Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 00:31   #2081
E...

I fucking hate you
dire Dawn is offline  
Old 21.09.2017., 01:22   #2082
volim kad prasnem u smijeh
svi onda žele znati
Don Michael is offline  
Old 21.09.2017., 06:18   #2083
Jutarnje suze {łoś źivot}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 21.09.2017., 10:01   #2084
za mene se ljepe sami kreteni na ovom forumu
zakači se i ne pušta
projekcija dijametralno suprotna od stvarnosti
izabela f is offline  
Old 21.09.2017., 11:34   #2085
Prehladjena sam .

Ne volim bit sama kad sam bolesna .
Sad me pere panika...
42 i bez apetita sa konstantnom mucninom .
dire Dawn is offline  
Old 21.09.2017., 13:05   #2086
Lagano umirem, u tvome sjecanju, topim se, nestajem, k'o snijeg u proljecu.<3
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 21.09.2017., 18:45   #2087
Evo linkat ću ovdje jer me podsjetilo na pitanje ˝Zašto plaćamo poreze?˝ iz psihotesta :

˝Ako zaista volite ovu zemlju i ljude koji u njoj žive, trebali biste svim silama podržavati sivu ekonomiju. Država koja radi na suzbijanju iste nije prijatelj građana, niti radi u njihovom interesu. Zato ne nasjedajmo na jeftine pamflete Porezne uprave koji nas žele učiniti saveznicima u legalnoj pljački malog hrvatskog čovjeka koji teško zarađenim novcem pokušava osigurati egzistenciju sebi i svojoj obitelji.˝
rechtextreme is offline  
Old 21.09.2017., 23:47   #2088
U što se čovjeku život pretvori ....


I'm alone and i'm scared....
Tox is offline  
Old 22.09.2017., 00:46   #2089
Idemo na prosvjed {jeben je hładni dvosjed}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 22.09.2017., 02:01   #2090
Koji si ti bezveznjak. Znaš što? Kani me se. Pusti me na miru. Zajebavaj nekog drugog.

I uvijek isto. I pustim. I opet. I onda se pitaju zašto sam ovakva. Zašto mi je teško bit prijatelj s nekim. Pustit nekoga da mi se približi. Eto zašto. Jer se bojim da će me povrijedit. Jer sam to već doživjela. I dosta mi je toga. Al ne, budala ostaje poštena budala i kad joj to ide na štetu Nikad neću naučit tu lekciju. Očito. Valjda sam naivna. Al da odustanem od vjere da ima dobrih ljudi i od borbe da ih nađem? Ne bi išlo. Ne, ne i ne. To nisam ja. Ja ne odustajem lako. Točka.
__________________
Ne očekujem ništa, nadam se svemu.

Zadnje uređivanje The Dove : 22.09.2017. at 02:14.
The Dove is offline  
Old 22.09.2017., 12:17   #2091
Pobjegla sam.
Jos jednom.

Ovo ce bit zanimljiva zima, moram priznat.
Mozda zivit doma i nece bit tako lose.

Mozda...

Falit ce mi Zagreb i sve opcije koje pruza.
Falit ce mi svasta nesto.

MU.
dire Dawn is offline  
Old 22.09.2017., 12:18   #2092
Pa ja fakat ne vjerujem.
Nisam glupa nego sam jebena budaletina.
Nakon svega i dalje vidim samo tebe uz sebe, budućnost s tobom. Osjetim toplinu kada pomislim na tebe. Nasmijem se i zaplačem. Nitko nije dovoljno dobar, nitko nema priliku ni šansu da se pokaže da li je dobar ili ne, zašto? Jer nije ti, a tko si ti? Što si ti da imaš toliki utisak na mene? Što smo to imali, da je ostavilo toliki trag? Pusti me, zašto si opet morao dolaziti u moj život?

Neću ovo, ne želim, moram te zaboraviti, moram sama sebi objasniti da ti i ja, nikada više.
AnnaKarina is offline  
Old 22.09.2017., 12:22   #2093
Hm podobnost ili nepodobnost
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Old 23.09.2017., 13:35   #2094
Njen je osmijeh cudesan, njen je osmjeh srece definicija. Njen je osmjeh radostan, njen je osmjeh radosna policija. <3
Sve jos mirise na nju i podsjeca na njen osmijeh :/
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 23.09.2017., 14:49   #2095
Od kada sam se udala imamo uzasne varijacije uspona i padova, u trenucima imam osjecaj da smo prokleti, jer ako je ljubav ok sve ostalo mora biti u kurcu. Sada smo opet u padu kojem nema kraja. Taman kada uspijemo proplivat i uhvatiti ritam nade se neka ruka koja nas baci na dno i opet ispocetka. I najgore od svega najebemo ni krivi ni duzni.

Onda mi na sve to stara dode sa brijom "da mislim pozitivno"
I jos udri filozofiju kako je nekim ljudima gore...zasto ljudi imaju naviku usporedivati se sa onima kojima je gore da bi se osjecali bolje, to mi je prizemno nasladivanje tudom mukom, zasto ljudi se usporeduju sa onima kojima je puno bolje...mene uopce ne zanimaju onima kojima je super, onima kojima je uzasno, zanima me moja situacija jer usporedivanje mi nece pomoci, promjeniti ce samo malo srece (jer trud koji ulazemo pokazao se neefikasnim) koja nece kidnuti na lijevo cim se ustabili situacija.

Da ne pijem terapiju moja mama bi si mislila pozitivno na mom grobu, bas osjetim da zahvaljujuci terapiji uspijevam nekako prezivjeti dan.
LepaMilena is offline  
Old 23.09.2017., 16:45   #2096
Sjedim Sam u kaficu I pijem kavu. Glazba je ok, melankolicna, prija. Previse Sam ocekivao od zivota, Ono sto ne mogu ostvariti. Razocaran Sam. Nije da Sam u godinama nekim, Ali bit cu uskoro. Stojim na mjestu, Vrijeme ide pored mene, nezaustavljivo. Mozda da probam razgovarati s ljudima koji me okruzuju. Nemam pojma sto da radim..:/
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 23.09.2017., 21:25   #2097
Koga osim sebe lažem da sam te zaboravio, prebolio...jbg opet se bude osjećaji prema tebi iz nekog razloga. Sada se samo idući vikend moram sudržati i šutjeti, bit će teško, ali moram.
sicky is offline  
Old 23.09.2017., 22:53   #2098
presao 180 sati prekovremenih, nemoram dolazit subote vise ove godine

jes, sve u svemu dobro je, para imam, drustvo mi nefali, ni jedna osoba, ljudi su gamad, trenutno mi nitko ne treba,

chillat sam sa sobom, to je to

lagano mal opet gitaru pocet svirat, stigao procesor i pedala distrozijska, jos je nisam ni otpakirao

Sve je kak treba biti, nema ljudi nema problema
Nandeska is offline  
Old 23.09.2017., 23:05   #2099
Vise sam se voljela dok sam bila ljuta.

Ne vidim neku buducnost.

Zivot od prije mjesec dana izgleda dalje nego ikad.

Sad jos pokupit svoje stvari i vratit se u svoju rupicu.
dire Dawn is offline  
Old 23.09.2017., 23:35   #2100
kad sam se trudio nitko me nije prihvatio, tak da cemu vise, fuck you all..

Gledam na sebe samo i to je to, nikog nije briga za nikoga vise, ak netko nema koristi od tebe odbacit ce te kao staru krpu,to je svijet u kojem zivimo, kakva ljubav, ljudskost, nema toga vise...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.