Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 15:57   #541
Ima li neka koja ostavi objekat bistar a zamagli pozadinu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 16:39   #542
to moze valjda bilo koja aplikacija za obradu fotografija
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 17:02   #543
https://itunes.apple.com/hr/app/snap...439438619?mt=8

Naprimjer ova, Lens blur funkcija
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 23:45   #544
ne mislim tako vec kada otvoris da slikas da uslika tako da je recimo fokusirjno jasno a ostalo je u magli


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 10:18   #545
Postoji li kakva aplikacija za skidanje audio sadržaja s web stranice, npr. neke radio emisije u audio formatu?
jurica_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:00   #546
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
ne mislim tako vec kada otvoris da slikas da uslika tako da je recimo fokusirjno jasno a ostalo je u magli
To što tražiš je depth of field i uglavnom ga određuje otvor objektiva. S mobitelom je teško izvesti, eventualno možeš probati s fokusiranjem (tap na neki objekt na ekranu) ili s makro opcijom, ali bojim se da nećeš postići puno. Aplikacije koje tijekom edita simuliraju depth of field su više ili manje sofisticiran tilt shift, mislim da su Big Lens i Tadaa najbolje od njih, no meni je to što ispadne uglavnom ružno.

Da zaključim, depth of field ne možeš postići na Iphoneu jer ne možeš kontrolirati raspon u kojem će fotka imati dobar fokus.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 00:55   #547
ima par programa koji to dobro rade.. "softverski" i kostaju ! ima jedan koji se moze skinuti free i radi cak najbolje od vecine koju sam probao, a mislim da sam ih probao skoro sve...taj koji se moze skinuti free, nemoze se vise skinuti free na appstore-u jer je kompaniju kupio neki veci igrac pa je povukla aplikaciju. Taj program se moze skinuti bez jb-ka na telefon sa mojo instalerom. Sta je to googlajte... ako ti je to sve prekomplicirano sta pisem.. lijepa besplatna zamjena sa appstorea ti je snapseed. Kad ga upalis, ucitaj sliku, klikni olovcicu u desnom kutu, vuci prema dole i vidjet ces kvadratic na kojem pise Lens Blur.. e tu se igraj kako hoces ! Na kraju to mozes napraviti ali ne tako super pro kao u ovima za placenje ili onom kojeg sam spomenuo sa mojo installerom i sa instagram editorom. Otvoris instac i u njemu editiras sliku, lupas filtere i gdje ti je onaj kljuc odaberi tilt shift opciju
karolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 00:59   #548
Ima li neka aplikacija s kojom bih mogao skidati slike sa Instagrama u originalnoj rezoluciji?
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 14:30   #549
Probaj aplikaciju Grab ima plavu ikonu


Sent from my iPhone using Tapatalk
karolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 16:21   #550
aplikacija za čišćenje memorije,dokumenata?
a da nije jailbrake
fala
__________________
smetao sam mnogima,djelovao previše samostalno. ja nemam svoju grupu koja me gura. Ja sam hrvat,zagrepčanin. Nemam nikakve zemljake jer mi zagrepčani nemamo nikoga.
NEMA PREDAJE
dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 16:32   #551
PhoneClean (za Windowse i Mac).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 17:06   #552
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
PhoneClean (za Windowse i Mac).
na app storeu ima phoneclean master i phoneclean scan
koji?
__________________
smetao sam mnogima,djelovao previše samostalno. ja nemam svoju grupu koja me gura. Ja sam hrvat,zagrepčanin. Nemam nikakve zemljake jer mi zagrepčani nemamo nikoga.
NEMA PREDAJE
dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 17:28   #553
Nijedna od te dvije. Ovu skines na Winowsima (ili Macu), spojis iphone na komp i cistis.
https://www.imobie.com/phoneclean/
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:02   #554
na zalost bez jbka nista, na appstoreu imas dosta aplikacija koje ciste ram tj memoriju kako si naveo sto je nepotrebno u iOS-u ! ako te zanimaju detalji mozemo to elaborirati, ali da ne trosim vrijeme imas prilicno dobro objasnjeno cini mi se u zadnjih par mjeseci cak od samog apple-a tj njegovog djelatnika. Sto se tice onog pravog ciscenja a pod tim smatram micanje koje kakvih sranja koje korisnik ne korisiti najbolji je icleaner koji je na cydiji i nije ga moguce instalirati bez jbkanja. sto on sve cisti objasnjeno je ovdje
sto se tice "ciscenja" bez jbka tu dolazimo do zakljucka da je sve nakon ios-a verzije 8.3 ne cistivo naime apple je nakon te verzije zabranio pristup trecim aplikacijama u svoj sustav. Tako da ako skines napr. facebook i koristis se s njime nekih tjedan dana velicina mu moze narasti do recimo 800mb. Kad bi mogao ocistiti app cache, ostao bi bez nekih 600 megi smeca, ali to bez jbka mozes jedino ako maknes app pa ga instaliras ponovo ili da telefon dodje do kriticne razine kad mu ostane jos samo malo mjesta, on sam pocne cistiti svaku aplikaciju od casha. U appleu to objasnjavaju jednostavnoscu samog sustava, da se obican korisnik ne zamara tim stvarima, no ja bi da su ipak stavili tu mogucnost da na svim aplikacijama koa sto je to slucaj na androidu bez obzira dali je rootan mozes maknuti cache. sto se tice ovog programa u linku.. cisti neku sicu, ali ne ono najvaznije sto ti treba to je app cache + stvari koje moze icleaner. Zato ljudi vole JB
karolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 23:15   #555
Mislim da PhoneClean moze uredno odraditi posao (bez jailbreaka).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 00:40   #556
na moju veliku zalost a predpostavljam i drugih ako imas ios visi od 8.3 na uređaju, ne! pise ti i na njihovim stranicama ! odes na tab quick clean i pogledas sto pise na app caches ikonici ! on kao i sve aplikacije cisti nesto, ali to je zanimarivo malo kako cisti prije ios 8.3 ili kako cisti icleaner kad ti je telefon jbkan. Imas recimo opciju da maknes jezike koji ti nisu potrebni kao i vokale koji se koriste za te jezike tu samo mozes dobiti gigu , sto je vrlo lijepo ako si napredniji korisnik imas vise aplikacija, nesto slika i jako malo videa a telefon ti je samo 16gb. Tih 16gb se jako popuni pa je svaki gb kao da ti je netko dao 100 eurica u djep mozes dodatno napraviti test ako mi ne vjerujes ! uzmes telefon koji je jbkan postavis defaultne postavke icleanera i stavis na analyze on obavi svoje i pokaze ti koliko ce ti pocistiti i sto. Nakon toga spojis mob sa kompom pokrenes ovaj program ili bilo koji drugi na tu foru i vidjeces koliko ce ti maknuti on. gledam upravo top po zauzecu svojih aplikacija trenutno. Messenger mi jede 420mb, facebook 410,instagram 270mb viber 240mb znaci da nejdem dalje giga je tu ! to je nekih cca 700mb cachea tj smeca samo na 4 prve aplikacije, ostalo onih 300 uzmimo da je sama instalacija programa.
karolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 08:20   #557
To su krivi i developeri. Dobar app bi u opcijama trebao imati brisanje cache-a.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 20:47   #558
Znate li koju dobru aplikaciju (a da nije Zedge) ili web-site za skidanje ringtonova?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 01:03   #559
Ima li neka aplikacija pomocu koje bi mogao saznati za svaku pojedinacnu namirnicu kolika joj je nutritivna vrijednost, da li je npr. spada u ugljikohidrate, da li je bazna ili kisela i sl.

Polako popravljam ishranu i takva aplikacija bi mi bas koristila
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 07:29   #560
a ima ih na engleskom, ak te i dalje zanima potražiti ću
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.