Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2007., 20:15   #1
Smile program za uređivanje slika

Ako zna netko dobar program za uređivanja slika
Hvala unaprijed.

Zadnje uređivanje Fosna : 16.11.2009. at 11:02.
tornjak2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 20:33   #2
Photoshop
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 20:55   #3
pa photoshop (nemas kaj razmišljat)
__________________
moj velki potpiz?
mmatija.gmail is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 10:09   #4
Ako ti trebaju besplatni tada pogledaj ovdje i ovdje.
blaloleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 12:56   #5
tnx
__________________
mali djecak pita knjiznicarku;imate mozda knjigu dinamo prvak? knjiznicarka:sinko bajke su na drugom katu!
dabrovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:12   #6
Photoshop...definitivno..swi ti besplatni su sraaanje..jdva sam skinula photoshop..ma nema..najbolji je..gimp je dobar al je 100% kompliciraniji...
MalA_LoDacHa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 17:37   #7
da..ali kako da skinem photoshop?? na koju stranicu da idem?? meni se samo otvori onaj od adobe readera koji se plaća i posebno naručuje!!!!
relyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 20:38   #8
Photoshop je alat koji nije besplatan, tj. košta određenu svotu novaca. I to nije malo novaca. Eh... sad. Možeš ga kupit za tu svotu novaca, ili ga nabavit ilegalno, a o tome nećemo ovdje.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 20:33   #9
Quote:
relyy kaže: Pogledaj post
da..ali kako da skinem photoshop?? na koju stranicu da idem?? meni se samo otvori onaj od adobe readera koji se plaća i posebno naručuje!!!!
pirate bay sve je besplatno i nema logiranja
ozy bull is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 01:34   #10
picasa. odlična stvar. sve na hrv, jednostavan...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 11:17   #11
Ljudi instaliraju megalomanski Photoshop i onda sa njim samo podešavaju kontrast i gammu,jer pod tim smatraju urerđivenje slika,niđe veze.Instaliraj mali i jednostavni program kao recimo PhotoFiltre i uživaj
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 01:09   #12
Quote:
Zgodni kaže: Pogledaj post
Ljudi instaliraju megalomanski Photoshop i onda sa njim samo podešavaju kontrast i gammu,jer pod tim smatraju urerđivenje slika,niđe veze.Instaliraj mali i jednostavni program kao recimo PhotoFiltre i uživaj
svi odma jednoglasno graknu photoshop a kad bi uopce imali pojma sta je photoshopn nebi tako govorili..iz toga se vidi da nemaju pojma o photoshopu nista ili malo...kad neko pita za savjet glede uređivanja slika, znaci da nema pojma uopce o foto programima jer da ima nebi pitao...takvom covjeku odma sugerirati program koji kosta brdo novaca a kosta zato sto je mocan i kao takav kompliciran toliko da ga malo ljudi uopce i sabvlada kako treba..uglavnom ga savladaju onoliko koliko im je potreno i onoliko koliko to njima treba,a to je mali postotak mogucnosti toga programa..za photoshop postoje skole i opet savladaju mali dio njegovih mogucnosti..slicno kao i sa excelom...smatra najveci strucnjak u excelu da ga je on savladao oko 40%, a nista drukcije nije kad je u pitanju photoshop...
ono sto treba takvima koji ovdije postave neki upit kao sto je ovaj postavio, dovoljno je upitati sta on zeli raditi i koliko i na osnovu toga preporuciti određeni program a ima ih bezbroj jednostavnih i besplatnih..
doktor_za_zene is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:36   #13
najbolji program za obradu slika je PhotoScape..
jednostavan je,a download je besplatan..
to je moja preporuka..
°°monika°° is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 16:40   #14
DA ISTINA..PHOTOSCAPE STVARNO JE SUPER...I TOTALNO JEDNOSTAVAN, A I BESPLATAN!!!!
relyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 19:01   #15
Ma šišaš Photoshop, Paint je najbolji! xD

U svakom slučaju Photoshop CS3
__________________
http://somnium-exe.blog.hr/
SomniumExe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 19:21   #16
Quote:
SomniumExe kaže: Pogledaj post
Ma šišaš Photoshop, Paint je najbolji! xD

U svakom slučaju Photoshop CS3
Paint.net je za mene jedan od najbolih beslatnih- osim kaj u njemu ne znam maknuti crvene oči.

Photoshop je super ali za one koji stvarno svašta mogu žele i znaju napraviti + ak koriste RAW file.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 19:25   #17
A misliti i na corel
__________________
Živi svaki dan kao da ti je zadnji !!! (jer nikad neznaš kad će ti bit zadnji dan)
ddpp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 23:08   #18
IrfanView


ništa mu ne fali
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 16:18   #19
Quote:
ddpp1 kaže: Pogledaj post
A misliti i na corel
ž

corelu nije namjena da služi za obradu fotografija, ali dok se radi o vektorima - bez premca
Dez is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 03:54   #20
ako je za samo obradu slika na nacin mijenjanja kontrasta i sl stvari...znaci ne rezuckaanje i sl. onda adobe light rom najbolji program...mozete svaku ali bas svaku boju na slici podesavati mijenjati kontraste i cropati ijos mnogo toga...definitivno za fotografe....jednostavan a odlican
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.