Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2009., 16:19   #21
Pozdrav svima, i nadam se da ima nekoga tu...
Eh vidim da pricate o Blomberg, iskreno prci put sam cula za tu marku i sad me zanima njihova kvaliteta? Bicu konkretna, kod nas u prodanici se ima kupiti Blomberg susilica 45 cm, punjenje odozgo, malo cijena jeste paprena al hajd...Elem, zanima me da li je neko ima slucajno i kako je zadovoljan...bila bih vam puno zahvalna...
Hvala
isabelle12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:47   #22
I mene zanima ta perilica... mislim da je jedina u toj klasi.. pa ponavljam
moriban is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:36   #23
Moriban - U pitanju je susilica ( barem kod mene) a ne perilica, ako smo mislili na isto, evo ja sam je ipak kupila, morala sam naruciti jer dolazi iz Njemacke, ali eto u petak je kod mene....pa ti javim prve dojmove i mogu staviti par slika, pa cu ti reci kako radi...
Poz
isabelle12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 20:40   #24
Bok!! ja sam nova ovdje! Zanimaju me vasa iskustva s Blomberg perilicom za suđe GSN 1580xb?
Dali se kvare ili ako ste imali nekih problema? kojih?
Hvala
kika777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 22:46   #25
Opet ja .U ovom pršlom postu(vidi se da je prvi!!) nisam vas ni pozdravila pa isravljam pogrešku i to činim sad...
Nisam ni postavila sva pitanja koja sam mislila: naime kod ove perilice piše da troši 9 litara vode za pranje a u prijašnjim postovima sam čitala vaše savjete da je bolje da troši više vode (valjda da bolje ispere suđe) ali se nadam da tehnika napreduje i da je to dovoljno ili???
Zahvaljujem svim poznavaocima ove perilice koji budu voljni napisati odgovor ili dati kakav savjet.
kika777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 20:11   #26
Quote:
kika777 kaže: Pogledaj post
Bok!! ja sam nova ovdje! Zanimaju me vasa iskustva s Blomberg perilicom za suđe GSN 1580xb?
Dali se kvare ili ako ste imali nekih problema? kojih?
Hvala


moja je GVN 1380, ugradbena, inox, integrirana, 60 cm. tvoja se možda razlikuje po tome da nije integrirana ili nije inox ili nije ugradbena, al to ti je sve zapravo, isto! troši cca 15l vode po ciklusu. nisam čula ni za jednu da troši 9 l. možda one od 40 cm, al ne znam koliko je to moguće.

ja zadovoljna, nije bučna, dobro pere, suši, al ja ju stvarno jako pazim i mazim!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 22:35   #27
koliko sam uspjela primijetiti, svi stavljaju potrošnju vode nekog najkraćeg ciklusa. dodajte barem 3l i to će biti već realnije.
moja eto i nakon 6 mjeseci kao i prvog dana
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 15:51   #28
Sušilica blomberg-

Isabelle, ajde pliz javi kakva je... planiram je uzeti jer mi je to jedina opcija (mala kupaonica) a jako želim i životu imati sušilicu jer mi je dosta sušenja veša posred stana.
michellemabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 10:09   #29
Evo ja koristim Blomberg susilicu vec par mjeseci i mogu reci da sam prezadovojlna....super susi, ne guzva, ne trosi mnogo struje....odlicna je, sve pohvale...
isabelle12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 15:19   #30
Pozz svima!! koji ti je tip te Blombergove sušilice, ja isto trebam kupiti sušilicu pa me zanima tvoje iskustvo.
ivki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 10:23   #31
meni upravo došla sušilica blomberg sa gornjim punjenjem, jedva čekam da je isprobam!!!
michellemabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 08:13   #32
Namjeravam kupiti sušilicu. Blomberg nudi model u A klasi za cca. 5 kkn sa potrošnjom 2,25 kWh po ciklusu na principu toplinske pumpe. Jel netko koristi sličnu ili npr. neku drugu A klase (Bosch, Electrolux, AEG, ...) i ono najbitnije jel odrađuje svoju osnovnu funkciju OK - suši li dobro?
Koristili bi je cijele godine i ušteda u troškovima struje bi tad bili poveći, a vjerojatno niti ne grije prostoriju u kojoj je - kao kondenzacijske energetske klase B ili C.
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 21:47   #33
Nakon razgledavanja modela i pročitanih natpisa o Blomberg sušilici A klase:

http://www.dooyoo.de/waeschetrockner.../Testberichte/

osobito onih koji je koriste duže od 3 godine - odustao sam od kupnje Blomberg sušilice A klase.
Zanimljivo je da i Electrolux više službeno preko zastupnika ne nudi model A klase (očito su bili problemi kod uporabe).

Moj zaključak je da se ne isplati kupovati A klasu sušilice sve dok im se ne smanji cijena ili im se poveća pouzdanost.

Interesantno je i što je jedan Njemac napisao za cijenjene Miele sušilice:

Der Marktführer (denke, dass man Miele so bezeichnen kann) war optisch natürlich eine Augenweide, hatte auch alles, was ich mir wünschte und noch viel meeeehr, aber (...da ich nicht der König von Deutschland bin) für mich zu teuer.

To razmišljanje i sam potpisujem i ne želim robovati marketingu i brandovima (nisam niti ja kralj Hrvatske da si trebam to priuštiti :-)
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 20:16   #34
sudjerica 1580 XB

Quote:
kika777 kaže: Pogledaj post
Bok!! ja sam nova ovdje! Zanimaju me vasa iskustva s Blomberg perilicom za suđe GSN 1580xb?
Dali se kvare ili ako ste imali nekih problema? kojih?
Hvala
Kupili smo takvu sudjericu i nikako ne pere dobro sudje na gornjoj polici,kakva su vasa iskustva ?
knezzdravko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 17:18   #35
Quote:
michellemabelle kaže: Pogledaj post
meni upravo došla sušilica blomberg sa gornjim punjenjem, jedva čekam da je isprobam!!!
daj molim te javi, kako te služi ova sušilica!!!
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 13:33   #36
sušilica

Molim te napiši koji je model sušilice. Napiši točno, please.
mdemsic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 13:37   #37
perilica

Quote:
kika777 kaže: Pogledaj post
Opet ja .U ovom pršlom postu(vidi se da je prvi!!) nisam vas ni pozdravila pa isravljam pogrešku i to činim sad...
Nisam ni postavila sva pitanja koja sam mislila: naime kod ove perilice piše da troši 9 litara vode za pranje a u prijašnjim postovima sam čitala vaše savjete da je bolje da troši više vode (valjda da bolje ispere suđe) ali se nadam da tehnika napreduje i da je to dovoljno ili???
Zahvaljujem svim poznavaocima ove perilice koji budu voljni napisati odgovor ili dati kakav savjet.
Zanima me jesi li kupila tu perilicu ili neku drugu. Namjeravam kupiti Blomberg pa me zanimaju iskustva. Jes li zadovoljna?
mdemsic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 00:12   #38
blomberg bijela tehnika, nekoc je nesto i vrijedila.ono kakti njemacka kvaliteta. otkako je vlasnik turski beko, proizvodi se u turskoj, u njemackoj je samo ostala uprava
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 11:06   #39
suđerica

A Blomberg GVS 9380?

Hvala...
provincijalka76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:41   #40
mi smo prije 2mjeseca uzeli blombergovu perilicu suđa i ugradbenu pećnicu. za sad smo jako zadovoljni. perilica dobro pere na svim razinama, pećnica peče dobro ali sve što pečem u njoj bude dosta brže pečeno nego u mojoj staroj pećnici pa moram jako pazit kad radim s njom. inače sve 5 za aparate. sve to skupa prati jako lijep i moderan dizajn
__________________
11.9.2010.
matea87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.