Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2009., 00:39   #1
Iznenadio bih djevojku, bio originalan...

e ovako dugo sam u vezi sa djevojkom i nekoliko dana se ne vidjamo zbog obaveza,pozeljeli smo se pravo,volimo se pravo i sve to...ja samo odlucio da joj spremim pozitivno iznenadjenje al koknkretno ne znam sta da uradim da bi je iznenadio???kupovao sam joj ruze,igrace,vodio na vecere i sve to...ako neko ima kakvu ideju da mi pomogne jer stvarno cilj mi je da je ono iznenadim pravo da uradim nesto bas sto joj nebi ni nakraj pameti bilo....
unaprijed hvala svim ucesnicima u ovoj temi naravno ljudima koji mi bar malo pomognu nadam se da cu i ja nekome pomoci oko nekog savjeta i slicnoo...
pozzzz...
ekonomista is offline  
Old 15.04.2009., 00:43   #2
Quote:
ekonomista kaže: Pogledaj post
e ovako dugo sam u vezi sa djevojkom i nekoliko dana se ne vidjamo zbog obaveza,pozeljeli smo se pravo,volimo se pravo i sve to...ja samo odlucio da joj spremim pozitivno iznenadjenje al koknkretno ne znam sta da uradim da bi je iznenadio???kupovao sam joj ruze,igrace,vodio na vecere i sve to...ako neko ima kakvu ideju da mi pomogne jer stvarno cilj mi je da je ono iznenadim pravo da uradim nesto bas sto joj nebi ni nakraj pameti bilo....
unaprijed hvala svim ucesnicima u ovoj temi naravno ljudima koji mi bar malo pomognu nadam se da cu i ja nekome pomoci oko nekog savjeta i slicnoo...
pozzzz...
Koji kurac?!
ladni pifkan is offline  
Old 15.04.2009., 00:45   #3
Quote:
ekonomista kaže: Pogledaj post
e ovako dugo sam u vezi sa djevojkom i nekoliko dana se ne vidjamo zbog obaveza,pozeljeli smo se pravo,volimo se pravo i sve to...ja samo odlucio da joj spremim pozitivno iznenadjenje al koknkretno ne znam sta da uradim da bi je iznenadio???kupovao sam joj ruze,igrace,vodio na vecere i sve to...ako neko ima kakvu ideju da mi pomogne jer stvarno cilj mi je da je ono iznenadim pravo da uradim nesto bas sto joj nebi ni nakraj pameti bilo....
unaprijed hvala svim ucesnicima u ovoj temi naravno ljudima koji mi bar malo pomognu nadam se da cu i ja nekome pomoci oko nekog savjeta i slicnoo...
pozzzz...
Pohvali je da se bolje sexa nego njena sestra.
MadeInKitchen is offline  
Old 15.04.2009., 00:46   #4
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Koji kurac?!
bas kulturno i fino
ekonomista is offline  
Old 15.04.2009., 00:47   #5
Quote:
MadeInKitchen kaže: Pogledaj post
Pohvali je da se bolje sexa nego njena sestra.
jebi ga nema sestru...al nidje veze
ekonomista is offline  
Old 15.04.2009., 00:50   #6
Svaka cura svom decku kaze sta bi joj se sviđa ili o cemu sanja.....sigurno ti je tijekom veye bar jedanput rekla kako je njoj nesto super itd. Pokusaj se sjetiti sta se njoj svidja i kreni otuda.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Old 15.04.2009., 00:50   #7
Od ulaza u kucu pa sve do kreveta pospite ruze.
Zapalite sto svijeca i ugasite svijetlo.
Priredite joj veceru sa morskim specijalitetima.
Budite obucen kao sef posluge iz 19 vijeka.
Ugodnu zabavu zelim.
Ako vam nedostaje jos neka idea, slobodno me kontaktirajte.
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Old 15.04.2009., 00:54   #8
Quote:
MadamValentina kaže: Pogledaj post
Od ulaza u kucu pa sve do kreveta pospite ruze.
Zapalite sto svijeca i ugasite svijetlo.
Priredite joj veceru sa morskim specijalitetima.
Budite obucen kao sef posluge iz 19 vijeka.
Ugodnu zabavu zelim.
Ako vam nedostaje jos neka idea, slobodno me kontaktirajte.
e to je bas bas super to cu uraditi uskoro al zivim sa roditeljima pa moram nesto skontati da to sve pripremim....hvala vam punooo...
ekonomista is offline  
Old 15.04.2009., 01:12   #9
Quote:
ekonomista kaže: Pogledaj post
bas kulturno i fino
Pa kakve joj igrače kupuješ!?

Quote:
MadamValentina kaže: Pogledaj post
Od ulaza u kucu pa sve do kreveta pospite ruze.
Zapalite sto svijeca i ugasite svijetlo.
Priredite joj veceru sa morskim specijalitetima.
Budite obucen kao sef posluge iz 19 vijeka.
Ugodnu zabavu zelim.
Ako vam nedostaje jos neka idea, slobodno me kontaktirajte.
Predviđam sljedeći scenarij:

Ulaze u kuću, ona se oklizne na hrpu latica pred ulaznim vratima, udara glavom u pod. Nema veze, nasmiju se i krenu dalje.
On se obuće u šefa posluge iz 19. vijeka, ona crkne od smijeha, ali nema veze, ionak je mrak jer su sva svjetla pogašena, pa se može živjet s tim.
Fino pojedu večeru i krenu u akciju.
Slučajno sruše koju od onih 100 svijeća i bukne požar!
Zovu vatrogasce koji dolaze za 10tak minuta. Kuća je već dobrim dijelom izgorjela.
Vatrogasci smiruju i svladavaju požar, i zamjete polugolu djevojku i mladića obućenog u šefa posluge iz 19. vijeka. Sada oni crkavaju od smijeha.
Vode ih na hitnu zbog udisanja dima.
Doktori, osoblje i pacijenti crkavaju od smijeha kad ugledaju polugolu djevojku i mladića obućenog u šefa posluge iz 19. vijeka.
Prilikom pregleda, ustanovi se da počinju probavne smetnje zbog loših prstaca iz romantične večere.
Kako su prstaci zakonom zaštičeni kod nas, vodstvo bolnice primorano je u slučaj uključiti nadležne osobe i policiju.
Dolaze 2 policajca i crkavaju od smijeha kad ugledaju polugolu djevojku i mladića obućenog u šefa posluge iz 19. vijeka.
Djevojku nakon ispitivanja šalju kući, a momka privode u KP dom. Tamo zbog svoje obleke šefa posluge iz 19. vijeka postaje kuja Miletu iz Donjeg Prnjarovca koji služi kaznu zbog razbojstva i silovanja.

ladni pifkan is offline  
Old 15.04.2009., 02:10   #10
kupi masti, cesnjaka i kruha....prepeci kruh na plotni, utrljaj rasjeceni cesnjak u kruh, namazi svinjakom mascu sasvim tanko, posuj sa malo soli i najedite se kako treba.....usput mozete popit ladne vode a moze i rakijica prije jela.....
....poslije takvog jela ce te biti sretni i zadovoljni.....
....ako kojim slucajem nije ona zadovoljna.....slijedeci put ponovi sve isto, samo umjesto soli posuj odozgo ljute aleve paprike....
Maria Callas is offline  
Old 15.04.2009., 02:15   #11
Quote:
Predviđam sljedeći scenarij:

Ulaze u kuću, ona se oklizne na hrpu latica pred ulaznim vratima, udara glavom u pod. Nema veze, nasmiju se i krenu dalje.
On se obuće u šefa posluge iz 19. vijeka, ona crkne od smijeha, ali nema veze, ionak je mrak jer su sva svjetla pogašena, pa se može živjet s tim.
Fino pojedu večeru i krenu u akciju.
Slučajno sruše koju od onih 100 svijeća i bukne požar!
Zovu vatrogasce koji dolaze za 10tak minuta. Kuća je već dobrim dijelom izgorjela.
Vatrogasci smiruju i svladavaju požar, i zamjete polugolu djevojku i mladića obućenog u šefa posluge iz 19. vijeka. Sada oni crkavaju od smijeha.
Vode ih na hitnu zbog udisanja dima.
Doktori, osoblje i pacijenti crkavaju od smijeha kad ugledaju polugolu djevojku i mladića obućenog u šefa posluge iz 19. vijeka.
Prilikom pregleda, ustanovi se da počinju probavne smetnje zbog loših prstaca iz romantične večere.
Kako su prstaci zakonom zaštičeni kod nas, vodstvo bolnice primorano je u slučaj uključiti nadležne osobe i policiju.
Dolaze 2 policajca i crkavaju od smijeha kad ugledaju polugolu djevojku i mladića obućenog u šefa posluge iz 19. vijeka.
Djevojku nakon ispitivanja šalju kući, a momka privode u KP dom. Tamo zbog svoje obleke šefa posluge iz 19. vijeka postaje kuja Miletu iz Donjeg Prnjarovca koji služi kaznu zbog razbojstva i silovanja.



OT
Ma jedna obicna setnja na mjesecini (po mogucnosti uz more ili neku vodu), laganini muzika i nista ti vise ne treba...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 15.04.2009., 02:15   #12
Quote:
MadamValentina kaže: Pogledaj post
Od ulaza u kucu pa sve do kreveta pospite ruze.
Zapalite sto svijeca i ugasite svijetlo.
Priredite joj veceru sa morskim specijalitetima.
Budite obucen kao sef posluge iz 19 vijeka.
Ugodnu zabavu zelim.
Ako vam nedostaje jos neka idea, slobodno me kontaktirajte.
Joj nebi ja to....previse isfurano....te ruze/vecera/itd....mene to uzasava...
ja uvijek kazem svaka cast muskarcu koji zna ugodno iznenaditi svoju zensku sa nekom originalnom idejom a ne ovo ruze(latice) pa onda jedna roman. vecera pa krevet.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Old 15.04.2009., 02:25   #13
kupi rekete za badminton, deku i litru,dve pive.
budi drugaciji od drugih, u svakom slucaju ..nikakve latice niti svijece..to vise nisu ni iznenađenja.
__________________
ma, princip je isti. sve su ostalo nijanse
doramaar is offline  
Old 15.04.2009., 10:18   #14
odite nekud na piknik

ili odite na neki tečaj
recimo ako voli ples
vjerojatno bi se iznenadila kad bi vidjela da i ti to želiš

ili ako voli možeš joj uplatit nekakvu masažu ili tako neki tretman za opuštanje u nekom salonu

il...hmmm...ti ju izmasiraj i to pošteno sa losionom za tijelo, uljem, a može i bez (meni ne bi smetalo)
da joj se opuste mišići i onda onako nevino s ugodne masaže prijeđi na još ugodnije maženje
pa ju kreneš ljubit i valjda dalje znaš što slijedi

ak to nije dovoljno..napravi nešto što te dugo traži, šta ja znam
recimo, ako želi da se ošišaš radi promjene frizure
ili da obučeš nešto što inače ne nosiš
il tako nešto...ugodno bi se iznenadila, a mene osobno takve sitnice najviše vesele

aj valjd je nešto od svega ovog moglo biti korisno
__________________
e da mi makar nešto pametno padne na pamet...
promočena is offline  
Old 15.04.2009., 10:46   #15
Kupi joj crveni mercedes slk. Njenim starcima uplati putovanje oko svijeta, uz komentar da će ti faliti specijaliteti njene majke, jer njena mama ipak najbolje kuha. Auto joj pokloni na tulumu na kojem će svirati njen omiljeni bend i na koji ćeš pozvati sve njene prijateljice, a navečer mazni dvije vijagre i priušti joj nezaboravni sex. I da, pozovi ekipu iz Red carpeta da sve to snimi.
Mislim da poslije toga ne bi trebala ostati ravnodušna.
pac-man is offline  
Old 15.04.2009., 11:11   #16
Jel mora biti vezano za sex?

Napuši stotinjak balona i u svakom nek bude jedan papirić s nekom ljubavnom porukom... ili neki vaš datum... događaj i slično... Možeš ih zavezati na nekoj livadi na neko drvo i ispod pripremiti piknik...
__________________
06062009
scandalous_bitch is offline  
Old 15.04.2009., 11:18   #17
Quote:
MadamValentina kaže: Pogledaj post
Od ulaza u kucu pa sve do kreveta pospite ruze.
Zapalite sto svijeca i ugasite svijetlo.
Priredite joj veceru sa morskim specijalitetima.
Budite obucen kao sef posluge iz 19 vijeka.
Ugodnu zabavu zelim.
Ako vam nedostaje jos neka idea, slobodno me kontaktirajte.
Koji klišej.
Sori, ali dosadno.
PersonaNonGrata is offline  
Old 15.04.2009., 11:19   #18
Quote:
MadamValentina kaže: Pogledaj post
Od ulaza u kucu pa sve do kreveta pospite ruze.
Zapalite sto svijeca i ugasite svijetlo.
Priredite joj veceru sa morskim specijalitetima.
Budite obucen kao sef posluge iz 19 vijeka.
Ugodnu zabavu zelim.
Ako vam nedostaje jos neka idea, slobodno me kontaktirajte.
Icuceee...

Ovo sa šefom posluge doduše nije loše..kupi joj i jedan bič sa šiljcima ukoliko nije zadovoljna uslugom
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 15.04.2009., 11:24   #19
Napravi joj drive in kino... provuci žice, spoji neki veći tv i dovezite se s autom... Ne zaboravi dekicu i kokice!
__________________
06062009
scandalous_bitch is offline  
Old 15.04.2009., 11:43   #20
http://www.hocuto.hr/page_product.as...&skupina_id=19

mislim da ću to dragom i sebi uplatiti uskoro, em što ja obožavam letjelice, em što će, valjda, biti romantično
__________________
"If it's true that our species is alone in the universe, then I'd have to say that the universe aimed rather low and settled for very little."
Deathblow is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger