Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 19:43   #81
ova AKM 608 mi je ljepša jer nema ove bijele šare po sebi.
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:45   #82
a zašto nećeš rustikalnu pećnicu?
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:46   #83
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
a zašto nećeš rustikalnu pećnicu?

zato što imam mikrovalnu i frižider u mat srebrnoj, pa nek ipak bude neki pasent
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:47   #84
http://http://www.saturo.hr/sudoperi.htm

je li to tvoj sudoper? mislim, wow

za te pare kupim suđericu
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:49   #85
s

Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
a ploču bih staklokeramiku, bez plina gore - da ne moram ribat one držače za posude i sve to...
Što se tiče plina i staklokeramike, kad na staklokeramici imaš plin, iznad plamenika su oni - ja ih zovem - pauci. Dobra stvar je kod njih što se peru u perilici posuđa. To sam negdje pročitala. Možda je veći problem baš s plamenicima. Sad ih ribam s onim žičicama u kojima je neko roza sredstvo . Hvala za savjet o 4 plina, ja o tome nisam razmišljala, ali i sada kad imam bocu, ak sam ju 3 puta koristila u 8 godina. Inače su ta kombinirana kuhališta skuplja.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:50   #86
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
yup, ladice, tu je catch 22

a da ih sad pitaš model vulgaris sa samo jednim elementom s ladicama i sve drugo police?
i bez ovih na izvlačenje?

btw, pazi da ne staviš staklo na gornjim elemntima blizu (lijevo i desno, dijagonalno) ploče za kuhanje - da ulje sve ne zašprica

ah zašto? zato što si uvijek želim hrpu ladica
tak da sve fino na dohvat ruke, sve fino vidljivo, poslagano .....

a za ploču ću još vidjeti, ali vidiš kaj tražim ... bez okvira.... crna i to je to ... sve ostalo ću odlučit kad ih vidim uživo

a staklo je predvidjeno na elementu iznad pećnice... no izmedju je 25 cm prostora... i desno od vode, a i jedan donji elemenat ima staklo na ladici
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:51   #87
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
http://http://www.saturo.hr/sudoperi.htm

je li to tvoj sudoper? mislim, wow

za te pare kupim suđericu

hehehehehe ja nećem suđericu to je ovaj BLANCO AXIA 8,
ali u drugoj, ljepšoj, farbi
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:53   #88
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
zato što imam mikrovalnu i frižider u mat srebrnoj, pa nek ipak bude neki pasent
ima i rustikalna mat srebrna, ne mogu sad naći link

ps
dečko mi je ful ljubomoran jer tu s vama tipkam i samo mu odgovaram: mhhhm, a-haaaa
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:55   #89
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
ah zašto? zato što si uvijek želim hrpu ladica
tak da sve fino na dohvat ruke, sve fino vidljivo, poslagano .....

a za ploču ću još vidjeti, ali vidiš kaj tražim ... bez okvira.... crna i to je to ... sve ostalo ću odlučit kad ih vidim uživo
to stoji. ali to zadovoljstvo i košta, kao što vidimo na prmjeru

Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
a staklo je predvidjeno na elementu iznad pećnice... no izmedju je 25 cm prostora... i desno od vode, a i jedan donji elemenat ima staklo na ladici
sjetit ćeš me se kad budeš skidala mast i paru sa stakla
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:59   #90
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
to stoji. ali to zadovoljstvo i košta, kao što vidimo na prmjeru



sjetit ćeš me se kad budeš skidala mast i paru sa stakla

ah znam znam ... ali ok je postavljeno ... daj mail pa ti posaljem cijeli dozivljaj ... priznat ćeš da vrijedi razmislit još jednom


btw moj dragi vani s pajdom, mačka u kazni pa fala Bogu mir tišina
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:00   #91
suđerica

Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
hehehehehe ja nećem suđericu
Zar je moguće da nećeš suđericu? Vjerojatno nemaš djece. Ili su ti tako velika da ti peru suđe? U svakom slučaju ja si više ne mogu zamisliti gubiti vrijeme na pranje suđa. Ali dobro svatko ima svoje. Možda je i to vid opuštanja, kao štrikanje npr.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:04   #92
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Zar je moguće da nećeš suđericu? Vjerojatno nemaš djece. Ili su ti tako velika da ti peru suđe? U svakom slučaju ja si više ne mogu zamisliti gubiti vrijeme na pranje suđa. Ali dobro svatko ima svoje. Možda je i to vid opuštanja, kao štrikanje npr.
paaaaa khm ... nema klinaca .... a za nas dvoje???? ma daj molim te .... kuham praktički sam vikendom, po pol dana nas nema doma ... dok to suđe hitim u konačnici u suđericu mogu do tad i i i i i i ... oš još

elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:06   #93
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
hehehehehe ja nećem suđericu to je ovaj BLANCO AXIA 8,
ali u drugoj, ljepšoj, farbi
sudoper je avion
ali ja bez suđerice ne bih mogla živjeti, prije bih na madracu na podu spavala bez kreveta - ja i dok sam sama živjela skoro svaki dan napunila bih onu od 60 cm
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:08   #94
Quote:
Yazz kaže: Pogledaj post
sudoper je avion
ali ja bez suđerice ne bih mogla živjeti, prije bih na madracu na podu spavala bez kreveta - ja i dok sam sama živjela skoro svaki dan napunila bih onu od 60 cm

hehehehe ok ali meni fakat nije potrebna
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:10   #95
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Što se tiče plina i staklokeramike, kad na staklokeramici imaš plin, iznad plamenika su oni - ja ih zovem - pauci. Dobra stvar je kod njih što se peru u perilici posuđa. To sam negdje pročitala. .
perem ja i sad te držače i plamenike i sve na/u/oko toga - ja SVE perem u suđerici, čak i dijelove sokovnika koje koji se, kao, ne bi trebao prati u suđerici
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:11   #96
cure, ajd da cujem kaj mislite o širini ovog frižidera ...

http://www.europatrade.hr/hrv/page.a...&pr=57&colID=5
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:12   #97
Ajde izvukla si se... al' ipak, uzmi malo jeftiniju kuhinju tako da ju za jedno 3-5 godina možeš malo preurediti, mislim da ti ne bude žao novca
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:13   #98
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Ajde izvukla si se... al' ipak, uzmi malo jeftiniju kuhinju tako da ju za jedno 3-5 godina možeš malo preurediti, mislim da ti ne bude žao novca
čuj, ne misliš valjda da ja nemam rezervnu varijantu za jeftiniju verziju iste?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:18   #99
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
evo ovako .... 260/235 su dimenzije kuhinje - s tim da su samo gornji elementi na 235, a donji su do 150 cm
6 donjih elemenata ... 4 s ladicama - jedan za ploču, jedan za dupli sudoper
5 gornjih elemenata sa policama ... 3 sa staklom
1 kutija za ugradbenu pećnicu
2 uska elementa na izvlačenje
napa

btw ja zbilja vjerujem da je negdje sakrio koju zlatnu polugu
Samo nešto iz iskustva...ja sam već par mjeseci kemijao kako kupiti kuhinju za neku razumnu svotu novaca a da ima sve što ja želim.....ladice tandembox sa integriranim blumotionom, medijapan lakirano u visoki sjaj fronte i stranice....izvlačne košare velike i male (40cm i 15cm) i još svašta......
Ponude koje sam skupio (više od 10 različitih uključujući veće firme i razne majstore) su bile od 35-50k kn. Kuhinja 360x200. Svi prodaju priče ovo je skupo ono je skupo....ok, znam ja da nije jeftino, ali cijene su bile stvarno pretjerane
Otišao ja lijepo u elgrad i schachermayer i pogledao stvarno cijene izračunao sve i došao do zaključka da sve skupa materijal košta oko 12k kn.
Našao majstora koji će sve to sastaviti za 3,5k kn. Našao majstora koji će sve polakirati kako ja želim za 5k kn max.
Svi prave veliku filozofiju od sastavljanja ispiljenih iveral ploča.....
Što se tiče fronti za cijenu koju ja plaćam za lakiranje možete dati napraviti fronte od bilo kojeg materijala u bilo kojem obliku....nema skupljeg od lakiranja medijapana u visoki sjaj...
Sve skupa košta me zasada 12k kn koliko sam platio materijal (imam SVE) još nije gotovo tak da majstore još nisam platio...do kraja će biti oko 20k kn....primjetiti tu da je čista zarada majstora koji su dali ponude od 17-30-tak k kn...
Samo da stavim neke cijene...jedna ladica košta 260kn, nije jeftino, ali nije niti tako skupo ako što sve žele prikazati....izvlačne košare od 15cm su 170-250kn ovisno o kvaliteti...itd....
Po meni su te cijene malo kvalitetnijih kuhinja nebulozne i nisu za ljude koji normalno zarađuju....i što je najbolje u tim cijenama je oko 50-70% profita...provjereno u praksi

Pozdrav,
Tomislav
cd_covers is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:34   #100
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
cure, ajd da cujem kaj mislite o širini ovog frižidera ...

http://www.europatrade.hr/hrv/page.a...&pr=57&colID=5
ovaj, pa širina je malo široka, jel te
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.