Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2015., 18:37   #1661
evo da se i ja referiram
kupila sam ikeu folkig lani na otvaranju i sve je bilo besprijekorno čak sam je i tu hvalila ali sada mi je crkla prvo desna strana a sada i cijela lijeva znaci mrtva bez struje graška F01 kaže mi serviser da mu nije jasno kako će im se to isplatiti tipa ploča 2200 kn a otišla elektronika i to će biti još skuplje
( i još s pet godina garancije da će sigurno to korigirati mislim se pa zapravo gdje su tu prava potrošača za istu ploču u svim centrima RH na elux i whirpool se dobiva 2 godine garancije a kod njih 5 onda bi se ovi drugi mogli buniti pitam se što će sada kada je u protekloj godini prodano čitam 6000 kuhinja vjerojatno su ljudi i kupovali aparate kod njih kad to počne rikavati smanjiti će oni garanciju sigurno)
odužila ja sory
lipamil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 22:18   #1662
Quote:
lipamil kaže: Pogledaj post
odužila ja sory
lako za to, samo zašto bez točke i zareza?!?
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 07:36   #1663
Jučer krstili našu indukciju i htjela ispeći palačinke, tava za indukciju kupljena (ajd, ok, dobila sam ju, ali ima oznaku da ide na indukciju...), ali nakraju nije radila, uopće ju ploča nije prepoznala... na kraju pekla u običnoj nekoj tavi...

A za ovu Sparovu što velite da je ok, jel to ova: http://www.spar.hr/hr_HR/nase-robne-...13/01/106.html

Cijena mi je sumnjiva...
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 08:11   #1664
Ananke da..ja imam tu iz Spara samo mislim da je kostala cca 70 kn. Mozda drugi promjer.
Meni nova indukcija ne prepoznaje djezvu za kavu..moram novu kupiti.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 08:15   #1665
imam stari lonac (vrlo star, od nekog metala) i neki dan uzeh da ga isprobam na indukciji... i sad, indukcija grije lonac normalnom brzinom no svo vrijeme se čuje neki čudan zvuk (blago pucketanje ili nešto slično).. je li netko imao slično iskustvo?
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 00:17   #1666
Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
imam stari lonac (vrlo star, od nekog metala) i neki dan uzeh da ga isprobam na indukciji... i sad, indukcija grije lonac normalnom brzinom no svo vrijeme se čuje neki čudan zvuk (blago pucketanje ili nešto slično).. je li netko imao slično iskustvo?
to su oni stari lonci emajlirani, znam, ja imam takav jedan mali loncic i jednu mallu djezvu za kuhat kavu, u oba se cuje to pucketanje i zujanje kad radi, ali kuha normalno vec mjesecima i kako se taj zvuk cuje samo na tom emajliranom posudu ja se ne obazirem, znam da u njemu ima zeljeza, ali ocito u drugacijem omjeru.
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 07:31   #1667
znači, to bi trebalo biti normalno i prihvatljivo?

hvala na podjeli iskustva, ja sam u strahu sklonila lonac s ploče
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 11:42   #1668
Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
znači, to bi trebalo biti normalno i prihvatljivo?

hvala na podjeli iskustva, ja sam u strahu sklonila lonac s ploče
ne znam jel normalno, ali ja ih svakodnevno koristim evo vec 4-5mj i nikakvih problema nemam, ostalo sudje ne pucketa ja nisam nigdje mogla naci djezvu za kavu koja ide na indukciju, a da ne dode 100kn pa sam onda kupila tu emajliranu od lijevanog zeljeza i osim tog pucketanja/sustanja, ne znama kako da se izrazim, radi najnormalnije. negdje sam davno na netu procitala da neko posudje na indukciji moze proizvoditi zvukove, nesto je do omjera zeljeza i ostalih metala u njima. mozda ce netko drugi znati nesto vise o tome.
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:15   #1669
Pozdrav.
Trebamo kupit indukcijsku plocu, no malo smo pogubljeni u svim mogucim opcijama...flexindukcija/povezivanje polja, 7/4.2kw...

Na sto zapravo obratit pozornost?

Kojeg bi proizvodjaca preporucili?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
zlocko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:44   #1670
Quote:
zlocko2002 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Trebamo kupit indukcijsku plocu, no malo smo pogubljeni u svim mogucim opcijama...flexindukcija/povezivanje polja, 7/4.2kw...

Na sto zapravo obratit pozornost?

Kojeg bi proizvodjaca preporucili?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
I ja se pridružujem upitu
što mislite o http://www.bosch-home.com/hr/proizvo...IE645B18E.html
strumpfeta11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 16:22   #1671
Dobio sam ponudu za AEG HK654400XB indukcijsku plocu s dvije flexi zone za 3200kn?
Jeli to ok?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
zlocko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 19:39   #1672
I ja sam malo zgubljena u ponudi i cijenama... da li netko zna koju sigurno ne a koje su prporučljive. Meni se ova sviđa Električna ploča Candy CFID 36 indukcija
jel ima netko preporuke iskustva...?
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 18:23   #1673
Quote:
zlocko2002 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Trebamo kupit indukcijsku plocu, no malo smo pogubljeni u svim mogucim opcijama...flexindukcija/povezivanje polja, 7/4.2kw...

Na sto zapravo obratit pozornost?

Kojeg bi proizvodjaca preporucili?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Kupi najjeftiniju sa najduljom garancijom. Po mogućnosti 5 godina, pa si miran.
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 18:28   #1674
Quote:
supersenivac kaže: Pogledaj post
ne znam jel normalno, ali ja ih svakodnevno koristim evo vec 4-5mj i nikakvih problema nemam, ostalo sudje ne pucketa ja nisam nigdje mogla naci djezvu za kavu koja ide na indukciju, a da ne dode 100kn pa sam onda kupila tu emajliranu od lijevanog zeljeza i osim tog pucketanja/sustanja, ne znama kako da se izrazim, radi najnormalnije. negdje sam davno na netu procitala da neko posudje na indukciji moze proizvoditi zvukove, nesto je do omjera zeljeza i ostalih metala u njima. mozda ce netko drugi znati nesto vise o tome.
Svaki dan kuham kavu u emajliranoj džezvici, ništa ne pucketa niti šuška. Radi potpuno isto kao sa svim drugim - ne čuje se ništa (osim vode kako vrije).
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 19:57   #1675
Quote:
Ananke kaže: Pogledaj post
Jučer krstili našu indukciju i htjela ispeći palačinke, tava za indukciju kupljena (ajd, ok, dobila sam ju, ali ima oznaku da ide na indukciju...), ali nakraju nije radila, uopće ju ploča nije prepoznala... na kraju pekla u običnoj nekoj tavi...

A za ovu Sparovu što velite da je ok, jel to ova: http://www.spar.hr/hr_HR/nase-robne-...13/01/106.html

Cijena mi je sumnjiva...
Mislim da ti to nije tava za indu-ciju, ja sam svoju platila o-o 170 , ima ne-i bijeli premaz, nije obični teflon -ao ova na slici. Na stranici Špara ju ne vidim.

evo lin- na njemač.https://www.interspar.at/shop/hausha...&searched=true
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 14:50   #1676
Ona tava nije, ne, za indukciju.
Ali ok, našla u Plodinama, s keramičkim premazom, za 120 kn, pa se počastila.
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 20:04   #1677
U Super Konzumu wok za indukciju 40 kn!
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 21:25   #1678
Namjeravam za apartman kupiti ovu indukcijsko kuhalo
ima li ga netko i kako ste zadovoljni
http://www.ikea.com/PIAimages/0150884_PE308935_S3.JPG
šiškoniko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 19:16   #1679
Quote:
šiškoniko kaže: Pogledaj post
Namjeravam za apartman kupiti ovu indukcijsko kuhalo
ima li ga netko i kako ste zadovoljni
http://www.ikea.com/PIAimages/0150884_PE308935_S3.JPG
Danas sam kupila indukcijsku plocu pa cemo vidjeti
šiškoniko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 21:55   #1680
Quote:
šiškoniko kaže: Pogledaj post
Danas sam kupila indukcijsku plocu pa cemo vidjeti
Navrati za koji mjesec ovde,i pliz ,napiši kako te služi.
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.