Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2007., 23:54   #61
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Ovaj podforum se zove "Na rubu znanosti" i na njemu se utvrđuje da li nešto spada na rub znanosti ili na rub ludnice.
Krivo. Ovdje se to ne utvrđuje, ovdje se slobodno diskutira o najrazličitijim temama koje nemaju nužno veze sa znanošću. Onaj tko to pokušava nametati, smatrat će se trolom i kao takav bi mogao biti preusmjeren na drugi podforum. Banom na ovom.
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Onda nađi nešto pametno raditi. Vjerojatno ti je jasno da nisi dobrodošao ovdje ako ćeš stalno postati offtopic stvari i trolati... Trollaj i dobit ćeš ban. S razlogom. Nikoga ne dira jedan buntovnik manje.
Omalovažavaš sugovornika, bahatiš se, trolaš, igraš moderatora. Kao takav TI nisi dobrodošao ovdje. Zasad samo karton.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 08:36   #62
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Ovo već ima smisla, ali na jedan drugačiji način.
Znači, smatraš da su piramide bile deponiji genetskog materijala? Ne kažem da je nemoguće, ali kažem da je zanimljivo pa molim pojašnjenje.
Hvala Bogu, vidim da je remetilački faktor uklonjen.

Dakle, one originalne piramide su laserska gradnja, isto je i s Latinskom Amrikom, granit, kao što kažeš, narezani blokovi cik-cak koji se savršeno uklapaju i hermetički zatvaraju, iznutra je već poodavno ukradeno zlato, element koji zaustavlja radijaciju, ili prema meni legura zlata kojoj je najvažniji faktor talište. Znači, očekuju se vulkani.

ŽAo mi je što je moj post koji govori što je to bilo unutra uklonjen, ne znam razloge, a neću nagađati. Pa ću ponoviti.

Sve bi bilo u redu da nema zaštite od radijacije. Od radijacije dakako neću štititi cipele ili PE vrećicu, pa ni neko neizmjerno "blago".
Od radijacije je jedino što se treba štititi ŽIVOT. Sačuvati DNK.

I kao što rekoh, od svake vrste po dvoje. Muško i žensko, kao što spominju baš svi mitovi. Noina arka je ispred nosa.

KAsnije su sve imitacije, loša gradnja, Egipćani su razvidno došli do nekih podatka i razvili civilizaciju.
KAo što rekoh, nađeno je voće-zrelo za upotrebu. Ima more ibisa, konzerviranih mačaka...... Egipćani su ZNALI da je unutra ŽIVOT, ali nisu znali KAKAV. Pa su brljali.

I stali smo na energijskim čvorovima o kojima je i Tesla pjevao. A oni su poredani po meridijanima. S tim da smo mi meridijane PREUZELI OD NJIH. ZAto se poklapaju.

U sve to se uklapa DNK. Pitanje je KAKO? (Osim što je pohranjena u piramidama).

Btw, lako je provjerljivo - DANAS. Treba mi samo mala mrvica.
__________________
Skromnost je vrlina glupih! Stav vrlina skromnih!
TanjaOriginal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 22:58   #63
Baš zanimljivo. Šteta da uglavnom ništa ne kužim....ali ima li to veze s pretpostavkom da su piramide zapravo služile za skladištenje svemirske energije ( u smislu svih informacija, svih znanja) ?
Sorry ako sam upala...
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 23:19   #64
Ne bih rekao. BTW, još čekam da mi netko objasni kakve veze imaju Tài Xuán Jïng i DNK. Ali čini se da nitko nema odgovor na to pitanje, pa je sasvim očito da je povezanost nikakva, kao što sam i pretpostavljao.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.