Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2007., 16:16   #81
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
kad sve stigne onda cu poslikat, jos mi nije parket postavljen
a ne bi bilo loše dodati i broj telefona
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 21:12   #82
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
ja imam jednog vrhunskog stolara, koji mi uređuje cijeli stan.. kuhinju, boravak, 3 spavace sobe, hodnik.... vrhunski rad! dođe doma, sve izmjeri, sa sobom ima i nekoliko albuma sa slikama namjestaja koje je on izradio (doista hrpa toga, opremio je pola Preckog), zapise, napravi ponudu.. koristi kvalitetan materijal, daje idealna rijesenja, na milina.. radi moderno i klasicno, ma svo vam srce pozeli.

kuhinju, sa ugradbenim elementima, malo luksuzniju (skuplji materijal, skuplji sudoper, daska iznad sanka sa ugradbenim svjetlima, mramorna ploca...) sam platio 8.500kn (ispast ce me 9.200 jer sam jos nesto maloprije narucio) , ista u ducanu kosta 15.000, bez dodatka za sank koji kod stolara dobijem.

danas sam narucio i ugradbeni ormar, 2 klizna vrata, hrpa polica, nece me kostati vise od 2000, max 2500 kn, jos cekam da dovrsi ponudu, a isti takav, s identicnim materijalom je u salonima 5000kn i vise..

kada dođe negdje radit uvijek radi tako da onom kome radi ponudi sto jeftinije a po zeljama radi i skuplje. stvarno je posten. za svaku sitnicu napomene koliko kosta i gdje nabavlja! nikada nikog nece prevariti ili mu napraviti losije, jer mu je bitno da ga netko preporuci i svi su zadovoljni.. bas mi je danas uzeo mjere za stan.

kuhinju duzine 3m, sa raznim kerefekima, 2 ormara, jedan ugradbeni s kliznim vratima, 2 pisaca stola, od toga jedan veliki kutni za komp i tv u jednom, ugradbeni ormar za vjesalice, racunamo sve skupa oko 15000 kn!! (toliko bi me samo kuhinja kostala u salonima)

ja sam dosao do njega nakon hrpu preporuka, a kad je dosao se ispostavilo da smo stari poznanici pa mi je spustio cijenu.
Da.. odlicno... kak se moze doc do tog tipa?
__________________
I said I'd write a letter
But I never got the time
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 00:03   #83
posto imam jako puno upita za njega, on ce doci do mene sad za koji dan uzeti jos neke mjere pa cu ga pitati dali da objavim njegov broj itd.. jer znam da je zatrpan poslom i zivkaju ga sa svih strana i jedva sve stize, pa je bolje da ga pitam, mislim da je to posteno.. jer ne dajem brojeve drugh osoba bez njihova znanja. jer zamislite kako bi izgledao da ga 20 ljudi pocne nazivat za termin.. dali je u redu tako?
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 00:17   #84
jedna forumasica je radila kuhinju u DK dizajnu i mene ta kuhinja oduševila (a bila je dobre cijene). a oni rade i sobe pa mozes vidjeti ideje i realizacije.

inace, za ideje ti preporucam ove moje omiljene linkove koji mogu biti jako inspirativni.

www.berloni.it

www.vibel.com

www.haba.de

www.xylon-bg.co.yu
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:08   #85
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
skupo? molim te reci o čemu se konkretno radilo i koliko te koštalo ... ako može
Please
to ti zavisi od materijala, ak biraš skuplje to ti poskupljuje i njegov rad. Cijena i nije bila prevelika(živim sama i sve sama financiram, onda znaš da stvarno nije puno). A još uz to on ti je pun ideja i sugestija. Uglavnom nazovi i pitaj, to ništa ne košta.
vražićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 11:12   #86
Quote:
vražićak kaže: Pogledaj post
to ti zavisi od materijala, ak biraš skuplje to ti poskupljuje i njegov rad. Cijena i nije bila prevelika(živim sama i sve sama financiram, onda znaš da stvarno nije puno). A još uz to on ti je pun ideja i sugestija. Uglavnom nazovi i pitaj, to ništa ne košta.
već nazvala i već čekam ponudu
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:27   #87
Bok ekipa,

Info za sve koji planiraju ili su u postupku izrade kuhinje, kratak osvrt na firmu Duplić&Duplić, jednu od najrenomiranijih firmi u Zagrebu za proizvodnju namještaja. Otišao sam tamo uz velika očekivanja jer smo do njih došli preporukom. I tako oni meni slože doma kuhinju, platiš sve unaprijed kad ono po završetku montaže imam šta vidjeti: oštećena radna ploča, napukli rubovi, krivo postavljena vrata od ugradbenog frižidera koja izgledaju kao da ih je neki pijanac napenalio volejom, krivo iskantirani rubovi...ma kaj da vam dalje pričam... Da ne pričam da nam nisu isporučili sve viseće elemente tak da ih sad moramo natjeravati i praktički moliti za nešto što je već u cijelosti plaćeno. Btw, montažer je proveo čitavih 3 sata u montaži kuhinje od 7 metara. Da čovjek ne povjeruje...

Uglavnom, ako se nađete iskušenju da li krenuti u projekt s njima ili ne, učite na iskustvu svojih sugrađana i zaobiđite ih u što širem luku. Poštedite si živce jer nikakva cijena ne može platiti poniženja i žicanje da se nešto napravi onako kako je dogovoreno.

Pozdrav svima
 
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 14:12   #88
ugradbeni ormari

Da li je bolje imati zidanu nišu za ugradbeni ormar ili slobodan predviđen prostor u sobi (iza ulaznih vrata u sobu)?!

Vrata ormara bila bi klizna, fiksirana na plafon (znalci znaju o čemu pričam )?! Ormar treba biti u L, a klizna vrata bi bila do cca 40 cm prije kutnog elemnta i kraćeg dijela ormara (L) koji bi otvarao klasično.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 17:17   #89
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
ja imam jednog vrhunskog stolara, ---.
Zico_zg daj mi pleas brojček od tog dragog stolara jer sam luda od ovih nabijenih ponuda koje dobivam!! Naime trebam kuhinju i još svašta neštotalaže, stol, ... uglavnom dosta toga. Poslala sam ti pm ali mi nisi odgovorio pa evo i ovim putem te molim a i sve druge koji imaju neku preporuku za stolara koji radi dobro i po pristojnoj cijeni da mi pošalju info na pm. Puno hvala

Ili ako je neko već dobio broj od Zice da mi pošalje. Hvala
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 20:24   #90
Quote:
vražićak kaže: Pogledaj post
to ti zavisi od materijala, ak biraš skuplje to ti poskupljuje i njegov rad. Cijena i nije bila prevelika(živim sama i sve sama financiram, onda znaš da stvarno nije puno). A još uz to on ti je pun ideja i sugestija. Uglavnom nazovi i pitaj, to ništa ne košta.

btw čekam ja ponudu ... i čekam ... i čekam .....
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 20:58   #91
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
ja imam jednog vrhunskog stolara, koji mi uređuje cijeli stan.. kuhinju, boravak, 3 spavace sobe, hodnik.... vrhunski rad! dođe doma, sve izmjeri, sa sobom ima i nekoliko albuma sa slikama namjestaja koje je on izradio (doista hrpa toga, opremio je pola Preckog), zapise, napravi ponudu.. koristi kvalitetan materijal, daje idealna rijesenja, na milina.. radi moderno i klasicno, ma svo vam srce pozeli.

kuhinju, sa ugradbenim elementima, malo luksuzniju (skuplji materijal, skuplji sudoper, daska iznad sanka sa ugradbenim svjetlima, mramorna ploca...) sam platio 8.500kn (ispast ce me 9.200 jer sam jos nesto maloprije narucio) , ista u ducanu kosta 15.000, bez dodatka za sank koji kod stolara dobijem.

danas sam narucio i ugradbeni ormar, 2 klizna vrata, hrpa polica, nece me kostati vise od 2000, max 2500 kn, jos cekam da dovrsi ponudu, a isti takav, s identicnim materijalom je u salonima 5000kn i vise..

kada dođe negdje radit uvijek radi tako da onom kome radi ponudi sto jeftinije a po zeljama radi i skuplje. stvarno je posten. za svaku sitnicu napomene koliko kosta i gdje nabavlja! nikada nikog nece prevariti ili mu napraviti losije, jer mu je bitno da ga netko preporuci i svi su zadovoljni.. bas mi je danas uzeo mjere za stan.

kuhinju duzine 3m, sa raznim kerefekima, 2 ormara, jedan ugradbeni s kliznim vratima, 2 pisaca stola, od toga jedan veliki kutni za komp i tv u jednom, ugradbeni ormar za vjesalice, racunamo sve skupa oko 15000 kn!! (toliko bi me samo kuhinja kostala u salonima)

ja sam dosao do njega nakon hrpu preporuka, a kad je dosao se ispostavilo da smo stari poznanici pa mi je spustio cijenu.
može taj majstor na pm?
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 11:22   #92
Evo i moja preporuka! Brzina, točnost, kvaliteta i što je meni bilo jako važno puno jako dobrih ideja i prijedloga.

http://www.stolarija-miler.hr/index.html
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 19:26   #93
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
ja imam jednog vrhunskog stolara, koji mi uređuje cijeli stan.. kuhinju, boravak, 3 spavace sobe, hodnik.... vrhunski rad! dođe doma, sve izmjeri, sa sobom ima i nekoliko albuma sa slikama namjestaja koje je on izradio (doista hrpa toga, opremio je pola Preckog), zapise, napravi ponudu.. koristi kvalitetan materijal, daje idealna rijesenja, na milina.. radi moderno i klasicno, ma svo vam srce pozeli.

kuhinju, sa ugradbenim elementima, malo luksuzniju (skuplji materijal, skuplji sudoper, daska iznad sanka sa ugradbenim svjetlima, mramorna ploca...) sam platio 8.500kn (ispast ce me 9.200 jer sam jos nesto maloprije narucio) , ista u ducanu kosta 15.000, bez dodatka za sank koji kod stolara dobijem.

danas sam narucio i ugradbeni ormar, 2 klizna vrata, hrpa polica, nece me kostati vise od 2000, max 2500 kn, jos cekam da dovrsi ponudu, a isti takav, s identicnim materijalom je u salonima 5000kn i vise..

kada dođe negdje radit uvijek radi tako da onom kome radi ponudi sto jeftinije a po zeljama radi i skuplje. stvarno je posten. za svaku sitnicu napomene koliko kosta i gdje nabavlja! nikada nikog nece prevariti ili mu napraviti losije, jer mu je bitno da ga netko preporuci i svi su zadovoljni.. bas mi je danas uzeo mjere za stan.

kuhinju duzine 3m, sa raznim kerefekima, 2 ormara, jedan ugradbeni s kliznim vratima, 2 pisaca stola, od toga jedan veliki kutni za komp i tv u jednom, ugradbeni ormar za vjesalice, racunamo sve skupa oko 15000 kn!! (toliko bi me samo kuhinja kostala u salonima)

ja sam dosao do njega nakon hrpu preporuka, a kad je dosao se ispostavilo da smo stari poznanici pa mi je spustio cijenu.
može broj od njega na pm?
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 00:49   #94
i ja bi broj od tog covjeka koji je opremio pola Preckog, ako nije problem
__________________
Today is the first day of the rest of your life
vanilija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:56   #95
Quote:
vražićak kaže: Pogledaj post
to ti zavisi od materijala, ak biraš skuplje to ti poskupljuje i njegov rad. Cijena i nije bila prevelika(živim sama i sve sama financiram, onda znaš da stvarno nije puno). A još uz to on ti je pun ideja i sugestija. Uglavnom nazovi i pitaj, to ništa ne košta.

danas me nazvao i dao ponudu od minimalno 7.600 kn za krevet dim 140*190, sa jednom ladicom ... fala, ali ak je po toliko kopija od medijapana, idem u Italiju po original
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 20:35   #96
Moj dečko radi namještaj po mjeri, ali u Splitu. Kome treba neka informacija, slobodno se obratite na PM!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:38   #97
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
ja imam jednog vrhunskog stolara, koji mi uređuje cijeli stan.. kuhinju, boravak, 3 spavace sobe, hodnik.... vrhunski rad! dođe doma, sve izmjeri, sa sobom ima i nekoliko albuma sa slikama namjestaja koje je on izradio (doista hrpa toga, opremio je pola Preckog), zapise, napravi ponudu.. koristi kvalitetan materijal, daje idealna rijesenja, na milina.. radi moderno i klasicno, ma svo vam srce pozeli.

kuhinju, sa ugradbenim elementima, malo luksuzniju (skuplji materijal, skuplji sudoper, daska iznad sanka sa ugradbenim svjetlima, mramorna ploca...) sam platio 8.500kn (ispast ce me 9.200 jer sam jos nesto maloprije narucio) , ista u ducanu kosta 15.000, bez dodatka za sank koji kod stolara dobijem.

danas sam narucio i ugradbeni ormar, 2 klizna vrata, hrpa polica, nece me kostati vise od 2000, max 2500 kn, jos cekam da dovrsi ponudu, a isti takav, s identicnim materijalom je u salonima 5000kn i vise..

kada dođe negdje radit uvijek radi tako da onom kome radi ponudi sto jeftinije a po zeljama radi i skuplje. stvarno je posten. za svaku sitnicu napomene koliko kosta i gdje nabavlja! nikada nikog nece prevariti ili mu napraviti losije, jer mu je bitno da ga netko preporuci i svi su zadovoljni.. bas mi je danas uzeo mjere za stan.

kuhinju duzine 3m, sa raznim kerefekima, 2 ormara, jedan ugradbeni s kliznim vratima, 2 pisaca stola, od toga jedan veliki kutni za komp i tv u jednom, ugradbeni ormar za vjesalice, racunamo sve skupa oko 15000 kn!! (toliko bi me samo kuhinja kostala u salonima)

ja sam dosao do njega nakon hrpu preporuka, a kad je dosao se ispostavilo da smo stari poznanici pa mi je spustio cijenu.
A ja mislio da sam jedini koji radi tak' povoljno...
m.ar.e.s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:11   #98
m.ar.es.
Jel radite vi i ovakve police?

Da li neko zna ko bi mi to mogao napraviti???
Hvala
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 12:25   #99
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
m.ar.es.
Jel radite vi i ovakve police?

Da li neko zna ko bi mi to mogao napraviti???
Hvala
od čega je to?odmah u startu ti kažem da je preskupo,jer ima puno toga za krivolinijsko rezanje,doduše ovisi o dimenzijama.a što se izvedbe tiče ne bi trebao biti neki problem
crazyform is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:16   #100
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
jedna forumasica je radila kuhinju u DK dizajnu i mene ta kuhinja oduševila (a bila je dobre cijene). a oni rade i sobe pa mozes vidjeti ideje i realizacije.

inace, za ideje ti preporucam ove moje omiljene linkove koji mogu biti jako inspirativni.

www.berloni.it


ima li berloni kod nas? svidja mi se
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.