Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2014., 15:22   #1
Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava

Nisam našla temu pa otvaram da ne zagađujemo onu opću o testiranjima.

Konačno su objavili danas literaturu za testiranje, evo i link: http://www.mrms.hr/wp-content/upload...andidatima.pdf
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 11:32   #2
Zna li netko možda kakva budu pitanja, esejska li?? Prijavila sam se na više radnih mjesta, pa tko će to sve naučiti
Te da li oni pošalju poziv na testiranje na mail ili tel svakome ili objave na web stranici datum i mjesto testiranja??
Anit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 11:48   #3
I mene zanima jesu li koga već zvali. Literaturu sam si već svu nabavila, sad samo čekam hoće li me zvati na testiranje pa bi svaka info jesu li nekog zvali i kad će testiranje biti dobrodošla.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 18:37   #4
i mene isto muče ta pitanja, kad bi mogli očekivat testiranje... nadam se ubrzo... jer me ovo čekanje baš umorilo.
leptyrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:13   #5
Objavili su poziv na testiranje za neka radna mjesta.
http://www.mrms.hr/wp-content/upload...anje-12-21.pdf
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:25   #6
A kad će popis kandidata? Kaj im to znači oni koji su poslali valjanu prijavu? Valjda bude neki popis ili poziv na mail???
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:36   #7
ja ne znam kako vi, ali sam u petak dobila mail da su primljena dva kandidata i danas opet mail da nitko nije primljen????
vesela djevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 15:37   #8
Quote:
vesela djevojka kaže: Pogledaj post
ja ne znam kako vi, ali sam u petak dobila mail da su primljena dva kandidata i danas opet mail da nitko nije primljen????
malo su se zaletili, jesu napisali koji su kandidati točno primljeni ili samo su primljeni? Sve to već sad smrdi
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 15:37   #9
Ne mora biti da će slati pozive na mail. Već sam bila po nekim natječajima ministarstava i redovito su samo ovako objavili na stranicama obavijest i to je to.

@vesela djevojka Zanimljivo definitivno.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 22:47   #10
da, naveli su dva imena za odjel s javnošću..znači birani su samo po poslanim papirima??
vesela djevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 00:54   #11
Quote:
vesela djevojka kaže: Pogledaj post
da, naveli su dva imena za odjel s javnošću..znači birani su samo po poslanim papirima??
Oprosti, ali kakav odjel s javnošću, taj se odjel ni ne spominje u ovom natječaju
MissMisery is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 10:16   #12
Ima, bio je u natječaju, bar mislim, baš sam pogledala mail i piše za Odnose s javnošću....
vesela djevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 16:47   #13
Da li je već netko bio na testiranju u MRMS? Kako izgleda usmeni iz engleskog jezika?
JellyK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 18:41   #14
prva testiranja kreču u utorak.

jeste dobili poziv na testiranje (mailom ili telefonom) ili idete na slijepo?
nisam iz Zg pa mi se ne putuje bezveze, ako mi je dokumentacija kojim slučajem nepotpuna i sl. )što ne vjerujem, ali nikad se ne zna)
lee lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 18:56   #15
Nisam ništa dobila, ali vjerujem da su oni koji nisu zadovoljavali uvjete ili im je dokumentacija nepotpuna dobili neku obavijest.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 12:09   #16
Sretno svima koji idu sutra i javite dojmove !
leptyrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:50   #17
Ima li tko da je danas bio na testiranju ? Kako je bilo ?
leptyrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 21:00   #18
mah, to prvi put cujem da se ide na testiranje, a da ne dobijes poziv.
ja sam se isto prijavio na najecaj, ali u meduvremenu sam izgubio interes za to ministarstvo moram priznati
pr3stig3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 22:38   #19
Quote:
pr3stig3 kaže: Pogledaj post
mah, to prvi put cujem da se ide na testiranje, a da ne dobijes poziv.
Neki dan ista stvar u Uredu za suzbijanje zlouporabe droga.

Meni takav princip, nažalost, smrdi na namješten natječaj. Tim više što su kod prošlih natječaja u Ministarstvu rada navodili na stranici inicijale i godinu rođenja (dakle bio je popis tipa X.Y. rođen 1975.).

Ako malo razmišljate, mora postojati popis kandidata koji su primljeni na testiranje jer s nečega moraju "križati" one koji dođu kad daju osobnu. Znači, koliko je teško takav dokument u wordu skratiti na inicijale i godinu rođenja? Za mene osobno pet minuta posla.

Plus, eto, Ministarstvo rada i ovaj Ured za suzbijanje droga imaju natječaj dva dana za redom (jedan u pon, drugi u uto). Dakle, ja moram potrošiti minimalno 120 kuna da bih uopće došla u Zagreb i da mi kažu da možda nemam ispunjene uvjete ili nešto?!

U međuvremenu sam dobila posao pa neću ići na testiranje, ali sinulo mi je za druge zainteresirane: pošaljite mail ili nazovite i pitajte jeste li na popisu.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:37   #20
pravo su ažurni, evo ja sam danas dobila odbijenicu jer navodno nije vlastoručno potpisano...sva sreća pa nisam otišla na testiranje
Jane Doe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.