Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2022., 22:08   #1
MG se nakon 18 godina vraća u Hrvatsku!

https://www.jutarnji.hr/autoklub/akt...enama-15209541

https://www.mgmotor.eu/
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 00:09   #2
Pokrali dizajn Forda, Hyundaia i Mazde.

ZBLJUV.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 00:09   #3
ok
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 00:10   #4
Zašto pobogu
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 09:02   #5
Zašto ne? Nakon što je Dacia potpuno poludila s cijenama, ljudima treba neka marka koja će biti idući narodni auto. Hoće li to biti MG ili neki drugi Kinez, Japanac, Korejanac, Rumunj ili Rus je nevažno, za takve aute postoji potreba i tržište.
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 09:37   #6
gotovo je ljudi, dolaze elektricni kinezi u europu, kupovali su auto firme ,, strucnjake.. ucili, 20-ak godina... seres , mg, aiways... su stigli ... bit ce kao i s mobitelima..

https://www.ai-ways.eu/en/u5/

https://www.autohrvatska.hr/seres-os...na-vozila.aspx

https://www.jutarnji.hr/autoklub/akt...-nudi-15210614
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 09:40   #7
Quote:
Fitz kaže: Pogledaj post
Zašto ne? Nakon što je Dacia potpuno poludila s cijenama, ljudima treba neka marka koja će biti idući narodni auto. Hoće li to biti MG ili neki drugi Kinez, Japanac, Korejanac, Rumunj ili Rus je nevažno, za takve aute postoji potreba i tržište.
Najjeftiniji benzinac košta 139.200 kn. Što je tu narodno?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 09:48   #8
Takvi isprdci su taman za ove sto bi se hebali za 2 kune, puna ih je drzava... Pogotovo kad jos zabriju da je to onaj stari MG,
Mad Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 09:57   #9
Sve trendy napuhanci Suvovi. A vezano za dizajn, ni grama originalnosti.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 10:03   #10
Jedino dobre cijene. Sve ostalo je točno to što se traži.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 10:04   #11
https://www.jutarnji.hr/autoklub/akt...igrac-15182196

ŽELE BITI PRVI
Video koji otkriva sve: Kako je kineska auto industrija od plagijatora postala ‘globalni igrač‘
Kinesko tržište automobila je ranih 2000-ih imalo veliku krizu identiteta, i to Stephenson demonstrira pokazujući nekoliko vozila

https://www.youtube.com/watch?v=-gPKO1wDHKU
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 10:54   #12
i ovo je ka neka vijest, samo misecima stara...
u medjuvremenu se vec misecima do poljuda na treninge vozi svijetloplavi MG suv na struju, a o ostalim kinezima tipa Seres da i ne pricam...
autor clanka je valjda ima zimski san do duboko u lito, pa se odjednom probudia i "otkria" sva ta cuda na hr trzistu...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 13:04   #13
Prije mi liči na plaćenu reklamu, budući da je i u Auto Klubu odvojeno 3-4 stranice tim zbljuvovima

Edit: Lažem, ipak je 6 stranica!
VVTi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 13:09   #14
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Najjeftiniji benzinac košta 139.200 kn. Što je tu narodno?
Pa najjeftiniji Duster je 120k kn, ako će ovaj imati neku opremu (a azijati su uvijek nudili puno opreme u startu) lako je moguće da će biti povoljniji.
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 13:27   #15
Quote:
wifi kaže: Pogledaj post
i ovo je ka neka vijest, samo misecima stara...
u medjuvremenu se vec misecima do poljuda na treninge vozi svijetloplavi MG suv na struju, a o ostalim kinezima tipa Seres da i ne pricam...
autor clanka je valjda ima zimski san do duboko u lito, pa se odjednom probudia i "otkria" sva ta cuda na hr trzistu...
pa vidi, to sam procitao u novom auto klubu, i u njemu ima o tome.. znaci od 10. lipnja u tiskanom izdanju a na netu od 12 lipnja... pa sam stavio temu, jer nitko nije, a zanimljivo je, jer znamo svi sta je MG bio...

i sta pise , da se pocetkom srpnja sluzbeno vracaju u hrvatsku i bit ce u ponudi od tada modeli... ne znam, onda kakvog ti vidas, ako nije pocela sluzbena prodaja jos.. tko ga vozi, koji igrac mozda? prije sluzbene prodaje da podignu ineteres javnosti..
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 13:33   #16
Ovaj "MG" je je glavni razlog zašto SAAB nije dao nikakva prava na ime i značku Kinezima

Svaki dan imam priliku vidjeti dva MG F(?) Od kojih je jedan donor dijelova

I MGB GT

I sad ovo...šteta

Roewe je zapravo Rover?


Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 13:39   #17
evo, snimka je iz 2.mj. 2022. PU tablice, nekoliko dana zaredom sam ga vidja... tako da mi ove "novosti" da MG dolazi u hr bas i nisu novosti kad je vec tu... a cisto sumnjam da ga je bas neko isa samostalno uvest...

wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2022., 14:51   #18
Quote:
Fitz kaže: Pogledaj post
Pa najjeftiniji Duster je 120k kn, ako će ovaj imati neku opremu (a azijati su uvijek nudili puno opreme u startu) lako je moguće da će biti povoljniji.
Duster od 120k kn nema niti klimu, niti maglenke, niti ikakvu mediu. Duster koji išta vrijedi starta od 132870 kn i tu bi bilo ok nadoplatiti mediu bt+nav+kameru u paketu od 3400 kn. Tako da neki total bez metalik boje je 136270 kn kao bazni duster, bar bi meni bio kao neki minimum. Poznavajući kineze moderne, dosta opreme imaju u samom startu. Čak i L7 kategorija mikro automobili tipa xev yoyo u baznoj imaju klimu.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2022., 10:39   #19
I sad ce dati par komada na koristenje kojekakvim instagramušama da se naslikavaju po društvenim mrezama...nikad jeftinija reklama
Akuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2022., 06:41   #20
Mislim da MG kao brand kod nas nema apsolutno nikakvu privlacnost i da ce se ljudi kod jednake cijene radije odluciti za Daciu. Jer bolje dati novce za nesto sto je vec dvadeset godina sinonim za pouzdano a povoljno nego za tamo nekog engleza za kojeg nisi siguran da ima i dijelova ako se nesto pokvari. Takvo je razmisljanje vecine kupaca takve klase vozila a mislim i da su u pravu.

MG nece uspjeti u Hrvatskoj, ne vidim nacin da budu konkurentni ikome. Uostalom, i dizajn im je bezveze.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.