Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2007., 15:43   #1
Radio 202

Po meni najbolji radio u BiH.Najazanimljivija je emisija "Centralni zatvor" od ponedjeljka do petka u 15:30 koja je po slicnoj koncepciji kao na FTV,samo se slusaoci mogu stalno javljati u emisiju.To je legendarna emisija vec.Nazalost se radio 202 ne cuje u cijeloj BiH pa koristim priliku da ga ovim putem reklamiram ,stranica je www.radio202.ba i mozete slusati uzivo.
Mozda je najslicniji radiju 101 iz Zagreba.
zebu is offline  
Old 29.03.2007., 15:44   #2
mlatimudani.
Jekna is offline  
Old 29.03.2007., 15:46   #3
ne znam za radio ali ona emisija na FTV-u je uglavnom glupa. znam... to uvijek ovisi o izboru gosta a tesko je naci toliko zanimljivih gostiju za svaki dan emitiranja. ne znam jel to radi Siber jos, njega sam jos nekako i mogao pogledat, ali onog s carapom na glavi nikako...
pretpostavljam da je taj radio po koncepciji slican radiju 101.
Flaming Lips is offline  
Old 29.03.2007., 15:51   #4
Quote:
Flaming Lips kaže: Pogledaj post
ne znam za radio ali ona emisija na FTV-u je uglavnom glupa. znam... to uvijek ovisi o izboru gosta a tesko je naci toliko zanimljivih gostiju za svaki dan emitiranja. ne znam jel to radi Siber jos, njega sam jos nekako i mogao pogledat, ali onog s carapom na glavi nikako...
pretpostavljam da je taj radio po koncepciji slican radiju 101.
Ma emisija an FTV je cesto tragikomedija.U zadnje vrijeme se rijetko emituje,a i gosti su sranje.Radijska emisija je legendarna,lako se navuces.A i cijeli radio.Onaj sa carapom,Adi Sarajlic je direktor radija.Voditelj je ponekad bio i Bakir Hadziomerovic,Boris Siber,Amel Baftic i drugi voditelji koji nisu aktivni na tv.
Flaming,poznajes li Vladu Marica? On je voditelj na 202,iz Posavine,cini mi se bas iz Bosanskog Broda.
zebu is offline  
Old 29.03.2007., 16:00   #5
Quote:
Bakir Hadziomerovic,Boris Siber,Amel Baftic
oke ekipa. baftic je sa omladinskog koliko se sjecam?!
vlado maric? hmmm... zvuci poznato. inace slabo Brodjana u Sarajevu. malo mjesto. bila je Talajicka, Djuro Basler, Safet Isovic, Dusko Trifunovic, Lemes...
Flaming Lips is offline  
Old 29.03.2007., 16:09   #6
Quote:
Flaming Lips kaže: Pogledaj post
oke ekipa. baftic je sa omladinskog koliko se sjecam?!
vlado maric? hmmm... zvuci poznato. inace slabo Brodjana u Sarajevu. malo mjesto. bila je Talajicka, Djuro Basler, Safet Isovic, Dusko Trifunovic, Lemes...
Baftic je isto ponekad vodio CZ na Federalnoj.A Vlado Maric zivi i sad u Posavini,a putuje u Sarajevo na posao.Mislio sam da je iz Broda,nebitno.
zebu is offline  
Old 29.03.2007., 18:14   #7
Radio 202 je po meni primjer nafuravanja na neku ko fol urbanost.Slazem se da se turbo-folku mora stati ukraj ali prestarjeli pseudo-alternativci i nisu bas neko rjesenje.A Adi Sarajlic mi se zgadio poslije one emisije "Vatrene Ulice".Radi onakvih gluposti je u ratu i fasovo mare.Ismijavanje ljudi bas i nije neki novinarski kvalitet.Onaj Baftic eno sad oblizi bijeli svijet sa Indiana Semirom o trosku pretplatnika.
Dobro Jekna rece....mlatimudani.


P.S

Kako poceh razmisljati o ovim likovima na um mi pade ubjedljivo najveci antipatikus i krkan u BiH....Dragan Marinkovic Maca.Znal neko jel konacno emigrirao u Beograd....da i ova napacena zemlja odahne.
Tahvil-pasa is offline  
Old 29.03.2007., 19:17   #8
Cesto znaju da isprovociraju i priznajem,niej za svaciji ukus.Ni muzika ni poruke koje se cuju sa 202.Medutim,za shvacanje poruka ipak treba malo napregnuti mozak.Uvijek moze bolje,ali na ovakvoj medijskoj sceni u BiH mislim da je 202 najbolji radio.
zebu is offline  
Old 04.04.2007., 20:00   #9
Evo malo opustenija tema.Regulatorna agencija za komunikacije je kaznila radio 202 zbog pustanja "neprimjerenih" pjesama od Frenkia i Let3.Na stranu sto svaki dan i na tv-u i na radiju slusamo svakakva nacionalisticka,sovinisticka,fasisticka sranja i mediji koji propagiraju mrznju ne bivaju kaznjeni,radio 202 je kaznjen sa 10 000KM.Da bi otplatio kaznu,organizuju koncert prekosutra.Posto je to moja omiljena radio stanica,pozivam ljude da pomognemo da se odrzi najbolji radio u BiH

....U nastavku kampanje, Radio 202 je uz pomoć najpoznatijih imena bh. alternativne muzičke scene, odlučio prirediti najveći muzički događaj ove godine u Sarajevu:
SIKTER
KZU OLE OLE PZU OJE OJE
DUBIOZA KOLEKTIV
FRENKIE
6. 4. 2007., 20:30 h
Centar za djecu i mlade Grbavica
Ulaz 10 KM*
*Sav prihod namijenjen je plaćanju kazne od 10.000 KM, koju je RAK izrekao Radiju 202.
Pozivamo vas da date svoj doprinos u borbi protiv pošasti 21. vijeka i ne dozvolite srednjevijekovnim svjetonazorima da prevladaju!
Podržali:
FTV, EFM radio, Radio Q, Slobodna Bosna, BH Dani, Start BiH, Sarajevo-x.com, The Bar, City Pub, Klub Bock, SO.BA, Alter Art, FKR, 24 VIP, FM JAM, grafika Šaran, pokret Dosta i Equipa.
zebu is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.