Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2006., 12:27   #1
Smještaj blizu Verone ili Gardalanda

Uskoro putujemo u posjet Gardalandu i malo se nerviram oko smještaja pa bi me zanimalo da li je netko vec prespavao u nekom hostelu, apartmanu ili hotelu čije sobe su oko 50€?
Talijani ko talijani, često puta niti ne odgovaraju na upita a meni vrijeme curi.
Dolazi u obzir i Verona jer bi iskoristili jedan dan i za obilazak Verone. Do sada sam istrazila mjesta Castelnuovo del Garda i Peschiera del Garda ali do sada nisam imala bas nesto uspjeha!
hvala unaprijed
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 00:59   #2
Quote:
Vallenssia kaže:
Uskoro putujemo u posjet Gardalandu i malo se nerviram oko smještaja pa bi me zanimalo da li je netko vec prespavao u nekom hostelu, apartmanu ili hotelu čije sobe su oko 50€?
Talijani ko talijani, često puta niti ne odgovaraju na upita a meni vrijeme curi.
Dolazi u obzir i Verona jer bi iskoristili jedan dan i za obilazak Verone. Do sada sam istrazila mjesta Castelnuovo del Garda i Peschiera del Garda ali do sada nisam imala bas nesto uspjeha!
hvala unaprijed
Moja preporuka je hotel Tryp! Vidis ga s lijeve strane kada ides prema Veroni, prije zgrade banke. Imali su taksi koji je nekoliko puta dnevno vozio goste do centra Verone i natrag do hotela. A do Gardalanda od tamo imas oko 45 min. Rezervirao sam u Generalturistu, pa mozes njih pitati
Avilu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 12:52   #3
idi na neku tur stranicu i tamo nadi par privatnih objekata koj iiznajmlju, tako smo ja i cura za uskrs. Ali..
Od svega toga, na kraju smo ipak spavali u novigradu i svako jutro picili ko idioti u gardeland i veneziu :-)
Razlog, jer je uzasno tesko se snac tamo, npr da nam nije bilo nekih talijana koje smo pratili sa autom mislim da nebi ni nasli gardaland! Jer na auto cesti nema uopce tabele gard. nego neko selo, cini mi se "somacampagna"
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 15:18   #4
Quote:
wob kaže:
idi na neku tur stranicu i tamo nadi par privatnih objekata koj iiznajmlju, tako smo ja i cura za uskrs. Ali..
Od svega toga, na kraju smo ipak spavali u novigradu i svako jutro picili ko idioti u gardeland i veneziu :-)
Razlog, jer je uzasno tesko se snac tamo, npr da nam nije bilo nekih talijana koje smo pratili sa autom mislim da nebi ni nasli gardaland! Jer na auto cesti nema uopce tabele gard. nego neko selo, cini mi se "somacampagna"
Nemoj ih plasiti! Da, kad je sezona preporuca se izlaz za Sommacampagnu, a vam sezone se moze ici i na Pesciara di Garda(mislim da se tak nekak zove). Uglavnom, sve je oznaceno i jako tesko je fulati!
Avilu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.