Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 08:52   #2001
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
zna li mozda netko kakve su ove dvije nijanse ovog Manhattan pudera u prahu
http://www.neseser.hr/puder/786-manh...se-powder.html ?
i mene zanima ovaj puder.....išla sam ga kupit jedan dan, ali testera nema, a u kutiji mi obe nijanse izgledaju isto,na kraju sam odustala jer nisam znala koju da uzmem???????

imam malo tamniji ten pa ne bi da budem kao kreč!!!

cijelo ljeto sam koristila ovaj http://www.neseser.hr/puder/1443-rim...-minerals.html i bio mi super jer sam jako tamna bila,i prije nekih mjesec dana sam išla kupit isti samo svijetliji za zime i žali bože para. Kupila sam kao svjetliju nijansu , čak dosta svjetliju, kad sam došla kući katastrofa pretaman je , mislim da nema osobe kojoj bi zimi pasao ovaj puder!!!!!!

zato me zanimaju nijanse ovog manhatana da ne skupljam bezveze pudere u ladici
__________________
only a vampire can love you forever

za sve moje SELJANKE !!!!
Deniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 09:39   #2002
koji puder kozmo ranga najbolje matira? koji je najbliže da zadovolji zahtjeve masnokožaca?
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 16:01   #2003
Meni je Chanel u prahu najbolji za matiranje, niti jedan mu nije ravan, a probala sam ih dosta. Ne znam kako da kažem, ali jednostavno sam mat od njega, nema ni traga sjajnoj koži, a imam jako masnu kožu. Nisam ni ja vjerovala kad bi pročitala takvo nešto, ali evo, u usporedbi s onim Sisleyjem, Chanel je 50 puta bolji.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 18:17   #2004
Quote:
Deniii kaže: Pogledaj post
i mene zanima ovaj puder.....išla sam ga kupit jedan dan, ali testera nema, a u kutiji mi obe nijanse izgledaju isto,na kraju sam odustala jer nisam znala koju da uzmem???????

imam malo tamniji ten pa ne bi da budem kao kreč!!!

cijelo ljeto sam koristila ovaj http://www.neseser.hr/puder/1443-rim...-minerals.html i bio mi super jer sam jako tamna bila,i prije nekih mjesec dana sam išla kupit isti samo svijetliji za zime i žali bože para. Kupila sam kao svjetliju nijansu , čak dosta svjetliju, kad sam došla kući katastrofa pretaman je , mislim da nema osobe kojoj bi zimi pasao ovaj puder!!!!!!

zato me zanimaju nijanse ovog manhatana da ne skupljam bezveze pudere u ladici
ja ti imam svjetliju nijansu ovog manhattana, br. 2, točnije. Ona je svjetlija od ponuđene dvije, čini mi se za neutralan podton najidealnija. Ja sam ti negdje fair-medium i koristim ga isključivo zimi kad nisam preplanula. Iako je dosta svijetao, transparentan je bez pokrivne moći tako da ga koristim isključivo za matiranje T zone u jako malim količinama i ok mi je za tu svrhu (iako bi mi pasalo da je nijansu-dvije tamniji za cijelo lice).
Ova druga nijansa ti je tamnija, ne znam točno koliko jer je nisam imala, od nje sam odustala jer je za rozi podton i testera za ovaj puder nema, bar nisu postojali kada sam ja kupovala, ali za matiranje je stvarno odličan.
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 21:50   #2005
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Meni je Chanel u prahu najbolji za matiranje, niti jedan mu nije ravan, a probala sam ih dosta. Ne znam kako da kažem, ali jednostavno sam mat od njega, nema ni traga sjajnoj koži, a imam jako masnu kožu. Nisam ni ja vjerovala kad bi pročitala takvo nešto, ali evo, u usporedbi s onim Sisleyjem, Chanel je 50 puta bolji.
koji od chanela?poudre universelle libre?
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:21   #2006
Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
koji od chanela?poudre universelle libre?
edit:kupila ga danas pa cu ga isprobati ovih dana.ali kako je to velika kutijica dali to dugo traje ili mi se samo cini?
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:42   #2007
Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
edit:kupila ga danas pa cu ga isprobati ovih dana.ali kako je to velika kutijica dali to dugo traje ili mi se samo cini?
Kakav je to puder? jel samo matira ili šta i prekriva?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:49   #2008
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Kakav je to puder? jel samo matira ili šta i prekriva?
kazu cure da odlicno matira.
javim za par dana.
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 18:19   #2009
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Kakav je to puder? jel samo matira ili šta i prekriva?
Nisam stigla prije, da to je Poudre Universelle Libre. Prednost je što matira kao nikoji drugi puder, uvjeriti ćeš se i sama u to, ali mi se od njega rade mitaseri i sve što se ujutro čini da bi nešto moglo biti, uvečer je prišt.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:42   #2010
ovaj novi loreal true match s onim shitom sto se drlja nemojte ni slucajno kupovati... u zivotu nisam imala problema s kozom, otkako sam pocela taj puder koristit uzas, strasno... to je totalno nehigijenski i bezveze, zavrsio je u smecu
__________________
Quod me nutrit me destruit...
Gospe-od-cukra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 21:18   #2011
kupila sam rimmel lasting finish minerals puder u prahu al sam po obicaju fulala nijansu.kupila sam ga u irisa al mi nije bilo jasno kako je samo 14 kn a na netu sam vidila da je oko 50kn
angie111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 20:41   #2012
Da li je koja imala ovaj diorov puder
http://www.sephora.fr/Maquillage/Tei...Compact/P57308
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 17:04   #2013
trebam malo pomoć.... inače koristim catrice mineral powder 110 - istinabog nekad mi je bio malo prebijeli, ali kad sam kupila 120 bio mi je pretaman sad sam vidjela u bipi akciju na l'oreal true match puder u kamenu....
kod prijateljice sam probala ovu nijansu http://www.lorealparis.com.hr/sminka...e-dore-d5.aspx i čini mi se da je bila ok...ali mi se sad na netu nekako tamna čini.... a nisam našla na netu pošteni swatch
zna možda netko koja nijansa bi mi bila ok, ako koristim neku catrice između 110 i 120
thanx unaprijed
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 06:27   #2014
Curke,dali koju zanima matt touch compact foundation YSL,boja 6?
Refillable
Dobila sam ga na poklon no meni je presvjetli pa ga prodajem u dobre ruke.
Ima koja zainteresirana?Cijena mu je bila oko 340kn,a ja ga prodajem za 200kn
superacika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 11:11   #2015
Godinama vjerna Max Factor, puder u kamenu translucent br. 5!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 23:14   #2016
Quote:
turinica kaže: Pogledaj post
Godinama vjerna Max Factor, puder u kamenu translucent br. 5!
meni je težak Max Factor.....
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 09:00   #2017
Quote:
turinica kaže: Pogledaj post
Godinama vjerna Max Factor, puder u kamenu translucent br. 5!
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
meni je težak Max Factor.....



Meni je pretaman (a nisam jako svijetla), pretežak,
stvara izgled prašnjave maske i kao da suši kožu,
posebno oko okoloočnog područja.

Nekada davno sam ga koristila ljeti, kad bih dobrano pocrnila.

Zadnje uređivanje Pikova dama : 04.02.2011. at 09:05.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 15:27   #2018
Ovako, kupila sam ovaj puder u prahu:



Budući me nervirala ambalaža i rupice na poklopcu kroz koji je puder slabo izlazio, jako nepraktično, preselila sam ga odmah u kutijicu koju sam imala od Max Factorovog pudera u prahu i original kutijicu bacila, ostavila samo spužvicu. Nakon par dana sam puder tek prvi put probala. I puno mi je presvijetli, totalno svijetli. Ako ga ipak želi koja forumašica, nek mi se javi.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 18:12   #2019
Imala sam Chanel Poudre Universale Libre, i odličan je.

Sad sam kupila transparentni Collistarov puder u prahu koji odgovara svakoj boji kože i moram ga pohvaliti, baš je dobar.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 18:17   #2020
kolko košta i da li ok prekriva?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.