Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 10:33   #3461
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
to mi je smješna razlika gdje se vidi ograničenost
tu u kanadi hrpa ljudi ima kanadske zastave cijelo vrijeme na kući, a dosta često imaju ili provincijsku ili zastavu zemje od kud su došli uz kanadsku
i nikoe nisu čudni ni ništa slično, jer se ne zamaraju ljudi time
dok eto u hr je očito čudno da bi netko ima hrvatsku zastavu cijelo vrijeme izvješeno
Druga zemlja - drugi običaji.

Ne vidim razloga da se mi Evropljani ponašamo ko prekomorski čobani.
Old Jučer, 03:04   #3462
a čuj vidi se iz ponašanja tko je čoban
eto recimo bliži primjer, Francuska, pa UK, itd.
ok znam da je i to tebi daleko
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:30   #3463
mene uopce ne cudi sto nigdje nema zastava kad su mediji narodu isprali mozak da bi samo zatucana seljacina ili psihicki bolesnik negdje isao stavljati zastavu... na tome se sustavno radi vec 20 godina
a i narod je zbunjen jer je skoro 50 godina zivio u jednoj drugoj drzavi gdje su se agresivno forsirale neke druge zastave
pa je dosla neka druga drzava sa svojom zastavom, i 15 godina poslije EU sa svojom mada tu zastavu niko nije htio niti ju uopce dozivljava kao svoju
Old Jučer, 11:54   #3464
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
mene uopce ne cudi sto nigdje nema zastava kad su mediji narodu isprali mozak da bi samo zatucana seljacina ili psihicki bolesnik negdje isao stavljati zastavu... na tome se sustavno radi vec 20 godina
a i narod je zbunjen jer je skoro 50 godina zivio u jednoj drugoj drzavi gdje su se agresivno forsirale neke druge zastave
pa je dosla neka druga drzava sa svojom zastavom, i 15 godina poslije EU sa svojom mada tu zastavu niko nije htio niti ju uopce dozivljava kao svoju
Pa to i je fakat!! Ovo prvo kaj si navel!! Samo seljacine i psihopati isticu svoju nacionalnost na svojoj kuci!! Smraci mi se pred ocima kad prolazim pored takvih mjesta!! Daj zamisli kak bi to bilo da svi forsiraju svoje afinitete zastavama na kucama??? Huligani bi stavljali BBB, na kuce, ustase , zastave sa U, komunisti crvene sa srpom i cekicem a Srbi trobojnice sa 4S !! Jel bi ti volio bit u blizinbi takvih zastava? Ja ne bih!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:52   #3465
iskreno, mene više zabrinjavaju oni sa EU zastavama
Old Jučer, 19:24   #3466
Quote:
Aj budi bar jednom iskren pa priznaj: dopušta li ti mama, kao velikom domoljubu, da izvjesiš zastavu na njezin stan?
Old Jučer, 20:16   #3467
heh Judo, nemam nikakvu zastavu... mada bi si nabavio brazilsku
Neka cvjeta 1000 cvjetova!
Old Jučer, 22:20   #3468
Quote:
heh Judo, nemam nikakvu zastavu... mada bi si nabavio brazilsku
Neka cvjeta 1000 cvjetova!
A zakaj se onda uvijek kurčiš kad nemaš muda?

Mali tič, velki krič...

Jebote, ti braniš pacijente kaj od svojih kuća prave kasarne, a istodobno nemaš petlje izvjesiti zastavu na svoju - odnosno, na kuću gospođe koja te hrani i odijeva.

Patetično.
Old Danas, 01:26   #3469
nemam nijednu zastavu, ali da imam stavljao bi ih gdje bi htio i kada bi htio...
i nebi me smetalo ako bi neko drugi to isto radio
Old Danas, 02:26   #3470
ja imam duga zastavu
Old Danas, 07:28   #3471
Cesti susreti sa izmetom kucnih zivotinja! Iskreno,nemam nista protiv zivotinja ali me uzasno nerviraju njihovi neodgovorni vlasnici koje ne znaju ili ne zele pokupiti te izmete za njima! Nazalost grad je pun takvih
Rodlax is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 09:03   #3472
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
a čuj vidi se iz ponašanja tko je čoban
eto recimo bliži primjer, Francuska, pa UK, itd.
ok znam da je i to tebi daleko
Kanada kao jedna od naprosperitetnijih i najuređenijih država na svijetu, britanija kao bivši vladar istog i Francuska kao glavni utemeljitelj zapadnog društva imaju i na što biti ponosni, a čime se to hrvati danas mogu ponositi, raspalu umiruću državu? Mada, europski francuzi i britanci nemaju baš običaj vješati zastave osim na velike praznike, to po kućama je nekako više navada novih slabo koherentnih država iz novog svijeta. U europi sam u značajnijem broju to vidio jedino po kataloniji i to ne španjolske

Ovo je ionako prije pitanje bacanja našeg novca na izlišne pizdarije. Jel možda Toronto ima cijevi iz doba kraljice Viktorije?
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.