Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2006., 23:12   #21
Quote:
FidelioSpalato kaže:
Slazem se sa Dalijem. Isto tako, zanimljivo je da u prikazanoj piramidi moci nigdje nije spomenut Vatikan.
Vatikan, bez obzira na poneka zastranjivanja tijekom povijesti, nema u sebi ugrađen koncept vladanja svijetom, jer on zna da bi to bila samo privremena vlast do Isusovog povratka. Prema tome, Vatikan je svjestan da bi svjetska vlast značila osudu same sebe pred svojim Stvoriteljem jer je u potpunoj suprotnosti Njegovim zahtjevima o poniznosti, pomaganju i služenju drugih.

S 99% sigurnošću tvrdim iz gore navedenog da Vatikan nema viziju osobne svjetske kontrole, što ne znači da ju neki pojedinci unutar njega nemaju. No ti su i onako samo peta kolona, što bi se reklo.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 23:33   #22
Hvala, salvador2.(o Vatikanu)
scenic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 00:20   #23
Molim. Zanima me tema i pratiti ću dokle će stići. Meni je osobno u kontekstu svjetske dominacije izuzetno zanimljiv drugi svjetski rat sa svojim posljedicama. I pitam se koliko dugo je već na sceni planiranje posljedica u okvirima svjetskih vojno-političko-ekonomskih događanja.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 07:53   #24
ratova je uvijek bilo i biti ce jer smo po definiciji agresivna i osvetoljubljiva rasa.
isto tako uvjek imamo potrebu da nas netko vodi jer nas je 99% ovaca.i sad u ovoj danasnjoj konfuziji gdje se vise ne zna ko pije a ko placa lako dolazi do ovakvih teorija gdje sve kontrolira neka mracna ruka,tajna sila...
ovakve stvari nikad nece biti dokazane,stvar je pojedinca dali ce vjerovati u njih ili ne.ja ne vjerujem
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 09:05   #25
mislim da svijetom vladaju oni koji imaju novac... dakle, naftni magnati, u prvom redu... ima tu i raznih mocnih lobija (poput jevrejskog) ali je opet u osnovi svega NOVAC...
mislim da je predsjednik USA sitna riba koja nije vrijedna pomena... to je samo administrativni radnik koji ispunjava zelje i naloge svojih poslodavaca(onih koji su ga doveli na vlast) i smjeska se za medije reklamirajuci svoju glupu telecu facu...
nisam bas pristalica teorije zavjere i raznih tajnih udruzenja, mislim da su ta vremena prosla...
__________________
"Studenti su u pravu."
kvazar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 12:40   #26
Quote:
kvazar33 kaže:
mislim da svijetom vladaju oni koji imaju novac... dakle, naftni magnati, u prvom redu... ima tu i raznih mocnih lobija (poput jevrejskog) ali je opet u osnovi svega NOVAC...
mislim da je predsjednik USA sitna riba koja nije vrijedna pomena... to je samo administrativni radnik koji ispunjava zelje i naloge svojih poslodavaca(onih koji su ga doveli na vlast) i smjeska se za medije reklamirajuci svoju glupu telecu facu...
nisam bas pristalica teorije zavjere i raznih tajnih udruzenja, mislim da su ta vremena prosla...
ne misliš ti ništa-drugi misle za tebe
zephir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 15:01   #27
Quote:
kvazar33 kaže:
mislim da svijetom vladaju oni koji imaju novac... dakle, naftni magnati, u prvom redu... ima tu i raznih mocnih lobija (poput jevrejskog) ali je opet u osnovi svega NOVAC...
mislim da je predsjednik USA sitna riba koja nije vrijedna pomena... to je samo administrativni radnik koji ispunjava zelje i naloge svojih poslodavaca(onih koji su ga doveli na vlast) i smjeska se za medije reklamirajuci svoju glupu telecu facu...
nisam bas pristalica teorije zavjere i raznih tajnih udruzenja, mislim da su ta vremena prosla...
Kvazar, spojivši tvoj i Salvadorov post dobiva se slika današnjeg svijeta... Barem po mom mišljenju.... Iako se bojim da ćemo se još duuugooo načekati Spasitelja....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 15:04   #28
Quote:
zephir kaže:
ne misliš ti ništa-drugi misle za tebe
Znaš li zašto trebamo čekati Spasitelja? Da nas spasi od takvih kao ti, što navodno sami misle, a zapravo su im mozgovi isprani......
Nadam se da znaš obrazovanje čovjeka kome si replicirao, da ne bi ispao šupljoglavi konj......

Ne volim kad ljudi koji ne znaju pravilno pisati vrijeđaju akademski obrazovane ljude, a neki si ovdje to dopuštaju..... I to bez argumenata, puni "žute znanosti"....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 17:00   #29
Galileo prijatelju stari , pusti nek se narod veseli, pa makar bio i u krivu. Vrijeme će pokazati sve, u nedostatku boljih odgovora. A bojim se da tad neće nikome od nas biti do veselja.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 00:57   #30
zanimljiva tema.

hmm ... teorija zavjere... opet nisi popio ljekove Mulder-u
__________________
''Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!''
kaufman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 03:06   #31
Otvorena politika ce sve to razjebat, jebiga. Sam proces je ireverzibilian zbog neunistivosti mema.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 22:47   #32
Jako prosto objašnjenje na sve vaše dileme

Sve što je scenic napisao(čitaj;prepisao),je pročitao u jednjoj knjizi koja se zove Piramida moći na planeti a autor je niko drugi doli Semir Osmanagić???????

Mislim da ovo više nego išta govori o tome,iako sam iz salt citya i patriota,ovdje i ima neš mal istine ali većina je samo sranje bez zvanja.
Ko pročita knjigu(može se besplatno skinuti na wwwhttp://www.alternativnahistorija.com/AH3main.htm)
Zato da ne bi odugovlačili pročitajte i skontaćete o čemu je ustvari riječ
Početak knjige je onak skroz O.K. zanimljiv i vjerodostojan ali kasnije pisac zalazi u svakakva sranja tako da mu više niš ne-mo-žeš vjerovati
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 22:57   #33
Hvala Ady.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 18:26   #34
Quote:
ady kaže:

Sve što je scenic napisao(čitaj;prepisao),je pročitao u jednjoj knjizi koja se zove Piramida moći na planeti a autor je niko drugi doli Semir Osmanagić???????
Znači ipak nije @Scenic luđak, već običan plagijator kao i A. Kurjak
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 19:05   #35
Wink

Quote:
normall kaže:
Znači ipak nije @Scenic luđak, već običan plagijator kao i A. Kurjak
misliš, A. Đapić?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 19:38   #36
JA ću vladati sa svojom kraljicom jednoga dana svijetom.... BUHUHUAHAHAHAHA
__________________
giving into the nightime ain't no cure for the pain,
you gotta wade into the water, you gotta learn to live again
Cijanid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 19:45   #37
Tko vlada čovječanstvom?
Sotona, Šejtan, Baal nazovi ga kako očeš...
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 19:47   #38
p.s. jel ko čito protokole sionskih mudraca?
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 19:47   #39
Quote:
getriba kaže:
Tko vlada čovječanstvom?
Sotona, Šejtan, Baal nazovi ga kako očeš...
...Cijanid
__________________
giving into the nightime ain't no cure for the pain,
you gotta wade into the water, you gotta learn to live again
Cijanid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 19:53   #40
Quote:
salvador2 kaže:
Molim. Zanima me tema i pratiti ću dokle će stići. Meni je osobno u kontekstu svjetske dominacije izuzetno zanimljiv drugi svjetski rat sa svojim posljedicama. I pitam se koliko dugo je već na sceni planiranje posljedica u okvirima svjetskih vojno-političko-ekonomskih događanja.
Što ima novo, a da bi bilo zanimljivo, u posljedicama WW2? Tada su sjeli, dogovorili se, potpisali i tako je prošlo godina i godina. Do pada Berlinskog zida i novog poretka.
No ono što nedostaje je Azija, milijarde ljudi. Gdje su oni u toj šemi?
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.