Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2006., 02:01   #41
zasto kad izlazim na cestu u doba kad nema auta bas naleti jebena kolona,zasto kad dodjem u ducan kad mi se najvise zuri i onda bas onda bude guzva ,zasto kad vidim parking i ocu ic u rikverc odjednom se stvori hrpa auta iza mene ili kad se vozim biciklom u zavoju gdje je bas najmanja preglednost doletava mi auto iz suprotnog smjera tolko glupih situacija da vec znam u naprjed da ce se tak nest desit pa bolje i pazim da ne pricam neki dan kad sam bio u badu puste pjesmu koja opisuje bas kako se ja osjecam ..primjera je mnogu i mislim da bi trebalo statisticki obradit. mozda je to neki red u kaosu neke serije iliti sljed dogadjaja npr ko na roulettu kad bude 3 ista broja za redom ili kad mi padne br 36 na pamet i onda padne na roulettu dali je to obicna statistika ili nest drugo ??najbolji primjer jos kad bi nekog ogovaro sto je bezobrazno taj netko bi mi se uvjek nasao iza ledja tak da sam prestao ogovarat ljude
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:02   #42
Quote:
diki kaže:
Mene dosta "prate" pjesme i prilično često odgovaraju mom stanju tog trenutka kad ih čujem. Ja bih još istaknula The Great Pretender i Perfect Day, a naravno...ima ih mali milijun.
Baš je večeras bio film s Robert Denirom (Noći i grad) u kojem je ta pjesma (The Great pretender) bila glavna tema!

A OST od Top Guna? Ona stvar 'You've lost that loving feeling'.
Ta stvar je baš jaka, baš da te digne s dna.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:02   #43
Quote:
ijon kaže:
Nevjerojatno!
Baš sam ranije htjela napisati upravo to da puno ljudi kaže da kad pogledaju na sat bude neki broj koji se ponavlja: 22:22, 11:11, 23:23 itd.
Meni je isto tako.
Jedno vrijeme bi svaki dan u jednom periodu pogledala na sat uvijek u isto vrijeme, mislim da je to bilo baš 22:22.
Onda sam se jedan period budila svaki dan minutu prije nego što je trebala budilica zvoniti (ne znam da li se to računa)?
mozda netko misli na tebe ??
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:09   #44
Tko bi rekao, na mom kompiću upravo svira Various Artists: Perfect Day



Hvala, Univerzalna svijesti
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:12   #45
Quote:
S4sh4nn kaže:
zasto kad izlazim na cestu u doba kad nema auta bas naleti jebena kolona,zasto kad dodjem u ducan kad mi se najvise zuri i onda bas onda bude guzva ,zasto kad vidim parking i ocu ic u rikverc odjednom se stvori hrpa auta iza mene ili kad se vozim biciklom u zavoju gdje je bas najmanja preglednost doletava mi auto iz suprotnog smjera tolko glupih situacija da vec znam u naprjed da ce se tak nest desit pa bolje i pazim da ne pricam neki dan kad sam bio u badu puste pjesmu koja opisuje bas kako se ja osjecam ..primjera je mnogu i mislim da bi trebalo statisticki obradit. mozda je to neki red u kaosu neke serije iliti sljed dogadjaja npr ko na roulettu kad bude 3 ista broja za redom ili kad mi padne br 36 na pamet i onda padne na roulettu dali je to obicna statistika ili nest drugo ??najbolji primjer jos kad bi nekog ogovaro sto je bezobrazno taj netko bi mi se uvjek nasao iza ledja tak da sam prestao ogovarat ljude
Nemoj samo o kocki u ove rane sate....Žali bože svih onih novaca, nikad nisam ništa dobila. Lažem, jesam jednom 80 kuna
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:13   #46
e sad bez zajebancije pogle vrijeme kad sam poslao post upravo sam sad to vidio 02 02
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:16   #47
Quote:
ijon kaže:
Baš je večeras bio film s Robert Denirom (Noći i grad) u kojem je ta pjesma (The Great pretender) bila glavna tema!

A OST od Top Guna? Ona stvar 'You've lost that loving feeling'.
Ta stvar je baš jaka, baš da te digne s dna.
Znaš šta mene digne s dna? Blondie: Atomic, The Police: Roxanne, Jefferson Airplane: White Rabbit i Led Zeppelin: Immigrant Song
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:18   #48
Quote:
diki kaže:
Nemoj samo o kocki u ove rane sate....Žali bože svih onih novaca, nikad nisam ništa dobila. Lažem, jesam jednom 80 kuna
ja sam znao dobit puno ali ono sta je zanimlivo kod rouletta je taj neki red u neredu ili ti serije zna bit da baci 10 crnih ili 10 crvenih ili ponavlja brojeve onak to mi je recimo zanimljivo a jos je bolje kad mi padne neki broj i onda pogodim sad dali je to slucajnost ili intuicija neznam !
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:20   #49
mene digne sa dna film fear and loathing in las vegas kolko god u badu bio kad vidi tu dvojicu po 100ti put umrem od smjeha i odma sam bolje volje
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:24   #50
Quote:
S4sh4nn kaže:
e sad bez zajebancije pogle vrijeme kad sam poslao post upravo sam sad to vidio 02 02
Nije to ništa, ja sam uspjela postat post točno u to vrijeme! (pogledaj tri posta gore)
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:25   #51
Fak, pa i ti si isto S4sh4nn!
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:28   #52
Quote:
The_Equilibrist kaže:
Mhm... i to dolazi od nekoga tko tako pazljivo slusa i cita da ne kuzi niti da gospodin Ijon i nije bas gospodin..
Besmisleno je traziti simboliku oko nas ako nismo spremni jednako pristupiti svakoj slucajnoj sitnici. Ako netko cesto na satu vidi svoj rodendan, bilo bi dobro znati koliko je to cesto. Dva puta u tjedan dana? U razdoblju u kojem je na sat pogledao par stotina puta? To je nekako vec unutar ocekivane statistike i onda ne treba traziti paranormalnosti.

Ja cesto vidim pi sati, ali to mi je jednostavno zanimljiv pokazatelj rada moga mozga. Pitao sam se zasto nikad ne skuzim e, ali onda se sjetih da to bas i ne ide. Stvar je da manje vise jednako cesto vidim i 3:20 ili 3:04, ali to mi jednostavno nisu zanimljivi brojevi.

Cijela znanost temeljena na najobicnijim slucajnostima...

Quote:
ijon kaže:
Sve šta su ljudi uspjeli izgraditi ili napraviti ili izumiti prvo je prvo nevidljivo (u glavama) pa tek onda materijalna 'realnost'.

Nebuloza je sve to izmisliti i onda samog sebe uvjeriti da sve što nije materijalna realnost NE POSTOJI, to je kontraproduktivno. Očito je da su ideje u našim glavama superiorne materijalnoj realnosti, nema to veze s Freudom, to je još Platon skužio.


Na ovaj gospodjicin tekst se odnosila moja primjedba u svezi pazljivog slusanja i citanja, upucena Endimionu 17, koji kaze:

nitko se ne protivi nematerijalnom svijetu. on postoji, ali za sebe. mi smo u materijalnom i imamo naznake o nematerijalnom.
no govoriti da orgon, životna sila, izaziva plavetnilo neba i erekciju, je izvan pameti. nematerijalni svijet ideja ide izvan ovog našeg i na njega ne djeluje
.

Dakle, cijeli tvoj post upucen meni nema nikakvog smisla. Tocno je jedino da sam napisao "gospodin", ali to ne znaci "ne kuziti" nego "pogrijesiti" i gresku ne uociti. Zato i za tebe vrijedi isto pravilo krcme: Pazljivo slusati i citati.

Ovo kvotanje nikako da skuzim!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:32   #53
Selektiraš tekst pa klikneš na onaj oblak među alatima gore, izgleda kao oblak u stripu.

E da, i ako se ja ne uznemiravam zbog krive procjene spola ne znam zašto bi netko drugi vodio brigu o tome.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:35   #54
Quote:
ijon kaže:
Selektiraš tekst pa klikneš na onaj oblak među alatima gore, izgleda kao oblak u stripu.
Hvala duso, pokusati cu.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 02:57   #55
Paznja, paznja!! Mole se svi forumasi da vode racuna o izgledu posta i spolu sugovornika, jer ce u protivnom biti izvrgnuti ruglu od strane pravih znanstvenika i biti smatrani pseudoznansvenicima!!! Sadrzaj posta se u ovoj krcmi previse ne uzima u razmatranje. On je od drugorarednog znacenja.

Gaj Julije Cezar v.r.

Quote:
The_Equilibrist kaže:
Mhm... i to dolazi od nekoga tko tako pazljivo slusa i cita da ne kuzi niti da gospodin Ijon i nije bas gospodin..
Besmisleno je traziti simboliku oko nas ako nismo spremni jednako pristupiti svakoj slucajnoj sitnici. Ako netko cesto na satu vidi svoj rodendan, bilo bi dobro znati koliko je to cesto. Dva puta u tjedan dana? U razdoblju u kojem je na sat pogledao par stotina puta? To je nekako vec unutar ocekivane statistike i onda ne treba traziti paranormalnosti.

Ja cesto vidim pi sati, ali to mi je jednostavno zanimljiv pokazatelj rada moga mozga. Pitao sam se zasto nikad ne skuzim e, ali onda se sjetih da to bas i ne ide. Stvar je da manje vise jednako cesto vidim i 3:20 ili 3:04, ali to mi jednostavno nisu zanimljivi brojevi.

Cijela znanost temeljena na najobicnijim slucajnostima...

Quote:
ijon kaže:
Sve šta su ljudi uspjeli izgraditi ili napraviti ili izumiti prvo je prvo nevidljivo (u glavama) pa tek onda materijalna 'realnost'.

Nebuloza je sve to izmisliti i onda samog sebe uvjeriti da sve što nije materijalna realnost NE POSTOJI, to je kontraproduktivno. Očito je da su ideje u našim glavama superiorne materijalnoj realnosti, nema to veze s Freudom, to je još Platon skužio.
Na ovaj gospodjicin tekst se odnosila moja primjedba u svezi pazljivog slusanja i citanja, upucena Endimionu 17, koji kaze:


Quote:
Endimion17 kaže:
nitko se ne protivi nematerijalnom svijetu. on postoji, ali za sebe. mi smo u materijalnom i imamo naznake o nematerijalnom.
no govoriti da orgon, životna sila, izaziva plavetnilo neba i erekciju, je izvan pameti. nematerijalni svijet ideja ide izvan ovog našeg i na njega ne djeluje
Dakle, cijeli tvoj post upucen meni nema nikakvog smisla. Tocno je jedino da sam napisao "gospodin", ali to ne znaci "ne kuziti" nego "pogrijesiti" i gresku ne uociti. Zato i za tebe vrijedi isto pravilo krcme: Pazljivo slusati i citati.

Ijon, duso, oprosti, ali moram jos jednom, ne mogu se suzdrzati , a jebi ga kad krene nikad stati

Hvala ti!!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 03:06   #56
Quote:
ijon kaže:
Selektiraš tekst pa klikneš na onaj oblak među alatima gore, izgleda kao oblak u stripu.

E da, i ako se ja ne uznemiravam zbog krive procjene spola ne znam zašto bi netko drugi vodio brigu o tome.

Ma nisam cak ni krivo procijenio. Znam jos od prije da si zena. Bio je to cisti lapsus pri pisanju. Ali znas kako recu: "Kad pop ( citaj Equilibrist ) nije imao pametnijeg posla i jarice je krstio"!!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 03:22   #57
Svašta se može s tekstom napraviti.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 03:34   #58
Quote:
ijon kaže:
Svašta se može s tekstom napraviti.
hi hi hi koliko ti je trebalo da to napraviš, boju po boju, u 3 i pol ujutro
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 12:05   #59
Quote:
Danny_boy kaže:
hi hi hi koliko ti je trebalo da to napraviš, boju po boju, u 3 i pol ujutro
Par minuta. Na sredini mi je dosadilo, ali šta ću ja kad krenem volim nešto napravit do kraja.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 12:27   #60
Quote:
Covjek kaže:

Hvala ti!!
Molim

Ali još uvijek niste naučili quotati više osoba

ovako se citira više osoba

Quote:
Ijon kaže:
Quote:
Endimion17 kaže:
Quote:
Čovjek-pasovski-geza kaže:
normall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.