladan bit..
HitThatOne is offline  
Old 07.04.2014., 01:02   #6
Quote:
HitThatOne kaže: Pogledaj post
Definitivno, jebačine će tu biti kako god okreneš
U hit that right
Quote:
Ali gle, teško je znati njegove namjere, ali po ovoj priči bi on i jednu i drugu
E pa ne može sjediti na dva stolca Ja bih to ovako. Ako mislim biti u vezi s nekime, tada toj osobi, prije svega, želim vjerovati A ne razbijati glavu time jebe li on bivšu ili ne Tak' da - ne hvala
Depeche E. is offline  
Old 07.04.2014., 01:07   #7
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


U hit that right

E pa ne može sjediti na dva stolca Ja bih to ovako. Ako mislim biti u vezi s nekime, tada toj osobi, prije svega, želim vjerovati A ne razbijati glavu time jebe li on bivšu ili ne Tak' da - ne hvala
Yeap, ali opet teško je to usporediti, ovisi jesu klinci ili kaj, jer ako jesu onda je lako moguće da će mali uvalit u što god može i da je to tipa danas jesmo sutra nismo prekid, tako da komplicirano..
Ali defintivno mislim da "mi" stariji to sigurno ne bi napravili, barem večina jer ipak ako je jednom puklo vjerovatno će opet, i jedini scenarij bi tu bio da karam ovu tako da mi bivša bude ljubomorna ( bila su to davna vremena ), a možda mali cilja i na to pa kada vidi da je ova mokra od ljubomore, onda će gurati u šta stigne... damnn, kako dobar plan..
__________________
Mo'š mislit kakav lik, za mrtav ladan bit..
HitThatOne is offline  
Old 07.04.2014., 10:31   #8
Ne.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Old 07.04.2014., 11:20   #9
Quote:
ivana6000 kaže: Pogledaj post
.ulazim u vezu s jednim deckom..bi li se trebala brinuti,buduci da on ima bivsu koja mu je frendica,dosta je s njom komplicirana situacija, i on se njoj vracao,htio je poslije i prijatelji da budu,javljao joj se..ugl kako da ja znam da on s obzirom na sve to , prema njoj vise nista ne osjeca..izmedu njih je komplicirana situacija..a i iz pouzdanih razloga znam da on bi mogao lako pasti na nju,u seks.smislu...da li sam ja tu visak, je li s obzirom na sve to rizicno uci s njim u vezu,jel mogla bi patiti, bojim se..ipak se on njoj vracao dosta puta ,htio je i prijatelji, opet stalo mu je do nje.,pomaze joj,oprostio joj neke lazi.bojim se da bi mogla imat problema u toj vezi i patnje...kako da znm da on prema njoj ne osjeca nesto ipak...da li on nju voli s obzirom na sve
Evo ti ga ovdje, pa ga pitaj.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger