Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2020., 13:58   #3621
Quote:
Nemi kaže: Pogledaj post

i ovi tanjuri iz Tedija, ljubav na prvi pogled
Tanjuri su prekrasni, koja je cijena? I kad su kupljeni? Da znam procijeniti ima li ih još
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2020., 14:04   #3622
manji su ti 26 kn, veliki 45 kn

imas i u sivkastijoj/plavkastijoj varijanti ako vise volis takve nijanse... ovi vise bacaju na zeleno. imaju iz te serije neke jako male posudice za kikiriki (16 kn, cini mi se) i mini casice (iskreno, ne znam za sta bi to tocno sluzilo, bas je skroz minijaturno )


dva manja sam kupila ima nesto manje od mjesec, a vece jucer

ali btw, (vidim lokaciju) nisam u zg-u
__________________
Not my circus, not my monkeys.
Nemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2020., 14:07   #3623
Quote:
Nemi kaže: Pogledaj post
manji su ti 26 kn, veliki 45 kn

imas i u sivkastijoj/plavkastijoj varijanti ako vise volis takve nijanse... ovi vise bacaju na zeleno. imaju iz te serije neke jako male posudice za kikiriki (16 kn, cini mi se) i mini casice (iskreno, ne znam za sta bi to tocno sluzilo, bas je skroz minijaturno )


dva manja sam kupila ima nesto manje od mjesec, a vece jucer

ali btw, (vidim lokaciju) nisam u zg-u
Hvala puno
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2020., 21:20   #3624
Stigao novi zidni sat sa Aliexpressa nakon 2 mjeseca čekanja

scarab333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2021., 23:44   #3625
https://www.vivre.hr/p-1741072/polic...&ch_id=1115621
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2021., 22:51   #3626
moj novi radni stolac

konacno sam odlucila napraviti si pravi radni kutak jer ocito povratak u firmu ne bu tako skoro i uz dosta peripetija s narucivanjem i (ne)postojecim zalihama uspjela sam kupiti radni stolac koji sam htjela i koji pase uz radni stol koji je isto nedavno narucen
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2021., 13:42   #3627

Boja isto
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2021., 21:27   #3628
cilla, ajde slikaj taj radni kutak.
ja moram isto napraviti neki u dnevnoj sobi, jer nemam gdje drugdje, a opće mi ne ide razmišljanje o tome.
iako se sutra vraćam u ured nakon tri mjeseca, sigurna sam da će opet za tjedan-dva krenuti naredba "odite doma" ili bar "budite u uredu samo dva dana tjedno", tako da me zanimaju razne izvedbe radnih kutaka na prethodno neplaniranim mjestima.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2021., 23:04   #3629
bum uslikala ovih dana, sam moram malo pospremit za slikanje ne stignem, kad si u samoizolaciji nemas vremena za nista

ja nisam bila u firmi od polovice studenog, a i tada je to bio odlazak jednom svaka dva tjedna. tako da kad sam nakon 6 mjeseci rada od kuce shvatila da od brzog povratka u firmu nema nista, pocela razmisljati da bih ipak mogla imat normalan radni kutak i uspjela prvo naci stol koji je dovoljno mali, a i da pase u ostatak dnevne i radni stolac koji mi se odmah svidio samo je bilo pitanje hoce li se crni ili konjak prvi pojaviti na zalihama

i stolac je kupljen vjerujuci crvenkapici na rijec da je udoban jer je nabavka bila u vrijeme kad je sve bilo zatvoreno i nisam ga mogla otic isprobat, i moram priznat da je bila (opet) u pravu
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2021., 11:14   #3630
Što ste zadnje kupili za svoj dom?

Čestitam na stolici
Ljetos sam kupila upravo tu, ista boja, iz istih razloga
Koji stol imaš?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2023., 21:44   #3631
Kupuje li tko šta za interijere ili je kriza? Hoćemo neko osvježenje ove teme?
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.