Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 03:12   #21
Pogledaj na ovu stranicu Deutsche Bahna:

http://www.db.de/site/bahn/de/start.html

utipkas polaziste i odrediste i izbacit ce ti tu vezu.
Problem je u tomu sto to vise nije nimalo povoljno kao sto je bilo prije par godina.
Naime, raspitivao sam se nedavno za vlak do Krakowa na blagajni HZ-a, i kazu da su nedavno ukinuli CITYSTAR povlastice za Hrvatsku, pa se to vise stvarno ne isplati. Em je puno skuplje od aviona, em traje 3x duze....
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 03:15   #22
Ako ti je Split pri ruci, imas ljetnu avio vezu direktno za Krakow (SkyEurope),
samo je problem sto su im rijetki letovi povoljni. Iz Krakowa je onda lako sjesti na direktni vlak za Warszawu....
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 02:11   #23
samo Krakow!!! i nije kod nas hladno danas bilo 25 st i sunce
pogledajte tu :http://www.krakow.pl/en/?chl=EN
pozdrav iz Krakowa
 
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 09:12   #24
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Ako ti je Split pri ruci, imas ljetnu avio vezu direktno za Krakow (SkyEurope),
samo je problem sto su im rijetki letovi povoljni. Iz Krakowa je onda lako sjesti na direktni vlak za Warszawu....

je ,iz splita sam . Raspitat cu se i za tu varijantu...
puno hvala
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:48   #25
Dragi i ja planiramo za 2 tjedna autom do Varsave. Imamo nekoliko dana i za druge gradove (pri tom ne mislim samo Poljske) ... sto vidjeti na putu za i od Poljske?

napravila okvirni plan

zg - balaton - budimpesta - krakov - varsava - bratislava - zg
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:40   #26
balaton je meni putpuno neinteresantan. za krakov ti je dosta jedan dan, za bratislavu takodjer, a varšava je odlična. meni je taj grad jako drag, puno bolji od krakova.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 15:38   #27
mene poziva moj frend Poljak u Poljsku.. hihihihhihi.samo što je to mali gradić na Odri. Krosno Odrzańskie
Meandme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 14:16   #28
ajde da dignem temu malo
prije dosta vremena sam gledao dokumenarac o nekakvom sajmu (tipa jakuševac ) u varšavi koji se odvijao na nekakvom stadionu
jel to još postoji,kojim je danom, i ako može nekakva uputstva kako do njega
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 10:22   #29
Evo da pitam i ja. Kako je najjednostavnije iz hrvatske doc do Krakova, Katovice? Naime, zanima me Zakopane. Ne ide se autom (da ja idem, isao bi autom), pa se trazi neka avionska ruta. Ako je povoljno, moze i vlak i bus, ako neko zna nesto... Hvala
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 11:01   #30
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Evo da pitam i ja. Kako je najjednostavnije iz hrvatske doc do Krakova, Katovice? Naime, zanima me Zakopane. Ne ide se autom (da ja idem, isao bi autom), pa se trazi neka avionska ruta. Ako je povoljno, moze i vlak i bus, ako neko zna nesto... Hvala
povratna karta za vlak zagreb-katowice je cca 100€, ukoliko idu dvije osobe. ako je jedna osoba, onda je cijena visa nekih 200 kn. iz zagreba vlak za bec krece oko 7:30h i tamo si u 14h. na bec südbahnhof onda presjedas na vlak za katowice/varsava. jedan je u 14:30h, a drugi u 22:30h. od beca put traje 5h. ukoliko ides na ovaj vecernji, vrlo vjerojatno ces morati nadoplatiti nekoliko eura za spavace mjesto, buduci da je to nocni vlak.
ako se odlucis avionom, morat ces presjedati. od low costa je jedna od opcija wizzom do londona i onda u katowice, ali bi trebao uloviti dosta povoljno karte u oba smjera.
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 12:38   #31
Hvala na odgovoru, idem iz splita, i zanima me samo u jednom smjeru i to za do tamo. Gledam german wings preko dortmunda, pa wizzair do krakowa... ali nema isti dan germanwings.. cak ni iz zagreba dok wizza ima..
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 22:14   #32
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Evo da pitam i ja. Kako je najjednostavnije iz hrvatske doc do Krakova, Katovice? Naime, zanima me Zakopane. Ne ide se autom (da ja idem, isao bi autom), pa se trazi neka avionska ruta. Ako je povoljno, moze i vlak i bus, ako neko zna nesto... Hvala
Ciao, zavrsi od toga di zivis u Hr. Najbolje i najeftino putovat je iz Ljubljani. Ima direktni prevoz Adria Airline: Ljubljana - Warszawa a posle za Krakow ili Katowice sa vlakom. Pogledaj isto iz Venecji, mislim da ima avion Venecija-Krakow. Pozdrav.
Karolina_PL is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 22:29   #33
Quote:
Karolina_PL kaže: Pogledaj post
Ciao, zavrsi od toga di zivis u Hr. Najbolje i najeftino putovat je iz Ljubljani. Ima direktni prevoz Adria Airline: Ljubljana - Warszawa a posle za Krakow ili Katowice sa vlakom. Pogledaj isto iz Venecji, mislim da ima avion Venecija-Krakow. Pozdrav.
malo kasno na odgovoru. imao sam vremena, pa sam sve isao vlakom
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 09:25   #34
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
malo kasno na odgovoru. imao sam vremena, pa sam sve isao vlakom

Htjela sam biti pomoćna . Nadam se da dobro ti provelo vrijeme u nasoj drzavi. Kako Ti se svida Poljska ?
Karolina_PL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 11:00   #35
Ma hvala na pomoci Inace, isao sam iz Splita, tako da su mi sve relacije bile dosta nezgodne, mora sam presjedat 2 puta ili prespavat negdi putem.
Bio sam samo jedno jutro u Krakowu, malo do centra, onog velikog trga/parka/zidina. Osim sta je lipo, i sta je bilo sve u bijelome (od snijega), naljutilo me sta nista nije radilo prije 9h (kafici, ducani...)
Zakopane? Super organiziran gradic, cijene ko u hrvatskoj, ali jedino je nezgodno ako ovisis o taxiju, jer moze u 7-10 dana bit znacajna cifra eura koja se potrosi. Super mi je sta u restoranima ima glazba uzivo, i to domaca
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 16:06   #36
molim vas imam i ja sad pitanje,,,vidim da je vec odgovarano na to ali ja bi jos jednom mal osvjezije =)
kako najjeftinije od zagreba do varšave?
pozeljno avionom ali moze i sve drugo... hvala unaprijed..

pozdrav
*ančica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 13:50   #37
Quote:
*ančica* kaže: Pogledaj post
molim vas imam i ja sad pitanje,,,vidim da je vec odgovarano na to ali ja bi jos jednom mal osvjezije =)
kako najjeftinije od zagreba do varšave?
pozeljno avionom ali moze i sve drugo... hvala unaprijed..

pozdrav
Iz Ljubljane Adria airways ima direktan let avionom za Varšavu. Cijena je bila oko 1000 kuna koliko se sjećam. Sve ovisi kada kupuješ kartu i da li ti treba povratna ili samo u jednom smjeru.
inače vlak Zagreb Beč za 39 eura i onda Beč Varšava...ne znam cijenu za tu relaciju ali čini mi se da su samo spavaća kola...znači cca od 500 kuna na više...
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 12:30   #38
Quote:
*ančica* kaže: Pogledaj post
molim vas imam i ja sad pitanje,,,vidim da je vec odgovarano na to ali ja bi jos jednom mal osvjezije =)
kako najjeftinije od zagreba do varšave?
pozeljno avionom ali moze i sve drugo... hvala unaprijed..

pozdrav

Ciao, ovdje su karte u dobroj cijeni: www.lataj.pl
Np. povratna karta Zagreb - Vienna - Varsava kosta oko. 200 eura (Austrian Airlines). Mozes isto putovat iz Trsta (IT), Alitalia sada ima jako dobre cijene, povratna karta malo vise od 100 eura. Sve ces naci na www.lataj.pl
Karolina_PL is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 16:30   #39
Poljska - Ostroleka

Hej...

Na ljeto idem u volonterski kamp u neko mjestasce u Poljskoj - Ostroleka. Koliko sam vidjela na karti, najprije bih trebala doci do Varšave, što sam planirala uciniti avionom. Medjutim, malo mi se teze snaci na web stranicama avio kompanija. Koliko vidim, iz Zagreba niti nema leta za Varsavu? Vidjela sam jedino neki iz Splita, a i to bi bilo super... Dakle, pitanje je: kako avionom doci do Varšave, odakle, za koliko novca? A ako netko poznaje Ostroleku, bila bih više nego zahvalna za ikakvu informaciju
Tinuviel86 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 06.05.2009., 14:08   #40
Quote:
Tinuviel86 kaže: Pogledaj post
Hej...

Na ljeto idem u volonterski kamp u neko mjestasce u Poljskoj - Ostroleka. Koliko sam vidjela na karti, najprije bih trebala doci do Varšave, što sam planirala uciniti avionom. Medjutim, malo mi se teze snaci na web stranicama avio kompanija. Koliko vidim, iz Zagreba niti nema leta za Varsavu? Vidjela sam jedino neki iz Splita, a i to bi bilo super... Dakle, pitanje je: kako avionom doci do Varšave, odakle, za koliko novca? A ako netko poznaje Ostroleku, bila bih više nego zahvalna za ikakvu informaciju
Za Varšavu avionom najbolje iz Ljubljane...imaju dosta povoljno prije cca 2 tjedna povratna karta oko 1000 kuna...pitati u Adria airways u Praškoj ulici u Zagrebu...
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.