Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2011., 23:15   #41
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
nevjerojatno kako vecina zaljubljenih decki ti stalno pisu neke pjesmice...
Quote:
dobracura kaže: Pogledaj post
, još nisam naišla na takve, a pretpostavljam da se zajebavaš, omg...pjesmice
pa ako nisi naisla ne znaci da ne postoje.

ja sam od svoje prve velike ljubavi dobila cudesa pjesama, eno ih uvezane u kutiji na ormaru. ni dan danas ne znam sto je pjesnik tocno htio reci svojim apstrakcijama (toliko o talentu), ali ono 'in-between lines' sam itekako znala protumaciti

najljepsi poklon ikad mi je dao jedan zaljubljeni decko koji je naslikao sliku (svjetionik i brod koji plovi prema njemu), a sa strane pjesma ciji stihovi pocinju slovima mog imena
beat that! (captured soul)

iako ta ljubav nije dobro prosla, jer ju ja nisam bila u stanju uzvratiti na isti nacin, svejedno mi je slika draga. vucem ju svud za sobom. kad ju vidim pomislim: tako treba izgledati iskrena ljubav. i, ako mi ikada zivot postane kosmar dovoljno da zaboravim sto to iskrena ljubav je, zelim tu sliku na zidu da me podsjeti i trgne. ozbiljno.

eto, ljubav je davno prosla i umrla
ali materijalizacija iste u slici/pjesmi je ostala
i dan danas mi visi u sobi.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 05:39   #42
Ovisi o njenom kvocijentu inteligencije. Što je veći, to je meni teže skužit'.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.

Zadnje uređivanje Tool : 11.09.2011. at 05:45.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 06:58   #43
smiješno je kad ja kužim a on ne







i onda skuži i prekine komunikaciju... piiiii_da
Mui Special is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 09:28   #44
Može se prepoznati,ali mislim da je različito s obzirom na godine-tinejdjeri,cure i decki te zreli ljudi,stariji..
Nekad je znak taj da se ta osoba pojavi uvjek gdje si ti..
Da udje u društvo u kojem si,a nije dio njega..
Nekad su to poruke u sandučiću,cvjeće..
Sms na mob..
Pogledi..
Ili kroz kontakt prijatelje ti šalju por..
Ili te zovnu van..
Ili su izrazito grubi,hladni prema tebi da sakriju "prave osjećaje"..
Ako su ti prijatelji,a vole te vise od toga-uvjek su tu,pomažu,kupuju sitnice,"i podnesem ako ljubiš drugoga"kako pjeva S.Matić..kao andjeli čuvari čekaju da ih primjetiš i zavoliš!
Sve u svemu,lijepo je kad te netko "zaljubljeno" gleda
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 09:41   #45
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Sve u svemu,lijepo je kad te netko "zaljubljeno" gleda
Ne znam kako drugima, no meni to baš nije ugodno....osim ako nije obostrano
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 09:46   #46
Quote:
dobracura kaže: Pogledaj post
, još nisam naišla na takve, a pretpostavljam da se zajebavaš, omg...
Zašto, ja sam ih također pisao. Bile su loše, očito, jer se nijedna nije zaljubila u mene.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 14:14   #47
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Kako prepoznate da je nekome stalo? Mislite li da je to moguće? Odajete li vi nekim "znakovima" do koga vam je stalo, a bez da govorite o tome?
Stalno je tu negdje oko tebe....
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 18:51   #48
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
pa ako nisi naisla ne znaci da ne postoje.

ja sam od svoje prve velike ljubavi dobila cudesa pjesama, eno ih uvezane u kutiji na ormaru. ni dan danas ne znam sto je pjesnik tocno htio reci svojim apstrakcijama (toliko o talentu), ali ono 'in-between lines' sam itekako znala protumaciti

najljepsi poklon ikad mi je dao jedan zaljubljeni decko koji je naslikao sliku (svjetionik i brod koji plovi prema njemu), a sa strane pjesma ciji stihovi pocinju slovima mog imena
beat that! (captured soul)

iako ta ljubav nije dobro prosla, jer ju ja nisam bila u stanju uzvratiti na isti nacin, svejedno mi je slika draga. vucem ju svud za sobom. kad ju vidim pomislim: tako treba izgledati iskrena ljubav. i, ako mi ikada zivot postane kosmar dovoljno da zaboravim sto to iskrena ljubav je, zelim tu sliku na zidu da me podsjeti i trgne. ozbiljno.

eto, ljubav je davno prosla i umrla
ali materijalizacija iste u slici/pjesmi je ostala
i dan danas mi visi u sobi.
eto, Marica je dobro objasnila jer nisam se opce 'zafrkavala'...niti je to nesto mega cudno jer ako zaljubljnost ne daje inspiraciju i krila, sto onda daje.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 18:54   #49
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Sve u svemu,lijepo je kad te netko "zaljubljeno" gleda
ako je obostrano - nema niceg boljeg
ako nije obostrano - nema niceg goreg
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 22:17   #50
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
ako je obostrano - nema niceg boljeg
ako nije obostrano - nema niceg goreg
Hmmm, ne. Ima nas i mazohista.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 23:20   #51
meni obično dečko kaže

ja se počnem sa nekime družiti,uopće ne kužim znakove,dok moj dečko ne sjedne samnom i krene nabrajati što ti dečki rade za mene,a ja to smatram prijateljstvom i ne kužim da žele nešto više.

obično ne prepoznam te znakove jer sam uvjerena da pokušavaju biti dobri prijatelji
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 23:47   #52
Rekla mi frendica da sam ja retard za te stvari. Uvijek mi govori da se ja nekom sviđam, a ja nju uvjeravam da je u krivu XD Ali opet, ako znate neku osobu duže vrijeme lako se to skuži iz pogleda. Tako sam čak i ja skužila da se sviđam jednom frendu...

Mahh... jedno je sigurno, ako sumnjate i želite biti sigurni napijte tu osobu pa budete vidili. Ima ona: "Što trijezan misli, pijan govori" -> živa istina
zbunjena91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 02:02   #53
evo se prepirem sa frendicom vec pola sata i slucajno otvorim forum kad tu ova tema! dakle opisati cu vam situaciju a vi mi recite tj. uvjerite glupacu koja pored mene ovo cita da se sviđa xy osobi!
dakle izađemo vani (ekipa od mozda 10ak ljudi),sjednemo svi u obliznji park i razgovaramo! Ona njega zove i oboje se odvoje od ekipe i igraju karte i uopce ne cuju ove ostale (cak i kada ih zovemo) jer su previse zadubljeni jedno u drugo (razgovor). On iskoristava svaku priliku da je dodirne i kada ona spomene svog najdrazeg glumca on se naljuti a kada pogleda drugog decka njegova reakcija je: "sto ti njega imas gledati? zasto ga gledas? da li ti se sviđa?" zatim kada mu ona objasni da decko ipak nije nje tip mogu u miru nastaviti igru! tjekom kartanja je pogledava sexy u oci i smije se na svaku njenu glupost (moram li reci da ona nema pojma o kartanju ali igra sa njim)! Ipak samo pricaju kada su vani i zato ona tvrdi da mu se ne sviđa a ja tvrdim da je decko sramezljiv! Mlađi je od nje (ona moje godiste) ima 17 i pol godina (neznam koliko je ova info. potrebna al hajde)! Dakle,molim vase misljenje za doticnu budalu! Hvala
LjUbIcA_ZuBiCaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 02:33   #54
nije to bas tako lako prepoznati.....desavalo mi se da mi prijateljice misle da sam totalno zacopana u tipa koji mi je bio prijatelj ili tek kolega....a ja nikada sa njim ne bih nista htjela imati osim prijateljstva......
...to kako raspoznajemo te signale vise ovisi o onome tko ih raspoznaje ....jer taj/ta bi tako cinila da joj se netko svidja.....ali ne znaci da bih i ja......
...vecini ljudi treba jako puno vremena da se sa nekim zblizi i stekne povjerenje....tako da ako ja prije skontam sto je za prijateljstvo a sto ne oni shvate kao ljubav....a u biti ja uopce nisam lako zaljubiva......ali volim se druziti...i ostvariti lijepe ljudske odnose....
__________________
....nationalnost je uvjerenje....ona ne postoji doista....
Maria Callas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 13:20   #55
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Kako prepoznate da je nekome stalo? Mislite li da je to moguće? Odajete li vi nekim "znakovima" do koga vam je stalo, a bez da govorite o tome?
Mislim da sr ne moze prepoznati! A pretpostavljam da ste u vezi kada tako pitate, pa me zanima kako vas partner reagira na to sve,tj vasu zaljubljenost!?
mikumiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 13:29   #56
svakako,način na koji te gleda,kak se odnosi prema tebi,i tak..ak je zaljubljen dat će ti do znanja ak ste skupa,naravno..a ako misliš na nekog s kim nisi u vezi,nije uvijek moguće

takvo nešto ne moš ne primjetit..

Zadnje uređivanje ari21 : 12.09.2011. at 13:36.
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 17:29   #57
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
zaljubljenost je kada ti pise ljubavne pjesme ili preko noci dobije kakav umjetnicki dar do tada nikada otkriven ili realiziran

nevjerojatno kako vecina zaljubljenih decki ti stalno pisu neke pjesmice...
neznan kolko neko more dobit umjetnicki dar odjedanput
probaj ukucat te pisme u gogle da vidis dali ce ti izbacit
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 17:34   #58
Quote:
Sanja Enola kaže: Pogledaj post
meni obično dečko kaže

ja se počnem sa nekime družiti,uopće ne kužim znakove,dok moj dečko ne sjedne samnom i krene nabrajati što ti dečki rade za mene,a ja to smatram prijateljstvom i ne kužim da žele nešto više.

obično ne prepoznam te znakove jer sam uvjerena da pokušavaju biti dobri prijatelji
pari da ti momak jubomoran
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 18:31   #59
Zar postoji netko da se ne bi mogao zaljubiti u mene??
sanchy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 18:42   #60
Quote:
ame4 kaže: Pogledaj post
I što god da mu pričaš- smiješi se. Mada znaš da nisi baš toliko duhovita.
I da ti neki svoj nadimak, pa nek si drugi misle što, kako, zašto.
Drugima i ne uskače u pomoć, ali tebi bi i krofnu ponesao, da se ne umoriš, jel!?
Ispituje te o tvojim naj stvarima, samo traži izliku da započne razgovor.
Dogovarate se kao društvo da negdje idete. Ti ne možeš, ne ide ni on.
Mislim, mala masa stvari, a sve jedna prozirnija od druge. Pogotovo ako znaš kakav je bio prije i kakav je s drugima.
I ono njihovo pokušavanje pravljenja tebe ljubomornom, ako ga ne šišaš, neprocjenjivo
Slatko preslatko.
Super post
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger