Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.01.2012., 01:54   #11
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
Sredstvo upoznavanja... A ček, kada po tebi onda dolazi do veze. Kada frajer odcarapi ruku i kada plače za tobom? Kada ti izgovori ispovijest svoga života?
ma di da si otkida ruku, bolje da ga pregazi tenk.. ako to preživi, eh onda možemo pričati o vezi

a šta se tiče ispovijesti života, DA.. neću biti u vezi s nekim kome ne mogu reći određene stvari o sebi i obratno.. ako se ne osjećam dovoljno slobodno da mu se povjerim, tu nešto ne štima..

Quote:
Šta ti hoćeš u 10 dejtova da on učini da mu konačno priznaš ljubav. Daj molim te reci mi, očito sam tu toliko glup da ne kužim. Pa ćeš ti to velemajstorski objasniti.
eto, kad tako ljubazno pitaš, objasnit ću velemajstorski

1. neću mu priznat ljubav u 10 dejtova. jer to nije ljubav.. može mi biti drag, sviđat mi se, palit me, mogu bit zaluđena/zatreskana whatever, ali neću mu reći 'volim te'. jer realno, - ne volim ga. i ne želim govoriti te riječi u prazno dok ne budu iskrene i od srca.

ali, reći ću mu da mi se sviđa i da mi je stalo, tj. nekad to i nije potrebno reći jer neke stvari se osjete i bez puno priče, ali ako se povede razgovor o tome, naravno da mi nije problem reći.

2. ljubav ću mu konačno priznati, kad se veza uhoda, kad se bolje upoznamo i kad se jedno jutro jednostavno probudim i shvatim - pa ja volim tog čovjeka.

pitanje: šta ti toliko znači to verbalno priznanje? zašto ona baš mora reći 'volim te'? zašto nije dovoljno da kaže da joj je stalo, zašto nije dovoljno da vidiš i osjetiš da joj je stalo?

kakav ti je odnos s roditeljima? jesi li tu dobio dovoljno ljubavi? nemoj se naljutit, ali imam dojam da očajnički želiš ljubav, kao da nešto kompenziraš.

imaš li prijatelja?

Quote:
Pa čovječe, zanemarim takvu osobu do tada. I da konačno kaže, to mi više ništa ne znači.
znači, za 6mj se već hladiš od osobe? i onda pričaš o nekakvoj vezi? pa jesi li ti uopće spreman biti u vezi?

ništa ti ne znači kada to kaže i kada je ISKRENO? Više bi volio da ti kaže odmah, makar bilo LAŽNO? zanimljivo.

Quote:
Da... Došlo je do RL, i tu sam se razočarao. Ali mnoge nisu spremne (99%) da odu u rl upoznavanje preko chata. Što je opet lame.
razočarenje je dio net upoznavanja.
ako nisu spremne za upoznavanje u RL-u, prekini dopisivanje.

Quote:
Da htio bi, da mi kaže čim prije što misli imati samnom. Jer banalne i puke razgovore mogu imati sa stotinu tisuća osoba. Sa bratom, starom, starim, babom, prijateljima pa čak i sa mačkom svojom. Ja moram znati na čemu sam. Obične "kave" 10 izlazaka (cca. 2 mjeseca) me ne interesiraju.
čuj, tu te shvaćam jer sam i sama takva, i ja želim znat na čemu sam.
ali, nisam toliko rigidna poput tebe.
zar ti nije dovoljno na početku da znaš da joj se sviđaš i da te želi upoznavati i dalje? meni bi to bilo sasvim ok.

dalje, moraš shvati da netko ne zna odmah na početku šta želi s tobom.. nekima za to treba više vremena.. može se dogodit da ljubav ekspresno plane i ljudi se vjenčaju za mjesec dana - ali to su ipak iznimke.

i kako se 10 izlazaka dogodi u 2mj?
pa da se vidite 2x tj, to ti je mjesečno 8 izlazaka.
ako se nekome sviđaš, naći će vremena za tebe.
ukoliko ga ne nalazi, pa makar to bila kava od sata ili kratka šetnja, znači da joj nije stalo. i tu odmah možeš prekrižiti tu osobu.
druga je stvar šta ti očito puštaš da te one vozaju mjesecima, pa si sada isfrustriran.
trebaš se znati postaviti. jedno je odrediti granice tolerancije, a drugo je vršiti presing na drugu stranu - čini mi se da ne znaš granicu.

Quote:
Pa neznam... Prije bi uspjela opsesivna ljubav kakvu sam uglavnom imao, nego pasivna gdje te se ne udostoji niti nazvati tjedno (i to sam imao).
opsesivna ljubav ne može opstati i to nije ljubav, to je poremećaj.
pasivna ljubav tj. veza, s druge strane, označava ili manjak osjećaja ili manjak truda u vezi. kako god - makneš se.

ti ostaješ u tim pogrešnim vezama, tj. ulaziš u veze s curama koje ti se ne sviđaju, potom ostaješ nakon šta vidiš njihovo ponašanje, i onda pričaš kako je to lame, kako su one ovakve i onakve. pa čovječe, tko te tjera na to? SAM to biraš!
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.