Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2004., 16:56   #1
Gotovinski nenamjenski kredit

Kako to u praksi ide, koliko se može dobiti kredit i koliko se otplaćuje, u nekoj dobrostojećoj banci
Salauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 17:07   #2
krediti za sta?
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 17:19   #3
Nenamjesnki, cash only...
Salauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2004., 13:41   #4
dakle?
Salauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2004., 05:05   #5
Pa čuj moraš kao prvo bit u radnom odnosu barem godinu dana.
To ti je možda prvi zajeb. Inače se takvi krediti odobravaju do 3000 eura. Nećeš nigdje dobit više bez jamaca. Umjesto jamca moraš uzet osiguranje u toj banci u kojoj uzimaš kredit. To ti je nekih 100 kuna godisnje. I naravno malo su veće kamate. Ovisi u kojoj banci. Probaj Splitsku. Znači ako radiš prijavljen već godinu dana onda bi ga trebo lako dobit.
groco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2005., 08:40   #6
Gotovinski u ZABA na svicarske franke?

kako se sve vise zaostrava rat u ponudi kredita, ja mislim pricekati neko vrijeme d auhvatim dobar timing....

Meni nudi gotovinski kredit 10.000 EUR na 7 god otplate u Eurima, a sve mi to treba za namjestaj, no ja sam misljenja da ce za mjesec dana biti jeftinije ponude i to u svicarskim francima, pa kaj mislite hoce li Zaba to nuditi.

U HVB imaju takvu ponudu ali sam racunao da mi se vise isplati u Zabi, jer kako u Zabi imam racun pa trosak obrade mi je povoljnji pa na krjau izracune pokazuje da mi se vise isplati u zabi u Eurima nego u HVB u CHF.

No meni bi bilo bolje da i Zaba uvede CHF pa da bude jso jeftinije, pa kaj mislite hoce li to napraviti i ima li kakve naznake da ce to ponuditi za 15 dana?!?!?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2005., 09:43   #7
ZABA uvijek zadnja uvodi sve novitete u ponudu. to si mogu dozvoliti jer su banka sa najvećim udjelom u svim segmentima...
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2005., 13:21   #8
Pa dobro to se razumije, ali ja ne mrem cekati da budem zadnji, imam jos barem 15 dana a poslije vise ne znam kaj bude. A mene mrzi da uzmem kredit u drugoj banci jerbo racunica je slicna, a ako Zaba uvede svicarce, ja bih debelo profitirao.

Ima jedna kvaka, ja sklopim kredit na eure pa kada dodju svicarci onda prebacim kredit na novi teritorij i naravno pri tome platit proviziju, hm, hm...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2005., 13:29   #9
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
ja ne mrem cekati da budem zadnji
u čemu je onda problem
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2005., 13:37   #10
Rok selidbe mi je 31.12. Kljuc vjerojatno dobijem uSubotu prijepodne kako bih mogao s drustvom slaviti Novu godinu i zato vec u subotu moram staviti namjestaj, a da bih kompletno opremio cijeli stan trebam vec sada narucivati sve namjestaje koje sam zamislio a za tu radnju cu dici kredit gotovinski i vec od drugog tjedna pa do 15. studenog budem placaop sve avanse i svi namjestaji budu dosli na sam cik zore Nove godine!!!!

A meni je stalo da uzmem sto povoljniji kredit i to u svcarske franke i ne zelim platiti proviziju ni po bilo kojoj stavci jer nisam ja kriv sto Zaba kasni s uvodjenje svicaraca za javnost!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2005., 13:54   #11
bojim se da se nismo razumjeli...

ako ti je hitno uzmeš šta ima na tržištu, ako nije onda čekaš (jel se ti ono baviš dionicama?)

i od kud ti to da ZABA kasni? pa nisu ludi smanjivati sebi zaradu da bi klijenti profitirali? sve su uveli zadnji u ponudu pa će i ovo...

vidi danas u večernjem ponudu za kredit Imex banke...
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 11:32   #12
Exclamation Gotovinski nenamjenski kredit

Znam da nije popularno riješenje, ali hitno mi treba nekakva lova, pošto mi neke stvari štekaju i moram to riješiti, pa me zanima da mi netko dobar olakša muke jer sad nisam od mota da proučavam literature...

Dakle zaposlen sam, prijavljen već 4 mj. uredno, i htio bi si dignuti takav jedan kredit ali na cifru ne veću od 20000...maksimalno...

Pa mi kažite koje su mi opcije i koliko, bez puno preračunavanja, će me doći kamata i mjesečna rata...i može par banki gdje je to najpovoljnije...ja sam u Erste, ako to što znači...

Zahvaljujem svakome tko mi daje kakav info...
__________________
iskreno draga...ne dam vraga...

The women in my life, bring confusion and shit
Clark Gablec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 14:14   #13
Ja dignuo pred 2 mjeseca 7000 Eur na 24 mjeseca u Erste...
Rata 321,88 Eur, kamata ukupno 725,25Eur...
Papirologija umjerena, mozes rjesit za dan-dva sve ako ti je firma OK...
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 14:41   #14
mi možeš otprilike reći koliko bi bila rata meni za cca 20-25000 kn i koliki je najveći otplatni rok?

I šta se preporuča, kredit u eurima uzet ili u kunama? Nemam blage o financijama, ali doslovno...pa moram pitat
__________________
iskreno draga...ne dam vraga...

The women in my life, bring confusion and shit
Clark Gablec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 14:47   #15
http://www.krediti.hr/loan_calculate.asp
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 16:14   #16
Quote:
Clark Gablec kaže:
mi možeš otprilike reći koliko bi bila rata meni za cca 20-25000 kn i koliki je najveći otplatni rok?

I šta se preporuča, kredit u eurima uzet ili u kunama? Nemam blage o financijama, ali doslovno...pa moram pitat
Nema ti druge, nego na net i guglaj... Ima brdo informacija, kad se odlucis za banku, odes do tete na kreditnom odjelu i davis dok ne saznas sto te zanima.
S obzirom na relativno mali iznos kredita, mislim da ne bi trebao imati nekih znacajnijih problema...
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 16:19   #17
idi u erste. tamo će ti najbolje objasniti. samo trebaš pitati.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 16:42   #18
ovdje imas pregled svih banaka, pa trazi...
http://www.mojnovac.com/imenik/banke/links.asp?cat=29
do 3000 eura skoro kod svih mozes dobiti kredit bez jamaca, problem moze biti to sto radis tek 4 mjeseca

primjer:
za 20000 kn, na 3 godine, uz kamatu od 9%, rata je 636 kn
syrius1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 17:06   #19
i nemoj zaboravit da je profunkcionirao registar kreditnih obveznika
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 22:05   #20
Od kuda ti sad to ????
On još NE funkcionira.
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.