Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2016., 10:02   #201
Ak cemo u detalje . Meni bokserice nisu prakticne jer mi ulozak "ne sjedne" dobro i onda em zna zuljat, em mi je konstantno u glavi dal se sta pomaklo i dal sta curi do ne treba . S obzirom da mi treba najveci moguci, stvarno nije lako s boksericama . No kod mene to kratko traje, 3-4 dana, tak da se moze i to prezivit :P

Alternativa? Manje babske gace sa cipkom

Inace, ja volim i sarene gacice, sa cvjeticima i inom pizdarijama, al ih nosim najcesce kad ih nitko nece gledat (npr kad sam solo kao sad ). Sto se tice grudnjaka tu je crno klasika kod mene, nebitno o boji majce, pa makar bila providna bijela.
Doma sam 99% vremena bez grudnjaka ionak .
Kad je hladno i nosim dukse, cesto odem bez njega i na kavu xD.

A sto se tice seksa u te dane... Vecina moji prijateljica se cudi meni jer je to "fuj" i "zamazes se cijela" (cijela??) Kao da tus ne postoji . Naravno tad mi neke vanjske lokacije ili auto ne pasu jer fakat zna bit svakakvo, al ak ides kod decka doma i ak njemu ne smeta... Ne vidim u cem je problem . Jedino, naravno, oralni seks za mene je tad no-no. To mi je neka nova vrsta odvratnog :/
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 10:35   #202
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ak cemo u detalje :zub o:. Meni bokserice nisu prakticne jer mi ulozak "ne sjedne" dobro i onda em zna zuljat, em mi je konstantno u glavi dal se sta pomaklo i dal sta curi do ne treba : D. S obzirom da mi treba najveci moguci, stvarno nije lako s boksericama : ). No kod mene to kratko traje, 3-4 dana, tak da se moze i to prezivit :P

Alternativa? Manje babske gace sa cipkom : p

Inace, ja volim i sarene gacice, sa cvjeticima i inom pizdarijama, al ih nosim najcesce kad ih nitko nece gledat : p (npr kad sam solo kao sad ). Sto se tice grudnjaka tu je crno klasika kod mene, nebitno o boji majce, pa makar bila providna bijela.
Doma sam 99% vremena bez grudnjaka ionak : D.
Kad je hladno i nosim dukse, cesto odem bez njega i na kavu xD.

A sto se tice seksa u te dane... Vecina moji prijateljica se cudi meni jer je to "fuj" i "zamazes se cijela" (cijela??) Kao da tus ne postoji : o. Naravno tad mi neke vanjske lokacije ili auto ne pasu jer fakat zna bit svakakvo, al ak ides kod decka doma i ak njemu ne smeta... Ne vidim u cem je problem : D. Jedino, naravno, oralni seks za mene je tad no-no. To mi je neka nova vrsta odvratnog : /
Eto, dobio sam cijeli elaborat. Zadovoljan sam opseznim odgovorom moram priznati
Kazem ja, obuces crvene hlace pa i ak se sto pomakne ne vidi se tako jako

Vec rekoh da te obicne sarene gacice znaju bit sexy slatke barem meni Pa onda, zasto one ne mogu dovoljno dobra alternativa biti? Ocekujem opet elaborat Mozes i na pm

U vezi grudnjaka-bolje je bez nego na sve crno. Pa ima i ljepsih boja

Ima jedna zanimljiva fotka vezana za oralac i one dane u mjesecu. Haha.
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 11:40   #203
Mogu i one biti alternativa, ali realno ne vidim potrebu za trazenjem alternative di nema potrebe za tim. Evo mozda bas sad sjedim u bapskim gacama, a ti nemas pojma

Tesko je naci velike grudnjake u lijepim bojama. Vecina izbora spada na bijelo-crno-bež (boja koze).
U skupim ducanima ima malo veci izbor, ali s obzirom koliko cesto mjenjam grudnjake, puno mi je dati 300kn za jedan (a za cca 4-5 mj moram kupovat opet, a trebaju mi narem 4 da uh rotiram).

U crnom se najbolje osjecam i opcenito sam vecinom u crnoj garderobi . Tak izgledam mrsavije .
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 12:46   #204
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ovo je trenutno IN ali meni licno je ogavno.
Ne volim previse vesa, niti glomaznog, ne podnosim potkosulje niti bilo sta sto asocira na babece oblacenje, nit gace bubreznjace. Kad cujem od zene kako kaze da ce da nazebe, i na sebe navlaci carape do pazuha, prevrne mi se stomak, to mi je kao da ima blizu stotinu leta.

Leti cak uzivam ici bez brusa.

Brazilke su mi super, kao i tangice i polubokserice, za lezernije oblacenje.
Ovo sam ja po zimi ja sam najveći zimogroz ikad. Po zimi nosim potkošulju obavezno tj ne samo po zimi nego onda kad osjetim da mi je jako hladno. I obične pamučne gaćice koje nisu ništ posebno al su udobne. Meni je jedino fascinantno da netko nosi štrample ispod hlača,ja osjetim anksioznost zamišljajući to.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 12:53   #205
Uuuu obozavam vidjeti potkusulje na zenskom rodu,totalni ON
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 14:08   #206
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ovo sam ja po zimi ja sam najveći zimogroz ikad. Po zimi nosim potkošulju obavezno tj ne samo po zimi nego onda kad osjetim da mi je jako hladno. I obične pamučne gaćice koje nisu ništ posebno al su udobne. Meni je jedino fascinantno da netko nosi štrample ispod hlača,ja osjetim anksioznost zamišljajući to.
Uf, ja zimi obucem i to.
I to one debele.. a sto cu, ne mogu si pomoc
Isto ta neka bolesna zimogroznost
Al eto zato ljeti kad je svima vruce, meni nije vruce, i po noci se pokrivam dekom, i ne znojim se..
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 16:17   #207
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Mogu i one biti alternativa, ali realno ne vidim potrebu za trazenjem alternative di nema potrebe za tim. Evo mozda bas sad sjedim u bapskim gacama, a ti nemas pojma

Tesko je naci velike grudnjake u lijepim bojama. Vecina izbora spada na bijelo-crno-bež (boja koze).
U skupim ducanima ima malo veci izbor, ali s obzirom koliko cesto mjenjam grudnjake, puno mi je dati 300kn za jedan (a za cca 4-5 mj moram kupovat opet, a trebaju mi narem 4 da uh rotiram).

U crnom se najbolje osjecam i opcenito sam vecinom u crnoj garderobi . Tak izgledam mrsavije .
Ovo moze znaciti samo jedno sudeci po tvojim upisima i vrucini koja vlada
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 19:34   #208
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Ovo moze znaciti samo jedno sudeci po tvojim upisima i vrucini koja vlada
ma nisu danas bapske, nego imam one neke dječje
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 20:00   #209
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
ma nisu danas bapske, nego imam one neke dječje
Jel na mickey mouse-a ili na spuzva boba?
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 20:01   #210
meni je spužva bob bezveze

ma neke na cvjetiće
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 20:16   #211
Sigurno je bilo crvenih cvjetica
Ok prestajem necu vise
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 20:18   #212
znam ja zašt ti pitaš, ali ne, nema u tvom broju :/
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 20:21   #213
Zasto si tako sigurna da ih nema u mom broju?
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 21:40   #214
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ovo sam ja po zimi ja sam najveći zimogroz ikad. Po zimi nosim potkošulju obavezno tj ne samo po zimi nego onda kad osjetim da mi je jako hladno. I obične pamučne gaćice koje nisu ništ posebno al su udobne. Meni je jedino fascinantno da netko nosi štrample ispod hlača,ja osjetim anksioznost zamišljajući to.


Ma da, mislim umem i ja da se utoplim, ono logicno je kada je jako hladno, ali vise volim da sam lezernija obucena.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 21:57   #215
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Zasto si tako sigurna da ih nema u mom broju?
jer sam tražila exu iz zajebancije, ali nije bilo
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 23:35   #216
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
ma nisu danas bapske, nego imam one neke dječje
na dobroj zenki i hello kitty gace jebeno izgledaju.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 07:39   #217
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
na dobroj zenki i hello kitty gace jebeno izgledaju.
Haha bas to
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 07:47   #218
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
na dobroj zenki i hello kitty gace jebeno izgledaju.
To je ko sa uletima, nije bitno koliko je ulet glup, ak ulece dobar lik
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 08:05   #219
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
To je ko sa uletima, nije bitno koliko je ulet glup, ak ulece dobar lik
davno sam to tvrdio na ovim bespucima interneta!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 13:57   #220
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
davno sam to tvrdio na ovim bespucima interneta!
Svaka cast, svaka cast
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger