Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2012., 17:03   #201
Quote:
perogabud kaže: Pogledaj post
jel? znas nekog ko ju ima ili si to naso negdi? a da je i sat, 4 baterije po sat su sasvim ok
ma daj? 30.11.? jesi im pisao?
Kolega ima tu lampu pa znam.

Glede DL.
Nisam im jos pisao. Znaci narucio sam 2 paketa(30.11)

1. poslan od njih 6.12 - jos nije stigao
2. poslan od njih 8.12 - stigao jucer :/

mislim da im idem sastaviti mail


ps. a ovu zver sam narucio, bas ce mi bit zao ak ne dodje
čaplja89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 17:20   #202
Quote:
perogabud kaže: Pogledaj post
jel? znas nekog ko ju ima ili si to naso negdi? a da je i sat, 4 baterije po sat su sasvim ok
ma daj? 30.11.? jesi im pisao?
Imam ja, samo Ultrafire i sve sto je caplja napisao stoji.
Na High modu traje oko 1h (i brutalno se grije, tak da stavi neki drugi mod ak ces biti na mjestu duze vrijeme), na mid sat i pol do 2, low ide i preko 3 sata.

Ove brojke gore vrijede SAMO za kvalitetne 18650 baterije, kao sto su ove Trustfireove (ak gulas malo, hvale ih na sve strane), jer su jedne or rijetkih "Kineza" koje imaju stabilnu voltazu, zastitu od pre-praznjenja i punjenja + deklarirani kapacitet.

Kak ce se tebi ponasati baterije od 8 dolara zajedno sa punjacem....a vidjet ces i sam
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 17:35   #203
Slazem se s ovim za baterije. Narucio sam bas te Trustifireove te ovaj punjac i mogu reci da je punjac zadovoljavajuci, fino pozeleni kad napuni baterije te dok se pune se ne pregrijavaju.
čaplja89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 11:40   #204
Quote:
cici mici kaže: Pogledaj post
hello.

kupio sam si Cateye EL340, http://www.ebay.co.uk/itm/CATEYE-EL3...item4ab189acb4
ali ne znam kako se stisne tipka za nešto drugo osim običnog svjetljenja ko svjetiljka. znači, par sekundi držim i onda se upali. ali ima još 2 moda, bljeskanje i low mode.

ne, ne postoji manual na čitavom webu. radi se o Cateye EL340, kojeg sam kupio na sniženju, a na sniženju je i sada. svuda na webu. a evo zašto.
jer nema tri moda. ima samo jedan. konstantno svjetljenje. zato sam ga stavio na prodaju ovdje. kome to treba konstantno svijetljenje bit će zadovoljan, ali ni sebe ne brojim u takve jer ti popije (srećom, samo 2)baterije za 8 sati.
a bagra iz evanscycles, od kojih sam kupio, mi se ne javlja iako ih bombardiram mailovima.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 14:52   #205
Naručil sam OVO za sebe i za 2 frenda odlična stvar 5 ledica i ide okomito uz sic štangu (to je i bil razlog kupnje)...dosta jako baca. Sve preporuke
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 22:05   #206
hm, dobio na aukciji ovo za 2$ pa bu mi sad citav kotac svjetlio dok se vozim. he he he. bas me zanima kolko to valja
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 22:25   #207
To si i ja nekaj gledam da zemem...bolje neg one mačje oči
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:14   #208
Ja imam ovo čudo kao kapicu ventila
Par 3.30 USD, a svijetlim ko las vegas
Za jutarnju maglu dušu dalo
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 00:11   #209
je, i na to sam naletio prije ovog, al pisalo je da nije kompatibilan za ovaj francuski ventil kakav ja imam, nego samo za auto ventil
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 08:09   #210
Sad ću ti zapravo napamet odgovoriti jer mi je bajk na servisu pa ne mogu točno provjeriti, ali...
ovo čudo

je nastavak za auto ventile.
bez toga, donji dio "lampice" ima navoj sa unutarnje strane koji služi za francuske ventile


Inače, čak i da nije kompatibilno, dok sam imao francuske ventile na bajku mi je umjesto kapice bio našarafljen gore adapter za kompresor - a to je isti navoj kao i autoventil
Ako želiš, budem još provjerio kad mi dođe bajk...
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 08:14   #211
Ja upravo piknul ovo
zel sam žute jer su najviše vidljivi u mraku
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 10:20   #212
Quote:
perogabud kaže: Pogledaj post
je, i na to sam naletio prije ovog, al pisalo je da nije kompatibilan za ovaj francuski ventil kakav ja imam, nego samo za auto ventil
Imaš za kupit te nastavke za auto ventil ubodeš nastavke i kupiš lampice
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 13:28   #213
Quote:
Mali Maleni kaže: Pogledaj post
bez toga, donji dio "lampice" ima navoj sa unutarnje strane koji služi za francuske ventile


Inače, čak i da nije kompatibilno, dok sam imao francuske ventile na bajku mi je umjesto kapice bio našarafljen gore adapter za kompresor - a to je isti navoj kao i autoventil
Ako želiš, budem još provjerio kad mi dođe bajk...
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Imaš za kupit te nastavke za auto ventil ubodeš nastavke i kupiš lampice
ma znam da ima nastavaka i sve to, al samo mi se u datom trenutku nije dalo razmisljat o tome kad sam vidio da ne isporucuju i taj adapter. reko, fora, al kaj cu to kupovat. i onda sam vidio da ima ovo kaj se na zbice zakaci na aukciji i reko, aj idem iz zajebancije bidat pa jedno 4 dolara bi dao da isprobam to i eto, ulovio za 2 pa budemo vidli kak radi pa onda lako kupim i za drugi koac ili to ili ovo kaj ide na ventil (kaj nadjem jeftinije)
btw. skuzio sam da od kad sam uronio u svijet ebaya da sam posto picajzla i skrtica
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 14:53   #214
Stigla lampa s DL bez carine.

http://www.dealextreme.com/p/t6-wate...pack-set-82510

Zajedno s ovime s eBay http://www.ebay.com/itm/Wide-Angle-L...-/280752532003

Daje sasvim dobru kombinaciju. Cekam priliku za testiranje u pravoj nocnoj voznji izvan naseljenog mjesta.
tom324 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 16:50   #215
Quote:
tom324 kaže: Pogledaj post
Stigla lampa s DL bez carine.

http://www.dealextreme.com/p/t6-wate...pack-set-82510

Zajedno s ovime s eBay http://www.ebay.com/itm/Wide-Angle-L...-/280752532003

Daje sasvim dobru kombinaciju. Cekam priliku za testiranje u pravoj nocnoj voznji izvan naseljenog mjesta.
meni je danas stigla takva naručio je preko e-bay (nisu mi naplatili carinu) i svijetli odlično
a ovaj dodatak ti je odlična ideja to sam isto naručio
evo link ako kome treba malo je jeftinija za koji dolar i malo jača ima 1200lumena a lik mi je u paket stavio 2 alu kapice za zračnice ventila
http://www.ebay.com/itm/Bicycle-CREE...item27be09a9ce
__________________
ko izda pizda :-)
eX4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 12:07   #216
Cisto kao napomena: dimenzija svjetka kod pojedinih proizvodjaca se malo razlikuju. Prije nego narucis (eh, vidim da si vec narucio) treba rastaviti i provjeriti promjer prednje lece na svjetlu. Ova zamjenska je 39 mm.
Ja sam montirao tako da sam ostavio orginalnu prednju lecu i ispred nje postavio ovu sirokokutnu. Oginalna pridrzava ovu dodatnu i nema lufta, sve stoji stabilno.
tom324 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 12:36   #217
ima čak mogučnost da se skida lampa bez tih gumenih ringova jer oni su jako nepouzdani na ovim hladnočama
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 17:20   #218
Quote:
perogabud kaže: Pogledaj post
evo, ja sam se konacno odlucio i kupio jucer bas ovu za 25$ i uzeo jos i punjac s 2 baterije za 8$. vjerojatno guta uzasno brzo, al nek traje po par sati, dobro je, buduci da ide samo jedna baterija unutra. a i planiram ionak uzet jos 2 punjive baterije ako zatreba.
kad stigne (racunam jedno 15-18 dana) i kad ju isprobam, javim
evo, danas dobio i lampu i punjac s baterijama nakon samo 14 radnih dana, iako pise da je za europu uobicajeno 18-28 radnih dana. sad samo trebam isprobat, al mi je malo prehladno trenutno.
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 17:07   #219
Quote:
tom324 kaže: Pogledaj post
Cisto kao napomena: dimenzija svjetka kod pojedinih proizvodjaca se malo razlikuju. Prije nego narucis (eh, vidim da si vec narucio) treba rastaviti i provjeriti promjer prednje lece na svjetlu. Ova zamjenska je 39 mm.
Ja sam montirao tako da sam ostavio orginalnu prednju lecu i ispred nje postavio ovu sirokokutnu. Oginalna pridrzava ovu dodatnu i nema lufta, sve stoji stabilno.
stigla mi je leća i u milimetar odgovara a razlika je dan i noć
sa njom je 100% bolje
__________________
ko izda pizda :-)
eX4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 19:12   #220
Quote:
eX4 kaže: Pogledaj post
stigla mi je leća i u milimetar odgovara a razlika je dan i noć
sa njom je 100% bolje
Kolko dugo ti drzi baterija u najacem modu?
searchkey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.