Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2006., 23:41   #201
btw. ja sam nakon silnih antibiotika koje sam davala maci, postala pravi expert za davanje tabletica mackama oralno!
kiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 00:04   #202
Quote:
kiya kaže:
ma sta upaljeno, nju svrbe brabonjci! idemo svakako vetu ovaj tjedan na cjepljenje pa cu reci da brise guzu
uzmi si kutiju il paket onih maramica za dj. guze i jednom joj dnevno s tim fino pobrisi. vlazna je, mrvicu masna i sve skida.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 00:28   #203
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
uzmi si kutiju il paket onih maramica za dj. guze i jednom joj dnevno s tim fino pobrisi. vlazna je, mrvicu masna i sve skida.

e i sad su mi rekli da nije dobro za nj.

i da ga brišem običnim navlaženim wc papirom.

a to mi je karma; prvi mačak se nije htio oprat, a bome ni ovaj.
s time da se ovom fata na dlaku.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 22:19   #204
Quote:
tilla kaže:
e i sad su mi rekli da nije dobro za nj.
i da ga brišem običnim navlaženim wc papirom.
ma kaj bi mu smetalo? on se i onak ne lize po samoj ritici. tak ti ja svom macku napravim. mozes i s obicnim wc papirom, malo navlazenim vodom. no, to nije tak ucinkovito i brzo.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 22:52   #205
nije brzo, ma to mi je rekao jedan uzgajivač da je agresivno za gujcu.

naravno da se ne liže moj; što bi - kad ima mene da ga dvorim
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 23:11   #206
Quote:
Nymph kaže:
Moja maca voli da šeta po muzičkom stubu i da šapicama uključuje premotavanje (tamo gde je deck za kasete) i onda stane pa gleda i čudi se šta to šušti i odakle dolazi taj zvuk, pa opet šeta po stubu, pa prekine premotavanje, pa se zbuni šta se to opet dogodilo. Onda otvori CD, pa odskoči, pa skoči na njega i zatvori ga. I tako. Zabavlja se životinjica.
Sad ces mi jos i reci da trenira za DJ-a...

Quote:
Nymph kaže:
A jedno vreme se mazila oko nekog kaktusa, pa smo sve nalazili bodlje po njoj. Posle smo sve kaktuse sklonili.
Ovaj moj koliko je glup bi bodlje pojeo.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 23:14   #207
E, da... Opet je zaklao plahtu. Samo sto sam sad bogatiji za jos jedno iskustvo: otkrio sam kako to radi.

On ne reze. On kopa.

Je li jos netko cuo ili vidio macku koja kopa po krevetu i nastoji prokopati do poda? Nije.

Meni je sad jasno da mi je neka budala podmetnula super-size albino krticu. 100% moja bivsa koja se nije mogla pomiriti da nakon razlaza su macke ostale meni.

I jos ne placa alimentaciju (zajedno smo ga nasli, da ne bi bilo zabune...)
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:06   #208
Quote:
Baron Samedi kaže:
On ne reze. On kopa.
jesi ti siguran da on zapraf ne zakopava? jel to dela s jednom capom il s obje naizmjenicno?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:06   #209
Joj svih 9 str sam procitala, jednostavno sam morala!
Barone, podsjetio si me na moju bivsu macu...totalno bijelu (sto je ujedno i jedina slicnost )...sa plavim okicama....Al ovaj macak je bio totalna flegma...taj niti je ostrio kandze, nit je mjaukao...ni grizao...NIS! Bio je kao velika bijela krznena lopta za mazenje...!!! Unatoc mojoj alergiji na macke...spavali smo zajedno skoro svaki dan...

Al sto se tvog bijelog tice, macak je genijalan...Doduse i tvoji postovi pridonose docarenju citave atmosfere u tvom stanu...svaka cast i na pisanju, i poredjenju i zivcima i strpljenju!!!
He he he!

Pozdrav!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 01:39   #210
Quote:
Baron Samedi kaže:
Sad ces mi jos i reci da trenira za DJ-a...
Neko je na ovom podforumu već pisao o svojoj maci koja voli da sluša muziku. Sedne na fotelju između dva zvučnika, pa mrda ušima u ritmu muzike. Mislim da je to maca kpt Willarda.

Quote:
Ovaj moj koliko je glup bi bodlje pojeo.
Moja se ubola kod oka, pa smo je danima mazali nekom mašću, te joj je prošlo.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 02:06   #211
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
uzmi si kutiju il paket onih maramica za dj. guze i jednom joj dnevno s tim fino pobrisi. vlazna je, mrvicu masna i sve skida.
vidis, hvala! jos mi nije palo na pamet da joj tur brisem! ne znam bas da li je zdravo s tim maramicama njima za kozu, ali uzet cu toalet papir i namociti ga acidi boriciem, kojim joj i uske cistim.steta sto si mace same ne mogu dupe ocistiti, rep im to nedozvoljava pa ne mogu doci do guza
kiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 08:04   #212
Quote:
kiya kaže:
steta sto si mace same ne mogu dupe ocistiti, rep im to nedozvoljava pa ne mogu doci do guza
mogu one dosegnut al im to gadljivo
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 10:50   #213
Quote:
Baron Samedi kaže:
je li jos netko cuo ili vidio macku koja kopa po krevetu i nastoji prokopati do poda? Nije.
moj ali kopa parket ili pločice.

kiya: mačke mogu same sebi oprat guzu; čak sam i vidjela da je pokušao ali je odustao i došao meni
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 11:22   #214
Quote:
kiya kaže:
vidis, hvala! jos mi nije palo na pamet da joj tur brisem! ne znam bas da li je zdravo s tim maramicama njima za kozu, ali uzet cu toalet papir i namociti ga acidi boriciem, kojim joj i uske cistim.steta sto si mace same ne mogu dupe ocistiti, rep im to nedozvoljava pa ne mogu doci do guza
Kak' ne, jebote, pa moj polize dupe svaki put kad se posere?
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 11:24   #215
Quote:
Nymph kaže:
Neko je na ovom podforumu već pisao o svojoj maci koja voli da sluša muziku. Sedne na fotelju između dva zvučnika, pa mrda ušima u ritmu muzike. Mislim da je to maca kpt Willarda.
Mislim - ovaj cerek ide za macu (da me Willard krivo ne shvati).

Quote:
Nymph kaže:
Moja se ubola kod oka, pa smo je danima mazali nekom mašću, te joj je prošlo.
Aj... Sjecam se, jos dok sam zivio s roditeljima, ocuh mi je farbao neku policu. I pala mu boja na macku, njoj na facu...

UZAS.

Isli kod veterinara, cistili to sa svime i svacime... Konacno je sve bilo O.K., nakon tjedan dana...

Ali je izgledala kao da je iz Legije stranaca...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 11:25   #216
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
jesi ti siguran da on zapraf ne zakopava? jel to dela s jednom capom il s obje naizmjenicno?
Obje. Naizmjenicno.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 11:37   #217
Quote:
Baron Samedi kaže:
E, da... Opet je zaklao plahtu. Samo sto sam sad bogatiji za jos jedno iskustvo: otkrio sam kako to radi.

On ne reze. On kopa.

Je li jos netko cuo ili vidio macku koja kopa po krevetu i nastoji prokopati do poda? Nije.

Meni je sad jasno da mi je neka budala podmetnula super-size albino krticu. 100% moja bivsa koja se nije mogla pomiriti da nakon razlaza su macke ostale meni.

I jos ne placa alimentaciju (zajedno smo ga nasli, da ne bi bilo zabune...)
Jebo alimentaciju. Daj si zamisli da još polaže prava na mačku Mojeg mačora je našao moj bivši i sad ga želi vikendima viđati a nismo prije ni živjeli zajedno. Jebeš ti zajedništvo u posjedovanju životinja. Mačak je moj moj i samo moj. Kaj ga on ima posjećivati?
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 12:09   #218
[QUOTE=kiya]
kao da cuci, namjesti guzu da je na krevetu i pocne se vuci, kao da brise guz, onako, bas se vuce kao da riba. I lijepo ostavlja sitne brabonjke i smedje crte!

Obično se to dešava od neprobavljene cijele vlati trave koja im zastane u crijevu jer se nije dobro ukomponirala u kakicu a smeta im i ne mogu je pokakati. Zato bi bilo preporučljivo svaki put kad se pokakaju obrisati im guzu s wc papirom i pogledati da li im viri koji krajičak trave i onda ga brzo izvući. Mog mačića je stara kokoš naučila da se prije svake nužde mora derati i obznaniti svima u stanu i u zgradi da on ide na wc i da se očekuje da netko odmah očisti i naravno njegovu guzu obriše s wc papirom, još je fino namjesti gotovan.
barney is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 16:22   #219
[QUOTE=barney]
Quote:
kiya kaže:
kao da cuci, namjesti guzu da je na krevetu i pocne se vuci, kao da brise guz, onako, bas se vuce kao da riba. I lijepo ostavlja sitne brabonjke i smedje crte!

Obično se to dešava od neprobavljene cijele vlati trave koja im zastane u crijevu jer se nije dobro ukomponirala u kakicu a smeta im i ne mogu je pokakati. Zato bi bilo preporučljivo svaki put kad se pokakaju obrisati im guzu s wc papirom i pogledati da li im viri koji krajičak trave i onda ga brzo izvući. Mog mačića je stara kokoš naučila da se prije svake nužde mora derati i obznaniti svima u stanu i u zgradi da on ide na wc i da se očekuje da netko odmah očisti i naravno njegovu guzu obriše s wc papirom, još je fino namjesti gotovan.

Ma koje vlati trave! Moja macka ne jede travu, a nista joj ni ne viri iz guze! Mislim kad joj pridjem da joj obrisem tur, da joj se to basi nece svidjeti! Mrzi kad cackam po njoj i oko nje, kad je ciscenje usi na redu, aaajme, samo gleda gdje ce zbrisati, ali kad ju mazim, vrlo rado sama tura glavu tako da joj stavim prst u uho i tresem Moja lize samo P kad se popiski, ali bas se vidi kako joj rep zatvori guz i da njega ne moze oblizat. To sam negdje i procitala da je jedino mjesto guz gdje se macka ne moze sama oprati! Automatski joj rep preklopi guz u polozaju u kojem je ona kad se dolje cisti
kiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 17:08   #220
[QUOTE=kiya]
Quote:
barney kaže:


Ma koje vlati trave! Moja macka ne jede travu, a nista joj ni ne viri iz guze! Mislim kad joj pridjem da joj obrisem tur, da joj se to basi nece svidjeti! Mrzi kad cackam po njoj i oko nje, kad je ciscenje usi na redu, aaajme, samo gleda gdje ce zbrisati, ali kad ju mazim, vrlo rado sama tura glavu tako da joj stavim prst u uho i tresem Moja lize samo P kad se popiski, ali bas se vidi kako joj rep zatvori guz i da njega ne moze oblizat. To sam negdje i procitala da je jedino mjesto guz gdje se macka ne moze sama oprati! Automatski joj rep preklopi guz u polozaju u kojem je ona kad se dolje cisti
Pa kak' si onda jebote moj uvijek izbalavi dupe nakon sranja?

Napravi piramidu na govnu, onda par koraka, otrese cape od pijeska (na pod, naravno, kud bi on to radio nad pijeskom), pogleda me blesavo ako sam u stanu i onda se izvali i polize si supendaru.

I nikad nema problema da dohvati niti tur niti pimpek...

Sreckovic. To moze besplatno, a ljudi placaju ogleme pare da si izvade rebra i to mogu.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.