Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2006., 17:50   #121
Quote:
pesimist kaže:
Ako stvarno zavoli samo penjanje, mislim da mu nece biti bitno koje ocjene penje.
Tocno.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 19:14   #122
Upisi je na plivanje. Za razliku od drugih sportova gdje samo odredjena grupa misica radi, kod plivanja rade svi misici jednako.
splicanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 20:12   #123
ja najviše volim karate i to sam počeo sa 10. sada imam 18 god i zaključio sam da se moram početi baviti ozbiljnijim stvarima.religija je vrlo zanimljiva stvar. otkrio sam puno borbe i niskih udaraca u svim religijama
tkopitaneskita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:27   #124
sport

jel moze info, kakva je sitacija na difu sa sportom za djecu....sto nude i po kojo cijenu

hvala
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 20:06   #125
ako ste u Zagrebu,ima u Kaptol centru plivanje (zapravo brčkanje u bazenu) za djecu već od godine dana,mi smo bile par puta tamo i malena uživa. Ima 2 bazena po kojima plutaju igračke i obično u jednoj grupi ima oko petero djece pa se teta stigne sa svima poigrati. Jedino je malo nezgodno što su im svi termini prijepodne.
balkanska princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:01   #126
Quote:
Kent kaže: Pogledaj post
Moj miško ima tri godine. Ne još, ali definitivno prije škole, upisala bih ga na neki sport.
Imate li saznanja o tome, idu li vaši klinci na neku sportsku aktivnost i koju, primaju li uopće tako malu djecu?
Za nogomet, vidjela sam u vrtiću moraju imati 6 godina.
(Pitam jer je sve moguće, kad sam s 18 došla u karate klub, rekli su mi da sam prestara (?!) jer da je to 'klub koji stremi k najvišim dostignućima', kaj god, po mojem mišljenju dob nije važna, neće svakome biti cilj da bude profi sportaš)
O bože , pa u kojem si to klubu bio? Trener mora imati dbarem diplomu od karate saveza hrvatske o zvanju a i podučavanju ako se ne varam. Mislim da minimalno mora imati crni pojas 1. dan, no nemoj me držati za riječ. Imam frendicu čija curica ima 6 godina i već preko 1 godinu ide na judo i mala rastura. Mislim da si otišao na krivu adresu.
Odi pitaj dečke na podforum borilačkih vještina, sigurno će ti preporučiti dobar klub netko, ako baš želiš nešto takvoga.
Pipercub is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 21:23   #127
na mihaljevcu je jedan spšortski vrtic i primaju u program djecu od 3 g,rade strucni ljudi!!!
__________________
i raj i pakao su na zemlji... di je razlika?
kad narastem bit ću Gail Ann Dorsey
k-bass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 01:56   #128
Slobodne aktivnosti za djecu vrticke dobi

Pozdrav!
Suprug i ja razglabamo kojim bi slobodnim aktivnostima mogli "okupirati" nasu djevojcicu od 4 godine, a da bude po njezinim zeljama i prilagodeno njezinoj dobi.

Do sada smo dosli do tri-cetiri aktivnosti tipa: strani jezik (u vrticu), ritmika (u vrticu), Zagrebacki malisani (zbor i/ili ritmika),... Nije lako odluciti.

Cime se bave vasi klinci? Jesu li zadovoljni? Jeste li vi zadovoljni? Imate li iskustava sa Zagrebackim malisanima ili slicnim djecjim zborom?
puppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:00   #129
aktivnosti za vrtićku djecu

Molim predložite i recenzirajte moguće aktivnosti za vrtićku djecu - što, gdje, koliko košta: zanima me prvenstveno veselo i kreativno učenje jezika na Jarunu i okolici, ali i, sport, muzika, kazalište...
gabika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 22:01   #130
plivanje na primjer?
Bebe-Vidre(stariji uzrast)

mi planiramo ove zime
marcella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:41   #131
plivanje je super, da. Gdje su bebe-ribe, bebe-vidre? Mladost, ili Utrine?
gabika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 10:20   #132
i mladost i utrine
marcella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 10:24   #133
nešto više

http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=31557
marcella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 13:56   #134
A neki drugi sport, ples.... Za klince od 3 godine. Ima netko ideju? I da, zapadni dio grada, Jarun, Prečko...
 
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 19:02   #135
jazzica, probaj se raspitati u nekom obliznjem privatnom vrticu!
ja osobno radim u jednom (no na drugom kraju grada), mi imamo ritmiku i ples, engleski jezik, sport i informatiku kao dodatne aktivnosti za nase klince, ali imamo i poprilican broj djece koja ne pohadjaju nas vrtic, vec samo te programe.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:27   #136
mi polako vjezbamo karate (kod kuce),ali brzo cemo na pravi trening,klinac za ozbiljno ,a tata rekreativno
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 14:25   #137
u vrtiću u koji ide moj klinac ima gimko kao neka gimnastika ,to je dva puta tjedno i košta mjesečno oko 150 kuna,ja svojeg klinca nisam dala na to,ali na proljeće ga mislim upisati na neki sport,vjerojatno na plivanje
madalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 11:04   #138
Moj nećak ide na pripreme za skijanje, ima 3 godine, to se održava u sklopu učiteljskog fakulteta dolje u dvorani, na pripremama trče, razgibavaju se, vježbaju,a sve to kroz igru, cijena nije visoka, ako nekoga zanima budem se raspitala točno pa vam javim, lijep pozdrav!
teJka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 14:27   #139
Quote:
Kent kaže: Pogledaj post
Moj miško ima tri godine. Ne još, ali definitivno prije škole, upisala bih ga na neki sport.
Imate li saznanja o tome...
Smatram da je večina djece s tri godine premala za nešto konkretno.Ja sam svog sina upisala u "školu sporta",jer ga želim usmjeriti u svijet sporta i mislim da je to za svako dijete jako važno.Organizirana je u maloj sportskoj dvorani,vode je dvije cure koje su diplomirale DIF.Prvo ih uče pravilnom trčanju,pa osnovama gimnastike,pa malo odbojke,nogometa i puno trčanja što ih jako veseli.Dakle sve se svodi na učenja osnovnih stvari o različitim sportovima i mislim da je to super.Plačam 120,00 kn mjesečno(za 3x tjedno po sat vremena(60 min.)).
Za odbojku imaju malu mrežu,za košarku male koševe.Sad ima već godinu dana da ide tamo i presretan je,jedva čeka dane kada ima "trening".Prate im visinu,težinu,skok u dalj,otklon ruku ...Sigurno svako mjesto ima tako nešto(škola sporta ili sportski vrtić).A hoće li moje ili bilo koje drugo dijete jednog dana biti sportaš svakako je nebitno!

Zadnje uređivanje putnica : 17.10.2007. at 16:03. Reason: quote
snjegy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 11:43   #140
Quote:
snjegy kaže: Pogledaj post
...Ja sam svog sina upisala u "školu sporta" ...Organizirana je u maloj sportskoj dvorani,Plačam 120,00 kn mjesečno(za 3x tjedno po sat vremena(60 min.)
Apsolutno sam tvoga mišljenja kad kažeš da su u toj dobi klinci još premali za izbor konkretnog sporta.

Možeš li mi reći jesi li u Zg? Odnosi li se "mala sportska dvorana" možda na malu dvoranu Doma sportova? Ovo mi se čini taman kako si je moja princeza zamislila svoj sport (a i njezini roditelji) - ona bi svašta, al' još ne zna što ... la, la...

Da, zvala sam Educarenu, program im je izvrstan, uklopili su između ostalog i školu plivanja, samo se jako dvoumim jer su ime cijene nekoliko puta veće od ove koju si ti navela, a to nije za zanemariti, obzirom da na zimskom plivalištu imaju organiziranu školu plivanja posebno, a cijena je opet puno povoljnija.
puppa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.