Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2010., 20:11   #1001
Meni je, eto, prvi dan zavrsio bez ijedne greske, istina bog umrijet cu od gladi, hahaha. Ova salata, osjecam se poput krave

Jedino mi jaja malo pomazu, pa me zasite ... Sutra je novi dan i bit ce bolje

Hvala na odgovoru, znaci nista od njene dijete, hahaha... Zaista ne bi ni probala to jesti, sto ces, hehe ...

Sad odoh na orbidrek. :/

Sretno svima dalje
The Bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 22:35   #1002
evo kad vec pricamo o varanju, danas sam si maznula 3 rum kokos kuglice i ljuta sam na sebe. i nemam snage uopce. poludjet cu
__________________
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
is just a freight train coming your way
poplun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 00:23   #1003
Ja sam i dalje gladna, recimo

Tako da, nemoj biti jako ljuta, bilo pa proslo, hehe ...
Probaj vise to ne raditi, ali ako bas ne mozes bolje da i pojedes nego da se osjecas slabo ili ne znam sto
The Bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 15:16   #1004
da,da znam. brzo me prosla ljutnja
al eto danas sam morala prekinut dijetu jer mi je uzasno lose bilo ujutro zato kaj sam zaspala jucer i nisam pojela veceru ni dorucak danas ujutro posto sam zaspala tak da sam bila prisiljena pojesti nesto konkretno
al inace ide super
__________________
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
is just a freight train coming your way
poplun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 16:56   #1005
ja sam jucer krenula opet ispocetka ! danas 2 kg manje ! znam da je voda..al ono a smijete malo varati , nemojte se zabrinjavat ..ja uzimam 2 kockice cokolade ili mednjak jedan na dan. tak malo nis ne utjece na dijetu , a ipak se malo zasladite
Annwnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 21:58   #1006
Ja drugi dan nisam varala
Bude nesto od mene

Danas isla kupovati namirnice, kad vidjela sve cokolade, ajme meni

Danas napokon meso bilo ^^
The Bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 22:19   #1007
Quote:
The Bucka kaže: Pogledaj post
Ja drugi dan nisam varala
^^


Ja malo jesam,
uzela sam večeras 2-3 žlice pašte fažol šta sam kuhala mojima za ručak
tak je fino mirišalo

a ja sam za večeru pojela 3 dvopeka premazana zrnatim sirom
još ću popit čaj,hladi mi se od jasmina,ima skroz glup okus ali budem ga valjda potrošila
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 15:46   #1008
etoooooo....danas mi je 3. dan 2. tjedna...iiiiiiii...vaga je stala...od subote ni grama nije palo.....a ja se patim........poludit ću.....
BEBULJKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 16:28   #1009
bebuljko eto tak je i meni trenutno.
al ja cu morat ovaj tjedan prestat, razboljela sam se a treba mi energije.
ma bas u pravo vrijeme me bolest nasla napadat.
__________________
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
is just a freight train coming your way
poplun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 16:40   #1010
Quote:
poplun kaže: Pogledaj post
bebuljko eto tak je i meni trenutno.
al ja cu morat ovaj tjedan prestat, razboljela sam se a treba mi energije.
ma bas u pravo vrijeme me bolest nasla napadat.
Draga, pazi se...ako si bolesna ni slučajno ne smiješ bit na dijeti...juhicu papat...a kad ozdraviš-idemo iz početka....ma ima vrimena do lita...uspit ćemo!!!mene je danas utješila kolegica koja mi je rekla da je najviše kg izgubila u onoj pauzi od 14 dana,....sretno!!!Ozdravi mi....a ja se do sub neću vagat!!
BEBULJKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 18:35   #1011
znam. al juhica, buuuuu bas mi nekak ne pase xD ha nista od ponedjeljka cu opet. a i mislim da ovaj tjedan ionako nebi izdrzala, pocela sam varat u ponedjeljak
bebuljko najbolje ti je vagat se na pocetku tog perioda od pet dana i onda na kraju, tako najbolje vidis ima li rezultata
__________________
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
is just a freight train coming your way
poplun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 20:03   #1012
Ja brijem da cu umrijeti

Nisam navikla uopce na dijetu, uvijek je to bilo ici cu ono, aha. Mos' misliti...
Sad sam stvarno krenula, evo ... 3. dan i nisam varala nista, odolijevam svemu iako zaista sam koma, raspolozenje mi nije neko, sange nemam ni za sto ...

2kg je otislo dolje... Valjda nece meni stati sljedeci tjedan? najbolje bi bilo da kad mi je ova pauza preko vikenda da onda se izvagam i onda opet sljedeci vikend?
Jel trebam radit ili ne pauzu?
The Bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 15:14   #1013
ma moras pauzu, zbog metabolizma, a i vjeruj nebi izdrzala 10 dana bez neke fine klopice
__________________
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
is just a freight train coming your way
poplun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 19:44   #1014
Da, shvatila sam i danas.
Ovo mi pretesko pada. Dok sam u sk, ono, oke je, nije tako lose da cu sad poludit, ali kad dodem doma i vidim kak je malo toga na tanjuru i kako bih bas mogla nesto finije pojesti

Joooj. Mislim da jos sutra, a onda onaj Montignac, nekako mi se cini zdravije i nije tak tesko za organizam. Iako sporije idu kilogrami, ne znam ... Jos cu guglat to, pa da vidimo ...
The Bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 19:53   #1015
meni je bas obrnuto ovaj tjedan bilo, u skoli mi je najgore bilo, jer mi je skola udaljena oko sat i pol jutarnje guzve s tramvajima i busevima i naravno uvijek zaspim pa moram trcat uokolo pa kad dodem u skolu i vidim one fine sendvice s pohanim mesom i hot dogove, srce me boli od gladi a ne zeludac xD al eto, bolest me "spasila"
__________________
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
is just a freight train coming your way
poplun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 20:41   #1016
Evo i mene, danas mi je petnaesti dan u komadu, nisam baš nešto varala, pojila sam 2 jabuke od varajućih stvari, vaga se više ne miće , pala sam 5,5kg i to je to u ovoj turi,sad pauza.. pa opet ispočetka
Sretno curke
NIKA 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:15   #1017
Pozdrav svima, danas mi je 6. dan dijete, kile mi baš i ne idu (dolje), pa me zanima treba li posije 5-og dana pauzirati 2 dana ili dijetu držati 15 dana u kontinuitetu!
Unaprijed zahvaljujem!!!
tanja112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:47   #1018
ej cure..primate me?
moja frendica je na ovoj dijeti i vec je skinula nekih 9 kg
pa mi ju je pokazala pa sam i ja odlucila
taman do ljeta sa malim pauzama budem tip top
imam pitanje
inace se sa dijetama krece od ponedjeljka..al ja bi bas htjela vec od sutra krenuti..jel onda isti princip?

pozz i puse svima
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 14:32   #1019
i da jos jedna stvar
citala sam da 20tak min preskakanja uzeta trosi kao nezz koliko 45min trcanja msm
ja znam preskakivat po pola sata i to po 30 puta bez stanke i onda najvise 10 sec odmora..ni toliko...i dobrano se uznojim
jel to dobra tjelovjezba ili da npr jos navecer malo cucnjeva..vjezbi za noge..trbusnjaka i tako
znam da je puno pitanja ali eto
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 16:43   #1020
forum je i tu da se raspitas
uglavnom,svaka tjelovjezba dobro dode i kad si na dijeti i kad nisi, tako da je to preporucljivo jer ce kile ic brze dole. slobodno vjezbaj,
inace je preporucljivo da na dijetu ides od ponedjeljka tak da ti pauza pada za vikend, ali mozes pocet kad oces ja mislim. a princip je isti, pet dana dijete, dva dana (obavezne) pauze.

ja eto danas zavrsila prvi period i skinula sam pet kila. mozda bi bilo vise kila da nisam varala zadnji tjedan al nisam stvarno vise mogla
sad cu pauzirat jedno dva tjedna i onda opet. sretno curetki
__________________
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
is just a freight train coming your way
poplun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.