Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2007., 21:51   #201
Quote:
Angel's devil kaže: Pogledaj post
offtopic: otkud ti na ovom forumu?...xD
btw. Nana je

I da, zavidim ti na Saboleku , al, ako je istina ono da točkica leti na kraju 2.razreda(joj, di je to....) dobit ćemo ga i mi
Ali vi jezičari ionako više nemate fiziku nakon drugog razreda, tak da je sve uzalud
Lolly. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 10:28   #202
Quote:
**Lolly** kaže: Pogledaj post
Ali vi jezičari ionako više nemate fiziku nakon drugog razreda, tak da je sve uzalud
Molim? Otkad to? Mi smo imali fiziku sve 4 godine. Matematičari su bili ti kojima su se neki predmeti ukidali nakon 2. razreda.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 17:34   #203
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Molim? Otkad to? Mi smo imali fiziku sve 4 godine. Matematičari su bili ti kojima su se neki predmeti ukidali nakon 2. razreda.
Tako je i sad...ne ukida nam se ništa
Angel's devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 00:03   #204
ne ne...nama jezičarima se nažalost niš ne ukida
ah nana.sabolek je sabolek.car do jaja
tlačili smo ga da nam on predaje fiziku mjesto točkice...
moramo ipak čekat kraj 2.raz -.-
__________________
do I look like I care?
little fluffi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 00:03   #205
Quote:
opatica magda kaže: Pogledaj post
nećeš uspjeti upisati niti jedan faks i radit ćeš u skladištu
Moje su dvije frendice iz jezične završile FER.
Kao i pun kurac ljudi iz matematičke; valjda sam samo ja ispao.

Ali sam zato rasturio prijemni na Filozofskom.

Lucijan je jako dobra škola, iako se dobar dio profesora promijenio od mojih dana tamo. I općoj gimnaziji unatoč.

A vaša je stvar koliko ćete od te škole uzeti.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 11:11   #206
Pliz, nemojte me spedalirati s topica jer sam mama :)

Htjela bih vas pitati......
Sin mi je 7. razred.... onak baš je prirodnjak, kemiju rastura, fiziku obožava, mislim da će na natjecanja (spremaju ga profke iz tih predmeta), matiš isto ima 5... Ali hrvatski i engleski će možda imati 4...
Pretpostavljam da s te dvije četvorke, obzirom na veliku navalu na vašu školu, nema šanse.....
A svim silama želi baš u Lucijanku.....

I meni bi bilo drago....najviše zbog toga što svi vele da škola ima dušu, da je dobra klapa, dobra vibra....
Ježiti ga, nije sve niti u učenju (nedo bog da pročita da sam ovo napisala )
Nekak mislim da je period kad si u srednjoj školi onak nekak najveseliji period u životu....nisi više dijete, mirišeš na odrasloga, a nisi opterećen pizdarijama koje mi starci imamo u glavi... I baš zato žao bi mi bilo da tih 4 godine provede negdje gdje nije tak veselo kao kod vas ....
deatwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 11:18   #207
Quote:
deatwin kaže: Pogledaj post
Htjela bih vas pitati......
Sin mi je 7. razred.... onak baš je prirodnjak, kemiju rastura, fiziku obožava, mislim da će na natjecanja (spremaju ga profke iz tih predmeta), matiš isto ima 5... Ali hrvatski i engleski će možda imati 4...
Pretpostavljam da s te dvije četvorke, obzirom na veliku navalu na vašu školu, nema šanse.....
A svim silama želi baš u Lucijanku.....
nije bas takva velika navala, trebao bi se upisati bez problema

Quote:
deatwin kaže: Pogledaj post
I meni bi bilo drago....najviše zbog toga što svi vele da škola ima dušu, da je dobra klapa, dobra vibra....
Ježiti ga, nije sve niti u učenju (nedo bog da pročita da sam ovo napisala )
Nekak mislim da je period kad si u srednjoj školi onak nekak najveseliji period u životu....nisi više dijete, mirišeš na odrasloga, a nisi opterećen pizdarijama koje mi starci imamo u glavi... I baš zato žao bi mi bilo da tih 4 godine provede negdje gdje nije tak veselo kao kod vas ....
na engleskom ce mu biti veselo , za hrvatski jezik nisam siguran
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 11:21   #208
Quote:
deatwin kaže: Pogledaj post
Htjela bih vas pitati......
Sin mi je 7. razred.... onak baš je prirodnjak, kemiju rastura, fiziku obožava, mislim da će na natjecanja (spremaju ga profke iz tih predmeta), matiš isto ima 5... Ali hrvatski i engleski će možda imati 4...
Pretpostavljam da s te dvije četvorke, obzirom na veliku navalu na vašu školu, nema šanse.....
A svim silama želi baš u Lucijanku.....

I meni bi bilo drago....najviše zbog toga što svi vele da škola ima dušu, da je dobra klapa, dobra vibra....
Ježiti ga, nije sve niti u učenju (nedo bog da pročita da sam ovo napisala )
Nekak mislim da je period kad si u srednjoj školi onak nekak najveseliji period u životu....nisi više dijete, mirišeš na odrasloga, a nisi opterećen pizdarijama koje mi starci imamo u glavi... I baš zato žao bi mi bilo da tih 4 godine provede negdje gdje nije tak veselo kao kod vas ....
Ma, s te 2 četvorke se upiše bez problema, mislim da je zadnji upisani ove godine imao oko 52 boda, jest da je to bila opća, al, i u matematičku se upadne, malo teže, al ide, a ekipa koju će tu upoznat će mu promijenit život , u dobrom smislu...Ja mislim da bi stvarno trebao pokušat...ljudi govore da je škola teška i sve to stoji, al ako imaš malo volje za učit(al stvarno malo) proći ćeš s vrlo dobrim ili odličnim) , a znanje koje će steć(to će možda malo kasnije shvatit ) će mu puno pomoć na upisima za faks...profesori nam već govore tipove zadataka i sličnog šta se traži na upisima a šta će obradit kroz te 4 godine.Heh, možda je malo glupo vjerovat mom osobnom doživljaju, budući da sam prvašica, al 2 brata su mi završila školu, jedan prije 6, a drugi prije 11 godina...oboje su završili fakultet vrlo brzo: pravo i ekonomija, bez većih poteškoća, a na prijavnom su rasturili . Tako da, imam zašto vjerovati u ovu školu i mogu vam samo toplo preporučit da sina pošaljete baš tu ...nadam se da će upast
I da, škola stvarno ima dušu
Angel's devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 12:53   #209
Quote:
Angel's devil kaže: Pogledaj post
Ma, s te 2 četvorke se upiše bez problema, mislim da je zadnji upisani ove godine imao oko 52 boda, jest da je to bila opća, al, i u matematičku se upadne, malo teže, al ide, a ekipa koju će tu upoznat će mu promijenit život , u dobrom smislu...Ja mislim da bi stvarno trebao pokušat...ljudi govore da je škola teška i sve to stoji, al ako imaš malo volje za učit(al stvarno malo) proći ćeš s vrlo dobrim ili odličnim) , a znanje koje će steć(to će možda malo kasnije shvatit ) će mu puno pomoć na upisima za faks...profesori nam već govore tipove zadataka i sličnog šta se traži na upisima a šta će obradit kroz te 4 godine.Heh, možda je malo glupo vjerovat mom osobnom doživljaju, budući da sam prvašica, al 2 brata su mi završila školu, jedan prije 6, a drugi prije 11 godina...oboje su završili fakultet vrlo brzo: pravo i ekonomija, bez većih poteškoća, a na prijavnom su rasturili . Tako da, imam zašto vjerovati u ovu školu i mogu vam samo toplo preporučit da sina pošaljete baš tu ...nadam se da će upast
I da, škola stvarno ima dušu


I ne samo to...kad čitam ove postove, žao mi je što sad nisam srednjoškolac...nekak mi se čini da ima više zabave nego u naše vrijeme...doduše, imali smo i mi svojih bisera, ali vama je vidim baš zakon...

Lucijanka rulz...posebno jezični smjer....ah, što ću kad sam ju i sam završio....

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 13:00   #210
Hvala na ohrabrenju
Borit ćemo se rukama i nogama da upiše!
deatwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 11:12   #211
Quote:
deatwin kaže: Pogledaj post
Htjela bih vas pitati......
Sin mi je 7. razred.... onak baš je prirodnjak, kemiju rastura, fiziku obožava, mislim da će na natjecanja (spremaju ga profke iz tih predmeta), matiš isto ima 5... Ali hrvatski i engleski će možda imati 4...
Pretpostavljam da s te dvije četvorke, obzirom na veliku navalu na vašu školu, nema šanse.....
A svim silama želi baš u Lucijanku.....

I meni bi bilo drago....najviše zbog toga što svi vele da škola ima dušu, da je dobra klapa, dobra vibra....
Ježiti ga, nije sve niti u učenju (nedo bog da pročita da sam ovo napisala )
Nekak mislim da je period kad si u srednjoj školi onak nekak najveseliji period u životu....nisi više dijete, mirišeš na odrasloga, a nisi opterećen pizdarijama koje mi starci imamo u glavi... I baš zato žao bi mi bilo da tih 4 godine provede negdje gdje nije tak veselo kao kod vas ....
Samo nek ide u matematičku, upast će bez problema.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 12:27   #212
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Samo nek ide u matematičku, upast će bez problema.
Neće upasti jer sam ja imao 5 iz matke fizike i kemije išo na natjecanja iz matke i hrvatski i engleski sam imao 4 i sada ću ćamiti u usranoj općoj.INače škola je teška ali ful dobra barem za 1 polugodište
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 12:48   #213
ma upast ce vam sin..pogotovo ak neke bodove jos skupi na natjecanju..inace,sestra mi je 4 razred opce gimnazije tam,uci fakat previse i jedva ceka da izade nije zbog ekipe neg je skola jebeno teska
markolovepunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 16:25   #214
Quote:
deatwin kaže: Pogledaj post
Htjela bih vas pitati......
Sin mi je 7. razred.... onak baš je prirodnjak, kemiju rastura, fiziku obožava, mislim da će na natjecanja (spremaju ga profke iz tih predmeta), matiš isto ima 5... Ali hrvatski i engleski će možda imati 4...
Pretpostavljam da s te dvije četvorke, obzirom na veliku navalu na vašu školu, nema šanse.....
A svim silama želi baš u Lucijanku.....

I meni bi bilo drago....najviše zbog toga što svi vele da škola ima dušu, da je dobra klapa, dobra vibra....
Ježiti ga, nije sve niti u učenju (nedo bog da pročita da sam ovo napisala )
Nekak mislim da je period kad si u srednjoj školi onak nekak najveseliji period u životu....nisi više dijete, mirišeš na odrasloga, a nisi opterećen pizdarijama koje mi starci imamo u glavi... I baš zato žao bi mi bilo da tih 4 godine provede negdje gdje nije tak veselo kao kod vas ....
Neka prođe na državno i nece imati problema
__________________
You will never conquer me...
LeftAlone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 19:45   #215
Quote:
sipe kaže: Pogledaj post
Neće upasti jer sam ja imao 5 iz matke fizike i kemije išo na natjecanja iz matke i hrvatski i engleski sam imao 4 i sada ću ćamiti u usranoj općoj.INače škola je teška ali ful dobra barem za 1 polugodište
Da, čuo sam da su lani hrpu matematičara prebacili u opći razred… ne znam kog su ga vraga uopće uvodili…
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 21:22   #216
jooooi...ta prokleta lucianka che me brzooo odniet u grob a tek sam prvi razred.
istina bog shkola je jebeno teshka i jebeno dorra...al nie za osobe koe se NE MOGU nikako,tj.na nikoi nachin natierat da uche...a ja spadam u tu skupinu...preliena sam i vech ozbiljno briem o preseljenju u neku drugu shkolu...jer mi se chini da lucianka nie za mene.
ne da mi se strepit ochu proch fiziku kod faking tochkice,latinski kod "antidepresivi" crnobrnje i tak to...

sam mi je zhao jer mi je razred i ekipa preprepredobra...a o razredniku saboleku da ne pricham...josh bum si porazmislila o svemu lagano...

al ko voli nek izvoli...i ak se mozhe naterat da uchi,stvarno bu s tom shkolom daleko doguro jer je fkt dobra i iz nje izađesh s pun kurac znanja tak da nie problem se upisat na fax
__________________
do I look like I care?
little fluffi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 14:33   #217
ne znam kak mozete hvaliti tu glupu skolu!?

meni je ona upropastila zivot. i sad zalim uopce sto sam se upisala tamo.. dok sam isla u lucijanku, isto sam pricala, pa okej je samo moras uciti i sl. a sad, nakon cetri godine, stvarno ne znam sto mi je to trebalo. samo su nas tlacili, a znanje kojim se kao dice je nis. prolazila sam s 4, 4. raz. s 5, maturirala s 5, jest da sam se upisala bez problema na filozofski, ali to nije do skole ili profesora! to je do onog koliko radis! isto sam toliko mogla raditi i u nekoj drugoj skoli i rezultati bi bili isti, ako ne i bolji. a ne bi imala traume od nekih profesora. ovdje doslovno mislim na traume, i jos uvijek me uhvati strah kad se sjetim doticne profesorice.

mislim da je svaka skola bolja od lucijanke! izbjegavajte lucijanku u sirokom luku!! jedino, ako ste iz kvarta pa vam se ne da do grada, makar bi i tada preporucila sve drugo osim luc. naradit cete se ko ludjaci, a znanje koje cete dobiti bit ce cisti streberaj koji vam nece nis pomoci kod upisa na faks. zato se ne zavaravjte, i malo se raspitajte oko drugih skola.

onima koji vec idu u lucijanku bih porucila da uce koliko mogu, ali da se ne ubijaju previse i ne zivciraju. to vrijedi i za upis na faks. ne brinite o faksu jer sve ovisi o vama, a ne o nekakvim profesorima. postoje pripreme i uvedena je ta drzavna matura i nije to tako strasno kao sto vam se sad cini. samo hrabro!

ovim mojim iskustvom nisam nikoga htjela uvrijediti, samo reci da postoje puno bolje i kvalitetnije skole od lucijanke. oni koji su zadovoljni s luc, svaka vam cast! uzivajte i budite sretni!
samonesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 15:14   #218
Završio sam i ja tu školu prije nekih 12-13 godina na matematičkom smjeru. Činjenica je da mi je nakon toga FER bio prilično normalan i polulagan faks, a nisam prolazio s peticama u Lucijanu. Je li to do škole? Donekle. Pamtim neke profesore koji su bili jako dobri. Znanje koje stekneš je ono što sam naučiš kao i svuda. Sjećam se da su profesori bili dragi i susretljivi iako su neki bili jako zahtjevni i strogi. Nadam se da su i danas takvi. Možda mi je u najboljem sjećanju ostao prof. Sabolek jer sam na kraju nastavio studirati na FERu što je najsličnije njegovom predmetu...I prof. Mikolaci je u stvari bila izvrsna iako sam imao katastrofalne ocjene kod nje. Ali još i danas pamtim neke njene rečenice, malo ekscentričnosti u razredu ovijek dobro dođe
__________________
..kad imam vremena..
kimikaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 17:22   #219
Quote:
kimikaza kaže: Pogledaj post
Možda mi je u najboljem sjećanju ostao prof. Sabolek

Sabolek je car!

razrednik mi je
__________________
do I look like I care?
little fluffi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 22:57   #220
Quote:
samonesto kaže: Pogledaj post
ne znam kak mozete hvaliti tu glupu skolu!?

meni je ona upropastila zivot. i sad zalim uopce sto sam se upisala tamo.. dok sam isla u lucijanku, isto sam pricala, pa okej je samo moras uciti i sl. a sad, nakon cetri godine, stvarno ne znam sto mi je to trebalo. samo su nas tlacili, a znanje kojim se kao dice je nis. prolazila sam s 4, 4. raz. s 5, maturirala s 5, jest da sam se upisala bez problema na filozofski, ali to nije do skole ili profesora! to je do onog koliko radis! isto sam toliko mogla raditi i u nekoj drugoj skoli i rezultati bi bili isti, ako ne i bolji. a ne bi imala traume od nekih profesora. ovdje doslovno mislim na traume, i jos uvijek me uhvati strah kad se sjetim doticne profesorice.

mislim da je svaka skola bolja od lucijanke! izbjegavajte lucijanku u sirokom luku!! jedino, ako ste iz kvarta pa vam se ne da do grada, makar bi i tada preporucila sve drugo osim luc. naradit cete se ko ludjaci, a znanje koje cete dobiti bit ce cisti streberaj koji vam nece nis pomoci kod upisa na faks. zato se ne zavaravjte, i malo se raspitajte oko drugih skola.

onima koji vec idu u lucijanku bih porucila da uce koliko mogu, ali da se ne ubijaju previse i ne zivciraju. to vrijedi i za upis na faks. ne brinite o faksu jer sve ovisi o vama, a ne o nekakvim profesorima. postoje pripreme i uvedena je ta drzavna matura i nije to tako strasno kao sto vam se sad cini. samo hrabro!

ovim mojim iskustvom nisam nikoga htjela uvrijediti, samo reci da postoje puno bolje i kvalitetnije skole od lucijanke. oni koji su zadovoljni s luc, svaka vam cast! uzivajte i budite sretni!
Ako misliš da kretena od profesora nema i u drugim školama, veselo ti bilo.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.