Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2012., 12:24   #1
Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms je igra slična svojim predhodnicima (crusader,legends,1,2...)
Igra ima malo manje manevarske sposobnosti u bitci nego svi nejzini predhodnici, ali je vrlo zabavna i dosta jednostavna. Ima već 500k igrača a na 6 worldova nisu uspjeli smjestiti koliko igrača ima. Igra se može skinutu preko Steama (znam da je steam smeće ali hebi ga) Igra ima 42 mb tako da ne treba dugo da se skine.
Evo malo o igri:
U igri imate svoje malo selo sa svojim sjedištem skladištem za hranu i drvo,metal,kamen,ulje.
U svojem selu možete graditi mnogo zgrada ali morate i istražiti, naravno za to vam trebaju istraživački bodovi u početku ih dobijete 10, a kasnije za svaki veći rank dobijete 3 istraživačka boda.
Sad malo o utvrdi:
Na početku imate samo mali keep, ali kasnije oko njega stavljate zidove, kule, strijelce, pikmene, mačevaoce...
Također možete imati više sela.
Ja sam na svijetu 2 pa ako neko želi da mi se pridruži neka se pozicionira u sredini Engleske blizu mora. Glavni parish se zove Leyland. (oprostite ako već postoj topic).


http://en.wikipedia.org/wiki/Stronghold_Kingdoms
Borna_bb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 13:57   #2
Quote:
Borna_bb kaže: Pogledaj post
(znam da je steam smeće ali hebi ga)


Je, smeće je kupiti igre po superpovoljnim cijenama i sve ih "lansirati" s jednog mjesta.
Richeilleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 16:10   #3
Steam uspori sistem a ja imam 4gb rama i 2,30 dual core pa mi od steama laga samo tako
Borna_bb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 13:11   #4
Jel igra netko kingdoms? Ja sam igrao na 4-om ''svijetu'' ali su me razorili.
Kakvo je sad stanje u igri? Isplati li se ponovo početi igrati?
freelanderr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 09:01   #5
Lagani bump....upravo sam ovoj igri dao drugu šansu i igram ispočetka....namjeravam biti non-paying customer, dakle ne namjeravam trosit novce, pa me zanima dokle cu stici....trenutno igram na europe 2 serveru, u hrvatskoj, lociran sam u vrgorac parishu, nick je Rungo, pa ako zelite, mozete mi se pridruziti, da osnujemo fakciju i slicno, sam ne mogu nista postici, pa bi mi saveznici dobro dosli....svijet je star 45 dana, jos se da stici prvoplasirane i postic nesto....P.S. cuvajte se Rusa!
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.