Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2013., 18:46   #1021
Quote:
samojaznam kaže: Pogledaj post
Jel može Španija ispasti ako izgubi danas?
Ne može pošto smo mi dobili Grke..
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 14:36   #1022
srieda 21:00

Slovenija-Francuska 1 @ 2,10

Gledo sam te francuze jednom protiv lietuve i - zaspo. Tu su jer su dosad uspijeli skalpirati ukrainu, latviju i strašnu belgiju.Kad se suoče za napaljenim domaćinom koji će zasigurno dobiti i jedan vjetrić u leđa imaju male šanse .Nba izostanci su se čini se ispostavili ko prevelik nedostatak
Z druge strane slovenci sposobni dobit španjolsku, italiju, grčku ne vidim nijedan razlog zašto nebi mogli i francusku


kradem i argument sa sportneta


Netko će reći da su Francuzi atletska ekipa, no ja bih prije to nazvao majmunskom ekipom. Pritom ih ne želim vrijeđati na rasnoj osnovi, Bože sačuvaj, već želim reći da se ističu po nevjerojatnoj skočnosti i snazi. I to je to... Atleticizam bi podrazumijevao i određenu vrstu znanja i vještine, ali toga kod njih nema. Cilj njihove igre je nakon tuče u obrani preskočiti protivnika i zakucati loptu. Ni traga nekakvoj košarkaškoj tehnici, skok šut je znanstvena fantastika, slobodna bacanja viša matematika, polaganje za većinu problem, a ima i onih za koje mi se čini da u životu nisu zabili koš osim zakucavanjem. Jasno da mogu biti opasni ako se uđe u njihov mlin (kao mi na pripremama), ali je recept dosta jednostavan i Litavci su ga školski primijenili. Petorica igrača zatvore reket (toliko ni Francuzi nisu skočni da ih mogu sve preskočiti) i pustiš ih da treniraju skok šut. Zabit će jednu od deset - možda. Ili kako je rekao komentator na FTV-u: "Danas Francuzi ne mogu da pogode olimpijski bazen". Idealan protivnik za našu 2-3 zonu! Želim ih u četvrtfinalu!

Zadnje uređivanje bambus88 : 19.09.2013. at 00:39.
babunovich is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 14:42   #1023
Ne bi ja protiv francuza imaju veliku individualnu kvalitetu i mislim da se na njih i protiv njih nema puno smisla kladiti, po meni je to 50-50.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 15:18   #1024
Ja ću isto stavit na Slovence. Parker je ovima jedini pokretač, čim se odmara na klupi ovi nemaju ideju u napadu i protivnici se rezultatski odlijepe. A svi tako statično i bezvoljno izgledaju na terenu...
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 16:28   #1025
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Ne bi ja protiv francuza imaju veliku individualnu kvalitetu i mislim da se na njih i protiv njih nema puno smisla kladiti, po meni je to 50-50.
Pa i kvote jesu tako, 50-50, ne vidim zašto ne probati na Slovence..
Tiho25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 18:51   #1026
Quote:
Tiho25 kaže: Pogledaj post
Pa i kvote jesu tako, 50-50, ne vidim zašto ne probati na Slovence..
Zato šta je to čisti rulet svašta može biti.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:23   #1027
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Zato šta je to čisti rulet svašta može biti.
Zašto je to čisti rulet?
Obični susret dviju momčadi. Netko može odrediti, na osnovu valjanih činjenica, svog favorita, a netko ne može. Ništa drugo.

I ja mislim da Slovenci to pobjeđuju.
Mogu parirati Francuzima u skoku. Štoviše, moćni su u skoku i mogli bi i nadskakati Francuze. U Dragičima imaju brzinu i tranziciju kojom mogu parirati Francuzima. Imaju i 14.000 ljudi koji će ih bodriti s tribina. Igraju na domaćem parketu, a domaćine nerijetko poguraju i suci.
Imaju i dobru obranu, zonom mogu ubiti Francuze, koji su očajni izvana.
Podbacili su i općenito na ovom prvenstvu, 3 poraza iz 8 utakmica sigurno nije ono što su očekivali.
A usto su se i čupali u nekoliko preostalih utakmica (15 protiv Belgije sredinom treće četvrtine) te nikako ne igraju dobro.
Napadi im nisu tečni, puno griješe, gube lopte, a bez Parkera u petorci su izgubljeni.

Slovenija @ 2.22 Pinnacle 4/10

Zadnje uređivanje bambus88 : 19.09.2013. at 00:39.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:28   #1028
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Bez Parkera u petorci su izgubljeni.
No ne kao Slovenci bez Dragiča.

Home court, po meni, jedina prednost Slovenaca.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:34   #1029
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Zašto je to čisti rulet?
Obični susret dviju momčadi. Netko može odrediti, na osnovu valjanih činjenica, svog favorita, a netko ne može. Ništa drugo.
Naravno da može, ali eto za mene to je čisti no bet ništa me neće čuditi ni +20 francuza, ni +20 slovenaca. Osim što su 2 ujednačene ekipe, slovenci dosta ovise o euforiji i šutu, a stakvim ekipam,a nikad ne znaš.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 19:37   #1030
Quote:
IdiMiDodjiMi kaže: Pogledaj post
No ne kao Slovenci bez Dragiča.

Home court, po meni, jedina prednost Slovenaca.
Izostanak takvih igrača bi se osjetio u svakoj ekipi, naravno. Ali, po meni, Slovenci imaju sustav, koji funkcionira više ili manje, ovišno je li Dragič na terenu, dok Francuzi igraju stihijski, pogotovo kad Parker nije u igri.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:39   #1031
U Športnoj Loteriji jedinoj slovenskoj kladionici je tečaj na pobjedu slovenije 1,65 dok je kod nas 2,20 u Lutriji vrlo interesantno...
 
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:53   #1032
Quote:
FrenteAtletico kaže: Pogledaj post
U Športnoj Loteriji jedinoj slovenskoj kladionici je tečaj na pobjedu slovenije 1,65 dok je kod nas 2,20 u Lutriji vrlo interesantno...
znaš što ti je činiti
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 12:52   #1033
Kockar tu dobro veli, s tim da mi se čini da suci neće dopustiti ni blizu 20+ za Francuze.
A ne može se ni lupat kontrahendi jer su Slovenci favoriti na kladi.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:09   #1034
Granica na krstića je 14.5 u SS, dok u hl 16.5, no po 1.65. Što kažete vi upućeniji?
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:32   #1035
Quote:
dumbazo kaže: Pogledaj post
Granica na krstića je 14.5 u SS, dok u hl 16.5, no po 1.65. Što kažete vi upućeniji?
Teško će dominirat pokraj Gasola, ja bih stavio manje na ovu u HL...
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 12:47   #1036
Slovenija-Srbija 2 2.40

Slovenci su favoriti na kladionici samo jer su domaćini, ali budimo realni, nisu slovenci ništa kvalitetniji. Slovenci su imali jučer tešku utakmicu koja je bila neizvjesna do samog kraja, završili su tek u 11 navečer i te su poprilično potrošeni. Srbi su pak puno odmorniji, igrali su prije slovenaca te su već na poluvremenu odmarali prvu petorku za ovaj dvoboj jer je bilo jasno da ne mogu više preokrenuti rezultat. Sigurno da će se i navijačima htjeti odužiti za onaj sramotni poraz jučer.

Hrvatska(km)-Ukrajina 2 5.00

Nije da ne vjerujem u našu pobjedu ali nije loše probati,mi smo daleko kvalitetniji ali prednost Ukrajine je da su već napravili svoj maksimum i igrati će opušteno jer ionako nemaju što za izgubiti. Nekako sam skeptičan, imamo konačno psihu i kemiju ali bojim se da psiha ne otkaže. Nismo prošli četvrtfinale od 95., sigurno ćemo biti pod velikim pritiskom i ako ukrajincima krene trica svašta je moguće.

Hrvatska(h-7,5)-Ukrajina 2 1.85

Sve je rečeno.

Tomić A(-10,5+)-Hrv-Ukr više 1.85

Trebalo bi lagano preko, iako nije sav svoj Tomić na ovom prvenstvu i dalje je jedan od boljih, daleko je kvalitetniji od ukrajinskih centara i nema ga tko pouzdano čuvati.

UkićR(-2,5+)a-Hrv-Ukr 2 1.65

Vjerujem da ćemo zabiti dosta koševa slaboj obrani Ukrajinaca a samim time će i Ukić dosta asistencija podijeliti.

Zadnje uređivanje bambus88 : 19.09.2013. at 19:46.
mister_KŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 10:20   #1037
Hrvatska-Litva 1 @2,40
Evo podleći ću općoj euforiji danas i odigrati na naše protiv Litve. U nizu smo pobjeda, jučer smo se riješili tog pritiska četvrtfinala i možemo ući rasterećeni u dvoboj protiv Litve, dvoboj koji je po meni zapravo dvoboj za srebrno odličje (dok je Španjolska-Francuska "finale prije finala"). Zbog toga što je ova utakmica sad prilika generacije, protiv Litve koja se cijelo prvenstvo mučila i prvu fazu jedva prošla, jednostavno moram uzeti pobjedu naših po 2,40. Osigurat ću se i manjim ulogom na X @17,0.

Zadnje uređivanje bambus88 : 20.09.2013. at 19:36.
Dudley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 10:22   #1038
Španjolska - Francuska [email protected]
Španjolska u brzini više odigrala protiv Srbije, Francuske igra dosta traljavo cijeli eurobasket, iako su podigli razinu kad je trebalo, no to im neće biti dovoljno protiv Španjolske, koja puca od snage nakon ogormne pobjede protiv Srbije.
__________________
Heat Culture

Zadnje uređivanje bambus88 : 20.09.2013. at 22:41.
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:51   #1039
Litva - Hrvatska 2 @ 2.40 Pinnacle 4/10

Naši su u ekstazi, meljemo sve redom. Razdoblja loše igre s anuliraju dvostruko dužim periodima vrhunske obrane i napadačkih dionica.
Imamo dubinu, imamo energiju, imamo skok, imamo šut izvana, ma sve.
Litva me do sad nije oduševila, nisu odigrali ništa posebno.
Nemaju ubojite šutere kao prije, centri im nisu toliko jaki napadački, već im je forte obrana i skok.
Nisam ih gledao sinoć protiv Talijana, ali čitam kako su u zadnjoj četvrtini napravili neku ludu seriju 15-0 i okrenuli utakmicu.
Uz obranu naših kao i do sad, energiju Šarića i Drapera s klupe, ubojitost Bogdanovića u svim segmentima igre mislim da dobijamo i devetu utakmicu zaredom.


Valančiunas više od 4.5 skoka @ 1.85 PSK 7/10

Valančiunas u zadnjih nekoliko utakmica ima vrlo manju minutažu nego u početku prvenstva, dvostruko manju, pa je razumljivo da su mu i brojke puno niže.
To je dosta uvjetovano i protivnicima, koji nisu imali jake i teške centre. Danas Litvanci moraju braniti našeg 217 cm visokog Tomića, pa bi Valančiunas triba imat veću minutažu, a tad edovito ima dvoznamenkast broj skokova.
Dobra stvar za ovu okladu je ta što on odlično skače i u napadu, a naši ponekad znaju pokazati slabosti u zagrađivanju obrambenog skoka i to protivnički centri koriste.
Ovo je stvarno niska granica i moram probati.

Zadnje uređivanje bambus88 : 20.09.2013. at 19:37.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 14:40   #1040
Moja prognoza za danas:

1. Parker ispod 19,5 koševa koef 1,85
Mislim da će Francuska danas igru bazirati na centre. Španjolska ima najjaču vanjsku liniju gdje svatko od njih može preko 15-ak koševa. Jedan od ovih brzih bekova (vrlo vjerojatno Fernandez) će "uštopati" Parkera.

2. Španjolska - Francuska 1 koef 1,6
Puno brža tranzicija igre, bolji šut (kod francuza samo Parker "ima dozvolu za pucanje"). Deficit na centrima će Španjolci ublažiti brzom igrom i pokušajem iznudjivanja faula u napadu od strane francuskih "drvosječa"

3. Tomić ispod 10,5 koševa koef 1,85
Ako je Litva na nekim pozicijima jaka tada je to na centarskim (nekoliko NBA centara). Hrvatska će definitivno igrati na šut a ne na pick-and-roll i ubacivanje lopti pod koš tako da Tomić neće imati puno poentiranja. Bitnije je da zaustavi Litvanske centre

Ukupan koef: 5,48

Zadnje uređivanje bambus88 : 21.09.2013. at 12:51.
Hrpa1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.