Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 10:58   #81
Talking PROGNOZE

Vi kao znate nesto o odbojci...pa evo onda, kakve su vam prognoze za kvalifikacije za svjetsko sta juniorke igraju u 5.misecu u zagrebu?..ha strucnjaci, sta mislite o novim mladim generacijama...vec duze vrime nije se pojavio neki mladi talentiran igrac( mislim u uzrastu mlađih kadeta) kakvi su slucajevi bili prije...generacija sene didi kamenjarin,,pa ova generacija juniorki a od kadetkinja se i ne istice niko...to je ipak samo moje misljenje,,,hm,,pa vidit cemo sta za dalje,,eto sad vi udovoljite mojoj znatizelji
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 17:16   #82
mala Alajbeg je buducnost, al posto se iz zg odlucuje ko ce u seniorsku repku i sl onda ko zna sta ce biti...purgeri lobiraju....
st_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 11:43   #83
Cool

Quote:
st_1 kaže: Pogledaj post
mala Alajbeg je buducnost, al posto se iz zg odlucuje ko ce u seniorsku repku i sl onda ko zna sta ce biti...purgeri lobiraju....
...ima par cura iz juniorske repke sta su stvarno dobre,al sta to vridi kad se s njima ne radi kako triba, sve im ovisi sad o ovim kvalifikacijama, ako prođu na svjetsko super a ako ne pisi propalo,past ce u zaborav i s njima ce se dogodit kao i s prethodnom generacijom,,i to je razlog zasto hrvatska igra dobro u mlađim uzrastima,a na seniorskoj sceni nema je ni cut ni vidit...uostalom nitko i ne pokazuje neki prevelik interes da to promini,,tuzno,al istinito
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 14:14   #84
Quote:
gahan kaže: Pogledaj post
muški
Inoslav Krnić - tehničar (za 3-4 godine velika perspektiva mali Zhukovski)
Igor Omrčen - dijagonala
Tomislav Ćošković i Toni Kovačević - primači
Mario Zelić i Šime Vulin - blokeri
Juri Boriskievic - libero

Uostalom to je bila udarna (i skoro stalna) postava Rade Malevića prošle sezone u EL. Po onome što sam vidio ove zime u hrvatskoj ligi i final fouru kupa vrlo solidan back-up u repki bi mogao bit i Anđelko Ćuk (ako su sređene stvari s državljanstvom, a čini mi se da za repku jesu).

Za žene baš nisam toliko u toku
Zelic kao bloker, daj molim te..kaj si lud.. taj Zelic je propuh..em u glavi, em u igri..katafuckin'strofa..

Kaj se tice Cuka, on igra Omrcenovu poziciju i tesko ce se ugurati..iako je dobar igrac..nazalost, jos treba u glavi posloziti neke stvari i sve ce biti dobro...

A ne smijemo zaboraviti ni Roka, ni malog Sabljaka..a i mlade snage..fala Bogu ima ih..

Sto se tice onog kupinesto..1b liga kazes.. croatia sunce mamino svalersko..mislila sam si da si to ti..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:17   #85
Kak Vam se čini Mira Prnjak iz Šibenika, može li ona do repke. Prije par godina je igrala super, može li opet do te forme. Navodno da ide negdje u Italiju, tak sam načuo.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 08:51   #86
Nikad ona nije bila igracica velikog kalibra
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 16:04   #87
A čuj ipak je igrala u dosta dobrih klubova(Mladost, Dubrovnik, Rijeka). Šteta da joj u repki nisu pružili šansu tamo prije 3-4 godine, kad je baš bila u top formi. Prošle godine je u Šibeniku super igrala, šteta, kaj su ispali u polufinalu, a već su ih svi vidjeli u finalu. Bad luck.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 10:23   #88
Ne znaci da si vrhunski igrac ako si igrao u velikim klubovima..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 15:51   #89
A kak recimo Iskra Mijalić, bila je u repki jedno vrijeme, no gledao sam je par puta i nije me niše impresionirala. Kak je onda ona dospjela u repku? I ne znam gdje je trenutno sada, kud li je otišla iz Mladosti.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 01:24   #90
Quote:
Krle kaže: Pogledaj post
A kak recimo Iskra Mijalić, bila je u repki jedno vrijeme, no gledao sam je par puta i nije me niše impresionirala. Kak je onda ona dospjela u repku? I ne znam gdje je trenutno sada, kud li je otišla iz Mladosti.
_pa ta mrvica ti je trenutno u azeni...ma nemam pojma neki je samo tako hvale dok je drugi gade..po meni nothing special...
...a sta se tice kriterija za repku..pa ljudi ti obicno onako kao zakljuce ti si visok, znas ga dobro opalit..moga bi bit dobar pa dođi i igraj..bit ce nesto od tebe..a sad ko ziv ko mrtav
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 08:49   #91
Čekaj "mrvica", to joj je neki nadimak ili...Prošle godine u Mladosti je bila niš posebno, na tren odigra dobro, a na tren napravi takvu grešku da to nije za povjerovat. Mira je po tom pitanju puno stalnija u formi.
Nego zanima me jel su njih dvije igrale jedna protiv druge u finalu prvenstva RH 2001: Mladost-Split. Znam da je Mira igrala, a jel i Iskra?
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 10:37   #92
Iskra je 2001. cini mi se ili 2002. nastradala u Italiji i strgala je ne znam koliko kraljezaka, tako da je bila van terena jedno 2 ili 3 godine ne znam tocno..

Koliko ja znam ona nije u nasoj repki, ako je i bila, to je bilo slucajno, jer se ostale nisu mogle odazvati..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 17:53   #93
_ma cura je visoka i zna ga stvarno dobro zveknit,al nije stabilan igrac uostalom imala je ozljedu tak da..ne znam prije otprilike 3-4 god.je bila u vukovaru, sad u azeni sta dalje vidit cemo...mislim da u repku bas i nece al nije na meni da odlucujem,,,sad dolaze na red mlade cure u kombinaciji sa par starijih igracica, za 2-3god mogla bi se stvarno napravit dobra ekipa..samo se triba radit, nista nece doc priko noci...keep on trying
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 22:37   #94
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Nikad ona nije bila igracica velikog kalibra

potpuno tocno...ma nije ona za repku...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 11:33   #95
Cool rad u hrvatskoj

_e ljudi moji..u hrvatskoj odbojci puno se prica a malo radi...evo sad se pojavia damir jurko..sta mislite o njemu i njegovim planovima rada...kako cujem u mladosti s njim atmosfera trenutno odlicna al ima i losih dana...uglavnom cure se drze skupa i ciljaju na titulu prvaka,..hm????
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 14:42   #96
Damir Jurko...hm, atmosfera odlicna?? Zbog njega?? ne, ne..atmosfera je dobra zato sto od 12 igracica koje igraju u prvoj ekipi, njih 8 su zajendo pocele trenirati..izlaze van itd..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 19:56   #97
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Damir Jurko...hm, atmosfera odlicna?? Zbog njega?? ne, ne..atmosfera je dobra zato sto od 12 igracica koje igraju u prvoj ekipi, njih 8 su zajendo pocele trenirati..izlaze van itd..
..nisam ni rekla da je atmosfera odlicna zbog njega, samo kazem da su cure trenutno jako slozne i dobra klapa..igraju sa zarom,,a jurko,to je prica za sebe..ima dobrih i losih strana...o njemu bi se mogla knjiga napisat..al ima ideju i plan to mu se mora priznat,al opet u iducem trenutku..hm cudan i zaanimljiv lik
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 00:57   #98
daleko od toga da mladost nije losa...ali mislim da ove godine ni u muskoj ni u zenksoj odbojci ne bi trebalo biti iznenadenja sto se tice naslova prvaka....dovoljan je pogled na tablicu, a jos kad se zna da se u zenskoj odbojci ne igra playoff
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 01:11   #99
preokret

..pa vilo..kazes da se sve zna vec..pogledaj trenutan raspored na tablici...rijeka treca, mislim to ne znaci nista ima jos do kraja...ali ipak pokazuje da nista nije sigurno, pa evo u subotu su dozivile prvi poraz...a jos misec ipo do kraja...bit ce zanimljivo ako svi budu igrali kako znaju=)
zNatizeljNo.dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 12:03   #100
Da, izgleda da se i Rijeka uklopila u ovu groznu ligu . Mislim gledala sam Kaštelu, ekipa bez tehnike, bez obrane, sve sami "veliki" smečeri. Stvarno mi nije jasno na koji je način Rijeka izgubila. Cure iz Kaštele imaju potencijala, nisu one krive što nemaju tehnike, ali vidi se prisutan dugoročni nerad trenera.
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.