Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2010., 19:24   #61
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Ja sam ti više za društvene, želim na Pravo

Prijemni mi se ne čini teškim, ali problem je što dosta kratko traje.
Onaj prvi dio testa je dosta začinjen s pravnim izrazima, a i bed je što se ne smiješ vraćat na tekst tijekom odgovaranja. Drugi dio nije težak, iako ima par tzv. logičkih zadataka koji su sve samo ne logički, i ne znam po kojem bi se principu riješili (ono pitanje s postotokom pušača npr. )

Ups, malo smo off topic, ali ajde
hehe, meni možda ono najbliže značenje riječi,mislim znam stvarno puno tih ne čestih riječi,ali brate stave nekad stvarno teške riječi a svaka je može mijenjati,pa se ti misli koja je najprikladnija... Aj,onda ne će mo više offtopirat,pozzz
ensayo is offline  
Old 02.05.2010., 11:56   #62
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
a kako će ti dati rezultate ispita kojega nisi do kraja napisala?

Eng i hrv. ćeš do kraja napisati 31. 5. i onda ćeš u roku 30 dana imati rezultate.

Vjerojatno oĆeš znatI rezultate
pa rekli su početkom petog mjeseca objavit rezultate iz engleskog i hrvatskog ovaj dio koji smo pisali.
__________________
smart is the new sexy.
debela.djevojka is offline  
Old 02.05.2010., 14:57   #63
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
a kako će ti dati rezultate ispita kojega nisi do kraja napisala?

Eng i hrv. ćeš do kraja napisati 31. 5. i onda ćeš u roku 30 dana imati rezultate.

Vjerojatno oĆeš znatI rezultate
rekli su objavit rezultate

uostalom, pisali smo odredjeni postotak ocjene, zanima me koliki je.. ak je znaci 30 posto esej iz engl, mene zanima jesam dobila 20-25 posto..


Quote:
debela.djevojka kaže: Pogledaj post
pa rekli su početkom petog mjeseca objavit rezultate iz engleskog i hrvatskog ovaj dio koji smo pisali.
potpis
dire Dawn is offline  
Old 06.05.2010., 19:03   #64
kad ce vise rezultati esejaaaaaaa nemojte mi samo govorit krajem sestog zato jer su rekli da ce doc pocetkom 5. a vec je proslo dosta od pocetka
leksand is offline  
Old 06.05.2010., 19:25   #65
rekli su neki dan da je skoro sve gotovo i da ce ovih dana objavit rezultate
Fatalni_cevap is offline  
Old 06.05.2010., 19:38   #66
Quote:
leksand kaže: Pogledaj post
kad ce vise rezultati esejaaaaaaa nemojte mi samo govorit krajem sestog zato jer su rekli da ce doc pocetkom 5. a vec je proslo dosta od pocetka
Koliko sam vidila piše da će rezultati eseja doć zajedno s rezultatima drugog djela hrvatskog
plavetnilo100 is offline  
Old 06.05.2010., 20:00   #67
Ajme meni, OCJENA dolazi s drugim dijelom, a REZULTATI, dakle bodovi eseja dolaze ovih dana.
 
Old 06.05.2010., 20:23   #68
Quote:
-Cyclone- kaže: Pogledaj post
Ajme meni, OCJENA dolazi s drugim dijelom, a REZULTATI, dakle bodovi eseja dolaze ovih dana.
Nije. Ovako su odgovorili na mail:

Eseji su prvi dio ispita, drugi dio ispita piše se u svibnju, a rezultati ispita mogu se objaviti tek kada bude napisan ispit u cijelosti.
Orodiel is offline  
Old 06.05.2010., 21:58   #69
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Nije. Ovako su odgovorili na mail:

Eseji su prvi dio ispita, drugi dio ispita piše se u svibnju, a rezultati ispita mogu se objaviti tek kada bude napisan ispit u cijelosti.
oh jesus ,

Znam da ništa ne znam!
 
Old 06.05.2010., 22:02   #70
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Nije. Ovako su odgovorili na mail:

Eseji su prvi dio ispita, drugi dio ispita piše se u svibnju, a rezultati ispita mogu se objaviti tek kada bude napisan ispit u cijelosti.
Ja sam također čuo da će rezultate eseja objaviti uskoro. U početku su namjeravali objaviti sve zajedno, ali su se kasnije predomislili. I ukoliko opet nešto nisu promijenili, rezultati bi trebali stići sutra ili početkom sljedećeg tjedna.
MrSandman is offline  
Old 06.05.2010., 22:29   #71
Quote:
MrSandman kaže: Pogledaj post
Ja sam također čuo da će rezultate eseja objaviti uskoro. U početku su namjeravali objaviti sve zajedno, ali su se kasnije predomislili. I ukoliko opet nešto nisu promijenili, rezultati bi trebali stići sutra ili početkom sljedećeg tjedna.
Ok. Jer ja ne znam stvarno, ovo je ono što su oni poslali, a to je bilo... 19.4. Ako vi kažete da su se predomislili, onda je stvarno moguće jer ja nisam poslije ništa o tome čula.
Orodiel is offline  
Old 06.05.2010., 22:40   #72
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Ok. Jer ja ne znam stvarno, ovo je ono što su oni poslali, a to je bilo... 19.4. Ako vi kažete da su se predomislili, onda je stvarno moguće jer ja nisam poslije ništa o tome čula.
uh, ipak ima nade da nešto znam...

mogla si pogledat par postova iznad a ne davat takve informacije kojima je " istekao rok " , pa što ti hoćeš da mene strefi infarkt?
 
Old 06.05.2010., 22:50   #73
da,rekli su poslat rezultate eseja ,nakon sto obave 3.citanje sto bi trebalo biit ovih dana...
fly91 is offline  
Old 06.05.2010., 22:51   #74
Quote:
armagedon20012 kaže: Pogledaj post
uh, ipak ima nade da nešto znam...

mogla si pogledat par postova iznad a ne davat takve informacije kojima je " istekao rok " , pa što ti hoćeš da mene strefi infarkt?
Pogledala sam ja par postova gore ali to što je netko rekao da je netko rekao da će objaviti rezultate ne znači da je to točno. Ja sam napisala ono što su oni službeno rekli, a niti nigdje (ncvvo, postani-student) ne piše da će rezultati eseja doći uskoro...

Usput, malo smirite živce. Neki.
Orodiel is offline  
Old 06.05.2010., 22:52   #75
bilo je u večernjaku i ja im vjerujem
fly91 is offline  
Old 06.05.2010., 22:54   #76
Quote:
fly91 kaže: Pogledaj post
bilo je u večernjaku i ja im vjerujem
Oke, onda neka se tako lijepo i napiše, šta se odmah svi nabrijavaju ko da sam namjerno išla govorit nešto krivo.
Orodiel is offline  
Old 06.05.2010., 22:57   #77
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Oke, onda neka se tako lijepo i napiše, šta se odmah svi nabrijavaju ko da sam namjerno išla govorit nešto krivo.
A znam...


ne mogu sad naci najnoviju info (onu da ce uskoro dostaviti rezultate) al evo ona prije te zadnje informacije

Sljedećih će se dana provesti dodatne obrade (treće čitanje i drugi postupci) i kada se svi podatci obrade, rezultate ćemo dostaviti učenicima i obavijestiti javnost.
Učenici će ocjene dobiti tek nakon provedbe drugoga dijela ispita iz Hrvatskoga jezika koji s prvim dijelom čini cjelinu.


dakle sad samo postotak rijesenosti...

jedva cekam..vrijeme jee
fly91 is offline  
Old 06.05.2010., 22:58   #78
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Pogledala sam ja par postova gore ali to što je netko rekao da je netko rekao da će objaviti rezultate ne znači da je to točno. Ja sam napisala ono što su oni službeno rekli, a niti nigdje (ncvvo, postani-student) ne piše da će rezultati eseja doći uskoro...

Usput, malo smirite živce. Neki.
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Oke, onda neka se tako lijepo i napiše, šta se odmah svi nabrijavaju ko da sam namjerno išla govorit nešto krivo.
ako smatraš da sam ja živčan reci, podjebavao sam te, mislio sam da ćeš skužit sa infarktom

nitko tebe ne napada

objavili su na svojim službenim stranicama prije tjedan dana mislim da će prikazati rezultate...
 
Old 06.05.2010., 23:11   #79
ja sam više oguglala na te rezultate..
nikad stići, pa ih više i ne čekam. kad dođu, dođu
 
Old 07.05.2010., 15:41   #80
dosadni ste
Fatalni_cevap is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.