Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2004., 23:02   #1
Lista najboljih proizvođača mobitela

u biti lista proizvođača, ne modela.

Naime, nisam imala pojma koliko visoko kotira lg pa evo tekst:

Samsung pretekao Motorolu
Iza finske Nokije, dugogodišnjeg lidera u oblasti mobilne telefonije, drugoplasirana marka više nije američka Motorola, već južnokorejski Samsung, pokazalo je najnovije Gartnerovo istraživanje.
Nokia trenutno drži 30,9 odsto svetskog tržišta, dok je Samsung dospeo na drugo mesto sa 13,8 odsto, a treća je Motorola sa 13,4 odsto udela. Četvrto mesto i dalje drži nemački Siemens, sa udelom od 7,6 odsto, peti je južnokorejski LG sa 6,7 odsto, a šesti japansko-švedski Sony-Ericsson sa 6,4 odsto udela na svetskom tržištu.
U oblasti mobilne telefonije južnokorejski Samsung je za vrlo kratko vreme izgradio visok nivo prepoznatljivosti robne marke. Samsungovi mobilni telefoni spadaju u srednju i višu klasu telefona i karakteriše ih visoka tehnologija, kvalitet, moderan dizajn i jednostavno rukovanje.

U eri u kojoj mobilni telefoni postaju oličenje životnog stila i brend postaje sve važniji, Samsung na tržište plasira moderne, dobro dizajnirane mobilne telefone koji tehničkim inovacijama poput megapikselne kamere, dva displeja ili mnoštva naprednih opcija zadovoljavaju potrebe najzahtevnih kupaca. Samsungovi mobilni telefoni, specijalno prilagođeni potrebama domaćih korisnika, mogu se naći i na našem tržištu.
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 14:39   #2
Re: lista najboljih

Quote:
vaci kaže:
u biti lista proizvođača, ne modela.

Naime, nisam imala pojma koliko visoko kotira lg pa evo tekst:

Samsung pretekao Motorolu



U eri u kojoj mobilni telefoni postaju oličenje životnog stila i brend postaje sve važniji, Samsung na tržište plasira moderne, dobro dizajnirane mobilne telefone koji tehničkim inovacijama poput megapikselne kamere, dva displeja ili mnoštva naprednih opcija zadovoljavaju potrebe najzahtevnih kupaca. Samsungovi mobilni telefoni, specijalno prilagođeni potrebama domaćih korisnika, mogu se naći i na našem tržištu.



bwahahahahahahhaaa


mnogo bre moderni mobilni telefoni

Osim dobrih kamera ekrana i polifonije nemaju ništa drugo a koštaju kao smartphone. Nemaju ni BT ni e-mail klijent, ni glasovno ni diktafone jedino kaj imaju je astronomska cijena

Tipični mob za pedere
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 15:12   #3
Re: Re: lista najboljih

Quote:
mobyXXL kaže:
bwahahahahahahhaaa


mnogo bre moderni mobilni telefoni

Osim dobrih kamera ekrana i polifonije nemaju ništa drugo a koštaju kao smartphone. Nemaju ni BT ni e-mail klijent, ni glasovno ni diktafone jedino kaj imaju je astronomska cijena

Tipični mob za pedere
pa slušaj, mene pozicija nokie ne čudi, i može ne imat ništa al 5 puta mi je bolja od ostalih mobitela.

Al se ti uvatija BT a i diktafon je neophodan
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 09:43   #4
Re: Re: Re: lista najboljih

Quote:
vaci kaže:
pa slušaj, mene pozicija nokie ne čudi, i može ne imat ništa al 5 puta mi je bolja od ostalih mobitela.

Al se ti uvatija BT a i diktafon je neophodan

-mislim,bravo,"samo" BT ?!? -ak ga ti ne koristis ili ak neznas kaj je to ne znaci da nije vazan ,cemu onda uopce raditi listu,najbolje uzeti u obzir da na svima mozes telefonirati i sms-ati i eto,svi su zakon i br 1
-samsung je sminkerski mobitel vecinom za cure i gotovo,doslovno "supalj" sto se tice funkcija,al ljudi se pale na ekran i melodije i to im je dovoljno,ok,izlazi im tek sada D500 s BT,napokon,al da mi je samo vidjeti cijenu,bit je jednaka P900 negdje, ako nekoga ne zanimaju napredne opcije onda mu je samsung ok,samo stvarno su pretjerali cijenom,ne samo oni nego i nokia,isto telefon za siroke mase koji hoce stabilan telefon s standardnim opcijama...ako se hoce neki bolji model ili je astronomska cijena ili je to vec smartphone
-motorola i SE su dobri,makar mi je meni od motorole malo zeznut i adresar,al dobro...Siemens svi pljuju i to me ne cudi,ak izuzmemo one najjeftinije modele imaju mozda i najbogatije opcije za cijenu koju nude,najfleksibilniji su i na njima se da puno sam napraviti,dakle vise su za one koji vole tehniku a vecini se to neda kaj je razumljivo,eto,moje videnje stvari :-)
ppppp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 10:19   #5
Re: Re: Re: Re: lista najboljih

Quote:
ppppp kaže:
-samsung je sminkerski mobitel vecinom za cure i gotovo,doslovno "supalj" sto se tice funkcija,
Imala SGH-x400 i to je ujedno zadnji Samsung ever..totalna nula, upravo u pogledu opcija..više se ne sjećam točno, ali znam da nije imao neke elementarne stvari

al da je lepi, lepi je
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 13:27   #6
Re: Re: Re: lista najboljih

Quote:
vaci kaže:
pa slušaj, mene pozicija nokie ne čudi, i može ne imat ništa al 5 puta mi je bolja od ostalih mobitela.

Al se ti uvatija BT a i diktafon je neophodan

a i nokija mi neka pila jebote Poštena Nokija sa integriranim BT i sličnim spikama dođe 3000 kn A ona najjeftinija koja nema ni WAP (2600) dođe 950 A kvaliteta nikakva. Obična šugava plastika je na 2600 i na 6230
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 16:58   #7
Re: Re: Re: Re: lista najboljih

Quote:
ppppp kaže:
ako nekoga ne zanimaju napredne opcije onda mu je samsung ok

Siemens svi pljuju i to me ne cudi,ak izuzmemo one najjeftinije modele imaju mozda i najbogatije opcije za cijenu koju nude,najfleksibilniji su i na njima se da puno sam napraviti,dakle vise su za one koji vole tehniku a vecini se to neda kaj je razumljivo,eto,moje videnje stvari :-)
pa to ti kažem, ne pljujem po BT, dapače, spomenila sam da se ne bi protivila da ga ima, al stvar je u tome tko za šta koristi mob.
najviše ih ljudi koriste čisto za navat i ispisat poruku, a nije bitno ijma li bt - nije li to razlog zašto je samsung i nokia visoko, mobovi za široke mase

drugi dio o siemensu ne kužim, najprije te ne čudi šta ga pljuju, a onda ga hvališ
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2004., 17:28   #8
Re: Re: Re: Re: Re: lista najboljih

Quote:
vaci kaže:
pa to ti kažem, ne pljujem po BT, dapače, spomenila sam da se ne bi protivila da ga ima,...
mala naj se sad izmotavat
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 09:34   #9
Re: Re: Re: Re: Re: lista najboljih

Quote:
vaci kaže:

drugi dio o siemensu ne kužim, najprije te ne čudi šta ga pljuju, a onda ga hvališ

-pa ne pljujem JA po Siemensu,meni je on najbolji,samo kazem da mi je razumljivo zakaj ga vecina ljudi ne voli,prvo zato jer kupuju najjeftinije modele i usporeduju ih s modelima vise klase drugih proizvodaca i zato jel nemaju super ekrane pa se ne mogu sminkati pred frendovima
ppppp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 10:47   #10
Samsung je preskup za ono što nudi , a i NOKIA odmah za njim.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 13:09   #11
s ovim se slažem i nadopunjavam: SE je oduvjek imao najbolji omjer ponude i cijene...

Tito Puentes
__________________
FJBG dužnost: GLAVNI TAJNIK "Što bi čovjek činio bez auta? Čime bi išao po benzin?"
FJBG!!! - Vodič "Grlom kroz računalo" za obične korisnike - by FJBG - Službeni FJBG sajt !!! - Freeware by FJBG
FJBG IE & Kako se riješiti spyware-a
* Moj Blog narode!!! * !!! Use It :) !!! - Moj Portal
Tito Puentes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 15:51   #12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: lista najboljih

Quote:
mobyXXL kaže:
mala naj se sad izmotavat
ne triba mi
infracvrvenu sam upotrijebila 2 puta u životu
tako da mi je svejedno
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 16:04   #13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: lista najboljih

Quote:
ppppp kaže:
-pa ne pljujem JA po Siemensu,meni je on najbolji,samo kazem da mi je razumljivo zakaj ga vecina ljudi ne voli,prvo zato jer kupuju najjeftinije modele i usporeduju ih s modelima vise klase drugih proizvodaca i zato jel nemaju super ekrane pa se ne mogu sminkati pred frendovima
moji prijatelji koriste mobove kao nokia 3210, alcatel 525 isl. tako da se ja mogu šminkat
šala, al kao što već napomenih, kamera na mom siemensu je bolja od SEf500 šta mi je bilo najugodnije iznenađenje jer znam koliko je SE hvalje (pogotovo po forumu )
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2004., 16:05   #14
Quote:
Freek kaže:
Samsung je preskup za ono što nudi ,
po meni nudi samo dizajn, iako je meni osobno jedini njihov lipi model e700 -al to mi je ujedno najlipši mob
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 17:45   #15
Ma nokia je zakon,a vi pilajte.mobyXXL kažeš da je plastika na Nokiama sranje,e pa svoju sam 7210-icu milju puta gruno od zid (ne pitaj što),mogu ti reč da ni jedan zub na maski nije pukao,ekran je cijel,sve radi ko urica.A tako je i sa 6310 koja je pala s 3 metra i raspala se je,al ništa nije puklo.siemens C55 mi je ispao iz ruku pa mu je roknuo zadnji poklopac.Frendu je ispao Samsung E700,ima 4 zelene crte po ekranu.Nokia 6220 mi je padala,strugo sam s njom po zidu,uopće nisam pazio na nju i opet sve radi.A da ne pričam o Nokia 3310,plastika držiiiiiiiiiiiii.stoga nemojte pričat gluposti.
DJ Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 19:16   #16
Plastika na Nokiji 6100 koju ja imam (ne promijenljiva maska nego ostatak telefona) je totalno mekana i podložna oštećenjima...

Mobitel je inače super...

Tito Puentes
__________________
FJBG dužnost: GLAVNI TAJNIK "Što bi čovjek činio bez auta? Čime bi išao po benzin?"
FJBG!!! - Vodič "Grlom kroz računalo" za obične korisnike - by FJBG - Službeni FJBG sajt !!! - Freeware by FJBG
FJBG IE & Kako se riješiti spyware-a
* Moj Blog narode!!! * !!! Use It :) !!! - Moj Portal
Tito Puentes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.