Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u horoskop
Da 86 49.71%
Ne 87 50.29%
Glasovatelji: 173. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2007., 20:02   #1
Vjerujete li u horoskop?

Vjerujete li u horoskop???
Za mene je to obično sranje, al za neke nije...
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 20:11   #2
ja sam bivši vjernik
T'pol Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 20:14   #3
da donekle.... u opće karakteristike znakova
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 20:24   #4
Ne, vjerujem samo u dokazano. Po meni, sam položaj planeta nikako ne utječe direktno na nas i naš život.
__________________
Predzadnje uneređivanje Dr. Neo Cortex : 32-13-2007 pr. Kr. at 25:63.
Dr. Neo Cortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 21:13   #5
Quote:
Dr. Neo Cortex kaže: Pogledaj post
Ne, vjerujem samo u dokazano. Po meni, sam položaj planeta nikako ne utječe direktno na nas i naš život.
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 11:38   #6
Quote:
Dr. Neo Cortex kaže: Pogledaj post
Ne, vjerujem samo u dokazano. Po meni, sam položaj planeta nikako ne utječe direktno na nas i naš život.
Neslazem se. Astrologija je itekako istinita. Jednostavno je tako. Kako i zasto neznam.
Siguran sam da ce znanost to i dokazat jednog dana. Pa pogledaj velicinu planeta,sunca. Ne cini ti se logicnim da ipak utjecu na nas? Sta mislis da mi egzistiramo odvojeni od svemira? Sve je u svemiru u direktnoj vezi i sve utjece jedno na drugo. Moze se tebi to sviđat ili nesviđat ali to je istina.

Mozes ti tupit sta te volja ali moram te upozorit da ides protiv jednog opakog Ovna
ZENKAIpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:06   #7
Quote:
ZENKAIpower kaže: Pogledaj post
Neslazem se. Astrologija je itekako istinita. Jednostavno je tako. Kako i zasto neznam.
Siguran sam da ce znanost to i dokazat jednog dana. Pa pogledaj velicinu planeta,sunca. Ne cini ti se logicnim da ipak utjecu na nas? Sta mislis da mi egzistiramo odvojeni od svemira? Sve je u svemiru u direktnoj vezi i sve utjece jedno na drugo. Moze se tebi to sviđat ili nesviđat ali to je istina.

Mozes ti tupit sta te volja ali moram te upozorit da ides protiv jednog opakog Ovna
U principu astrologija ne tvrdi da planete utječu na nas, već je astrologija ustanovila povezanost odnosno međuovisnost događanja na nebu- kretanje planeta - i događaja na zemlji-, znači astrologija u suštini proučava suodnos zbivanja na nebu i zbivanja na zemlji - to je ispravna definicija astrologije.

Da li postoje nekakve sile koje utječu i kakve su to sile, astrologija se o tome u principu ne izjašnjava, odnosno nezna što je uzrok toj međusobnoj povezanosti, već to ostaje da se naučno ( moderna fizika ) istraži u budućnosti...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 21:10   #8
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
da donekle.... u opće karakteristike znakova

također...
*IllUsIoN* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 15:10   #9
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
da donekle.... u opće karakteristike znakova
Također...

Iako ga uvjek čitam da se nasmijem, mislim na onaj u Jutarnjem!
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:40   #10
Samo kad mi odgovara, ako ne lažu.
divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 20:43   #11
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
da donekle.... u opće karakteristike znakova
Slazem se s tim...
 
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:06   #12
ne zanima me to jer bih onda trebali prihvatiti sudbu, usud ili kako već - sudbinu... a da je znamo?? pa, onda bi cijeli dan kukali i plakali kako moramo umrijet, onda bi se sjetili da je kasno i da nismo kupili kruh, pa bi nas zgazio kamion čim bi probali priječ cestu...

ne, ozbiljno, mislim da je zodiac jedno a naši mali životi drugo...
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:56   #13
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
ne zanima me to jer bih onda trebali prihvatiti sudbu, usud ili kako već - sudbinu... a da je znamo?? pa, onda bi cijeli dan kukali i plakali kako moramo umrijet, onda bi se sjetili da je kasno i da nismo kupili kruh, pa bi nas zgazio kamion čim bi probali priječ cestu...

ne, ozbiljno, mislim da je zodiac jedno a naši mali životi drugo...

Ne radi se tu baš o sudbini tog tipa, više o smjernicama. Svi horoskopi pisani u magazinima su uglavnom suha varijanta nečeg što je i sam laik sposoban naučit napamet, ipak, ako ćes svakog osobnog analizirati dobit ćeš matematička, više manje komplicirana riješenja.
deidre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:24   #14
Posve je nemoguće da postoji smo 12 različitih sudbina, po jedna zas svaki znak.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:40   #15
Naravno da nema 12 sudbina.
deidre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 00:24   #16
Koliko ih onda ima?
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:47   #17
Vjerujem kad dobro piše
Zezam se..
Mislim da je bilo već previše tema vezano uz horoskop i to ne samo ovdje.
Svaki znanstveni pokušaj istraživanja dokazao je da su horoskopi obično smeće znanstveno gledano, no čisto zabave radi, zašto ne..
Naravno,uvijek postoje izuzetci, neučenjaci koji si zabriju u istinitost horoskopa, stoga se on donekle,ovisi kako gledamo, može smatrati i potencijalno opasnim.Dakle,kada ljudi svoj život ravnaju prema njemu.No sve u svemu moje mišljenje je da su to sve gluposti davnih vremena.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 13:01   #18
....samo kad mi se sviđa šta piše
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 19:39   #19
Quote:
Me, myself & I kaže: Pogledaj post
Vjerujete li u horoskop???
Za mene je to obično sranje, al za neke nije...
ovisi. oni dnevni horoskopi i slične gluposti NE, ali u karakteristike znakova i natalni horoskop definitivno, ima jako puno istine u tome..
from_a_shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 23:35   #20
Ja sam prije par godina nazvala onu na TV-u što vodi horoskop...sve šta je rekla je istina!Ima nešto u tom...
rexsonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.