Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kada idete pedikeru?
kada dođe proljeće i sandalice 11 78.57%
kada kurje oči počnu "namigivati" 3 21.43%
kada kurje oči bole negdje u mozgu 0 0%
kada je potrebno praviti društvo frendici 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2008., 20:39   #701
evo ovako ja to:
1.svaki dan pri tuširanju stopala ostružem kamenom plovučem
2.jednom tjedno napravim piling
3.po potrebi,(a to je uglavnom svako 2 tjedna) nakon namakanja suhu kožu odstranim sa žiletom i nakon toga slijedi maska

Naravno,nakon svakog tuširanja obilato nanosim kremu, jer mi stopala inače izgeldaju ko da njege nisu nikad vidile!
Noktiće sređujem prije svakog lakiranja.Za njegu koristim avonove proizvode.druge nisam provala i neman potrebu jer sam s ovim zadovoljna
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 22:04   #702
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
ja sam jučer također malo uređivala nogice...
1. umakala u toploj vodi u koju sam stavila malo omekšivača za rublje (jako omekša noge)
2. nakon pola sata umakanja napravila peeling s balea ananas peelingom
3. strugala onom rašpom prvo, pa onim malom čudom sa žiletom u sebi izrezala nabore od hodanja te na kraju cijelo stopalo strugala baleinom spužvom/kamenom za noge
4. Na kraju debelo namazala belainom kremom za noge s jelenjim lojem
nokte sam negdiprije pa ih jučer nisam, inače ih uredim avonovim setom za pedikuru, isto nakon umakanja u vodi,...
Ovo se cini ko dobra ideja
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 10:11   #703
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
...
Proguglaj si malo, na Forumu je već bila tema o stopalima (od xx stranica ) na kojoj su mnogi (i ja) pisali o toj "spravici" kao opasnom alatu kojim su si izranjavali stopala.
Dobro reže debele naslage, ali lako se čovjek zanese i zareže previše...
Ja sam je koristila dva puta: 1. put je bilo dobro, bila sam jako zadovoljna; 2. put sam se malo izmasakrirala; 3. put - nije bilo...

Problem je to što nemaš najbolji osjećaj koliko smiješ duboko rezati - misliš da možeš još, odrežeš, a kad makneš žilet, skužiš da si otišla tako duboko, da samo što ti nije prokrvarilo. (Zato što ta zadebljala koža nema živaca, na osjećaš ništa dok ne dođeš do mesa, a onda je kasno...)
Sebe smatram zbilja pažljivom, preciznom i strpljivom, pa ipak mi se to dogodilo...Mojoj frendici isto. Mnogima - također.

Ako ipak odlučiš probati s time (mislim da spravica nije skupa), budi izuzetno pažljiva, skidaj malo po malo!!!
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 11:31   #704
da potpisujem treba bit jako pažljiv s tim i skidat malo po malo dok ne skužiš da je zadnja kožaja sam se jednom samo malo porezala al uglavnom ne. sosta brzo mi je otupila nakon 4 puta možda pa treba kupit rezervne a nije mi se dalo
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 15:20   #705
Quote:
simple mind kaže: Pogledaj post
moraš staviti podlak/bazu
ma da znam ali ostane mi nekako i s donje strane nokta mozda zato jer dok skidam lak se nekako "prenese"
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 17:35   #706
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Ovo se cini ko dobra ideja
znam staviti i prašak za pranje rublja nekad... super radi!
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 17:52   #707
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ma da znam ali ostane mi nekako i s donje strane nokta mozda zato jer dok skidam lak se nekako "prenese"
Možda staviš previše acetona na vaticu... pa ti sve curi... probaj tako da navlaženu vaticu acetonom prisloniš na nokat i malo držiš... i onda kad lak malo omekša samo povuci... zatim tu vaticu malo presavij ili okreni na šistu stranu pa skini ostatak... tako ja radim... potrošim brdo vatica... ali mi zato lak ne ostane na noktima... niti se gdje zavuče isto tako radim i s noktima na rukama... s tim da ako mi se baš nešto zavuče... ona uzmem one štapiće od vate za make up... pa onaj šiljasti dio natopim u aceton i obrišem sve što bude ispod nokta možda se čini komplicirano... ali zapravo nije... ja nikad ne skidam lak dulje od par minuta
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 18:17   #708
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
ja sam jučer također malo uređivala nogice...
1. umakala u toploj vodi u koju sam stavila malo omekšivača za rublje (jako omekša noge)
2. nakon pola sata umakanja napravila peeling s balea ananas peelingom
3. strugala onom rašpom prvo, pa onim malom čudom sa žiletom u sebi izrezala nabore od hodanja te na kraju cijelo stopalo strugala baleinom spužvom/kamenom za noge
4. Na kraju debelo namazala belainom kremom za noge s jelenjim lojem
nokte sam negdiprije pa ih jučer nisam, inače ih uredim avonovim setom za pedikuru, isto nakon umakanja u vodi,...
ja jedva izdrzim 10-15 min, predosadna mi je ta faza
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 18:47   #709
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
ja jedva izdrzim 10-15 min, predosadna mi je ta faza
Kako ja mrzim tek tu fazu,ubijem se od dosade
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 21:17   #710
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Proguglaj si malo, na Forumu je već bila tema o stopalima (od xx stranica ) na kojoj su mnogi (i ja) pisali o toj "spravici" kao opasnom alatu kojim su si izranjavali stopala.
Dobro reže debele naslage, ali lako se čovjek zanese i zareže previše...
Ja sam je koristila dva puta: 1. put je bilo dobro, bila sam jako zadovoljna; 2. put sam se malo izmasakrirala; 3. put - nije bilo...

Problem je to što nemaš najbolji osjećaj koliko smiješ duboko rezati - misliš da možeš još, odrežeš, a kad makneš žilet, skužiš da si otišla tako duboko, da samo što ti nije prokrvarilo. (Zato što ta zadebljala koža nema živaca, na osjećaš ništa dok ne dođeš do mesa, a onda je kasno...)
Sebe smatram zbilja pažljivom, preciznom i strpljivom, pa ipak mi se to dogodilo...Mojoj frendici isto. Mnogima - također.

Ako ipak odlučiš probati s time (mislim da spravica nije skupa), budi izuzetno pažljiva, skidaj malo po malo!!!
Hvala
Ipak cu ja uzeti "obicnu" jako sam brzopleta izmasakrirala bih se
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 22:52   #711
al te obične ništa ne pomažu, skinu gornji sloj malo i nakon 2 dana opet isto jer se ne odstrani sve
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 00:47   #712
pa namakajte noge u lavoru koji je ispod stola na kojem se nalazi komp ....ili ispred TV-a...ili knjigu u ruke..i začas prođe..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 01:04   #713
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
pa namakajte noge u lavoru koji je ispod stola na kojem se nalazi komp ....ili ispred TV-a...ili knjigu u ruke..i začas prođe..
Problem je sto ja sve okolo isprskam
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 01:08   #714
Meni nekad scrub bolje scrub-a stopala kad ga nanasem na suhe tabane.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 01:12   #715
Quote:
zg81 kaže: Pogledaj post
Meni nekad scrub bolje scrub-a stopala kad ga nanasem na suhe tabane.
To mi se cini kao nemoguce
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 01:16   #716
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
al te obične ništa ne pomažu, skinu gornji sloj malo i nakon 2 dana opet isto jer se ne odstrani sve
Znaci,maltretiras me
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 01:22   #717
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
To mi se cini kao nemoguce
To je meni odlicno! Jest da vise boli kad scrub-as, al je meni super!
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 01:24   #718
Quote:
zg81 kaže: Pogledaj post
To je meni odlicno! Jest da vise boli kad scrub-as, al je meni super!
Uh ne nam bas,ne bih se usudila probati
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 02:42   #719
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Uh ne nam bas,ne bih se usudila probati
Zeno mi jos trebamo i roditi! Ne boj se ovog!
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 08:32   #720
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
pa namakajte noge u lavoru koji je ispod stola na kojem se nalazi komp ....ili ispred TV-a...ili knjigu u ruke..i začas prođe..
probala sam sve te nacine, ne mogu drzati noge mirno tako dugo

Quote:
zg81 kaže: Pogledaj post
Meni nekad scrub bolje scrub-a stopala kad ga nanasem na suhe tabane.
istina, to i ja nekad radim.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.