Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2005., 10:17   #21
Ma o.k., svjesna sam svega, jasno da je ovako najbolje.
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 10:37   #22
koliko tužnih ljubavi ima
(ovaj svijet je ispunjen njima)
ponekad sumnjam da netko
sretno i voli još

ipak, ja se nikad neću razvesti
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 11:49   #23
Quote:
Wall kaže:
........
ipak, ja se nikad neću razvesti
Ovo je jedna od glupljih napisanih recenica koje sam procitala.
No, svatko ima pravo svoju glupost na ovom forumu rasprostranjivati, tako i ti.


Nitko na ovom svijetu ne ulazi u brak sa zeljom da se razvede, svi sanjaju o zivotu dok nas smrt ne rastavi.
No, bajke su za neko drugo vrijeme, ne za ovo nase...

Sretno tebi u tvojoj. Naravno, ako si u braku.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 12:02   #24
Quote:
Wall kaže:
ipak, ja se nikad neću razvesti
Stvarno glupost Nikad ne znaš što ti život donosi, nemaš nikakvu garanciju da će biti sve ok. No, ako si spreman/spremna trpiti shiteve samo zato da ostaneš sa prstenom na ruci, gud lak.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 12:29   #25
da ne duzim, jedini pravi dokaz da si bio u braku jest rjesenje o razvodu.
__________________
..potpis

Zadnje uređivanje Cats : 16.12.2005. at 12:56.
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 12:49   #26
nije sve tako crno, meni se to dogodilo sa trideset a danas sam sretniji nego ikad, našao sam zadovoljstvo u ljudima kojima je stalo do mene i puno puno mi ljepše nego prje.a srce mi se drapalo od samoće....
ma hajde... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 13:11   #27
Sjećam se osjećaja dok sam stajala u hodniku suda, neka tupost ali opet nevjerovatan osjećaj olakšanja, kao da mi se skida teeeeško breme sa leđa.

Ako se desi rastava ne treba žaliti, ne treba gledati prošlost, nego izvući pouke, školu, jer sve ima neki razlog i krenuti dalje, bez samosažaljenja, i udahnuti zrak punim plućima.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 14:05   #28
da, to stajanje u hodniku suda, ročište od cca 15 min, zajedničko odricanje od prava na žalbu ...presuda je odmah postala pravomoćna i za dvadeset minuta ode brak (mislim službeno)...a nakon toga stvarno kao da se veliko breme svali s leđa...meni je to stvarno teško palo a moja bivša je bila sva lepršava...još me na kavu zvala nakon toga...fuj.
ma hajde... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 14:08   #29
Quote:
ma hajde... kaže:
da, to stajanje u hodniku suda, ročište od cca 15 min, zajedničko odricanje od prava na žalbu ...presuda je odmah postala pravomoćna i za dvadeset minuta ode brak (mislim službeno)...a nakon toga stvarno kao da se veliko breme svali s leđa...meni je to stvarno teško palo a moja bivša je bila sva lepršava...još me na kavu zvala nakon toga...fuj.
Ovisi sve o razlozima i da li si ju još uvijek volio. Ja sam bila sretna što ću se napokon riješiti nekoga tko mi je uništavao život.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 14:23   #30
Ja sam bio taj koji je bio prevaren i ostavljen...nisam mislio da će mi netko tako zabiti nož u leđa...
ma hajde... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 14:37   #31
Quote:
ma hajde... kaže:
Ja sam bio taj koji je bio prevaren i ostavljen...nisam mislio da će mi netko tako zabiti nož u leđa...
Eto, svatko ima svoje razloge, a što se tiće noža i ja sam se tome čudila u braku.

No, imaš tu školu, imaš mirniji život i ne treba se osvrtat.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:00   #32
koliko ti je trebalo da dođeš k sebi i počneš normalno živjeti?jesi li imala osjećaj da te okolina čudno promatra, u smislu da si sad drugačija?
ma hajde... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:13   #33
Quote:
ma hajde... kaže:
koliko ti je trebalo da dođeš k sebi i počneš normalno živjeti?jesi li imala osjećaj da te okolina čudno promatra, u smislu da si sad drugačija?
Imam djecu, uz njih je lakše išlo jer nisam mogla biti posvećena samoj sebi stalno.
K tome, muž me zlostavljao tako da se nikako nisam mogla nauživati mira u kući.

Bilo mi je samo žao neuspjeha no prebila sam to sa uspjehom izbacivanja njega iz života i nisam patila u samoći, uživala sam u miru i tišini.

Okolina me gledala čudno, tračala, no na to se nisam obazirala. Svatko doma skriva kosture u ormarima.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:29   #34
Imaš pravo to sa kosturima, a svi su moralni i svi znaju što je dobro i kako bi trebalo...meni jedino klinac nedostaje ali sad je već veći pa se i sami dogovorimo i znamo kako kvalitetno provest vrijeme kad smo zajedno...
ma hajde... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 15:33   #35
Quote:
ma hajde... kaže:
Imaš pravo to sa kosturima, a svi su moralni i svi znaju što je dobro i kako bi trebalo...meni jedino klinac nedostaje ali sad je već veći pa se i sami dogovorimo i znamo kako kvalitetno provest vrijeme kad smo zajedno...
Tako je, svi su moralni i pametni i svi bi uređivali tuđe živote da zaborave na svoja sranja.

Ili su pak ljubomorni zbog vlastitog kukavičluka jer ne mogu napraviti korake koje smo mi odradili.

Glupo je obazirat se na druge koji uzimaju pravo komentirat tvoj život.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 22:18   #36
Quote:
Srn@ kaže:
..dodatno pitanje...koliko godina ste imale ili imate kad ste se odlucile razvesti...
27
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2005., 22:21   #37
Quote:
Srn@ kaže:
Da li se vas zivot poslje razvoda okrenuo na bolje ili gore?

Na bolje.....

shvatiš da za sreću nije uvijek potrebno dvoje, naučiš se živjeti sam sa sobom... a kad postaneš zadovoljan i sretan sam sa sobom onda si dobar i drugima...

iako mi je bilo relativno ok u braku i iako smo se sporazumno i mirno rastali nikad nisam pozalila

a vjerojatno nikad ne bih upoznala danasnjeg partnera i shvatila što je zapravo ljubav
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 15:12   #38
Quote:
da, to stajanje u hodniku suda, ročište od cca 15 min, zajedničko odricanje od prava na žalbu ...presuda je odmah postala pravomoćna i za dvadeset minuta ode brak (mislim službeno)...a nakon toga stvarno kao da se veliko breme svali s leđa...meni je to stvarno teško palo a moja bivša je bila sva lepršava...još me na kavu zvala nakon toga...fuj.
kod nas je to duze trajalo...45 min pitanja i podpitanja za mene...a onda isto tak za bivseg....bila je ironija kad su nas pitali jel zelimo uloziti zalbu na presudu...

Quote:
Da li se vas zivot poslje razvoda okrenuo na bolje ili gore?
ni na bolje ni na gore....stojim i ne micem....

sretna sam sto imam dijete...kad se probudim ujutro i prvo sto vidim je njegovo andeosko lice....
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 15:22   #39
Quote:
ma hajde... kaže:
da, to stajanje u hodniku suda, ročište od cca 15 min, zajedničko odricanje od prava na žalbu ...presuda je odmah postala pravomoćna i za dvadeset minuta ode brak (mislim službeno)...a nakon toga
....a nakon toga, mi smo plakali na tom istom hodniku i dogovorili se da se nadjemo za dan-dva pa da vidimo sto i kako dalje jer se previse volimo da bi ostali jedno bez drugog. ostalo je povijest
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2005., 15:46   #40
ovo je ozbiljna tema....
ma hajde... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.